Komentarz: Andrzej Kielski. Dyrektor dobrze nas...

18.06.13, 22:24
"Skoro "doniesienia medialne" nie poruszyły fundamentów nasadzenia Kielskiego, może trzeba sięgnąć po bardziej zdecydowane środki i zrobić porządek "na grządce"?

Ja proponuję żeby Gazeta Wyborcza wezwałaPOsiłki od swoich rosyjskich albo niemieckich przyjaciół i wywieźli go na Sybir na ciężkie roboty. Np. na 30 lat.

Wszak Kielski dopuścił się uwagi wobec natarczywego leminga żeby ten uważał bo się potknie i rozkwasi sobie nos. Ten przeinaczył i powtórzył organowi propagandowemu PO swoją niepotwierdzoną wersję. Organ ze swoim telewizyjnym odpowiednikiem POgrzebali Kielskiego żywcem. Teraz jest im jeszcze mało. Chcieliby jego ciało spalić na stosie "robiąc POrządek na grządce".
I jak tu nie bać się we własnym kraju, skoro do samosądu nawołują przyjaciele Moskali.
    • Gość: Marta Re: Komentarz: Andrzej Kielski. Dyrektor dobrze n IP: *.dynamic.chello.pl 18.06.13, 23:36
      Jak my plujemy to jest OK. Tak może Prawdziwy Prawy i Sprawiedliwy Polak. Jak oni plują to są chamy!
      Gdyby nakręcono Samych Swoich współcześnie, akcja rozgrywałaby sie w Radomiu. Wszyscy porównywaliby scenę wyjazdu do sądu z granatami z tekstem: '"Prawo i Sprawiedliwość musi być po naszej stronie" -rzekłby Kielski przy pomniku!
      • Gość: Marysia Tutka Re: Komentarz: Andrzej Kielski. Dyrektor dobrze n IP: *.radom.vectranet.pl 19.06.13, 09:25
        Co w takim razie powiedział by poseł Niesiołowski?
        • prawdziwyprowokator Re: Komentarz: Andrzej Kielski. Dyrektor dobrze n 19.06.13, 17:17
          Zacytowałby klasyka: "Spieprzaj dziadu!"
    • Gość: Ja Re: Komentarz: Andrzej Kielski. Dyrektor dobrze n IP: *.adsl.inetia.pl 19.06.13, 12:38
      Kielski to były zięć wiceprezydenta Marszałkiewicza. Niech więc Marszałkiewicz świeci oczkami.
      • Gość: Bruner Re: Komentarz: Andrzej Kielski. Dyrektor dobrze n IP: *.yolau.net 19.06.13, 12:45
        Kielski to zięć Marszałkiewicza? To ile Marszałkiewicz ma lat? 112? Co za zawistni idioci.
        • Gość: Ja Re: Komentarz: Andrzej Kielski. Dyrektor dobrze n IP: *.adsl.inetia.pl 19.06.13, 17:35
          Sorry, koligacje mi się pozajączkowały. To były teść.
          • Gość: lekarz Re: Komentarz: Andrzej Kielski. Dyrektor dobrze n IP: *.radom.vectranet.pl 19.06.13, 17:56
            Z głupoty można się próbować leczyć, chociaż to trudne, z zajadłości nie da rady.
      • Gość: molo Re: Komentarz: Andrzej Kielski. Dyrektor dobrze n IP: *.radom.vectranet.pl 19.06.13, 18:11
        Jak były to już wiadomo czemu kazał mu przeprosić.
      • Gość: Staś Re: Komentarz: Andrzej Kielski. Dyrektor dobrze n IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.13, 21:27
        Jak na zięcia 30latka całkiem nieźle wygląda...
Inne wątki na temat:
Pełna wersja