Straż Miejska w Radomiu-brak reakcji na zgłoszenia

19.12.13, 11:34
Słuchajcie jakie macie doświadczenia ze wzywaniem Straży Miejskiej? Czy w normalnym mieście na wezwanie można odpowiadać "jeśli będziemy mieli samochód to podeślemy"

Przestałem dzwonić na nr Straży Miejskiej i wysyłamy do nich maile, zero reakcji.Po co na stronie jest jakiś nr sms, kontakt mailowy czy nr telefoniczny?

Podobno miasto jest zadłużone, więc zgłoszenie takie powinno być dla nich na rękę, a ja czuje się jakbym robił im na złość.
    • Gość: Anna_PIS Re: Straż Miejska w Radomiu-brak reakcji na zgłos IP: *.itypo.nl 19.12.13, 12:34
      Twierdzenie o zadłużeniu Naszego Miasta to kolejny, brutalny atak na PIS.
      • Gość: Zniesmaczony Re: Straż Miejska w Radomiu-brak reakcji na zgłos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.13, 12:51
        Dokładnie. Niech na kleczkach spod UM przejdzie pod pomnik przepraszac!
      • Gość: rynio Re: Straż Miejska w Radomiu-brak reakcji na zgłos IP: *.radom.vectranet.pl 19.12.13, 16:07
        Znowu ta czerwona debilna zmora.
    • Gość: Ja Re: Straż Miejska w Radomiu-brak reakcji na zgłos IP: *.adsl.inetia.pl 19.12.13, 13:22
      To banda nierobów. Swego czasu zadzwoniłem do nich, bo paliły się łąki w okolicy. Nie znałem numeru straży pożarnej, jakiś facet podał mi numer SM. Myślałem, że skoro pożar zdarzył się w mieście, to SM podejmie działania i zawiadomi straż pożarną. Ten kretyn dyżurny, któremu opowiedziałem o zdarzeniu, podał mi numer straży pożarnej i kazał tam dzwonić, po czym przerwał rozmowę. Od czego oni są ? Sprawdzają się znakomicie eskortując Prezydenta i radomską pielgrzymkę w drodze do Częstochowy. Mają jedną zaletę. Można tam zatrudnić znajomych.
      • Gość: Paulina Re: Straż Miejska w Radomiu-brak reakcji na zgłos IP: *.radom.vectranet.pl 19.12.13, 13:27
        ja walczę ze straganami rozstawiającymi się na chodniku i trawnikach. Panowie podjechali raz pouczyli i proceder zaczyna się na nowo. Nie ma sensu dzwonić na nr Straży Miejskiej bo tak jak wyżej ktoś napisał niczego nie załatwią.

        Potrafią tylko zakładać blokady na koła i ustawiać fotoradary na ulicach
        • Gość: ANKA Re: Straż Miejska w Radomiu-brak reakcji na zgłos IP: *.giga-komputer.pl 05.01.14, 09:59
          BLOKAD na kola tez nie hce im sie za bardzo zakladac. zadzw w swieta do nich, ze ktos zaparkowal samochod pod moim blokiem na wyjezdzie z parkingu. wiec mnie zeby z niego wyjechac zostala mozliwosc tylko przefruniecia samochodem. czekalam ponad godzine, feralny samochod odjechal a SM nie ujrzalam.
      • Gość: Pel-Asia Re: Straż Miejska w Radomiu-brak reakcji na zgłos IP: 92.60.130.* 19.12.13, 15:06
        Wyjątkowy tępak z Ciebie !!!!!!!!!!!!! Nie zna telefonu do Straży Pożarnej.
        Coś Ty robił w szkole, chyba tylko pod siebie .
        • Gość: Laki Re: Straż Miejska w Radomiu-brak reakcji na zgłos IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.12.13, 15:17
          Pel-Asiu za to ty jesteś wyuczona 3 numerów alarmowych i tyle ci w życiu wystarczy.
          Może podzielisz się z nami czego jeszcze cię nauczyli w tej szkole bo na pewno nie kultury.
          • Gość: Ja Re: Straż Miejska w Radomiu-brak reakcji na zgłos IP: *.adsl.inetia.pl 19.12.13, 16:03
            Pel-Asia uczęszczała do szkoły specjalnej dla takich wybitnych jednostek, jak ona. Tam uczono tylko numerów alarmowych, ponieważ nauka czegokolwiek innego była skazana na porażkę. Dzięki temu obecnie Pel-Asia pracuje w SM w Radomiu. Wracając do tematu, gdybym nawet znał numer straży pożarnej a przez pomyłkę dodzwonił się do SM, to psim obowiązkiem tego lenia opłacanego z moich podatków było zawiadomienie kogo trzeba a nie odsyłanie mnie z kwitkiem. On tymczasem zastosował spychotechnikę. Powtarzam, to lenie i gamonie, w naszym mieście nie służą niczemu i nikomu, poza tym, że nabijają kasę. Jeszcze niedawno mieli jako komendanta gościa-rencistę, który przeszedł na rentę, bo miał kłopoty z głową. Pasował do tego towarzystwa idealnie.
          • Gość: Pel-Asia Re: Straż Miejska w Radomiu-brak reakcji na zgłos IP: 92.60.130.* 20.12.13, 11:17
            A, co dotknęłam drażliwego dla Ciebie tematu - wykształcenie ?????
            Uderz w stół, a tępak się odezwie - to tak parafrazując znane przysłowie.
            Wracając do numerów alarmowych to wiem, gdzie mam zadzwonić w razie konieczności powiadomienia od jakimś zdarzeniu.
            • Gość: dern Re: Straż Miejska w Radomiu-brak reakcji na zgłos IP: *.radom.vectranet.pl 20.12.13, 15:52
              Bzdury prawisz mądralo
      • Gość: bobek Re: Straż Miejska w Radomiu-brak reakcji na zgłos IP: *.radom.vectranet.pl 19.12.13, 21:40
        jakim glabem trzeba byc, zeby nie wiedziec jaki jest nr do policji, pogotowia i strazy pozarnej. W dawnych czasach kazde dziecko nawet kilkuletnie umialo wyrecytowac te numery i wykrecic nr na starych aparatach tel. A teraz, prosze, wyroslo pokolenie nie potrafiace wezwac sobie pomocy..
        co wiecej, koles dal rade znalezc / wydebic od kogos nr do SM, a nie potrafil zadzwonic na straz... rece opadaja...
        • Gość: Ja Re: Straż Miejska w Radomiu-brak reakcji na zgłos IP: *.adsl.inetia.pl 19.12.13, 22:06
          Jakim głąbem trzeba być żeby zdanie zaczynać małą literą. Ale za to numery alarmowe a małym palcu. Następny po tej samej szkole, co Pel-Asia. Numeru do straży pożarnej nie znał również facet, który dał mi numer do SM. To był kioskarz. Bezprzykładnym leniem i kretynem trzeba być, aby pracując w instytucji, która teoretycznie zajmować ma się strzeżeniem porządku i reagować na sytuacje niebezpieczne, nie reagować, tylko spychać robotę na osobę, której zareagowała i oczekiwała, że SM pomoże. Od czego wy tam jesteście, biuro numerów, czy interwencji ?
          • Gość: jaś Re: Straż Miejska w Radomiu-brak reakcji na zgłos IP: 194.165.48.* 20.12.13, 07:37
            Nr 112 powinien znać.
            • Gość: biedronkowy raj Re: Straż Miejska w Radomiu-brak reakcji na zgłos IP: *.radom.vectranet.pl 20.12.13, 13:53
              ej a jak to jest z tym numerem 112 też takie orły będą pracować jak na policji i w Straży Miejskiej, niemiluchy i nieroby? można pod ten numer w sprawach porządkowych dzwonić czy jak?
              • prawdziwyradomianin Re: Straż Miejska w Radomiu-brak reakcji na zgłos 20.12.13, 14:25
                szkoda zachodu...ja od roku informuje SM...o handlarzach na Śląskiej ...którzy handlują na miejscach dla inwalidów...szkoda pisać
                • Gość: biedronkowy raj Re: Straż Miejska w Radomiu-brak reakcji na zgłos IP: *.radom.vectranet.pl 20.12.13, 15:46
                  bo takie instytucje jak Straż Miejska powinno się rozwiązać.... po co to utrzymywać jak człowiekowi strach zadzwonić, zgłosić jakieś wykroczenie bo słuchawkę podnosi jakiś gbur, który ma pretensje o telefon.

                  Zresztą nawet jak łaskawie przyjadą to nic nie zrobią i dlatego takie rzeczy się dzieją, że handlują gdzie popadnie. Strażnicy miejscy potrafią usadowić się gdzieś w krzakach i wystawić fotoradar, założyć blokadę pod UM. A w mieście burdel na kółkach, handlują czym i gdzie popadnie!
        • Gość: dern Re: Straż Miejska w Radomiu-brak reakcji na zgłos IP: *.radom.vectranet.pl 20.12.13, 15:54
          A jaki jest numer straży pożarnej, policji i pogotowia?
          • Gość: Ja Re: Straż Miejska w Radomiu-brak reakcji na zgłos IP: *.adsl.inetia.pl 20.12.13, 16:56
            Dobra, jestem debilem i nie znam numeru SP oraz innych służb. Albo dzieckiem, które zauważyło pożar. Mam akurat numer do SM, dzwonię, a pan dyżurny mówi, podam numer do SP. proszę dzwonić. Psim obowiązkiem tego debila ze SM było zawiadomienie SP. Dalej pozorujcie robotę nieroby. Może wreszcie trafi się Prezydent, który zrobi z wami porządek. Jeśli ktoś nie rozumie do czego jego służba jest potrzebna w mieście powinien wracać do rodzinnej wsi. Tacy partacze są nie tylko w SM. W Policji, na poziomie dyżurnego też jest spychotechnia. Byle się nie narobić.
            • Gość: lemi g Re: Straż Miejska w Radomiu-brak reakcji na zgłos IP: *.205.83.254.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 20.12.13, 17:23
              CO I KIEDY PIJĄ


              Z wypowiedzi 41,4 proc. respondentów wynika, że w ciągu 12 miesięcy (przed wykonaniem badania) po alkohol, w tym piwo, sięgnęli dwa do czterech razy w miesiącu, a 34 proc., że raz w miesiącu lub rzadziej. Piją przede wszystkim w dni wolne od pracy (87,8 proc.), podczas spotkań towarzyskich (77,9 proc.) lub rodzinnych (51,3 proc.). Jedna czwarta badanych deklaruje, że pije, ponieważ lubi konkretny smak (np. piwa, wina) oraz aby się zrelaksować, rozluźnić, uspokoić.

              Alkohol częściej spożywają mężczyźni. Największe powodzenie ma piwo, w ciągu 30 dni sięgało po nie 76,6 proc. badanych. Panowie piją go więcej niż panie (84,7 proc. i 54,2 proc.), które preferują wino – w ciągu miesiąca co najmniej jeden kieliszek wypiło 53,7 proc. kobiet i tylko 38,7 proc. mężczyzn.

              Jeśli chodzi o napoje wysokoprocentowe, to 68,8 proc. ankietowanych zadeklarowało, że sięgnęło po nie w ciągu ostatniego miesiąca, przy czym kobiety rzadziej niż mężczyźni (54,3 proc. wskazań wobec 73,9 proc.). Granicę ryzykownego picia (w Polsce dla mężczyzn są to 4 jednostki, tj. 40 g czystego alkoholu dziennie, 5 razy w tygodniu, a dla kobiet 2 jednostki dziennie, tj. 20 g 5 razy w tygodniu) wódki lub innych napojów wysokoprocentowych przekroczyło 1 proc. kobiet i 3,6 proc. mężczyzn. Z badań wynika, że pracownicy Policji rzadziej niż funkcjonariusze piją wódkę.

              Prawie wszyscy badani (96,6 proc.) stwierdzili, że spożywanie alkoholu rzadko przysparzało im problemów – zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Niewielki jest też odsetek osób przyznających, że alkohol miał na nich negatywny wpływ.
              • prawdziwyradomianin Re: Straż Miejska w Radomiu-brak reakcji na zgłos 20.12.13, 17:24
                Z badań wynika, że pracownicy Policji rzadziej niż funkcjonariusze piją wódkę.

                Prawie wszyscy badani (96,6 proc.) stwierdzili, że spożywanie alkoholu rzadko przysparzało im problemów – zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Niewielki jest też odsetek osób przyznających, że alkohol miał na nich negatywny wpływ.
    • Gość: du Re: Zlikwidować Straż Miejska w Radomiu IP: *.radom.pilicka.pl 20.12.13, 18:25
      tak zrobiono w Pionkach. Aż dziwne.
      • Gość: freeman Re: Czego Straż Miejska nie widzi? IP: *.centertel.pl 21.12.13, 10:59
        Czego Straż Miejska nie widzi? Kilka podpowiedzi:
        - od lat (!) nie sprzatąna okolica Łaźni na Plantach
        - j/w tylko teren róg Planty/Kościuszki przy nowym budynku
        - wystające metalowe pręty po zdewastowanych słupkach stojące na chodniku obok
        Budowlanki na Kościuszki. Tragedia wisi w powietrzu!
        To typowe zadania dla Straży Miejskiej. Skoro jednak ta służba ich nie widzi "z urzędu", to po co istnieje?
        • Gość: Ja Re: Czego Straż Miejska nie widzi? IP: *.adsl.inetia.pl 21.12.13, 11:41
          Straż Miejska w Radomiu ma zasadniczo trzy cele z których żaden nie wynika z ustawy o strażach gminnych. Te cele to :
          1. Nabijanie kasy miasta przy użyciu radarów.
          2. Zatrudnienie dla znajomych i kolegów.
          3. Eskortowanie pielgrzymek radomian do Częstochowy.
          Wszystkie one są z punktu widzenia rządzących bardziej istotne, niż to, do czego SM została stworzona.
          Z tego powodu nikt, ani prezydent, ani radni SM nie zlikwidują.
    • Gość: obserwator Re: Straż Miejska w Radomiu-brak reakcji na zgłos IP: *.radom.vectranet.pl 23.12.13, 18:50
      macie tu link dobrze im jedzie ot cała prawda o naszej Straży www.youtube.com/watch?v=oZDJXXye4uc#t=36
      • Gość: Ja Re: Straż Miejska w Radomiu-brak reakcji na zgłos IP: *.adsl.inetia.pl 23.12.13, 20:27
        NIK badał celowość i sensowność ustawiania fotoradarów w całej Polsce, a nie funkcjonowanie SM w Radomiu. Podobno w Radomiu wypadło to dobrze, twierdzi p. Czajkowski. To ciekawe, bo raport NIK na ten temat ma zostać opublikowany na początu przyszłego roku. Prorok jakiś, czy co ? Wypowiedź prezesa NIK t u t a j.
        • Gość: Ja Re: Straż Miejska w Radomiu-brak reakcji na zgłos IP: *.adsl.inetia.pl 23.12.13, 20:49
          Poza tym po wysłuchaniu wypowiedzi p. Czajkowskiego, który chwali się dobrymi ocenami radomskiej SM w dziedzinie ich działalności "radarowej", twierdząc, że praca SM została oceniona pozytywnie, chyba nikt już nie powinien mieć wątpliwości czym głównie zajmuje się ta służba.
          • Gość: mieszkaniec Re: Straż Miejska w Radomiu-brak reakcji na zgłos IP: *.adsl.inetia.pl 05.02.14, 21:19
            W dniu dzisiejszym na ulicy Struga przy targowisku około godz. 13.00 widziałem chyba strażnika /było ich dwóch i dlatego po tym drugim wiem że był strażnikiem/ kudłaty,kłaki czarne opierające się o kark, nieogolony w ciemnych okularach. Kurtka służbowa rozpięta, krok spodni w kolanach i na dodatek bez czapki podejmował interwencję wśród handlujących.Typowy niechluj. Jeżeli na takich jak on płacę podatki to ja pie---le. Do takiego stopnia wyglądał jak człowiek z buszu, że zrobiłem mu zdjęcie i mogę udostępnić władzy Straży albo nie prześle zdjęcie szanownemu panu prezydentowi.
            • Gość: dno Re: Straż Miejska w Radomiu-brak reakcji na zgłos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.14, 10:48
              dawaj tu linka do tego zdjęcia - pośmiejemy się
            • Gość: strażnik Re: Straż Miejska w Radomiu-brak reakcji na zgłos IP: *.radom.vectranet.pl 06.02.14, 12:35
              Na co czekasz prześlij foto do SM sam jestem funkcjonariuszem i jestem ciekaw który to z nas kreuje taki wizerunek!!!
              • prawdziwyradomianin Re: Straż Miejska w Radomiu-brak reakcji na zgłos 06.02.14, 12:50
                to był żart ....dostalem info
                • Gość: WR To Wy nie wiecie, że... IP: *.radom.vectranet.pl 06.02.14, 21:31
                  ...straż mieska jest od wlepiania mandatów, które ida do kasy miejskiej?! Dlatego mają w nosie obywateli miasta. Dobrze działają tylko w TK DAMI! Poza tym to mają szmal i szmal mają zarabiać dla miasta. Ja tez zgłaszałem problem wałęsających się agresywnych psów i co...? Powiedzieli mi lenie patentowane, że to mój problem!!! Skandal!!!
Pełna wersja