Dodaj do ulubionych

kogo dziś wylali z pracy?

IP: *.ib.com.pl 17.11.03, 19:35
Od pewnego czasu zaglądam na forum, dziś postanowiłam się odezwać, bo muszę
wylać "żółć". Właśnie wyrzucili mojego męża z pracy w znanej firmie
ogólnopolskiej, która wydaje miliony na kampanię reklamową z udziałem znanych
osób, płaci pracownikom śmieszne pieniądze, a w końcu pozbywa się ich jak
rzeczy. Pewnie,że tak jest wszędzie. Wiem to, bo sama od dwóch lat szukam
pracy, chociaż mam niezłe CV. Jestem załamana. Dobrze,że mąż wyszedł i nie
widzi jak ryczę, to by go dobiło. Mamy dzieci. Zbyt małe, żeby zrozumieć co
się stało, muszę przed nimi ukryć łzy, zanim położę je spać i będę mogła
wpaść w rozpacz. Muszę wypłakać złość i poczucie krzywdy, a jutro pomyślę o
tym, co dalej.
Odezwijcie się, którzy jesteście lub byliście w podobnej sytuacji, także wy,
którzy możecie się kiedyś w podobnej znależć. Nie mogę się poddać.
Obserwuj wątek
    • kotles Re: kogo dziś wylali z pracy? 17.11.03, 22:05
      jak czytam takie rzeczy to mnie cholera ciska... zebzy czlowiek nie mogl nawet
      ciezka praca zarobic kasy na zycie... ciagle sie slyszy ze ktos traci prace...
      coraz czesciej dotyka to naszych znajomych... rodzine... nas samych... rece
      czlowiekowi opadaja... czemu nikt nic z tym nie robi... uh... wspolczuje i
      zaluje ze nie moge nic zrobic :(((
    • Gość: miron Re: kogo dziś wylali z pracy? IP: *.internet.radom.pl 18.11.03, 20:09
      smutne niestety prawdziwę coraz więcej takich historii. sam przeżyłem podobne
      rozterki zadłużenie itd. stawiamy sobie pytania co dalej depresja rozpacz
      chciałoby się zapytać kto za to odpowiada.jak można pomóc sobie, innym do kogo
      się zwrócić cholernie dużo pytań niestety bardzo mało odpowiedzi.a w tv i
      prasie igrzyska, ciekawe ile to jeszcze potrwa i kiedy pęknie cholera ale
      pieprze sorki spójrz na to z innej strony jutro będzie lepper cze
      • Gość: rzeka_wspomnień Re: kogo dziś wylali z pracy? IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 18.11.03, 21:56
        Hm... ja naleze do grupy gimnazjalistow. Ostatnio rozmawialam ze swoje Szanowna
        Rodzicielka. Ludzie w naszym miescie sa 'szarzy'. Z dnia na dzien, z roku na
        rok, wraz ze spadkiem miejsc pracy, wraz z upadkami roznych zakladow rosnie
        niepokoj i bol na twarzach mieszkancow Radomia. To smutne, ale wlasnie z powodu
        zatrudnienia nasze miasto staje sie pozbawionym nadziei centrum melancholii.
        Przygnebiajace. Obserwujac to wszystko wiem, ze nie bede tu zyla za x lat. Ucze
        sie, i chce dostac sie na dobre studia, dostac dobra prace w dobrym miescie. By
        moje dzieci nie musialy patrzec, jak ja, ze tu w Radomiu ludzie coraz rzadziej
        sie usmiechaja...Mimo, iz Radom kocham.
    • Gość: Gość Re: kogo dziś wylali z pracy? IP: 212.160.211.* 19.11.03, 13:24
      A nie braliście pod uwagę pracy w Warszawie? Wiem, że w ciągu kilku dni będą
      szukać pracownika do prowadzenia punktu sprzedaży i montażu okien i tym
      podobnych rzeczy. Ul. Wilcza 11, firma VIDOK. Odchodzi koleżanka po 2 latach bo
      znalazła pracę w Radomiu. Praca i pensja niezbyt pewnie atrakcyjna jak na W-wę
      ale to zawsze coś. Niektórzy dojeżdżają do stolicy już od kilku lat, jestem
      tego przykładem. Życzę Ci i Wam powodzenia, trzymaj się dziewczyno dzielnie!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka