Dodaj do ulubionych

Nowe wybory czy murem za Radkiem?

22.04.17, 19:45
Jak się dowiadujemy decyzja Wojewody jest jednoznaczna. Prezydent Witkowski winny popełnienia przestępstwa. Materiał za pośrednictwem www.tvradom.pl/wiadomosci/208,jest-decyzja-wojewody-mazowieckiego-w-sprawie-wyga
Obserwuj wątek
  • vater1958 Re: Nowe wybory czy murem za Radkiem? 23.04.17, 00:16
   Art. 42 ust. 3 Konstytucji RP stanowi, że każdego uważa się za niewinnego, dopóki jego wina nie zostanie stwierdzona prawomocnym wyrokiem sądu. Podobnie stanowi Kodeks postępowania karnego: Oskarżonego uważa się za niewinnego, dopóki wina jego nie zostanie udowodniona i stwierdzona prawomocnym wyrokiem (art. 5 § 1 k.p.k.)
   • vater1958 Re: Nowe wybory czy murem za Radkiem? 23.04.17, 00:37
    cyt. "Nie podpieraj się głupotą prostego tłumu i bądź świadom tego czego nie wiesz. Wtedy będziesz wiedział, co robić i o co pytać."
    :-))))))))))))
    • klawo_jak_cholera Re: Nowe wybory czy murem za Radkiem? 24.04.17, 12:23
     Jak można mniemać z tego wpisu, w urzędzie marszałkowskim pracują jełopy bo dopatrzyli się działalności niezgodnej z prawem???
     • vater1958 Re: Nowe wybory czy murem za Radkiem? 24.04.17, 14:26
      Każdy wyciąga wnioski na miarę swojej inteligencji.
      W naszym kraju o winie nie decyduje żaden kacyk z PO, PiS (czy dowolnej innej partii), proboszcz, czy dzielnicowy - o winie decyduje tylko i wyłącznie sąd. Również Wojewoda, prezes, nadprokurator i Prezydent RP nie mają takich kompetencji.
      Proszę oskarżyć Witkowskiego i wtedy odpowiednie instytucje wypowiedzą się na ten temat.
      Na razie Wojewoda wydał tylko tzw. "opinię", ale jeśli ma informację o popełnieniu przestępstwa przez RW i nie zgłasza tego do prokuratury - sam popełnia przestępstwo...
      Oczywiście wiedząc, że to bzdura - tego nie zrobi, w tym przypadku ta tzw. "opinia" jest ordynarnym pomówieniem.

      cyt. "Nie podpieraj się głupotą prostego tłumu i bądź świadom tego czego nie wiesz. Wtedy będziesz wiedział, co robić i o co pytać."
      • klawo_jak_cholera Re: Nowe wybory czy murem za Radkiem? 24.04.17, 21:17
       Małe EGO, duży "samochód". Jak rozumiem mądrość jest tym, co wolnomyśliciele uważają za zbytek. Ważna w tym przypadku jest to, co zrobią z tą wiedzą delegaci społeczności gminy Radom zwani radnymi. A jak znamy życie, decyzję podejmą, pytając później "a o co chodzi", bo mnie to raczej nie dotyczy..
       • klawo_jak_cholera Re: Nowe wybory czy murem za Radkiem? 13.07.17, 10:15
        Gdzie ten mur za Radkiem?
        Czy Radek wciąż za biurkiem siedzi?
        Czy może ta wiedza nie dla gawiedzi?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka