Lotnisko-widmio,obwodnica-bubel- kosztownie jest

12.12.13, 20:26
radom.gazeta.pl/radom/1,48201,15125528,Opinia__Widocznosc_na_wiadukcie_fatalna__Pomoga_lustra_.html
    • Gość: kierowca Re: Lotnisko-widmio,obwodnica-bubel- kosztownie j IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.13, 21:04
      Każdy kierowca powinien wiedzieć, że tego typu lustra, często wprowadzają w błąd bardzo niedoświadczonych kierowców, którzy błędnie oceniają odległość pojazdu. Sprawa kolejna to w słoneczne dni wielu kierowców ma problem z dostrzeżeniem jasnych pojazdów: srebrne/złote.
      • Gość: bublomat Re: Lotnisko-widmio,obwodnica-bubel- kosztownie j IP: *.ntlworld.ie 12.12.13, 23:22
        To akurat nieistotne. Ważne, że kilku kolesi Kosztowniaka i jego kliki mają ciepłe posadki przy budowie obydwu bubli. Bo skoro już na samym początku wiadomo, jaka tego będzie jakość, to co dopiero będzie później? Już teraz firmy ubezpieczeniowe nie chcą zawierać polis ubezpieczeniowych z kierowcami z Radomia i na samochody i na życie.

        Czy ktoś już zdecydował się na budkę z hot-dogami na lotnisku? Oszczędność biznesowa - sprzedaż towaru ( prawdopodobnie ) raz w tygodniu!

        A co ze Starym Ogrodem, bo drewno do kominka mi potrzebne? Dzwonić do Kosztowniaka, czy do tych, co mu drewutni pilnują?

        -----------------------------------------
        Wszyscy Radomianie płacą razem!
        • Gość: fan Re: Lotnisko-widmio,obwodnica-bubel- kosztownie j IP: *.radom.vectranet.pl 12.12.13, 23:28
          Szkoda waszych marudzeń. Na razie to Kosztowniak nie ma konkurencji i tyle w temacie.
          • Gość: wynik Re: Lotnisko-widmio,obwodnica-bubel- kosztownie j IP: *.ntlworld.ie 12.12.13, 23:41
            W radomskiej Wyborczej pisali, że na dzień dzisiejszy wyniki ma fatalne.

            Co ciekawe. Czytałem transkrypcję z sesji RM na temat budżetu. RM musi czytać to forum, bo pytania się pojawiały niemalże żywcem przekalkowane stąd, a argumenty, to były po prostu posty, coniektórych osób. Ale skoro tak...

            Panie Kosztowniak... Możeby się tak wyniósł z UM. Dobrowolnie, a nie po ukraińsku?
            • Gość: Inż. Re: Lotnisko-widmio,obwodnica-bubel- kosztownie j IP: *.radom.vectranet.pl 13.12.13, 11:18
              Stańczyk kiedyś udowodnił, że w Polsce jest najwięcej lekarzy ale w Radomiu znają się na wszystkim, włącznie z budownictwem wszelakim. Znają się tak wspaniale, że już w trakcie budowy wiedzą, że to bubel. Pozdrawiam fachowców od wszystkiego.
              • Gość: asde Re: Lotnisko-widmio,obwodnica-bubel- kosztownie j IP: *.radom.pilicka.pl 13.12.13, 12:02
                W trakcie czy nie, bubel to bubel. Miałem wątpliwą przyjemność wjeżdżania na ul. Wyścigową z obwodnicy i z przykrością stwierdzam, że jest to skrajnie niebezpieczny manewr. Widoczność z lewej strony to jakieś 15 m, samochód jadący zgodnie z przepisami 40 km/h pokona ten dystans w jakieś 1,5 s, resztę można sobie dośpiewać samemu. Reasumując, zdecydowanie odradzam korzystanie z tego fragmentu Dumy Kosztowniaka, gdyż grozi to Twojemu życiu i zdrowiu. Zaś lustro to niech se kosztowny zawiesi w łazience.
                • Gość: WR 160 mln. w błoto?! IP: *.radom.vectranet.pl 13.12.13, 15:01
                  W Radomiu jest tyle superpilnych potrzeb a Kosztowniak zabawił się w inwestycję za 160 mln. znajdującą się na dalekim miejscu. Miasto jest zadłużone na ponad 400 mln. a brak w nim:
                  - amfiteatru;
                  - filharmonii;
                  - hali widowiskowo-sportowej:
                  - stadionu;
                  - wyremontowanego rynku:
                  - prawdziwego oblicza Starego Miasta (jeden wielki wstyd);
                  - układu komunikacyjnego godnego 220 tys. miasta w XXI wieku;
                  czyli tego co mają znacznie mniejsze i uboższe miasta!
                  Pisałem o tym wielokrotnie, że obwodnica południowa łącząca ul. Słowackiego z Kielecką nie jest pilną bo połączenie to jest realizowane obecnie dwujezdniowymi ulicami Grzecznarowskiego-1905 roku i Maratońską. Teraz słyszę, żę na tej dumie Kosztowniaka za 160 mln. zł. wprowadzi się ograniczenie prędkości do 40 km/godz. Przecież to jawny sabotaż na mieście!!! A trasa Rzeszów-Warszawa bardzo obciążona jest przez miasto jednojezdniową dróżką jak za króla Ćwieczka. Co za banda nieudaczników rządzi 220 tys. miastem?! Czy naprawdę w Radomu już nawet taczek brakuje?!
                  • Gość: yep Re: 160 mln. w błoto?! IP: *.ntlworld.ie 13.12.13, 22:51
                    Touche!
                  • Gość: trhh Re: 160 mln. w błoto?! IP: *.radom.vectranet.pl 28.12.13, 02:43
                    ten powyzej napisał że Radomiowi bardziej od obwodnicy potrzebna jestbudowa:- amfiteatru;
                    - filharmonii;
                    - hali widowiskowo-sportowej:
                    - stadionu;
                    filharmonia zbankrutowałaby po 1 roku istnienia, stadion jeden juz jest po co 2 jak mamy podwórkową piłke, amfiteatr jest tak potrzebny jak kurze krowa do dziobania, natomiast hala byłaby jak stadion narodowy po wynajmie na siatke i kosz miasto dopłacałoby do jej utrzymania i musiałoby oprganizować koncerty ala Madonna z dotacją 5 mln
                    Jak nie masz pojęcia co jest potrzebne 220 tys miastu bez ani jednej porządnej obwodnicy to sie nie wysilaj JUż teraz przez tiry powietrze w Radomiu w zimie jest zanieczyszczone tak że zatyka w płucach obwodnica wypchnie poza miasto część tirów i zmniejszy korki miedzy kilkoma osiedlami jak np na wjazdowej z ustronia na południe, juz dzis reklamuja się deweloperzy z budową osiedli niedaleko niej to znakomita inwestycja do pobudzenia budowlanki i miejsc pracy To inwestycja miastotwórcza bez niej Radom nadal byłby większą wioską bez żadnej normalnej obwodnicy
                    NASTĘpnym razem zanim coś napiszesz zapytaj mamy albo taty to ci wytłumaczą po co się buduje obwodnice i dlaczego ok a teraz wracaj do sortowni
                    • Gość: Mieszankawedlowska Re: 160 mln. w błoto?! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.13, 14:30
                      Ooooooooo super, z tymi osiedlami przy obwodnicy, czyste powietrze , cisza, po prostu sielanka. Chciałeś coś napisać to napisałeś, tylko czy pomyślałeś wcześniej?
        • Gość: Wściekły i wolny Re: Lotnisko-widmio,obwodnica-bubel- kosztownie j IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.13, 15:30
          Z jakim Starym Ogrodem????? Nie ma już czegoś takiego jak park, zostało kilkadziesiąt drzewek , a jakaś nawiedzona baba, łgała kilka miesięcy temu na forum GW, że zostanie wycięte 1/5 drzew. Mam nadzieję że jej jęzor pokręci... tak na początek. Kiedy wreszcie zajmie się tym prokuratura, chociaż w Radomiu to pracujący w owej instytucji cierpią na nieuleczalne owrzodzenie narządu wzroku .
    • Gość: zdradeusz Re: Lotnisko upada przez Ruszczyka IP: *.adsl.inetia.pl 13.12.13, 11:42
      Odebrał nam pieniądze na biegun innowacyjności i tramwaj z kontraktu terytorialnego, a przecież wiadomo, że bez nich nie będzie komu i po co do Radomia przylatywać.
      • Gość: Bezkręgowiec Re: Lotnisko upada przez Ruszczyka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.13, 15:36
        Bocianom...po te pijawy z UM
        • Gość: taczki Re: Lotnisko upada przez Ruszczyka IP: *.ntlworld.ie 13.12.13, 18:40
          Trzebaby całą RM tą obwodnicą wywieźć na "lotnisko"... na taczkach.
        • Gość: zdradeusz Uwaga! Bezkręgowiec to oszczerca! IP: *.adsl.inetia.pl 14.12.13, 10:29
          Chłopaki z Bractwa Tramwajowego zatrudnieni w urzędzie Marszałkowskim brzydzą się brać co miesiąc pensję od mazowieckiego okupanta, ale na tajnym spotkaniu u Andrzeja przegłosowali, że w ten sposób przyspieszą jego bankructwo. Podobno ktoś doniósł o tym Ruszczykowi... Nie wiem czy to prawda, ale tak słyszałem.
          • Gość: du Re: Uwaga! Bezkręgowiec to oszczerca! IP: *.radom.pilicka.pl 14.12.13, 12:57
            nie wierzę że Waldziu łykając parę średnich krajowych czuje obrzydzenie
            • Gość: rękasprawiedliwośc Re: Uwaga! Bezkręgowiec to oszczerca! IP: *.ntlworld.ie 14.12.13, 20:05
              Ciekaw jestem jak Kosztowny i jego klika mogą spać spokojnie. Przecież kiedyś dosięgnie ich ręka sprawiedliwości.
              • Gość: ROZLICZMY TO TOWAR KTO pisze zalozenia do projektu,Kogo projekt wygry IP: *.korbank.pl 28.12.13, 10:26
                Czy nie można zlecic zbadania tych procedur i szanownych panów pociagną do odpowiedzialnosci. KTO MARNUJE N A S Z E podatkii???
    • piotrowka1 Re: Lotnisko-widmio,obwodnica-bubel- kosztownie j 17.05.14, 20:19
      Wielowieyska i Kumór odpowiadają Żakowskiemu: Jacku, coś w Tobie pękło i coś się skończyło

      Cały tekst: wyborcza.pl/1,75968,15977622,Wielowieyska_i_Kumor_odpowiadaja_Zakowskiemu__Jacku_.html#TRNajCzytSST#ixzz31zuyJCKM
Pełna wersja