Dodaj do ulubionych

List prezydenta w sprawie "ósemki"

23.01.07, 21:18

"Listu nie przeczytał jeszcze Adam Struzik, marszałek Mazowsza. Jak
poinformowało nas biuro prasowe jego urzędu, pismo dotarło, ale na odpowiedź
musi poczekać, bo trwa posiedzenie zarządu województwa i prawdopodobnie
marszałek nie zdąży go we wtorek przeczytać" - czy pna marszałek w ogóle
interesuje się Radomiem? Historia pokazuje, że interesuje się tylko wtedy,
kiedy musi znaleźć pieniądze na swoje płockie inwestycje i pragnie zabrać
innym regionom czy powiatom. Wtedy zawsze pada na Radom.
Nasze Miasto nie miało większych szkodników od tego "pana"!!!

ANDRZEJ KOSZTOWNIAK, LAT 30 - PREZYDENTEM RADOMIA WIELU KADENCJI!!!

NIE PYTAJ CO RADOM ZROBIŁ DLA CIEBIE! SPYTAJ CO TY ZROBIŁEŚ DLA RADOMIA???!!!
Obserwuj wątek
      • sympatyk_pis Re: List prezydenta w sprawie "ósemki" 23.01.07, 22:58

Myślę, że wina leży po stronie urzędników, którzy tego nie dopilnowali.
        Już dawno Prezydent powinien zatrudnić swojego ZAUFANEGO rzecznika, który
        profesjonalnie i bez żadnych "przykrych" niespodzianek poprowadzi sprawy
        medialne. Myślę, że w tak potężnym urzędzie niezbędne jest również Biuro
        Prezydenta z funkcją dyrektora i to jemu powinien podlegać rzecznik i cały
        zakres spraw medialnych (od razu uprzedzam, że ja mam pracę, której nie zamienię
        na żadną inną bo jest niezależna od zawirowań politycznych).W przeciwnym wypadku
        jeszcze nie jedną świnię podrzucą Prezydentowi Andrzejowi Kosztowniakowi.

A swoją drogę niniejszym apeluję do Pana Prezydenta:
        PROSZĘ NIEKIEDY SŁUCHAĆ RAD ŻYCZLIWYCH PANU OSÓB, KTÓRZY CIĘŻKO PRACOWALI NA
        PANA SUKCES A NIE TYLKO SWÓJ WŁASNY, KTÓRZY MAJĄ DOŚWIADCZENIE I WYCZUCIE
        MEDIALNE ORAZ ZNAJĄ ZASADY SOCJOTECHNIKI NIE TYLKO Z GAZET. PROSZĘ TYCH LUDZI
        NIE ODTRĄCAĆ I NIE LEKCEWAŻYĆ BO W RAZIE CZEGO TYLKO NA NICH MOŻE PAN LICZYĆ!!!
        POZDRAWIAM ŻYCZĄC SUKCESÓW!!!
        _________________________________________________________________________________

ANDRZEJ KOSZTOWNIAK, LAT 30 - PREZYDENTEM RADOMIA WIELU KADENCJI!!!

NIE PYTAJ CO RADOM ZROBIŁ DLA CIEBIE! SPYTAJ CO TY ZROBIŁEŚ DLA RADOMIA???!!!
        • Gość: anty-PIS Re: List prezydenta w sprawie "ósemki" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.07, 00:49
          sympatyk_pis napisał:

> PROSZĘ NIEKIEDY SŁUCHAĆ RAD ŻYCZLIWYCH PANU OSÓB, KTÓRZY CIĘŻKO PRACOWALI NA
          > PANA SUKCES A NIE TYLKO SWÓJ WŁASNY, KTÓRZY MAJĄ DOŚWIADCZENIE I WYCZUCIE
          > MEDIALNE ORAZ ZNAJĄ ZASADY SOCJOTECHNIKI NIE TYLKO Z GAZET. PROSZĘ TYCH LUDZI
          > NIE ODTRĄCAĆ I NIE LEKCEWAŻYĆ BO W RAZIE CZEGO TYLKO NA NICH MOŻE PAN
          LICZYĆ!!!

Cóż za skromność! Rozumiem że piszesz o sobie? Chyba bym się pochlastał, gdybym
          miał takiego pseudo-doradcę! I mam nadzieję, że Pan Kosztowniak ma podobne
          zdanie. Nie pozdrawiam!!
        • igor06 Re: List prezydenta w sprawie "ósemki" 24.01.07, 18:06
          sympatyk_pis napisał:

> Myślę, że wina leży po stronie urzędników, którzy tego nie dopilnowali.
          > Już dawno Prezydent powinien zatrudnić swojego ZAUFANEGO rzecznika, który
          > profesjonalnie i bez żadnych "przykrych" niespodzianek poprowadzi sprawy
          > medialne.

Prezydent już zatrudnił swojego ZAUFANEGO człowieka (kolegę z PUP) p. Rafała
          Czajkowskiego na stanowisko Sekretarza Miasta. To on powinien dopilnować, żeby
          nie było tego typu wpadek. Sekretarz Miasta jest prawą ręką Prezydenta i tak
          argumentował pan Prezydent powołując go na to stanowisko.

> Myślę, że w tak potężnym urzędzie niezbędne jest również Biuro
          > Prezydenta z funkcją dyrektora i to jemu powinien podlegać rzecznik i cały
          > zakres spraw medialnych .W przeciwnym wypadku jeszcze nie jedną świnię
          > podrzucą Prezydentowi Andrzejowi Kosztowniakowi.

Urząd jest tak potężny, bo prezydent zamiast zmniejszać zatrudnienie mnoży
          stanowiska. Przy tym przyjmuje do pracy osoby niekompetentne. A następnie
          twoim zdaniem powinien przyjąć jeszcze nowe osoby, żeby pilnowały tych
          niekompetentnych (starych i nowych).
          W ten sposób spirala wzrostu zatrudnienia będzie się nakręcać i urząd będzie
          coraz bardziej i bardziej potężny.
    • fakir_z_radomia Re: List prezydenta w sprawie "ósemki" 24.01.07, 20:39
      Kolejna wpadka sekretarza.Jak podała Dami odwołał on Pyrkęjako... dyrektora DM
      Borki.Już lepiej gdyby Kosztowniakowi Suski dobrał ludzi.Na pewno nie zaliczyli
      by takich wpadek.A tak to nie wiadomo czy było to kolejne nieudacznictwo czy
      celowa wpadka obcicążająca Kosztowniaka.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka