Dodaj do ulubionych

Nowe wybory czy murem za Radkiem?

22.04.17, 19:45
Jak się dowiadujemy decyzja Wojewody jest jednoznaczna. Prezydent Witkowski winny popełnienia przestępstwa. Materiał za pośrednictwem www.tvradom.pl/wiadomosci/208,jest-decyzja-wojewody-mazowieckiego-w-sprawie-wyga
Obserwuj wątek
  • vater1958 Re: Nowe wybory czy murem za Radkiem? 23.04.17, 00:16
   Art. 42 ust. 3 Konstytucji RP stanowi, że każdego uważa się za niewinnego, dopóki jego wina nie zostanie stwierdzona prawomocnym wyrokiem sądu. Podobnie stanowi Kodeks postępowania karnego: Oskarżonego uważa się za niewinnego, dopóki wina jego nie zostanie udowodniona i stwierdzona prawomocnym wyrokiem (art. 5 § 1 k.p.k.)
     • vater1958 Re: Nowe wybory czy murem za Radkiem? 24.04.17, 14:26
      Każdy wyciąga wnioski na miarę swojej inteligencji.
      W naszym kraju o winie nie decyduje żaden kacyk z PO, PiS (czy dowolnej innej partii), proboszcz, czy dzielnicowy - o winie decyduje tylko i wyłącznie sąd. Również Wojewoda, prezes, nadprokurator i Prezydent RP nie mają takich kompetencji.
      Proszę oskarżyć Witkowskiego i wtedy odpowiednie instytucje wypowiedzą się na ten temat.
      Na razie Wojewoda wydał tylko tzw. "opinię", ale jeśli ma informację o popełnieniu przestępstwa przez RW i nie zgłasza tego do prokuratury - sam popełnia przestępstwo...
      Oczywiście wiedząc, że to bzdura - tego nie zrobi, w tym przypadku ta tzw. "opinia" jest ordynarnym pomówieniem.

      cyt. "Nie podpieraj się głupotą prostego tłumu i bądź świadom tego czego nie wiesz. Wtedy będziesz wiedział, co robić i o co pytać."

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka