Dodaj do ulubionych

Czas na zmiany w gminie Odrzywół. Dość SITWY

09.08.14, 18:19
Bezlitośnie czas płynie, i coraz bliżej wybory. Marian teraz to już przegra. I nic im nie pomoże. Za te wszystkie machloje, zatrudnianie samych swoich, balangi na koszt podatników....WYNOCHA!!!!!! Ciekawe tylko, gdzie te wszystkie wybitne :) osobistości znajdą pracę? A pewnie od grudnia będą się odhaczać w Przysusze, i bardzo dobrze. Niech chociaż ze dwa lata sobie tam pojeżdżą. Wtedy zobaczą jak to przyjemnie jest być osobą bezrobotną. Głosuję za opozycją!
Obserwuj wątek
  • magnuz Re: Czas na zmiany w gminie Odrzywół. Dość SITWY 13.08.14, 14:25
   Ludzie mają dość tych układów, znajomości, załatwiania pracy przy wódce! Skończył się czas sentymentów i litowania nad Mańkami i przydupasami.
   Za 3 miesiące skończy się ten układ. I te dożynki Wam nie pomogą łobuzy. Bo nie pozwolimy aby jakiś były burżuj, teraz pomagier decydował o zatrudnianiu w tej gminie.

   Właśnie ten co ratował wójta, opowiada wszystkim w Odrzywole jaki to z niego wybawiciel, jak to wójt płakał w nocy, jak liczono głosy, ile to wódki potem wychlały. I co najważniejsze:"prawidłowo to Gajewski powinien być wójtem, ale dowiozłem z 60 osób".
    • obserwerlux Re: Czas na zmiany w gminie Odrzywół. Dość SITWY 28.08.14, 19:31

     W 2006 roku obecny wójt wygrał nad Sławkiem Gajewskim 756 głosami, a w 2010 roku tylko 21 głosami. Wyciągnijcie odpowiednie wnioski i pomyślcie jaki będzie wynik 16 listopada.

     W roku wyborczym chcą za wszelką cenę wyeliminować Sławka. Pytanie kto będzie następny? Coś słyszałem że mają jeszcze parę osób ujarzmić..... Brak słów aby to określić. 21 głosów ich wtedy ocaliło, ludzi z łóżek ściągali aby tylko zagłosowali na Mariana. Oj czarno widzę przyszłość Odrzywołu jeśli ta klika utrzyma się przy korycie. Nie bądźcie ślepi, oni tylko chcą ocalić swoje posady, bo gdzie indziej na 100% byliby bezrobotnymi.

     Władzom to tylko same biby i balety w głowie. A zwykłych mieszkańców mają gdzieś. Ale na jesieni lećta i głosujta na nich... Może za 4 lata znów zrobią dożynki w Odrzywole. A Wy i Wasze dzieci przymierajcie głodem. MAAAAAAAAFFFIIIIIIIAAAAAAAAAA.

     Odrzywolacy jeśli się nie zmobilizujecie to władza zawsze będzie miała Was gdzieś. Pewnie znowu sobie o Was przypomną na miesiąc przed wyborami i będą opowiadać jakie zmiany będzie wójt przeprowadzał. Ostatnio w 2010 roku tak obiecywały ludziom gruszki na wierzbie, a po wyborach już zapomnieli. I tak co 4 lata. Jak długo będziecie się nabierać na ich sztuczki? Spójrzcie tylko kto pracuje na terenie naszej gminy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka