Dodaj do ulubionych

Horror zimowy na drodze Augustów-Pionki.

23.12.12, 17:44
Połowa drogi z Augustowa do Pionek to istny szok. Lodowisko -to mało powiedziane.Nic nie posypane i trzeba być naprawdę wprawnym kierowcą, by nie zaliczyć rowu na prostym odcinku.
Przy wymijaniu trzeba raczej stanąć jeśli nie jest się pewnym drogi.O hamowaniu trzeba zapomnieć.Jest to odcinek nowej ,pięknej drogi wykonany z pomocą środków unijnych.Cóż jeśli Gmina Pionki nie ma zamiaru o nią dbać (o połowę tej drogi). Druga część drogi należąca do Miasta Pionki, jest posypana i dość dobrze utrzymana. Jak to jest,że Miasto Pionki potrafi znaleźć środki na utrzymanie zimowe swego odcinka, a Gmina Pionki ni jak nie może wysupłać trochę grosza na utrzymanie własnego odcinka?Czy nie za dużo urzędników dorwało się do kasy biednego miasteczka-Pionki? Czy to miasteczko musi mieć dwuwładzę? Co tu jest grane? Wiadomo,że chodzi o pieniądze ponieważ nic nie wiadomo.
Może skasować Gminę jeśli sobie nie radzi i pozwolić zarządzać tym,którzy robią to dobrze -Miastu Pionki.Niech się ktoś zlituje i zajmie się tą sprawą.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka