Dodaj do ulubionych

Strajk nauczycieli-fakultatywnie.

31.03.19, 20:52
Strajk nauczycieli skutkował będzie tym, iż do szkół w których będzie on prowadzony nie będą mogły uczęszczać uczniowie ze względy na nieprowadzenie procesu dydaktycznego i dalej pedagogicznego jak i wychowawczego. Jak można rozumieć, młodzież i dzieci będzie mogła korzystać w dużej mierze z zajęć pozaszkolnych, na czas trwania strajku tych, którzy chcą więcej kasy za swoją pracę. Istnieje uzasadniona potrzeba aby młodzież i dzieci tłumnie odwiedzały zdobycze "zachodu" uczestnicząc w poszukiwaniu dobrego "galeryjnego" i sklepowego towaru oddając po części swoje 500+ wzbogacając tym samym potężne sieci handlowe. Wzrośnie prawdopodobnie spożycie hamburgerów i kupno jakichś ciuchów a w zamian dziatwa dowie się, że zarobienie 12-tu tysiaków na miesiąc, wiąże się z przynależnością do określonej kasty społecznej. Zapraszam tedy wszystkich uczniów do gremialnego wykorzystania czasu wolnego od procesów dydaktycznych do spacerów pod szkołami z transparentami; "w tej szkole nauczyciele nie chcą nas uczyć" i zażądajcie ograniczenia do minimum stopni zwanych "czwórkami". Zażądajcie bezwarunkowo 5-tek bo inaczej strajk.
Obserwuj wątek
  • Gość: crdddd Re: Strajk nauczycieli-fakultatywnie. IP: *.static.ip.netia.com.pl 04.04.19, 11:17
   Dwa miesiące wakacji i mało, siedzą nic nie robią, poziom nauczania śmieszny...
   • vater1958 Re: Strajk nauczycieli-fakultatywnie. 05.04.19, 08:57
    to zmień robotę!

    :-))))))))))))))))
    • Gość: Fcx Re: Strajk nauczycieli-fakultatywnie. IP: *.unknown.vectranet.pl 06.04.19, 16:30
     Poponował bym żeby oni zmienili jak im się nie podoba.
     • vater1958 Re: Strajk nauczycieli-fakultatywnie. 08.04.19, 13:35
      siedzę biurko w biurko z kolegą, który rzucił pracę w szkole...
      uważasz, że to jest rozwiązanie?
      za gównianą płacę zostaną gówniani fachowcy - do tego dążymy???
      chyba tak, niedouczone społeczeństwo łatwiej poddaje się agitacji - tak z dziennika, jak i z ambony!!!
      • Gość: Ggggj Re: Strajk nauczycieli-fakultatywnie. IP: *.unknown.vectranet.pl 08.04.19, 18:28
       forum.gazeta.pl/forum/w,23,139797733,139797733,Ile_zarabiaja_nauczyciele_.html?s=2
       • vater1958 Re: Strajk nauczycieli-fakultatywnie. 08.04.19, 20:51
        w podlinkowanym przez Ciebie wątku brednie przemieszane z rozsądnymi wpisami...
        chcesz udowodnić, że nauczyciele to elita finansowa kraju???
        • Gość: dfsdf Re: Strajk nauczycieli-fakultatywnie. IP: *.static.ip.netia.com.pl 12.04.19, 15:56
         Koledzy i koleżanki nauczyciele. Przez dwadzieścia lat, tak jak wy pracowałam w szkole jako nauczyciel historii. Dobrze poznałam to środowisko i nie mam wątpliwości, że jesteście najbardziej ulegającą wpływom służb postkomunistycznych i środowiskom antypolskim grupą zawodową. Byliście wręcz gnębieni za rządów PO - żadnych podwyżek, dwie godziny w tygodniu pracy za darmo (tzw. halówki), brak pieniędzy na koła zainteresowań, ogromna ilość dokumentów do wypełnienia o każdym uczniu, konieczność pracy w czasie ferii, likwidacja szkół i nauczycielskich etatów, praca do 67 roku życia - ale nawet nie myśleliście o protestach. Dziś kiedy rząd wychodzi wam naprzeciw, tak jak całemu społeczeństwu, kiedy tak jak inni ludzie korzystacie z różnych form wsparcia finansowego- choćby 500+, stawiacie egoistyczne żądanie i egoistycznie je chcecie wyegzekwować. Dla was nie liczy się dobro ucznia, dobro państwa, dobro polskiej oświaty, nawet wasz własny interes nie ma znaczenia- wy bezmyślnie pozwalacie sobą manipulować, bo jesteście bezideowi, nie wyznajecie żadnych wartości, nie macie moralnego kręgosłupa. Zawsze, bezrefleksyjnie ulegaliście wszelkim dydaktycznym nowinkom, wszelkiej lewicowej i liberalnej ideologii, byleby od siebie niczego nie wymagać i żeby od was niewiele wymagali. To wy , nie kto inny doprowadziliście do tego, że absolwenci polskich szkół nie mają elementarnej wiedzy ogólnej, że nie potrafią poprawnie pisać pod względem gramatycznym, ortograficznym i stylistycznym.
         Jako były nauczyciel twierdzę, że nie macie ciężkiej pracy, macie pracę przyjemną , dająca dużo satysfakcji, ale też dużo odpoczynku i czasu wolnego. Inni, ciężko pracujący ludzie mogą wam tylko pozazdrościć.
         Ja juz zgłosiłam swój akces do komisji egzaminacyjnej i wiem, że takich osób jest wiele.
         • vater1958 Re: Strajk nauczycieli-fakultatywnie. 15.04.19, 08:05
          nie 3.14erdol - nigdy nie byłeś nauczycielem!!!
          odrażająca pisowska propaganda, prymitywniejsza nawet od tej z TVP

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka