Dodaj do ulubionych

Okna z OknoVit i drzwi z Tymex...

28.05.07, 21:57
Witam. Niedługo wprowadzam sie do nowego domu i jestem na etapie szukania
okien. Znajomy polecił firme OknoVit mieszczącą sie na michałowie. czy ktoś z
forumowiczów moze kupował tam okna?? Jak jest z ich jakoscią oraz jakoscią
montazu?? Moze ktoś poleci jakas stosunkowo niedrogą i dobrfa firme
sprzedającą i montująca okna??

Chciałbym sie tez dowiedziec czy ktoś kupował drzwi antywłamaniowe w firmie
Tymex. Nie podam ceny zeby nie było reklamy ale chodzi mi czy za tą cene
drzwi nadaja sie czy to jakis chiński badziew. Prosze o pomoc. Pozdrawiam.
Łukasz

Obserwuj wątek
    • Gość: tom Re: Okna z OknoVit i drzwi z Tymex... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.05.07, 06:47
      ja kupiłem okna w firmie Widok na ul. Tochtermana. Dobry solidny towar za
      rozsądne pieniadze,montaz wykonany tez solidnie.
    • Gość: szukam_drzwi Re: Okna z OknoVit i drzwi z Tymex... IP: 217.96.36.* 29.05.07, 07:39
      Zastanów się zanim kupisz te tanie drzwi. Podobno mają kiepskie zawiasy, a i z
      wymianą wkładek do zamków też możesz miec problem. Kup 2 razy droższe, ale
      solidne, polskie, z porządnymi zamkami np. gerdy, bo tamte możesz niedługo
      wymieniac i cenowo wyjdzie Ci to drożej.
      • Gość: znawca_tematu Re: Okna z OknoVit i drzwi z Tymex... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.05.07, 11:28
        jestem zdania, że takie rzeczy jak okna czy drzwi należy kupować u rodzimych
        producentów, a oknovit z tego co wiem jest jedynie pośrednikiem. Trzeba się
        liczyć z tym, że po kilku latach coś może wymagać jakiejś np naprawy i wówczas
        rodzimy producent jest na miejscu, a kto dojedzie do 2 okien z np Gdańska? i
        jeszcze jedno, w tej branży nie zawsze tanie znaczy dobre a w przypadku tymexu
        napewno tanie nie znaczy dobre.
      • Gość: janusz Re: Okna z OknoVit i drzwi z Tymex... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.07, 15:50
        Ja kupiłem okna MS Pomorska Fabryka Okien są super.
        www.ms.pl mają swój punkt w Radomiu na Kelles-Krauza 13 firma Studio 100%
        Polecam
    • Gość: w temacie Re: Okna z OknoVit i drzwi z Tymex... IP: *.pr.radom.net 29.05.07, 15:20
      W centrum miasta jest o wiele taniej, wiem bo jezdziłem i szukałem. Np.
      MONTOPLAST na WITOLDA.
      • Gość: znawca_tematu Re: Okna z OknoVit i drzwi z Tymex... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.05.07, 10:13
        wszystko ok, ale dlaczego nie kupujecie u naszych radomskich producentów?
        Sądzicie, że tam nie można się potargować o cenę? Błąd. Można, ale trzeba do
        nich iść i rozmawiać. W końcu to oni zatrudniają radomian w swoich zakładach,
        odrobinę lokalnego patriotyzmu.
        • Gość: lukasz8210 Re: Okna z OknoVit i drzwi z Tymex... IP: *.tkdami.net 30.05.07, 18:10
          Chodzi Ci o okna czy o drzwi?? Jakie drzwi mi polecisz? Chce sie zmiescic w
          1200-1500 zł. I cos innego niz Gerda. Pozdrawiam!!
          • Gość: memento Re: Okna z OknoVit i drzwi z Tymex... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.07, 15:06
            To co maja to chinskie badziewie, polecam watek:

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=25&w=60004836&a=60262896
            i zdjecia. Hitem jest czarna blacha z ktorej sa wykonane drzwi. Ze o tym iz
            zawiasy trzymaja sie tylko i wylacznie blachy drzwi nie wspomne. Rok i do
            wymiany, a wymiana drzwi i okien to nie jest czysta sprawa, sporo balaganu i
            troche kosztuje.
            Co innego? Jednak polece gerde, juwent z ryk, kmt kratmet, capek..stalprodukt
            zamosc.. donimet z warki, Mikea itd. to sa polscy producenci, robiacy naprawde
            dobre drzwi.
    • Gość: Z dala od Tymexu Re: Okna z OknoVit i drzwi z Tymex... IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.11.22, 13:55
      Drzwi lepsze z sieciowki niż od nich.po roku od obsadzenia a 4 miesiące mieszkania wykrzywiły się .od dołu dziura ,że palec wchodzi i prześwit na zewnątrz.Przyjechali po kilkutygodniowym zgłaszaniu usterki i kazali uszczelkę wysmarować oliwką.Dziura jak była tak jest .sprawa będzie dalej zgłaszana.po prostu kpina,bubel i badziew .Nawet narzędzi nie mieli tylko Pan używał noża do odkręcania. Lepiej dołożyć parę stówek i kupić gdzie indziej.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka