Dodaj do ulubionych

Cenzury w cozadzien.pl cd.

07.02.17, 11:29
"Wspaniały" radomski portal cozadzien.pl pozwala niby komentować treści zamieszczanych artykułów. Niestety! To tylko teoretycznie.Jeśli treść nie pasuje im albo ich mocodawcom to cenzurują go i nie zamieszczają. Napisałem taki tekst i...blokada!

I na tym polega radomska tragedia! Brak odważnych polityków i dziennikarzy , którzy potrafili i chcieli by bronić interesów tego miasta. Przypomnę - Rejczak, Maszkiewicz, Grabowska, Pawłowska, Iwanicki, głosowali w sejmie za zabraniem Radomiowi statusu stolicy województwa (!!!!), Fałek za przyłączeniem do Mazowieckiego ( to akurat to raczej z pospolitej głupoty). Teraz politycy z Radomia ruszyli jak taran aby krytykować cień szansy dla Radomia polegający na tym, że najpierw z Warszawy zrobi się metropolię a potem ją wyłączy z województwa co może znaczyć "być albo nie być dla Radomia". Zapamiętajmy tych co to zdradzają własne miasto i elektorat za miskę partyjnej soczewicy. Białkowska, Ruszczyk z PO i Bakuła z partii Struzika wielkiego "przyjaciela" Radomia. I bardzo żałuję, że okoliczności tego faktu nie zauważyli dziennikarze z cozadzien.pl nadając temu zdarzeniu kuriozalny tytuł "Razem w obronie samorządów" (!!!). Ech te radomskie elity!!!!
Panie! Czym zgrzeszył Radom, że pokarałeś go takimi elitami co to zamiast rozwijać miasto powierzone ich opiece to go pogrążają?

Z czym można tu się nie zgadzać jeśli jest się Radomianinem i zależy na rozwoju tego miasta?!
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka