Dodaj do ulubionych

Prezes Radomiaka nie wyobraża sobie dalszej wsp...

IP: *.53.udn.pl 18.01.05, 22:14
www.radomiakradom.prv.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: Mika(L) Re: Prezes Radomiaka nie wyobraża sobie dalszej w IP: 193.111.144.* 18.01.05, 22:55
      Mam nadzieję, że to koniec działalności pana Wójcika w Radomiu. Ten psełdo
      menedżer naciągnął miasto na pare tysiączków i nic więcej. Na konferencji
      prasowej (z tego co mi wiadomo) był bardzo niezadowolony z krytyki skierowanej
      [pod jego adresem, jaka sie pojawila w lokalnej prasie. Ale czy można Go nie
      krytykować skoro przez 3 miesiące nic nie załatwił.
      Podobno w jego notesie znajdowwło sie kilka znaczących nazwisk trenerów jak i
      piłkarzy, którzy mieli podjąć prace w Radomiaku. Pytam więc gdzie oni są?
      Poszukiwania trenera to istna komedia a raczej tragi-komedia. Piłkarze, którzy
      doszli może i znaczyli coś w polskiej piłce ale to było dawno teraz już powinni
      zawiesić buty na kołku i zająć sie czymś innym niż bieganie po ligowych
      boiskach. Zamiast postawić na zawodników młodych i perspektywicznych pan Wójcik
      stara sie promować emerytów. Młodzi nawet gdyby nie udalo się utrzymać 2 ligi
      mogliby powalczyć w 3 i pokusić sie o powrót do 2. "Emeryci" po spadku odrazu
      uciekną.
      Oby pan Wójcik nie pozostawił Radomiaka w jeszcze gorszej sytuacji niż była
      przed jego pojawieniem sie w Radomiu.
      Niech zarząd wybierze trenera i da mu wolną ręke w pracy. Przy panu Wójciku
      trener nigdy niemiałby ostatniego słowa.
      Radomiak przetrwał już wiele kryzysów, mam nadzieje że przetrwa działalność
      Wójcika.

CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIE............. RADOMIAK.
      • Gość: Trendy Popieram Pana, Panie Lesisz !!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 217.17.35.* 19.01.05, 08:46
        To się tak musiało skończyć, lepiej, że już teraz, a nie w połowie rundy
        wiosennej, która może być dla Radomiaka o wiele korzystniejsza niż jesienna.
        Osoba Pana Wójcika wywoływała zbyt dużo kontrowersji, żeby Jego działania
        mogły "na dłuższą metę" być akceptowane przez Zarząd Radomiaka. Dobrze się
        stało, że Pan Lesisz zachował się jak na mężczyznę przystało. Myślę, że
        Banasiewicz nie zaryzykuje konfliktu z "całym środowiskiem kibiców Radomiaka",
        bo mogłoby by Mu to zaszkodzić, podczas zbliżających się szybkimi krokami,
        nowych wyborów. Panie Prezesie niech Pan działa "twardą ręką" i Sam podejmuje
        decyzje korzystne dla Radomiaka. A tak na marginesie, to wydaje mi się, że
        połowa z TYCH Graczy, co są na obozie nie nadaje się do gry w Radomiaku. Panie
        Prezesie gdzie są jacyś nowi napastnicy? Przypominam, że Radomiak w rundzie
        jesiennej zdobył najmniej bramek ze wszystkich drużym drugiej ligi. A jak się
        nie umie strzelać bramek, to jak wygrywać można mecze?
    • Gość: mirco Re: Prezes Radomiaka nie wyobraża sobie dalszej w IP: 217.96.36.* 19.01.05, 08:47
      Wiedziałem że w Radomiaku jest bałagan,lecz nie myślałem iż tak
      wielki.Organizacyjne dno nie spodobało się Kretkowi, zupełnie niejasna rola w
      klubie Wójcika,a do tego jak się okazuje każdy ciągnie wózek w swoją stronę.
      Jedyny pozytyw to, że udało się (jakimś cudem) zorganizować zgrupowanie. Tylko
      ilu z nowych piłkarzy zostanie w Radomiu na sezon?
    • bluto Panu Wójcikowi dziękujemy 19.01.05, 10:31
      W klubi epotrzebny jest człowiek, który zrobi porządek, wymiecie brudy nawet za
      cenę spadku do 3 ligi i na czysty teren sprowadzi sponsora. Pan Wójcik robi
      dużo szumu, ale poza tumanami kurzu nie widać efektów jego pracy. A może
      zdecydowałby się przejąć ster prezesa i zacząć ponosić odpowiedzialność za
      swoje decyzje? Łatwo sterować z tylnego siedzenia, a jakby co to umyć ręce.
      • Gość: daw77 czyli jak zwykle rozpierducha IP: *.radom.net / *.tkdami.net 19.01.05, 10:53
        pytanie wylko czy nie mozna było tak od razu... albo sie decydujemy na jakąś
        opcje i sie jej trzymamy albo zmieniamy koncepcję co pięć minut... albo jest
        kasa i ludzie którzy umieją ją spożytkować albo jej nie ma.. zgrupowanie
        trwa... ma być jeszcze jedno.. wiec jeszcze troszke czasu jest... dlatego
        trzeba zacząc działac... nawet jesli mają to być działania radykalne... jest
        pare nazwisk które warto byłoby dokoptować do drużyny... trzeba poprostu o nie
        zawalczyć... pokazać ze się jest konkretnym czlowiekiem a nie przydupasem...
        jest Tataj, Wysocki i jeszcze paru innych młodych ambitnych i już w sumie
        ogranych chłopaków... Wasza działacze w tym głowa żeby kogoś sprowadzić...
        wasza głowa w tym zeby miec pomysł na druzyne i na odpowiednich ludzi.. wasza
        głowa jak ich skusic... czym przyciągnąć...trzeba ludzi do grania... nie do
        tego zeby placić komus za przygotowania na extra obozie kto albo zaraz ucieknie
        albo bedzie odprawial panszczyznę.. ruszcie wreszczcie samodzielnie glową.. nie
        bądźcie marionetkami w niczyich rękach... mozna i trzeba jeszcze cos zrobic...
        zakasac rekawy i do roboty... konkretni ludzie do grania (szczegolnie do
        przodu).. obóz... treningi... integracja... zainteresowanie tym samym celem...
        nie zbieranina ludzi z nikąd.... moze to glos w pustkę ale moze i wart
        przemyslenia... powodzenia...
      • Gość: Kontroler Tak to już jest "WSZYSTKO PO RADOMSKU" IP: *.chello.pl 19.01.05, 19:00
        Jak się wybiera takich CHAMPION-ów do władz Miasta i Województwa, to nie ma się
        co dziwić, że potem nic się rozwojowego w Radomiu nie dzieje. Ale może ten
        Lesisz jest jednak Tym człowiekiem jakiego potrzeba na te trudne czasy dla
        Radomiaka. Ja tylko namawiam, żeby nie obrażać Wójcika, bo jest człowiekiem
        szczególnej wrażliwości , a po co nam taki człowiek w Warszawie jako wróg.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka