Dodaj do ulubionych

Zmiany w SM "Ustronie"

29.04.07, 21:14
Wszystko prawidłowo tylko gdzie była Rada Nadzorcza przez ostatni rok ? Jak
można było dopuścić do tego aby nasze osiedle stało się pośmiewiskiem miasta i
kompromitacją PIS-u .Ze wszystkich stron napływały sygnały ostrzegające przed
panem Krześniakiem oraz jego zwolennikami .Rada lekceważyła te informacje
.Rada tolerowała poczynania tymczasowego Zarządu bez ceregieli podejmującego
nepotyczne decyzje .Nie wyobrażam sobie tego że bez zgody Rady zatrudniali się
jej członkowie na stanowiskach w Spółdzielni .Rada nie wiedziała też o tym że
utworzono całkowicie fikcyjne i niepotrzebne stanowisko Dyrektora dla jej
czołowego działacza ? Rada nie wiedziała o wielkich kwotach wydawanych na
bezsensowne zakupy mundurków ,pawilonów dla administracji ,wielką modernizację
siedziby ,informatyzację na miarę koncernu międzynarodowego,odprawy dla rzeszy
ludzi Radomskiej i całą masę innych wydatków z których po prostu rezygnuje się
w "ciężkiej sytuacji finansowej firmy" .Gdzie byli ci państwo którzy mienią
się mianem "reprezentantów interesów mieszkańców" .Czy nie wstyd im za całą tą
sytuację .Myślę że nie ale ostatnią szansę na rehabilitację w oczach lokatorów
.Tylko żeby to znowu nie były działania pokazowe przed majowymi zebraniami .A
tak w ogóle to redakcji "Gazety" radzę zlikwidować zdjęcie tego pana , chyba
że należy je traktować jako ostrzeżenie dla innych naiwnych .
Obserwuj wątek
    • Gość: misiak Zmiany w SM "Ustronie" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.07, 00:32
      Zenek, misiu kolorowy! A w zasadzie to żeś pan posiwiał rpzez te pare m-cy w
      Radomiu. Wracaj misiaku do stolicy , tu wałki mozna ciszej i lepiej kręcić.
      Zobaczymy sie mam nadzieje przed przetargami w innej SM i jak zwykle dogadamy
      (ostatnio to było 7 % od wartości netto - mam nadzieje ze mimo rozgłosu i sławy
      nie podniesiesz Pan stawki)
      Eh życie ...
      • Gość: historyk Re: Zmiany w SM "Ustronie" - kondolencje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.07, 09:40
        Tak jest w istocie. Prawie dla każdej partii twarde zasady gospodarowania
        zasobami spółdzielczymi się nie liczą. Po dojściu do władzy partyjniacy
        przyjmują swoich partyjnych bezrobotnych i w tym obszarze nic się nie zmieniło w
        spółdzielniach mieszkaniowych od czasów PRL.
        W spółdzielniach mieszkaniowych nikt nie składa żadnych oświadczeń,a więc
        spółdzielniami mogą teraz bezpiecznie (dla siebie)rządzić byli tajni
        współracownicy i pracownicy sb.
      • Gość: Bednarek nareszcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.07, 09:46
        Jak widać jest parę osób które co nieco zawdzięczają temu człowiekowi a zapewne
        liczyły jeszcze na coś więcej . Wspaniale że przyszło otrzeźwienie w ostatniej
        chwili .Teraz jest szansa której nie wolno znowu zmarnować, bo może to ostatnia
        szansa dla Osiedla .Tak w ogóle to zgadzam się tutaj z Mirasem że lepiej by było
        zlikwidować tę fotkę ,bo w wielu wywołuje ona pewne delikatnie określając
        niemiłe odczucia .
          • Gość: kaśka Re: zmiany w spóldzielni IP: *.tkdami.net 30.04.07, 13:14
            Najlepiej wydaje się cudze pieniądze, prawda? Ustronie jest takie bogate,
            wszyscy lokatorzy płacą terminowo czynsz, że Rada z Zarządem tylko myślą no co
            te pieniądze wydać! I pewnie dlatego Rada nie oponowała, gdy Prezes fundował
            nam informatyzację bez przetargu! Płacimy za liche komutery, za cwaniactwo
            nie tylko Prezesa ale i Rady. A Pan Zelek jako szef komisji rewizyjnej to
            niby nie wiedział co robi Prezes? pewnie też nie zna procedur obowiązujących
            w Sp-ni! Istnieje coś takiego jak regulaminy? Czy członkowie Rady je czytają i
            stosują? Większość tej Rady powinna się podać do dymisji, ci ludzie nie mają
            żadnego honoru, przynoszą wstyd naszemu miastu!
            • Gość: Warszawiak Re: zmiany w spóldzielni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.07, 17:29
              Z dużym zainteresowaniem obserwuję Wasze zmagania ze spółdzielczą sitwą, bo
              trudno nazwać inaczej obecny układ pomimo wywalenia wreszcie prezesa, o którym
              już na samym początku jego kariery w Waszej spółdzielni pisano, że jest to
              człowiek nie zasługujący na to stanowisko, bo dał się poznać już gdzie indziej
              z jak najgorszej strony. I pomimo tego, pomimo licznych ostrzeżeń, wybrano go
              na prezesa. Zdaje się, że przy waszej radzie liczącej chyba 17 osób, conajmniej
              połowa z nich(nie znam waszego statutu i regulaminu rady) zdecydowala się mu
              zaufać A teraz sześciu członkow rady, jak wynika z artykułu GW, było przeciw
              jego odwołaniu, jeden się wstrzymał - to jest następnym dowodem, że ci
              czlonkowie niczego sie nie nauczyli, że nadal dla nich Krzesniak był w
              porzadku.
              Uważam, że powinniście na swoich najbliższych zebraniach grup członkowskich
              zażądać od członków rady wytłumaczenia się z głosowania nad powolaniem i
              odwołaniem obecnego prezesa i nawet ich odwołać z tego organu, oczywiście po
              wcześniejszym przygotowaniu tego od strony formalnej.
              Bo wygląda mi na to, że Wasza rada, podobnie jak w wielu innych spółdzielniach,
              to zbieranina przypadkowych ludzi albo cwaniaków, którzy weszli do rady tylko w
              celu zrobienia jakiegoś interesu, przede wszystkim z korzyścią dla siebie. I
              bardzo źle, że PiS przyłożył do tego ręki.
    • Gość: Mieszkaniec Zmiany w SM "Ustronie" IP: *.209.unknown.vectranet.pl 30.04.07, 20:21
      CAŁA TA RADA TO JEDNA WIELKA KORUPCJA NADZORCZA. RZADZA W NIEJ LUDZIE PISU POD
      PŁASZCZYKIEM INKOGNITO.ABDYKUJCIE LUDZIE I DAJCIE ZYC INNYM!!!!!!BO JESZCZE
      CHWILA I ROZWALICIE NAM SPÓŁDZIELNIE BO CHYBA O TO WAM TAK NAPRAWEDE CHODZI!!!!
      ZACZNIJCIE WRESZCIE ŚCIĄGAĆ DŁUGI Z DŁUŻNIKÓW BO 3/4 LOKATORÓW NIE PŁACI- A
      CIERPIĄ UCZCIWI LUDZIE PŁACĄCY CZYNSZ SYSTEMATYCZNIE!!!!!!RADA NADZORCZ WINNA
      SKŁADAC SIĘ Z UCZCIWYCH LUDZI, A TYM CZSEM TO BANDA OSZUSTÓW - KPINA TO ZA MAŁO
      NAPISANE - WRESZCIE TRZEBA POWIEDZIEĆ- NIE- TEJ OKROPNEJ KORUPCJI.LUDZIE
      PRZEJRZYJCIE WRESCZCIE NA OCZY I JAKO LOKATORZY ZAPYTAJCIE CO MIALA NA UWADZE
      TA NIEODPOWIEDZIALNA SZÓSTKA LUDZI Z RADY KTÓRZY NIE GŁOSOWALI ZA ODWOŁANIEM
      NIEUCZCIWEGO PREZESA- MOŻE CZUJĄ WDZIĘCZNOŚĆ WOBEC PREZESA???TYLKO CIEKAWE ZA
      CO????!!!!!NAPEWNO NIE ZA DARMO - BO DO DOBROCZYNNYCH FILANTROPÓW PAN PREZES
      NIE NALEŻY.
      • Gość: gordon Re: Zmiany w SM "Ustronie" IP: *.tkdami.net 01.05.07, 00:02
        Po pierwsze to nie krzycz bo jak sądze to niedowidzących wśród
        forómowiczowiczów raczej nie ma.

Po drugie w czym ma się ta korupcja przejawiać?

Po trzecie jacy ludzie PiSu? Prosze wymienić !!!! A może innych parti...
        powinno być łatwiej...

Po czwarte TAK O TO WŁAŚNIE wszystkim logicznie myślącym mieszkańcom SM CHODZI,
        ŻEBY ROZWALIĆ TEGO MOLOCHA!!!!! I POWOŁAĆ WSPÓLNOTY!!!!! (taką mam przynajmniej
        nadzieje, bo dlatego głosowałam na "naze osiedle")

Po piąte jakie 3/4 bo zdaje się że z tego co wiem, (a słyszałam na własne
        uszyna zebraniu informacyjnym) to ściągalnośc zadłużenia za rządów tymczasowego
        zarzadu (coprawda nie za krześniaka) wzrosłą o 2/3.

Po szoste podejrzewam że jesteś nierobem-pracownikiem SM, ewentualnie pracujesz
        w pizzeri!!!

A na koniec pokaz mi nieuczciwego człowieka w tej radzie... (oczywiście
        wyłączając pana senatora i jego ekipe, która z zasady jest uczciwa, bo broni
        pani Radomskiej i "układu Pizzerialno-dociepleniowo-remontowego") i wytłumacz
        na czym niby miał by polegać jego nieuczciwość!!!
        • Gość: Ilka Re: Zmiany w SM "Ustronie" IP: *.tkdami.net 01.05.07, 09:19
          Uwaga!!! Nowe-stare idzie [Gordon]. Już drugi raz w to bagno wciągnac się
          Ustroniacy chyba nie dadzą. A chcesz znac nazwiska z Rady - zgłoś się do IPN,
          podadzą Ci namiary na jakiegoś TW.
          Pozdrawiam normalnie myślących, świętujących zarówno 1-wszy jak i 3-ci Maja.
            • Gość: jupi Re:do Gordona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.07, 10:36
              Wiesz Gordon to raczej ona i jest w wieku tzw.poprodukcyjnym zapomniała co to
              praca ,za to dobrze wie co to knucie,podburzanie,intrygi .Niestety w obecnej
              radzie mamy sporo zakompleksionych (oprócz sprytnego dziadka)osób którym
              najlepiej wychodzi mącenie i raczej nie należy liczyć na zmianę ich mentalności
              ,bo to zagrzybiałe niereformowalne umysły .A co ciekawsze wydaje im się ze
              dobrze czynią .Gordon zmądrzej albo sobie daj spokój z tym judzeniem to wygląda
              na niezdrową obsesję .Jednego niezdrowego pana mamy mniej czas na resztę .
              • Gość: antynazi Re:do Gordona IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.05.07, 14:49
                > Gordon zmądrzej albo sobie daj spokój z tym judzeniem to wygląda
                > na niezdrową obsesję .

"Judzeniem"? Cóż za język. Widzę, że na forum mamy antysemitów, którzy wszelkie
                zło przypisują Żydom. Jest to bardzo smutne, że ciągle między nami są ludzie
                jak jupi, którzy posługują sie tak obrzydliwym słownictwem.
        • Gość: Mieszkaniec S.M Re: Zmiany w SM "Ustronie" IP: *.tkdami.net 01.05.07, 15:04
          DROGI FORUMOWICZU EWIDENTNIE WIDAC!!! TWOJE POWIAZANIA Z "NASZYM
          OSIEDLEM".TWOJE PORUSZENIE JEST TAK WIELKIE JAKGDYBYS BYŁ JEGO PRZEDSTAWICIELEM-
          TAK WIEC PROSZE PODAJ MI ZALETY TEGO STOWRZYSZENIA OPRÓCZ WŁASNYCH
          KORZYŚCI.TWOJ BLAD POLEGA NA TYM IZ OCENIASZ ZBYT POCHOPNIE I WRECZ WEDLUG
          SIEBIE!!!PRZYKRE JEST TO ZE DZIALASZ W SWOIM IMIENIU!!!A NIE W IMIENIU
          WIEKSZOSCI- MIEWAM IZ JESTES ZBYT MLODOCIANYM ZEBY WYRAZAC TAK BLEDNE OPINIE-
          DLA TWOJEJ I INNYCH WIADOMOSCI JESTEM CZLOWIEKIEM JAK NAJBARDZIEJ NEUTRALNYM- A
          TWOJE PRZYPUSZCZENIA SA JAK NAJBARDZIEJ BLEDNE- NIE JESTEM ZWIAZANY FIRMOWO ANI
          Z JEDNYM ZAKLADEM PRACY ANI Z DRUGIM JAK SUGERUJESZ MLODY CZLOWIEKU- WLASNIE
          SUGESTIE GUBIA CZLOWIEKA NAJBARDZIEJ- TAKZE UWAZAJ Z OPINIOWANIEM- JEZELI
          TRUDNO CI SIE POGODZIC Z OPINIA MIESZKANCA USTRONIA TO POPROSTU NIE DYSKUTUJ-
          BO NAPENO PRZEZYLEM TU WIECEJ LAT. OCZEKUJE MADRYCH DECYZJI ORAZ MADREGO WYBORU
          BO MAM NAJWIEKSZE PRAWO OCZEKIWAC TAKICH POSUNIEC JAKO WIELOLETNI MIESZKANIEC
          USTRONIA - "NASZE OSIEDLE" TO TWOR NIEDOSWIADCZONYCH LUDZI-STOWARZYSZENIE BEZ
          WYNIKOW!!!
          • Gość: :) Re: Zmiany w SM "Ustronie" IP: *.tkdami.net 02.05.07, 13:44
            ZDAJE SIĘ MIESZKAŃCU ŻE ODWRACASZ KOTA OGONEM. NIE ODPOWIEDZIAŁEŚ NA ŻADNE
            PYTANIE ZADANE PRZEZ GORDONA!!!CHYBA MUSISZ BYĆ JAKIMŚ POLITYKIEM BO GŁADKO CI
            TO PRZESZŁO:)

Co do zarządzania przez Rade nadzowczą to mnie się ono podoba. Jak była
            Radomska, która nie pasowała mieszkańcom to ją pogonili! Powołali tymczasowy
            zarząd do momentu rozstrzygnięcia konkursu, jak się okazało po niewczasie że
            konkurs wygrał człowiek o wątpliwej proweniencji to tez go kopneli, i to po 3
            miesiącach a nie po 9 latach jak Radomską!!! Różnica między tą Radą a
            poprzednimi jest taka, że to Rada kontroluje zarząd a nie na odwrót!!! Poza tym
            widać że wsłuchuje się wgłos opinii publicznej.
            Ja tam niejestem ani za ani przeciw naszemu osiedlu, ale jedno trzeba im oddać,
            że zmienili nastawienie mieszkańców do SM. Teraz ludzie wiedzą że jak im się
            coś niepodoba to zawsze mogą pójść na zebranie i załatwić temat poprzez
            głosowanie!!!
            Z tego co widać na tym forum jest jednak sporo osób, króre wolałyby stan sprzed
            kilkunastu miesięcy. Wtedy to było jak w bajce! Tylko niewiedzieć czemu
            pierwszy raz od powstania SM na zebranie przyszło tylu mieszkańców, przeważnie
            w jednym celu, odwołania starego zarządu.

P.S.

Przepraszam że się wtrąciłem w ten budujący prawiemonolog wszystkich
            APOLITYCZNYCH znawców tematu spółdzielczości mieszkających podobnie jak ja na
            USTRONIU. Niemogłem się jednak powstrzymać zeby dodać swoje 3 grosze. Nie
            zamierzam już nic więcej pisać, ogranicze się jedynie do czytania!!!
            Niechciałbym bowiem zostać posądzony że jestem z PiSu albo z innego LPRu tylko
            dlatego że nie pasuje mi to że paru młodych i jeden stary działacz próbuje
            zbijać kapitał polityczny na SM. Jak ktoś ogląda TV DAMI to wie o kim mówię!
            Tak swoją drogą to jestem dziwnie przekonany że jakieś 75 % postów w tych
            wątkach są kreowane przez tych panów. Jeżeli tak to pozdrawiam ich i zycze im
            wszystkiego najlepszego, ale z dala od polityki!
            • Gość: Mieszkaniec S.M Re: Zmiany w SM "Ustronie" IP: *.tkdami.net 02.05.07, 15:45
              DROGI FORUMOWICZU-RACJA JEST TAKA ZE GDYBY NIE ODWOLANO PREZESA, KTORY DZIALAL
              NA SZKODE SPOLDZIELNI TO ODWOLANO BY RADE PRZEZ BARDZIEJ WLADNE ORGANY JAK
              ZEBRANIE PRZEDSTAWICIELI. JEDYNYM WJSCIEM Z SYTUACJI JEST UCZCIWE ZARZADZANIE
              OSIEDLEM. JAK SLUSZNIE ZAUWAZYLES ZADEN Z WYMIENIONYCH PRZEZ CIEBIE ZARZADOW
              SIE Z TEGO NIE WYWIAZYWAL. NIGDY JEDNAK NIE BYLO SYTUACJI PODBRAMKOWEJ JAK
              CHOCBY SYTUACJA Z RADPECEM. NIECHACIALBYM JA JAK I INNI DOCZEKAC CHWILI W
              KTOREJ ZABRAKLO BY NA USTRONIU NP. CIEPLEJ WODY. POZDRAWIAM FORUMOWICZOW KTORZY
              CHETNIE DYSKUTUJA;):)BO GDYBY JAKIKOLWIEK ZARZAD SLUCHAL GLOSU LUDZI TO NAPEWNO
              SPELNIALBY CHOCIAZ W POLOWIE OCZEKIWANIA SWOICH WYBORCOW.
              • Gość: Spółdzielca Re: Zmiany w SM "Ustronie" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.07, 17:35
                Osoby odpowiedzialne za wybór Krześniak na prezesa Ustronia powinny
                bezwzglednie ustąpić z rady albo powinno sia je odwolać! Bo głosujac na
                Krześniaka, o którym było wszystkim wiadomo, co to za typek, że po prostu albo
                mają siano w głowie albo chcą tylko zalatwić jakieś swoje cieme interesy.
                Obojętne, jak było i jest w rzeczywistości, nie nadają się po prostu do takiego
                ważnego organy spóldzielczego jak rada nadzorcza.
    • Gość: yahoo Re: Zmiany w SM "Ustronie" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.07, 14:54
      A co wy wiecie!!!!!! to przecież celowa gra PIS-u i zaprzyjaźnionych radnych
      społdzielni..... Krześniak to tylko kozioł ofiarny o komputeryzacji pan
      Bińkowski mówił już w połowie ubiegłego roku........... dalej nie kumacie
      zatrudnili Krześniaka - od początku była to postać dość kontrowersyjna -
      jeszcze lepiej!!!!! były zarząd podprowadził go - popodpisywał dokumenty a
      teraz go wywalili. Ciekawe czy teraz oddadzą komputery i zmniejszą kwotę
      ubezpieczenia - wiadomo przecież że okaże się że to nie takie proste i wszystko
      zostanie jak jest a wina czyje - no przecież że nie obecnego zarządu - a cha
      drodzy pisowcy na nie zapominajcie że pan Zelek to były pracownik SB
      • Gość: gość Re: Zmiany w SM "Ustronie" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.05.07, 11:11
        Niech s.p. odda sprzęt i weźnie sobie z powrotem informatyka wiem to od kumpla
        że poszedł do firmy komputeryzującech Ustronie bo sam by tego nie był w stanie
        zrobić i co teraz SM zatrudni kogoś innego jak to dzieki zintegrowaniu
        oprogramowania można poprawić ściągalność opłat bo poprzednio nie wiedziała
        prawica co czyni lewica , ale chyba o to chodzi żeby doprowadzić SM Ustronie do
        banktuctwa i sprzedać za grosze tak jak to zrbili z całym przemysłem w mieście a
        pracowników uczynili pensjonarjuszami Mopsu
        • Gość: Młodzianów winny tylko Krześniak ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.07, 13:51
          Okres Krześniaka był jednym tych wielu niechlubnych epizodów jakie osiedle
          przeszło przez swoje 30 lat istnienia .Nie pozostaje nic innego jak wyciągnąć
          wnioski aby nie dopuścić do podobnych sytuacji w przyszłości ,kiedy to całość
          władzy oddaje się w ręce człowieka wątpliwej reputacji i garstki jego gorących
          promotorów którzy (każdy dla siebie, chcą coś ugrać).Dziwne tylko że jak do tej
          pory nie ponieśli oni żadnych konsekwencji .
        • Gość: Reginka Re: Zmiany w SM "Ustronie" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.07, 09:58
          Przypominam fragment oświadczenia Zarządu Ustronia z kwietnia :
          OŚWIADCZENIE
          ZARZĄDU S.M. ”USTRONIE” w RADOMIU
          Z DNIA 30 MARCA 2007 ROKU

Protestujemy wobec podawaniu do wiadomości opinii publicznej a w
          szczególności naszym mieszkańcom, sprzecznych i niejednokrotnie mijających się z
          prawdą informacji na temat S.M. USTRONIE w publikowanych artykułach pani
          redaktor Małgorzaty Rusek z dnia 22 marca 2007r. pt.: „Za długi odcięli ciepło.”
          oraz z dnia 30 marca 2007r. pt.: „Ustronie bez ciepła ale z komputerami.”
          PREZES ZARZĄDU CZŁONEK ZARZĄDU CZŁONEK ZARZĄDU
          DS.EKONOMICZNYCH
          Zenon Krześniak Krzysztof Bińkowski Ewa Pogorzelska
          Obecny Zarząd jak podaje prasa wycofał akt oskarżenia przeciwko Gazecie
          Wyborczej o pisanie nieprawdy po tym jak zapoznał się z dokumentami i skalą
          samowoli jakiej dopuścili się ludzie wyżej podpisani .Jak wiemy pana Krześniaka
          szczęśliwie pozbyto się pozostał jeszcze jeden pan z podpisanych wyżej obecnie
          członek Rady Nadzorczej (czyżby nie wiedział przeciw czemu protestuje ? nie
          wiedział o wydatkach jakich dokonuje ?
          • Gość: Sim Re: Zmiany w SM "Ustronie" IP: 82.139.52.* 12.05.07, 13:54
            > Obecny Zarząd jak podaje prasa wycofał akt oskarżenia przeciwko Gazecie
            > Wyborczej o pisanie nieprawdy po tym jak zapoznał się z dokumentami i skalą
            > samowoli jakiej dopuścili się ludzie wyżej podpisani .

Ciekawe, proszę o podanie szczegółów, jakie to są dokumenty i na czym polegała
            ta "samowola" pana Bińkowskiego. Moja wiedza na temat wycofania pozwu o
            nakazaniu redakcji opublikowania sprostowania, ograniczona się tylko do tego
            artykułu:

miasta.gazeta.pl/radom/1,35219,4125119.html
            w którym nie ma tych informacji. Jest jedynie zdanie:

"Pełnomocnik nowego zarządu SM Ustronie, uznając, że powództwo nie jest
            uzasadnione, zrzekł się roszczenia wobec "Gazety"."

> Jak wiemy pana Krześniaka szczęśliwie pozbyto się pozostał jeszcze jeden pan z
            > podpisanych wyżej obecnie członek Rady Nadzorczej (czyżby nie wiedział przeciw
            > czemu protestuje ? nie wiedział o wydatkach jakich dokonuje ?

Pan Bińkowski, jak można przeczytać, protestował przeciwko:

"Protestujemy wobec podawaniu do wiadomości opinii publicznej a w szczególności
            naszym mieszkańcom, sprzecznych i niejednokrotnie mijających się z prawdą
            informacji na temat S.M. USTRONIE w publikowanych artykułach pani redaktor
            Małgorzaty Rusek z dnia 22 marca 2007r. pt.: „Za długi odcięli ciepło.” oraz z
            dnia 30 marca 2007r. pt.: „Ustronie bez ciepła ale z komputerami.”"

Bardzo chciałbym się dowiedzieć, o jakie to wydatki chodzi. Gdyż oświadczenie z
            30 marca nie porusza tego zagadnienia.

W każdym razie, nie dostałem wyczerpującej odpowiedzi na moje pytanie. Jedynie
            co teraz wiem, to iż pan Bińkowski najbardziej narozrabiał na Ustroniu, bo
            podpisał OŚWIADCZENIE ZARZĄDU S.M. ”USTRONIE” w RADOMIU Z DNIA 30 MARCA 2007 ROKU.
            • Gość: Reginka Do Sima -Zmiany w SM "Ustronie" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.07, 14:43
              Rada tolerowała poczynania tymczasowego Zarządu bez ceregieli podejmującego
              nepotyczne decyzje .Nie wyobrażam sobie tego że bez zgody Rady zatrudniali się
              jej członkowie na stanowiskach w Spółdzielni .Rada nie wiedziała też o tym że
              utworzono całkowicie fikcyjne i niepotrzebne stanowisko Dyrektora dla jej
              czołowego działacza ? Rada nie wiedziała o wielkich kwotach wydawanych na
              bezsensowne zakupy mundurków ,pawilonów dla administracji ,wielką modernizację
              siedziby ,informatyzację na miarę koncernu międzynarodowego,odprawy dla rzeszy
              ludzi Radomskiej i całą masę innych wydatków z których po prostu rezygnuje się
              w "ciężkiej sytuacji finansowej firmy" .Gdzie byli ci państwo którzy mienią
              się mianem "reprezentantów interesów mieszkańców" .Czy nie wstyd im za całą tą
              sytuację .Myślę że nie ale ostatnią szansę na rehabilitację w oczach lokatorów
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka