Radny SLD: ludzie bez pracy powinni jeździć za ...

12.07.12, 18:22
A za PO w stolicy podrozaly o kilkaset procent!! A jakos i komfor jazdy spadl na pysk!

I jeszcze tu w Radomiu SLD prezentuje bilety za free kolejnym nierobom - ciekawe czy w Radomiu, tak samo jak w Warszawie lista cwaniakow jezdzacych za free komunikacja jest rownie dluga i czy rowniez obejmuje kochanki kierowcow. Drodzy (doslownie w tej sytuacji) radni SLD - jak was stac na fundowanie biletow innym, to im takie bilety kupcie, ale nie zmuszajcie uczciwej czesci populacji do finansowania biletow tym, ktorzy pracujac na lewo maja kilka razy wiecej kasy i juz dostaja jeden zasilek, bo wyrejestrowac sie nie raczyli.
    • Gość: Czytelnik Re: Radny SLD: ludzie bez pracy powinni jeździć z IP: *.radom.vectranet.pl 12.07.12, 19:50
      O pomyśle ulg w biletach dla poszukujących pracy już pisano: wpis z bloga Nic nowego.
    • teta1985 Re: Radny SLD: ludzie bez pracy powinni jeździć z 12.07.12, 22:07
      To bardzo zła droga. Hołubienie bezrobotnych tylko zmniejsza presję znalezienia przez nich pracy. Typowe socjalistyczne i populistyczne podejście.
      • Gość: adam.gr Lepsza zniżka 50% bo nie demoralizuje!!! IP: *.radom.pilicka.pl 13.07.12, 07:52
        Natomiast mam lepszy pomysł - ograniczenie diet radnym do 10% obecnych DOCHODÓW!!!!
        To jest skandal aby taki radny w formie diet otrzymywał całkiem dobrą pensję!!!!
        • Gość: Oj! Re: Lepsza zniżka 50% bo nie demoralizuje!!! IP: *.radom.pilicka.pl 13.07.12, 08:08
          Może jak Krawczyk jest tak wrażliwy na krzywdę ludzką to niech swoim nowym Audi wozi bezrobotnych, albo podzieli się swoją gigantyczną pensją! hipokryta jakich mało, sam w swojej spółdzielni eksmituje biednych ludzi! gdzie ta jego dobroć! ? SLD -Sojusz Lewych Darmozjadów!
          • Gość: grom Re: Lepsza zniżka 50% bo nie demoralizuje!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.12, 08:45
            Towarzysze z SLD. Rozdawajcie za darmo swoje majątki a od własności społecznej wara !!!
            Właśnie takie rozumowanie prowadzi do upadku Radomia.
    • Gość: tty Re: Radny SLD: ludzie bez pracy powinni jeździć z IP: 87.118.171.* 13.07.12, 09:03
      > A za PO w stolicy podrozaly o kilkaset procent!! A jakos i komfor jazdy spadl n
      > a pysk!l

      a jak to wyliczyles/las? bo ta twoja matematyka jakos mi sie nie zgadza
      w 2005 bilet w warszawie kosztowal 2.40, teraz w 2012 3.60zl. Rozumiem, ze na pytanie "maturalne" w stylu "o ile procent podrozaly bilety w Warszawie w ciagu 7 lat?" nie jestes w stanie odpowiedziec. Ale coż nie kazdy musi miec mature.
      Warto jeszcze dodac, ze koszt biletów 90 dniowych jest tam porownywalny z cenami radomskimi przy jednoczesnie sporo droższych biletach jednorazowych. A o biletach minutowych juz nie wspomne.
      I czemu twierdzisz, ze komfort jazdy spad "na pysk"? jakies dowody na to, czy to tylko twoja subiektywna opinia?
      • Gość: Alik Re: Radny SLD: ludzie bez pracy powinni jeździć z IP: *.32.radom.pilicka.pl 13.07.12, 09:20
        Nie czepiaj się jej, kazali jej pisać na PO to pisze....
    • zomotradycja Radny SLD: ludzie bez pracy powinni jeździć za ... 13.07.12, 11:46
      to zrozumiałe - "Bezrobotni poszukujący pracy" cały dzień jeżdżą autobusami po mieście w jej poszukiwaniu więc darmowy bilet sprzyja likwidacji bezrobocia, a bezrobotnym "nie z własnej winy" powinno się jeszcze dodatkowo dopłacać za to że łaskawie przejechali się autobusem.
    • macine123 Radny SLD: ludzie bez pracy powinni jeździć za ... 14.07.12, 21:40
      Szukanie pracy to akurat bardzo kosztowne zajęcie. Kilkakrotnie szukałem pracy w innym mieście i np. wyjazd do Poznania czy Wrocławia to kilkaset złotych. Z zasiłku ciężko na to sobie pozwolić. A Urząd Pracy nie zwraca kosztów dojazdu do pracodawcy.
Inne wątki na temat:
Pełna wersja