Dodaj do ulubionych

Fotoradar strzeże prędkości na radomskich ulicach

04.12.12, 08:34
A gdzie strażnicy miejscy mieli dziś nocny patrol na ulicach, bo nie mogę nigdzie znaleźć? Ilu wandali przystankowych ujęto?
Obserwuj wątek
    • Gość: kawa Re: Fotoradar strzeże prędkości na radomskich uli IP: *.radom.vectranet.pl 04.12.12, 08:46
      www.strazmiejska.radom.pl/news.php
      • pikalex Re: Fotoradar strzeże prędkości na radomskich uli 04.12.12, 08:59
        A wczoraj? A przedwczoraj? I interwencja do dyżurnego ze zgłoszenia to normalne. A czy zrobili kaskadową łapankę nocną na wandali mażących po murach albo niszczących przystanki, niekoniecznie w centrum? Np na Grzecznarowskiego, w wyremontowanym parku?
        • Gość: kawa Re: Fotoradar strzeże prędkości na radomskich uli IP: *.radom.vectranet.pl 04.12.12, 11:15
          codziennie informują o swoich działaniach. za jakość tych działań, bądź zaniechanie nie mam zamiaru odpowiadać.
          • Gość: Wysyłam Pracują przecież za nasze pieniądze IP: *.radom.vectranet.pl 04.12.12, 12:00
            I za pieniądze z emerytury babci, której wlepili mandat 50zł, żeby babcia już nie musiała iść naokoło aby przejść przez pasy i iść do apteki po leki. No i ostatnio kota uratowali.
      • Gość: Mniodek Re: Fotoradar strzeże prędkości na radomskich uli IP: *.adsl.inetia.pl 04.12.12, 21:42
        Jak się czyta te newsy na stronie SM to można dojść do wniosku, ze łatwiej nauczyć się obsługi fotoradaru niż posługiwania językiem polskim.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka