pikalex
25.06.08, 19:06
z ostatnich miesięcy min.
07.12.2007 - 85 letni mężczyzna zginął potrącony przez dostawczego busa. Do wypadku doszło na ul. Słowackiego, na przedmieściach Radomia.
Tragedia wydarzyła się ok. godz. 15. Niedaleko przystanku końcowego autobusu linii 15 doszło do potrącenia rowerzysty
19 maja 2008 - Zderzył się tam ford z oplem. - Jeden z pojazdów odrzuciło i wjechał w ludzi stojących na przystanku. Matka z 15-letnim dzieckiem została ranna, oboje odwieziono do szpitala - opowiadali nam świadkowie.
-----------------------------------------------
2008-06-25 dzisiejszy
Cztery samochody osobowe i jeden ciężarowy wzięły udział w kolizji na drodze krajowej numer dziewięć w dzielnicy Janiszpol. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Zniszczeniu uległy jedynie samochody oraz ogrodzenie pobliskiego domu.
Do kolizji doszło o godzinie 7:30 na krajowej dziewiątce w dzielnicy Janiszpol. W zderzeniu uczestniczyły 4 samochody osobowe: volkswagen, toyota, dwa citroeny oraz jeden samochód ciężarowy. Nikt w tej kolizji nie doznał poważniejszych obrażeń. Zniszczeniu uległy jedynie samochody a także ogrodzenie pobliskiego domu oraz drzewo.
Kilkudziesięcioletnia akacja została wyrwane z korzeniami!!!!!!!
www.telewizja.radom.pl/?str=2&nID=3982&PHPSESSID=93cfe33d50b73a044a64466730630a74
Postawcie tam jakiś fotoradar czy coś bo tam nie da się już żyć!!!!
Przez ulicę nie sposób przejść, rowerem strach jechać, wyjechać uliczki na Słowackiego to problem itp.