Dodaj do ulubionych

Kino już oświetlone neonami

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 21:54
no to sie bardzo ciesze!!! trzymajcie mi miejsce na opowiesci za narnii!!!
czas po latach przypomniec sobie ten film!
Obserwuj wątek
      • Gość: Crux Re: Kino już oświetlone neonami IP: *.os.kn.pl 15.12.05, 18:24
        > Multikno w Radomiu już niedługo będzie otwarte. Radom dołączył do eksluzywnego
        > grona polskich nielicznych miast z multkinem

Eksluzywnego? Nielicznego? A czy Kielce też należą wobec tego faktu do tego
        samego grona? Ot, taka mała dygresja na sam początek...

Ale kończąc z moją uszczypliwością, to chciałbym powiedzieć, że multikino to
        największa kicha jaką da się wymyslić. Przecież formuła takiej instytucji zabija
        całkowicie ducha kina. McDonaldyzacja i tyle... Mi się ogólnie multikina bardzo
        nie podobają... Nie wiem czy w Radomiu są jakieś fajne kina z klimatem, ale
        jeżeli są, to właśnie ten monstrualny wytwór komercji może przyczynić się, że w
        Radomiu będzie trochę mniej kin z klimatem. Helios klimatu na pewno mieć nie
        będzie...

Pozdrawiam
    • Gość: luksus Re: Kino już oświetlone neonami IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 15.12.05, 08:36
      Nic dodać nic ująć wczoraj o godz 18 poczułem się jak w Las Vegas przecierałem
      oczy z wrazenia że w Radomiu może być budynek tak oświetlony wyglądał bajecznie
      ciekawe czy władze miasta nie zastosują plagiatu i nie wstawią zdjęcia na swoją
      stronę do promocji miasta .Panie Prezydencie może teraz nauczy się Pan zakupów
      neonów i girlandów do strojenia miasta bo te które ma Pan w magazynie nadają
      się do tarcia chrzanu są obrzydliwe i wstrętne Radom wygląda jak oświetlona
      pipidówa i wieś zabita dechami.Brawa dla własciciela HELIOSA zrobił Pan kawał
      dobrej roboty rozjasnił Pan tą dziurę w której poza marketami są tylko urzędy i
      chwalipięty pozdrawiam wszystkich miłego oglądania filmów w Heliosie Pogodnych
      i Spokojnych Świat oraz Lepszego Nowego Roku Zyczy wszystkim mieszkaniec Radomia
    • fnx1 Re: Kino już oświetlone neonami 15.12.05, 12:11
      > czas po latach przypomniec sobie ten film!

To gdzie Ty go już oglądałeś? Jeżeli jakąś starą np animowaną wersję... to
      raczej sobie nie przypomnisz... Aaaa! może w DivX widziałeś i już chciałbyś
      sobie przypomnieć??
    • michal25arizona Re: Kino już oświetlone neonami 20.12.05, 17:50
      Film jest okropny !!!
      Ogladalem wczoraj. Nie rozumiem dlaczego w artykulach dziennikarze tak sie
      zachwycaja aktorami. Jedyna dobra aktorka w filmie to Wiedzma. Moze do tego
      dolacze mala Lucy. Film jest nudny. Podczas tych 2 godzin oprocz wiedzmy nie
      zostal wykreowany porzadnie zaden charakter. Wszystkie postaci sa bez wyrazu.
      Najbardziej rozsmieszyla mnie scena, w ktorej Sw. Mikolaj podarowal Susan
      kolczan ze strzalami, luk i rog. Strzaly i rog wygladaja na plastikowe zabawki
      jakie mozna kupic w jakimkolwiek sklepie z zabawkami. Nawet nie bede sie staral
      porownywac tego do "Wladcy pierscieni" gdzie naprawde zadbano o szczegoly.
      Poza tym to film nie daje zadnego wyjasnienia dlaczego mieszkancy Narni
      potrzebuja tej czworki dzieci. Caly film wyglada tak jakby dzieci trafily tam
      tylko po to zeby utrudnic wszystkim zycie. Wyglada na to, ze wiosna przyszla do
      Narni niezaleznie od tego czy dzieci tam sa czy nie.
      Okropienstwo. Chlopak, ktory gra Edmunda jest okropnym aktorem. Wszystko co
      robi jest sztuczne. Susan jest okropna !!! W trakcie filmu ma sie po prostu
      ochote w jakis sposob ja uciszyc !!!
      Nie polecam tego filmu !!!
      Zaczyna sie pieknie. Kiedy Lucy trafia do Narni i spotyka Thomasa widz jest
      naprawde zainteresowany tym swiatem fantazji. Wszysto wyglada calkiem magicznie
      mimo tego ze widzimy tylko zasniezone drzewa (no i Thomasa oczywiscie).
      Jednak kiedy cala czworka trafia do Narnii wszystko idzie w bloto.
      E zreszta nie ma co sie rozpisywqc. Ja mysle ze to jeden z najgorszych filmow
      jaki kiedykolwiek ogladalem.
      Dodam tylko ,ze ksiazki nie czytalem. Oceniam tylko to co zobaczylem.
      Pozdrawiam
      Michal

Gość portalu: kinoman napisał(a):

> no to sie bardzo ciesze!!! trzymajcie mi miejsce na opowiesci za narnii!!!
      > czas po latach przypomniec sobie ten film!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka