Dodaj do ulubionych

Co na tym forum nie jest dobre?

IP: *.radom.sdi.tpnet.pl 28.06.05, 13:39
Czytam wątki i jestem trochę przerażona.
Okazuje się że wszystko w Radomiu jest do niczego.
Zła władza , źli dziennikarze , mierne media itd.....
Jeśli ktoś ma depresje to najlepszym rozwiązaniem jest udanie się do
psychiatry....
Rozumiem , że coś lub ktoś może być zły ale żeby wszystko.
Ja nie jestem radomianką jednak nie mogę pojąć jak można nienawidzić tak
swojego miasta.
Obserwuj wątek
    • gladiator.ek Re: Co na tym forum nie jest dobre? 28.06.05, 14:29
      Gość portalu: kasia napisał(a):

> Czytam wątki i jestem trochę przerażona.
      > Okazuje się że wszystko w Radomiu jest do niczego.
      > Zła władza , źli dziennikarze , mierne media itd.....
      > Jeśli ktoś ma depresje to najlepszym rozwiązaniem jest udanie się do
      > psychiatry....
      > Rozumiem , że coś lub ktoś może być zły ale żeby wszystko.
      > Ja nie jestem radomianką jednak nie mogę pojąć jak można nienawidzić tak
      > swojego miasta.

Też tego nie rozumiem. A jeszcze bardziej nie logiczne dla mnie jest to, że
      forumowicze radomscy ciągle wmawiają Kielczanom ,że my ich nienawidzimy, a
      prawda jest taka że Kielce nie zawracaja sobie głowy radomiem, nie mówi się nic
      o Radomiu. Nie rozumiem dlaczego cio niektórym tak zależy na wznowieniu
      animozji do Kielc--w kielcach to nie chwyta wogóle. To i ten przerażający
      kompleks Kielc---niektórzy nawet podszywaja się pod Kielczan na Naszym Forum
      nieudolnie próbując zrobić wrażenie.
      Pozdrawiam, ale na prawde przykre jest to co pisza sami radomianie o swoim
      mieście
      • kabiq Re: Co na tym forum nie jest dobre? 29.06.05, 23:45
        odezwal sie obronca moralnosci. Facet, ktory jezdzi po Radomiu jak po lysej
        kobyle mowi, ze to my jestesmy zacietrzewieni. Koles, troche pokory.
        Twoja obecnosc na tym forum, a przede wzystkim zajadle teksty swiadcza, ze to
        raczej Ty masz kompleks Radomia, a nie odwrotnie.

A co do Radomia, to naprawde wiele dobrego juz sie u nas dzieje, tylko
        Radomianie tego nie zauwazaja (badz nie chca zauwazyc).
        Moi znajomi spoza Radomia, ktorzy maja okaje rzadko bywac w tym miescie widza w
        nim wiecej plusow niz ludzi znajacy Radom od urodznia.
        Moze dlatego, ze lepiej niz inni widza zmiany dokonujace sie w miescie i okolicach.
        Kilka przykladow:
        1. Rozwijajace sie centrum, jakiego moga nam pozazdroscic inne miasta podobnej
        wielkosci.
        2. Koleje mazowieckie, ktore maja szanse stac sie flagowa spolka PKP (na trasach
        sa juz pociagi o kilkadziesiat lat mlodsze od jezdzacych po innych trasach Polski)
        3. Plany drogi ekspresowej Radom - Warszawa, ktora ma powstac do 2010 roku. w
        rezultacie Radom stanie sie "sypialnia" Warszawy, co oznacza wzrost
        zapotrzebowania na mieszkania i uslugi.
        4. Silne i rozwijajace sie harcerstwo, a to oznacza, ze nasze dzieci maja szanse
        byc naprawde dobrze wychowanymi i przygotowanymi do zycia ludzmi

Starczy?
        Nie ma co narzekac, tylko korzystac z tego co mamy i co miec bedziemy, bo
        obudzimy sie z lapka w smierdzacej papce.
        Modernizujmy miasto, zachecajmy ludzi do przyjazdu, zrobmy pozytywna zadyme
        wokol AirShow, a nie siedzmy i pierdzmy w stolek.
        Bycie w mazowieckim daje nam duza szanse (przytoczone przeze mnie przyklady 2 i
        3 o tym swiadcza).
    • rejf1 Re: Co na tym forum nie jest dobre? 29.06.05, 23:16
      Witam

Moim zdaniem kiepską sprawą dotyczącą niniejszego forum jest brak wspólpracy z
      załoga lokalnej redakcji GW która jest przeciez administratorem, włascicielem i
      opiekunem niniejszego forum. Wiele razy najrózniejsze wątki poruszane przez
      rózne osoby będące zarówno mieszkańcami Radomia jak i nei - pozostaja bez echa
      jesli chodzi o jakiekolwiek zainteresowanei nimi redakcji. A przecież uważam
      (jak zapewne i wieksza częśc osób wypowiadających się na łamach) że wszycy
      którzy tu piszemy w sprawach powazniejszych a nei tylko "Radom lepszy - nie
      Kielce lepsze" piszemy to dla większego dobra zarówno naszego jako mieszkańcow
      tego miasta jak i dla poprawy sytuacji w samym miescie. Z tego zas co
      zaobserwowalem to "udział" redakcji ogranicza się do cytowania czasem
      co "ciekawszych" wypowiedzi z forum na łamach wydania papierowego i ewenualnei
      czasami do kasowania wypowiedzi bądź wątków "łamiących" regulamin, netykietę
      lub .... nei pasujących róznego rodzaju ukladom i układzikom na radomskiej
      scenie polityczno - radnej. Pozostałe zaś wypowiedzi - częstokroś kierowane
      wprost i bezpośrednio do redakcji pozostaja bez echa.
      I nie chodzi tu już tylko tak ja napisałas Kasiu o to, ze to czy tamto jest
      złe (chociaz jeśli jestes mieszkanką Radomia) co najmniej dziwne będzie dla
      mnie jesli powiesz, ze nei jest złe. Niemniej jednak wcale nei nawidzimy
      swojego miasta a to, ze staramy się coś dla niego zrobić co mogłoby chociaz w
      najmniejszym stopniu wpłynąc na poprawę sytuacji bądź samego tylko wizerunku ja
      odczytuję wlasnei jako troskę a nie złośc czy neinawiśc. Przeciez własnei
      najłatwiej jest zawsze tylko narzekac i marudzic lub odwrócić się "plecami" do
      całej sprawy i powiedzieć "mnei to nei dotyczy".

Takei jest moje zdanei na ten temat - oczywiście kazdy moze mieć inne.
      Zapraszam do ewentualnej dyskusji.
    • olo1033 Re: Co na tym forum nie jest dobre? 30.06.05, 00:01
      Gość portalu: kasia napisał(a):

> Czytam wątki i jestem trochę przerażona.
      > Okazuje się że wszystko w Radomiu jest do niczego.
      > Zła władza , źli dziennikarze , mierne media itd.....
      > Jeśli ktoś ma depresje to najlepszym rozwiązaniem jest udanie się do
      > psychiatry....
      > Rozumiem , że coś lub ktoś może być zły ale żeby wszystko.
      > Ja nie jestem radomianką jednak nie mogę pojąć jak można nienawidzić tak
      > swojego miasta.

>>>>>>>>zgadzam się z tą oceną.W postach za dużo jest nienawiści i złości
      jednych w stosunku do drugich dyskutujących.Bardzo żle jest to że małolaty
      zabierają głos i wprowadzają ferment i zamieszanie.Za dużo używanych jest słów
      niecenzurowanych ,obelg i pyskówek w stosunku do głowy państwa i innych
      znanych i cenionych polityków.Używanie skrótów nazwisk ,wypaczanie ich,celowe
      przekręcanie świadczy o kulturze piszącego post.Dlaczego większość
      dyskutantów nie jest zalogowana a obelgi rzuca jak lis z ukrycia podając tylko
      jakąś ksywę .Na forum Radom powinni wprowadzić obowiązek logowania tak jak
      jest w polityce bez tabu a będzie całkiem inaczej i przyjemniej.Nie jest
      sztuką odpalić pyskówkę i naubliżać komuś anonimowo chociaż wiem że istnieje
      możliwość danego delikwenta namierzyć tak jak zrobili to na śląsku i facetowi
      dobrali się do "tyłka"Tutaj w dyskusji każdy ma prawo wypowiadać się i wyrażać
      swoje myśli tylko to aby było to z kulturą i szacunkiem do innych a nie
      wyzywanie od idiotów ,baranów i bluzganie jeden na drugiego.Dobitnym
      przykładem jest anulowanie nieodpowiednich postów przez osoby odpowiedzialne za
      styl i kulturę wpisów na ekran.Ogólnie oceniam forum jako dobre i
      ciekawe.Moje uznanie dla prowadzących i odpowiedzialnych za nie-serdecznie
      pozdrawiam .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka