Dodaj do ulubionych

Prezydent Witkowski uprawia dywersję w Radomiu.

27.07.17, 21:58
Głosowałem na niego mając nadzieję, że facet jest młody, bystry i mądry. I bardzo chciałem aby Radom pozbył się wandala Kosztowniaka, który zablokował rozwój miasta zadłużając go niebotycznie nic wielkiego przy tym nie robiąc. Spotkało mnie wielkie rozczarowanie. Miało być dobrze bo jedność partyjna z rządem gwarantowała dobrą współpracę. Stało się inaczej ale to jeszcze można zrozumieć. Podobna jedność z Sejmikiem Wojewódzkim powinna być a dlaczego jej nie ma i Radom jest wybitnie przez Struzika dyskryminowany to już jest skandal. Chłoptysie Prezydenta mianowani na wice mieli gwarantować pozyskiwanie pieniędzy unijnych i sejmikowych. A tu figa z makiem. Płock dostał 130 mln. zł. na obwodnicę a chłoptysie nam wciskają, że w tej perspektywie UE nie można dostać pieniędzy na drogi?! Nie ma żadnych pieniędzy zewnętrznych i Radom ze swego żałosnego budżetu, będąc mocno zadłużonym musi budować drogi i ulice. Budżet Radomia jest żałosny bo jak porównamy go z innymi porównywalnymi miastami ( Kielce, Rzeszów) to jest on o 200-300 mln. niższy (dwa centra sportu ze Struga rocznie!!! To jest jeden wielki skandal!!! Dlaczego nie wywali na zbity pysk dyletanta odpowiedzialnego za pozyskiwanie zewnętrznych pieniędzy! Wyrzuca prezesa lotniska i zastępuję go kumpelą kumpela partyjnego, dyletantką, która tylko trwa i za każdym razem w wywiadach mówi, że rozmowy z inwestorami i liniami trwają. I robi to od lat aby trwać na ciepłym stołeczku. Zamiast Banaszkiewicza, Łuczyckiego na wakujące stołki mianował niewiadomokogo. Teraz wyrzuca Żółtowskiego człowieka, który ma wielkie osiągnięcia, rozsławił OK i Radom w świecie a mianuje kobitkę, która proponuje chałtury w szkołach dla uczniów.
Boże czym zgrzeszył Radom, że pokarałeś go takim Prezydentem?!!!!
Obserwuj wątek
  • klawo_jak_cholera Re: Prezydent Witkowski uprawia dywersję w Radomi 22.08.17, 12:55
   Dorzucę jak to się mówi w MOSiR-rze. Basenowy to była men_a a treaz nastał Prezes jełop. Broniarze grają na głównej płycie a powinni grać na klepisku. Na kortach "spółdzielnia" rości sobie prawa do wyłączenia z decyzji całe biuro sportu. edukację. i sekretarza miasta. Podobna "spółdzielnia" działa na basenach. Radomiak budowany jest za ponad 240 mln. Miasto prawie całkowicie utrzymuje prywatne kluby sportowe. Ekstraligowa Czwórka Radom na działalność otrzymała tylko 40 tysiaków na rok, co stanowi dwie pensje w prywatnych klubach. Oj dzieje się dzieje.
   • klawo_jak_cholera Re: Prezydent Witkowski uprawia dywersję w Radomi 07.09.17, 17:13
    I stało się. Spółdzielnie wywaliły, za pomocą pana Prezydenta Miasta Radom, sekretarza miasta pana Czajkowskiego za powiedzmy niemanie odpowiednich kwalifikacji do komentowania sprzecznych wypowiedzi i działań pana Prezydenta Witkowskiego. Być może zaczynamy wdrażać to co dzieje się w Warszafce.
   • klawo_jak_cholera Re: Prezydent Witkowski uprawia dywersję w Radomi 08.01.18, 13:10
    Dobrze się stało, że najpopularniejszym trenerem został trener "Luksiar" pan Wojtek Pawłowski. Źle się stało, że zapisy w konkursach na miejskie granty odstają daleko od konkursów Sejmiku mazowieckiego. Dobrze się stało, że w budżecie na uprawianie sportu przeznaczają 27 milionów zł. Będzie z czego czynić majątki.
  • do_radom Re: Prezydent Witkowski uprawia dywersję w Radomi 09.11.17, 15:17
   Klaty wypięte do orderów za ulicę Tartaczną. I jak to w Radomiu - wąziutka, że węższa być nie może. Osławiona trasa N-S...jednojezdniowa bo horyzonty myślowe sołtysów rządzących Radomiem nie pozwalają im dostrzec świata: w żadnym mieście w Polsce trasa międzydzielnicowa nie może być taka sobie uliczką. To ma być trasa dwujezdniowa, szeroka na miarę 210 tys. miasta i XXI wieku. Jeśli brak pieniędzy w tym roku to inwestycje rozłożyć na dwa lata ale zrobić ją docelowo i z klasą.. Tylko co wymagać od ludzi którzy jedną z ładniejszych radomskich ulic chcą zwęzić i wyremontować tak aby z dwujezdniowej zrobić jednojezdniową po jednym pasie w każdym kierunku?! W MZDiK uwiła sobie gniazdko klika rowerzystów którzy są bardzo przebojowi i tworzą w Radomiu tylko ścieżki rowerowe kosztem układu komunikacyjnego. Frysztakowi się nie dziwię bo nie można od niego wymagać rozsądku ale Witkowski?! Żeby nam wciskał ciemnotę, że o nowoczesności miasta świadczą ścieżki rowerowe. Na zachodzie scieżki rowerowe są ale przede wszystkim są ...autostrady miejskie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka