Dodaj do ulubionych

Koszykarze AZS-u mają nowego kapitana

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.05, 22:38
Hmmmmm to musialo naprawde zawrzec w AZSie. Chyba cos pan Kardas nie ma
poparcia wsrod reszty!
Obserwuj wątek
    • Gość: Maciej K. Re: Koszykarze AZS-u mają nowego kapitana IP: *.radom.pilicka.pl 11.02.05, 09:01
      Jakim cudem winę za mecz ponosi Kardaś. Jest to przecież największa gwiazda
      zaespołu.Graczw pełni doświadczony. A on traci opaskę kapitana na
      rzecz "gó..arza" jakim jest Majewski. Przecież ten chłopiec jest wielkim
      zjarusem. Czemu on.Jak juz to lepiej Plutka by się sprawdził. Pozatym
      największym winowajcą jest chyba trener Wołoszyn, a po co było w trakcie lata
      pozwalać Michałowi Wołoszynowi jechac na Camp do USA. Efektem tego sa ciągłe
      kontuzje gracza. I wielkie osłabienie AZS
    • Gość: RM Re: Koszykarze AZS-u mają nowego kapitana IP: *.pilicka.com.pl 11.02.05, 15:59
      To czy kapitanem będzie Piotrek Kardaś czy Łukasz Majewski to nie ma
      najmniejszego wpływu na grę drużyny. Po drugie wypowiedz Łukasza sugeruje że
      jeżeli AZS nie wygra w tym meczu to w następnym. Nie można tak myślec panie
      kapitanie bo na mecz powinno się wychodzić z wiarą w zwyciestwo a nie z góry
      zakładać że w tym meczu nie wygramy. Chciałbym przypomnieć że w żadnym nie
      jesteści faworytami - wystarczy zerknąć na pozycję w tabeli. Także mogę Wam dać
      jedną radę chlopaki "zaciśnąć zęby i jechać z tym koksem" a publiczność i media
      Was ocenią.
    • Gość: Pahol Re: Koszykarze AZS-u mają nowego kapitana IP: *.pn.at.cox.net 11.02.05, 21:02
      Witam wszystkich sympatykow basketu w Radomiu. Pomimo ze nie ma mnie obecnie w
      kraju to chcialbym zabrac glos w sprawie nowego kapitana. Z Piotrkiem Kardasiem
      gralem jeszcze w Ekonomiku Radom i jeden mecz bede pamietal do konca zycia.
      Pojechalismy do Bilgoraja a na miejscu okazalo sie ze nasz trener I.Suwala nie
      dotarl na mecz. Wiec Piotrek wzial na siebie role trenera, kazdemu z nas dal
      szanse pograc, i pomimo ze nas sku..e..le drukowali jak tylko mogli
      ojechalismy kasztanow z Bilgoraja 15 punktami. "Larry" byl zawsze dobrym
      kumplem i kapitanem. Nie wiem czy cos sie zmnienilo ale nie pamietam treningu
      na ktorym by go nie bylo, zawsze na czas, zawsze dawal z siebie 100%. A
      Majewski zeby nie centymetry to by sie nawet nie lapal na lawke. Pamietam czasy
      jak w juniorach starszych jechalismy z Piorowka dwudziestakiem. Pozdro dla
      wszystkich co mnie pamietaja i wszystkich kibicow AZS.
          • Gość: do Pahol... Re: Koszykarze AZS-u mają nowego kapitana IP: 193.111.144.* 11.02.05, 23:16
            ...grałem wtedy w tym meczu Biłgoraj-Ekonomik Radom, no i po pierwsze to
            wygraliście 2pkt(72-74)...po drugie to spóźniliscie sie na mecz 2 godziny bo
            mieliscie jakis wypadek, moglismy wtedy wziąść walkowera, ale jednak
            zdecydowaliśmy że zagramy żeby nie byc nie fair...Po trzecie to był mecz
            juniorów gdzie najstarszy rocznik co wtedy mógł grac to rocznik 79. A jak wiemy
            Lary to 78r(nie ujmujac mu,bo jest dobry ale wtedy trener Suwała zrobił mały
            przekręcik :) Po czwarte to nie tylko Lary był wtedy z rocznika 78... Mecz był
            fajny ale nie masz sie czym chwalic że ograliście Biłgoraj, a sędziowie nie
            drukowali...Nie raz rozmawialem o tym meczu z Larym-hehee, mam nawet protokół z
            tego meczu. Pozdrawiam Wojtek
        • Gość: Antek Re: Koszykarze AZS-u mają nowego kapitana IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.05, 23:08
          Powiem wam tylko tyle.Jak ktos nie trenowal i nie gral w AZSie to nie powinien
          sie udzielac i wypisywac glupot na forum.Ja mialem ta przyjemnosc ze trenowalem
          i nawet siedzialem na lawce w II lidze:) i wiem jak bylo,wiec sie podziele tym
          co wiem zeby zdementowac to i owo.Po pierwsze Majonez nie chodzi z glowa w
          chmurach i nie jest zadna gwiazda,co prawda ma czasmi dziwne jazdy ale to jak
          kazdy chyba.Po drugie Piotrek Kardas moim zdaniem bardzo sie zmienil od czasu
          kiedy wrocil z Resovii.Znam go od ladnych paru lat i nie byl wczesniej
          taki.Moim zdaniem za bardzo sie zaczol wymadrzac,a ze znalazl sobie poparcie w
          kilku osobach (mowie tu np o Walusiu,trenerze Barniku)bylo jak bylo.W pewnym
          momecie zaczol miec ciche przezwisko:"wszystko wiem najlepiej".Ale jedno mu
          przyznam i zawsze bede go podziwial ze on koszykowke kocha i zawsze daje z
          siebie wszystko,czy to trening czy mecz(przynajmiej tak bylo jak ja trenowalem)
          i mimo swojego wymadrzania(ale zaznaczam tu ze to wymadrzanie mialo miejsce
          tylko poza boiskiem) jest spoko kolega.
          A co do tego ze Majonez bedzie kapitanem uwazam ze on naprawde dorosl do tej
          roli i sie sprawdzi i godnie bedzie reprezentowal AZS.Pisaliscie ze moze
          Piotrek Plutka,ale on jest za duzy wariat:)
          To tyle moich uwag.Pozdrawiam
    • Gość: AZS-Kotwica AZS-Kotwica IP: *.203.udn.pl 12.02.05, 21:48
      Widzieliście tą tragedię. Panowie tu trzeba się poważnie zastanowić co dalej.
      Znaczy nie ma na co patrzeć, bo to żałość bierze jak się patrzy na taki Anty-
      Basket. Możemy chyba śmiało stwierdzić że nasz AZS jest już jedną nogą w
      2lidze. Wierzmy jednak że stanie się cud
    • Gość: g Re: Koszykarze AZS-u mają nowego kapitana IP: *.udn.pl 12.02.05, 23:04
      Kardas wreszcie odchodzi i chyba ma racje.teraz bedzie mnostwo domyslow a
      dlaczego, co sie stalo.I mnostwo lamentow ze to juz koniec radomskiej
      koszykowki, ze bez Kardasia to zespol sobie nie poradzi. Jesli reszta druzyny
      nie bedzie tak myslec moze sie zaczac calkiem ciekawa koszykowka.Kardas mial
      swoja maniere grania spokojnego ktora nie zawsze sie sprawdzala.Wreszcie inni
      dobrzy rozgrywajacy moga byc dopuszczeni do gry tacy jak Kogut czy
      Chojecki.Mysle ze ta zmiana wyjdzie wszystkim na dobre.
      • Gość: obserwator Re: Koszykarze AZS-u mają nowego kapitana IP: 193.111.144.* 12.02.05, 23:53
        Mam nadzieję, że ten samolubny i "wszystko wiedzący najlepiej" człowiek opuści
        wreszcie drużyne....może dzieki temu zapanuje tam wreszcie zdrowa atmosfera,
        choc nie sądze by to było mozliwe.... sprawy zaszły za daleko i nawet
        tzw. "męskie rozmowy" chyba już nic tu nie pomoga....nie pozostaje jednak nic
        innego jak ufać,że chłopaki wreszcie dojda do porozumienia bo każdy baczny
        obserwator zauważył zapewne dzis,że jest cos nie tak!!! Gdzie się podziało to
        zgranie i wola walki??wola walki całej drużyny?odnosze wrażenie, że wielu z was
        zapomniało chyba co znaczy grać w zespole!mam nadzieje,ze teraz sie to
        zmieni...co zrobi jednak biedny DW opuszczony przez swojego sprzymierzeńca?
        • Gość: ktoś Re: Koszykarze AZS-u mają nowego kapitana IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 13.02.05, 00:23
          Przeczytałem wszystkie opinie, szok ja ich nie podzielam.
          Znam większość AZS-u jeszcze jako "młodych młodzieńców",
          Znam Zarządzających AZS, byłych trenerów, i cały światek sędziów, trenerków
          radomskich.
          Problem jest jeden a o nim nikt nie wspomniał, - KASA oczywiście.
          Pomijając fakt,że większa część graczy w AZS to studenci t mimo wszystko w
          obecnych czasach powinno płacić się za grę bo to i "I" liga.
          Nie wiem czy ktoś z wypowiadających się wie czy chłopaki mają umowy i
          ewentualnie za ile grają.
          Skończyły się czasy(niestety), że gra się dla idei.
          dziś dla idei gra liga amatorska i to też trzeba wpisowe zapłcić:-)
          Nie wiem czy wiecie jak finansowani są gracze czołowi radomiaka.
          Tak stawki są wysokie.
          Dopuki nie znajdzie się sponsor który weźmie pod swje skrzydła zawodników nie
          da dobrze zarobić, to na co się męczyć?
          pytam na co?
          Jeżeli ktoś miał doczynienia kiedyś ze sportem wyczynowym to wie że trenuje się
          codziennie a nawet dwa razy dziennie.
          Kontuzja może wykluczyć nawet z możliwości zarobkowania poza sportem.
          Czy oni są w ten sposób zabezpieczeni czy mają polisy ubezpieczeniowe?
          Ludzie jeżeli nie będzie menadżera odpowiedniego, sponsora to mim szczerych
          chęci nastąpi kop mocny w dupę.
          Wy wszyscy ekscytowaliście się jak to wspaniale awansowaliśmy do pierwszej
          ligi "romantyczni wojownicy" czy coś takiego..., a już wtedy pisałem brak
          sponsora zarządcy i spadamy.
          I oto przepowiednia się spełnia.
          Więc nie ma co sobie wkładać, że ten to taki a ten taki.
          jak idziesz do domu a w domu ktoś na Ciebie czeka i może dziecko i nie możesz
          zapewnić normalnego życia to masz w dupie treningi,mecze, kolegów, działaczy.
          Bez KASY nie ma wyników.
          Ktoś powie ok damy kasę i co ?
          I wtedy można osądzać i wyrzucać , zwalniać zatrudniać nowych dawać inne pole
          manewru tylko proszę my kibice też musimy ich wspomóc znam jeden tylko sposób
          obecność podczas meczów, nic tak nie mobilizuje jak własna wypełniona po brzegi
          publiczność.
          Wiem znam to z autopsji.
          • Gość: obs Re: Koszykarze AZS-u mają nowego kapitana IP: 193.111.144.* 13.02.05, 01:59
            co ty wogóle gadasz! Kasy nie ma za dużo ale kto miał mieć płacone to miał. W
            tym co sie dzieje z koszykarzami z AZS z ta całą druzyną nie chodzi wogóle o
            kase.Nie masz widocznie pojęcia o co chodzi człowieku! Jedna osoba spowodowała
            to co sie dzieje z koszykówką w naszym mieście, a mianowicie .... chyba wszyscy
            wiedzą kto
            • Gość: heniek Re: Koszykarze AZS-u mają nowego kapitana IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 13.02.05, 08:23
              no niby kto?bo po wczorajszym meczu mozna odniesc wrazenie ze cale to zlo jest
              wina woloszyna.i co teraz?ma wrocic "trener"bartnik?chyba was popieprzylol,z
              badziewia nawet i najlepszy trenern nic nie wymysli,taka jest zasada,i mam
              wrazenie ze chlopakom troche brak umiejetnosci na 1 lige,i kluby 1ligowe sa
              zdrowe,normalnie zoorganizowane,a u nas jak zwykle radomska proziwzorka z 2
              trenerem bartnikiem na czele,zenada...
                • Gość: obserwator Re: Koszykarze AZS-u mają nowego kapitana IP: 193.111.144.* 13.02.05, 09:57
                  Panie "Anonim" pan chyba nie wie czym jest koszykówka skoro twierdzisz, że
                  Kardaś tak wiele do niej wnosił!Koszykówka jest gra zespołową a żeby znów taką
                  była trzeba usunąć tego co wprowadzał chora atmosferę do gry bo że tak było
                  nie da się ukryc! było zwrócic uwagę na to ile razy próbował gwiazdorzyc nie
                  podajac piłek zawodnikom na dogodnych pozycjach, którzy mogli rzucic i zdobyc
                  wartosciowe punkty....Kardasiowi przydałoby sie wiadro zimnej wody dla ochłody
                  moze zastanowiłby sie trochę nad samym sobą!!!Jest zapatrzony w siebie i ma
                  wrażenie, że to on był filarem tej drużyny - Gó.. prawda!Ja tylko zycze
                  chłopakom by udało im sie jakoś sprostac tej trudnej sytuacji i by wreszcie
                  zapanowała tam "normalna atmosfera". A co do Walla to rzeczywiscie chyba troche
                  sie pogubił podczas swojego ostatniego mało efektywnego jesli nie żenującego
                  występu!!!Chciałes wszystkim pokazac jak "pięknie" latasz? hmmm... troszkę Ci
                  nie wyszło Kolego!!!
                  • Gość: anonim Re: Koszykarze AZS-u mają nowego kapitana IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.02.05, 10:39
                    panie obserwator wiem doskonale czym jest koszykowka! Ja tu wcale nie bronie
                    piotrka kardasia bo tez mnie denerwowalo to jego gwiazdorstwo gdy oddawal rzuty
                    z 9 metrow, gdy mial pretensje o nieudane akcje do wszystkich oprocz siebie.
                    Idealem nie byl, ale trzeba przyznac ze byl rozgrywajacym z krwi i kosci
                    ijedynym jakiego posiadal AZS. Popelnial bledy, ale jak gral to ta gra jakossie
                    kleila mimo ze nie wygrywali to nawiazywali walke(oprocz znanej nam wszystki
                    kompromitacji w Gdyni). Dla porownainia prosze spojrzec na wczorajsza gre
                    zespolu- kto ma rozgrywac???Wojciak ktory jest typowa dwojka???Ma pojecie, ale
                    na rozgrywajacego jescze sie nie nadaje, chociaz teraz tpo jedyne wyjscie dla
                    azs zeby to on klepal,maly owen???Wczoraj jak dostawal pilke nie bardzo
                    wiedzial co ma zrobic, albo wchdzil pod kosz gdzie byl osaczany i trail pilke,
                    albo jak najszybciej sie jej pozbylal i to koledzy za niego tracili pilke, czy
                    moze rozgrywac ma Kogut ktory ma problemy z kozlowaniem????Kardas moze sie
                    wymondrzal, byl momentami egoista, ale prawda jest taka ze potrafil rozgrywac,
                    kiedy trzeba bylo potrafil wziac ciezar gry na siebie. Prawda jest taka ze
                    teraz jedna noga juz jestesmy w drugiej lidze.
                  • Gość: rimko Re: Koszykarze AZS-u mają nowego kapitana IP: *.udn.pl 13.02.05, 11:06
                    obserwator zastanawiam sie czym ci zalazl za skore piotrek.przemawia przez
                    ciebie stronniczosc i glupota.nikt nikomu piotrka nie każe uwielbiac,albo
                    kochac.chodze na mecze azs-u od wielu lat i tak szczerze mówiąc to jeszcze mi
                    sie nie zdarzyło widziec udanej gry zespołu kiedy brakowało piotrka.chyba to o
                    czyms swiadczy.rozliczajmy zawodnikow za to co wnosza umiejetnosciami i wola
                    walki do druzyny,a nie za indywidualne cechy charakteru.faktem niepodważalnym
                    jest tylko to ze panowie nie powinni zycia prywatnego przenosic na parkiet i
                    robic swoje.znam dobrze piotrka od dawna i jakos taki sam jest jak 3,2 i rok
                    temu-niezauwazylem zeby sie zmienil,wiec nie gadaj bzdur i nie szukaj winy tam
                    gdzie jej nie ma.jego prawo niezgadzac sie z metodami trenerskimi pana
                    wołoszyna,dlaczego niegraja tak jak w zeszlym sezonie?dlaczego nie jest to gra
                    zespolowa?gdzie sie podzialy ich zagrywki?przeciez ktos nimi kieruje,jest
                    trener,który ma jakas wizje.czy pan woloszyn ja ma?na całym swiecie z wynikow
                    druzyny jest rozliczany trener.a wynikow azs-u raczej nie bede komentowal
                • Gość: kibic Re: Koszykarze AZS-u mają nowego kapitana IP: *.udn.pl 13.02.05, 13:00
                  ...to co wczoraj wykrzykiwał "klub kibica", to woła o pomstę do nieba, jak
                  można wyzywać trenera... ok rozumiem, nie kazdy musi go lubić, nie każdy zna
                  się na koszykówce, więc nie zdaje sobie sprawy że to nie jest jego wina, a
                  przynajmniej nie tylko jego. Nie lubicie go zachowajcie do dla siebie, albo
                  zanim coś krzykniecie to rozeznajcie się w sytuacji. Myślicie, że w ten sposób
                  pomożecie klubowi - gó.. prawda, bo lepszego trenera napewno nikt nie
                  zatrudni. ...a poza tym na ławce siedział jego syn - wasz idol, jak gra to cały
                  czas skandujecie jego nazwisko - myślicie, że jak on się wczoraj czuł? Ludzie
                  myślcie trochę!!! A jak nie wiecie co krzyczeć to zamknijcie japy i nie
                  przynoście wstydu!!!
                    • Gość: johnny bravo Re: Koszykarze AZS-u mają nowego kapitana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.05, 13:54
                      Ok panowie szlachta!!
                      Powiem wam coś co wiem bo jestem bardzxo bliski tego wielkie gówna jakie się
                      ostatnio pojawiło w azs. Przez cały ten sezon wszystko wisiało na jednnym
                      włosku, po kolejnych porażkach za wszystko obarczano trenera który jest bogu
                      ducha winny, niektórzy zawodnicy grali przeciwko niemu i to było widać, grając
                      bez kardasia może ich gra bedzie zdecydowanie szybsza i w koncu zespołowa ale
                      musza to wszyscy zrozumiec, bo nie trzeba wszystkich lubic ale jak wycodzi sie
                      na parkiet to trzeba zycie oddac aby wygrac mecz. Jeżeli codzi o kibiców to
                      chciałbym w ich imieniu przeprosic trenera Wołoszyna i jego syna bo to co ci
                      gowniarze krzyczeli było zasługą 3 pseudokibiców którzy zakochani w byłym
                      kapitanie nie mogąc się pogodzic z jego odejściem podjudzali tych malolatów do
                      wykrzykiwania tych bzdur. A wracając do byłego kapitan to dlaczego nie odszedł
                      w okienku transferowym kiedy można było na jego miejsce pozyskać jakiegoś
                      nowego rozgryuwającego tylko teraz zostawiając drużynę i trenera na lodzie bez
                      możliwości ruchu!!!!!!!!!! Chcę również wyjaśnic że to on odszedł a nie z niego
                      zrezygnowano!!!!
                      P.S. Do pachoła największego wariata radomskiej koszykówki który sprawdził siE
                      w lidze ogórkowej za stodołą. Jak ty człowieku masz czelność się wypowiadać na
                      temat radomskiej koszykówki skoro to co osiągnąłeś to wsad na rozgrzewce ligi
                      amatorskiej!!! pozdrawiam i nie wracaj za szybko chyba że beiko będzie
                      potrzebowało kogoś na ławę!!!
    • Gość: rimko Re: Koszykarze AZS-u mają nowego kapitana IP: *.udn.pl 13.02.05, 14:09
      nie twierdze ze ktos byl w gdyni dobry,chodzi mi o to ze nie dopatrywalbym sie
      przyczyn tej kleski w tych procentach.np.wczorajszy mecz-zero procentow,a gra
      chlopakow-az szkoda gadac.okrzyki kibicow-bez komentaza-porazka.co do trenera-
      powinien sam odejsc juz po pierwszym sezonie.grali w drugiej lidze,nastapily
      zmiany niby na lepsze:),sokol tez gral,a zmian u nich nie bylo.chyba trenerowi
      nie poszlo najlepiej-on do tej pory tego nie widzi,ale od decyzji sa dzialacze
      i zarzad ,a nie kibice.zreszta szkoda gadac.kazdy z nas ma troszke racji,reszta
      to brednie i wysnute wnioski.dobrze ze tej racji nie mamy za duzo
      panowie.dobrze sie stalo ze piotrek odszedl-nastapia zmiany,bo to co tu sie
      dzialo wolalo o pomste do nieba.moze kiedys doczekamy sie
      profesjonalizmu.czekam na to z utesknieniem
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka