Dodaj do ulubionych

Zbigniew Jan Popko

25.11.09, 03:48
Jakie są wasze opinie.
Obserwuj wątek
      • martinbreslauer Re: Zbigniew Jan Popko 26.10.15, 12:36
        Bardzo łatwo jest napisać o kimś, że jest nawiedzony jeśli się nie zadało minimum pracy aby sprawdzić o czym Zbyszek Popko mówi. Często dzieje się tak gdy ktoś czegoś nie rozumie i w przedbiegach odrzuca. Szczerze polecam zadać sobie trochę trudu i zobaczyć któryś z videoblogów. Ja przez długi czas (nawet dzisiaj) nie do końca jestem w stanie od razu coś załapać ale czuję wewnętrznie, że jest to dobre i służy to nie tylko mnie ale i innym ludziom w drodze do stawania się lepszym człowiekiem :)
        • loginmojtoxyz Re: Zbigniew Jan Popko 28.05.18, 14:15
          Miałam okazję poznać ww osobnika kilka lat temu. Jednego dnia były sesje indywidualne a drugiego wykłady. Drugiego dnia już nie doczekałam bo wieczorem człowiek, który uważa siebie za guru wydoił flaszkę wódki i zaczął się do mnie nachalnie przystawiać. Gdy stanowczo odrzucałam jego amory zdenerwował się i stał się na tyle niegrzeczny, że aż go upomniała ta pani na A. która ponoć jest jego żoną. Powiedział żebym nie przychodziła na wykłady i tak też zrobilam. Wyjechałam z samego rana Po tym zdarzeniu wiele razy miałam koszmary senne i wielkie uczucie niepokoju związane z osobą Z. Popko. STANOWCZO ODRADZAM KONTAKT Z TYM CZŁOWIEKIEM ZWŁASZCZA KOBIETOM.
      • olek13 Re: Zbigniew Jan Popko 08.05.16, 16:22
        Poszedł kolejny offtop pustych farmazonów, więc tu ponawiam pytanie:
        czy znajdzie się tu ktoś zdolny do sformułowania sensownych argumentów na poparcie twierdzenia o realnych skutkach działań "cudotfurców"?
      • olek13 Re: Zbigniew Jan Popko 11.05.16, 17:31
        No i co? Nie dość, że dowodów zero, to wyznawcy wykazują ideologicznie uwarunkowane niezrozumienie: nie odróżniają faktów od "faktów" wiary. I co robić? Nie ma nadziei?
        • nem7654 Re: Zbigniew Jan Popko 11.05.16, 18:13
          olek13 napisał:

> No i co? Nie dość, że dowodów zero, to wyznawcy wykazują ideologicznie uwarunko
          > wane niezrozumienie: nie odróżniają faktów od "faktów" wiary. I co robić? Nie m
          > a nadziei?

Olku13, przez kilka dni sporo na tym forum napisano i nie za bardzo mam czas i chęć zapoznawania się z kolejnymi manipulacjami pana Popko. Zaczęłam czytać jego stronę, oglądać jego filmy i jeszcze bardziej jestem przekonana, że to osoba wprawdzie o bardzo narcystycznej osobowości ale obecnie w pełni świadomie wykorzystująca ludzi i ich emocje. Jestem w stanie zrozumieć, że na początku swojej kariery rzeczywiście uwierzył, że mam moc ale teraz to jest tylko czysty biznes i chęć zarobienia. No i oczywiście a może przede wszystkim ogromna potrzeba ciągłego dowartościowywania się.
          Dyskusja na tym forum jest o tyle bezsensowna, że piszące tu osoby (a najprawdopodobniej 1-2 pod wieloma nickami) są najwyraźniej częścią tego biznesu i mają z niego spore profity (w jakiej formie to już inny temat). Im nie chodzi o dojście do prawdy ale o jej rozmydlanie tak aby zdezorientować czytelników i przekonać ich, że to ja, ty i inne trzeźwo myślące osoby to tzw. Systemem a pan Popko to prawie że Mesjasz poświęcający swoje dobro dla ratowania świata. Na szczęście wpisy na tym forum pokazały prawdziwe oblicze tej organizacji i dzięki temu sporo osób zrozumiało albo w przyszłości zrozumie jak bardzo zostali zmanipulowani. I powtórzę jeszcze raz rzecz oczywistą: NIE MA ŻADNYCH DOWODÓW NA UZDRAWIAJĄCĄ MOC PANA POPKO I JEGO UCZNIÓW PONIEWAŻ ONI TAKICH UMIEJĘTNOŚCI NIE POSIADAJĄ!!!
      • lesiuholista Re: Zbigniew Jan Popko 04.08.20, 16:21
        Przyznam,że wśród tych wszystkich uzdrowicieli, akurat Popko słucha się najciekawiej. Nie wiem jak się ma jego uzdrawianie, ale to co mówi, przypomina mi na myśl układ endokannabinoidowy. Tzn. sposób w jaki kannabinoidy działają uzdrawiająco na nasze ciało. Dajmy takie cbd 5% z konopiafarmacja niby niepozorny olejek, a wyleczył z raka prostaty, i pytanie jak??? Ano, my takie kannabinoidy mamy w całym ciele, ale jest ich niedobór ,dlaczego> Bo kto normalny będzie w szkole uczył o marihuanie, że mamy w ciele receptory,które współdziałają z thc czy cbd i w odpowiednich dawkach regulują apetyt temperature, likwidują stany lękowe ( doświadczone osobiście)....nikt nie będzie o tym mówił, a każdy z nas ma w ciele taki układ. Właśnie ztym kojarzą mi się te "energie" o których mówi popko, z tym,że kannabinoidy są fizyczne, prawdziwe działaja i mają setki badan...konopie
    • sergio_live Re: Zbigniew Jan Popko 15.04.15, 07:18
      Ciekawe, jaki probierz ma Pan piszący ten post, by oceniać, kto się nadaje do zamknięcia, a kto nie i to chyba pod przymusem, bo sam Popko zdaje się nie jest zainteresowany zamknięciem w szpitalu wariatów? Bo wierzy na swój sposób w Boga? To żaden powód, że wierzy w rzeczy nadprzyrodzone, które rozumie na swój sposób? Także to żaden powód. To bardzo krzywdzący post niczego nie argumentuje. "Zamknąć go, bo wypowiada poglądy, jakie mi się nie podobają" Taka postawa jest żałosna.
      • facjatowicz Re: Zbigniew Jan Popko 13.05.15, 10:04
        A tak z ciekawości zapytam? Czy ktokolwiek z Was miał do czynienia z tym facetem ,czy tylko powtarzacie co o nim wyczytaliście. Ja osobiście korzystałem z konsultacji u niego i powiem szczerze, że robi wrażenie. Moje życie po takiej sesji zmieniło bardzo pozytywnie. Tak czy inaczej duuuuuużo mu zawdzięczam. Pozdrawiam wszystkich
      • lopez.7777 Re: Zbigniew Jan Popko 26.05.15, 23:06
        Witam, tak sobie czytam dyskusje... i nie rozumiem, dlaczego gdy ktoś "widzi, czuje" trochę więcej, rozumie poprzez doświadczenie pewne stany, inni ( pozbawieni tego doświadczenia) od razu chcą zdyskredytować taką osobę. ... podobno żyjemy w "wolnym " kraju, więc dajmy ludziom swobodę wypowiedzi. Skoro gość twierdzi, że "widzi i słyszy" głosy z Zaświatów, to może tak jest ?
        Może pierw warto zaznajomić się z tematem, samemu postarać się wejść w pewne, konkretne stany duchowe i wtedy dopiero krytykować... a nie wypowiadać pod czyimś adresem dyskredytujące go zdania powołując się na ... "źródła trzecie". Skoro ktoś ma sam coś do powiedzenia, to niech argumentuje własnym doświadczeniem, nie zaś powtarzać łatwo "chwytliwe" populistyczne hasła...
        pozdrawiam serdecznie i zachęcam do "pracy nad sobą" i "własnymi słabościami"... ja jestem "tu" nowy i dopiero się uczę i wiele mam niedoskonałości, ale pierw staram dostrzec je w sobie, nie zaś ekstrapolować na ogół i pomawiać innych..o rzeczy, o których pojęciach nie mam... przyznaję na informatyce się nie znam .. i korzystam z Windosows 8, Maca nie pojmuję (jeszcze) pozdro serdeczne dla wszystkich forumowiczów:)
        • basia-767 Re: Zbigniew Jan Popko 26.07.17, 01:29
          Myślę, że pan Popko coś w sobie ma. Napewno jest świetnym psychologiem i być może zna się także na hipnozie, zwłaszcza zbiorowej, oraz na formułowaniu odpowiednich, skutecznych sugestii. Na poparcie ma mnóstwo wymyślonych bajek i parametry procentowe wyssane prosto z wahadełka. Poza tym ma super tablicę interaktywną i jest świetnie przygotowany do każdej lekcji jaką daje na youtube. Ze wszystkich nie-ezoteryków mówi najciekawiej i super się go słucha. Stworzył nową dziedzinę wiedzy: psychologia rzeczywistości w innych wymiarach. Co do miasta Orin to pewności nie ma, w którym on go znalazł wymiarze, ale za to rzuca w naszej rzeczywistości super krytykę na cały kler, wszystkich ezoteryków i całą swoją konkurencję. Konkurencję ma ogromną i nie dziwię się, że wszyscy uduchowieni zawodowo się ze sobą żrą, bo walczą w ten sposób o swój byt materialny. Gdy nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o pieniądze.
          Pozdrawiam:)
          • dagmarez Re: Zbigniew Jan Popko 26.07.17, 15:58
            Dokładnie basia-767. Tylko, że za to co napisałaś, byłabyś u niego albo zbanowana, albo pojechałby po tobie tak, żebyś się nie pozbierała. Niestety pomimo tego, że pan Zbigniew zarzeka się jak to jest ważna wolność, posiadanie własnego zdania, samodzielne myślenie, okazuje się, że wcale tak naprawdę nie jest. Musisz się zgadzać ze wszystkim. Mnie się nie podoba kilka rzeczy w filozofii miasta Oriin. Zresztą wystarczy poczytać komentarze pod filmami, które jeszcze się ostały. Ludzie mają jakieś wątpliwości, mówią, no dobrze ale te dzieci kryształowe za słabe są do przeprowadzania zmian. Dlaczego ktoś je wysyła z misja wiedząc, że są naprawdę marne szanse. Odpowiedź pana Zbigniewa. Proszę nie jątrzyć.
            Z wszystkim co wynika z twojego myślenia, a nie jest zgodne z linia Popko to jątrzenie.
    • dragonfly81 Re: Zbigniew Jan Popko 14.05.15, 14:59
      Od pewnego czasu aktywnie śledzę wypowiedzi na różnych forach, bo pilnie poszukuję dobrego bioenergoterapeuty i więcej dobrego czytałam niż złego, sama nie korzystałam, ale stronę ma imponującą jest tam tyle materiału i wiedzy, że widać że ten gość tym żyje od wielu lat i ma spore doświadczenie w tej dziedzinie. Jak się zdecyduję to napiszę swoje wrażenia, może to komuś pomoże
      • bea_ta_30 Re: Zbigniew Jan Popko 16.05.15, 22:50
        Witaj Dragonfly81,
        moja koleżanka korzystała z usług pana Popko, generalnie żyć jej się nie chciało... totalnie była w jakimś zawieszeniu... nie miała ochoty zajmować się dziećmi, domem, pracą itd...chorowała (anemia, mięśniaki)
        po wizycie u niego z każdym dniem było lepiej. Dziś dziewczyna ma się dobrze, jest zdrowa a co najważniejsze jest pełna życia. Tak więc uważam,że ten Pan jej pomógł. pozdrawiam Beata
        • martinbreslauer Re: Zbigniew Jan Popko 27.10.15, 07:20
          Podobnie było z moja znajomą, która znajdowała się w dużej depresji. Trafiła na konsultacje do tego gostka i już następnego dnia odczuła poprawę. Nabrała ochoty do życia. Zaczęła otwierać się na świat :) Z dnia na dzień w jej życiu zapanował harmonia. Jej stan psychiczny uległ diametralnej poprawie :)
      • dragonowata Re: Zbigniew Jan Popko 26.05.15, 09:40
        Witaj, osobiście korzystałam z konsultacji u Pana Popko. No cóż... życie się zmienia na lepsze po jego działaniach, w tym też i zdrowie. Czy to dobrze? - dobrze. Więc cóż może być lepszym probierzem skuteczności działań Pana Popko. Facet jest niesamowity. Polecam.
    • tane.czna Re: Zbigniew Jan Popko 25.05.15, 12:53
      ja już od wielu lat korzystam z usług różnych uzdrowicieli i miałam przykre doświadczenia dopóki nie spotkałam Pana Popko. później zaczęłam współpracę z innymi ludźmi z www.uzdrowiciele24.pl i nie znam na ten moment lepszych fachowców z tej dziedziny. widać że zarówno Pan Popko jak i Ci ludzie ze Stowarzyszenia wyznają jedną ideologię i to co robią ich kręci i pasjonuje. Nie robią tego dla kasy tylko by pomagać, a to się w dzisiejszych czasach nie często zdarza. Więc ja osobiście będę polecać każdemu a im dziękować za pomoc jaką mi dają zawsze gdy potrzebuję wsparcia, lub wyleczenia.
      • aggne.sska Re: Zbigniew Jan Popko 02.10.15, 08:37
        Witam, dawno nie czytałam różnych dyskusji na takie tematy.. może dlatego że już niczego nie szukam, ale postanowiłam się wypowiedzieć, ponieważ kiedyś też szukałam pomocy i negatywne wypowiedzi na temat Zbyszka Popko odwlokły moją wizytę u niego, na szczęście nie zaniechałam poszukiwań, dziękuję sobie (i Bogu albo głównie jemu), że odważyłam się, mimo poczytania na necie bzdur o Zbyszku, do niego pójść.. życie mi się odwróciło do góry nogami, zdrowie to pikuś..ale chęci do życia, radość, siła przebicia.. nauczyłam się też korzystać z informacji z Miasta Oriin, widzę wiec, słyszę, włącza mi się jasnowiedza, dzięki temu że kiedyś poszłam i ściągnął mi węzeł karmiczny..wracam powoli więc do siebie i wiem że do prawdziwego człowieka mi jeszcze daleko, ale znam sposób jak się zmieniać, jak stawać się lepszą a nie tylko o tym gadać. Z całego serca polecam Zbyszka i życzę wspaniałych doznań w odkrywaniu swojego szczęścia!
        • 85kacper Re: Zbigniew Jan Popko 03.10.15, 19:38
          Podobnie jak tane.czna szukałem i korzystałem z usług rożnych uzdrowicieli aż trafiłem na www.uzdrowiciele24.pl tam poczytałem zakładkę O Nas i kliknąłem zakładkę np. stowarzyszenie Bioenergoterapeutów tam jest niezła baza wiedzy np. czym różni się Bioenergoterapeuta od uzdrowiciela.
          Co do samego Zbyszka to jest naprawdę skuteczny człowiek, bardzo mi pomógł - życie mi się waliło a po jego działaniu już pod 2 tygodniach "stanąłem na nogi". Nie wiem jak to opisać, po prostu relacje z ludźmi mi się w pracy poprawiły(a miałem z niej wylecieć), finanse też były lepsze, zamiast stracić pracę dostałem podwyżkę ;-) , jednym słowem polecam.
          a
          ps.jak jest długa kolejka do Zbyszka na konsultację to można podzwonić do ludzi z uzdrowicieli24
          też dobrą robotę robią.
          • prostyludzik Re: Zbigniew Jan Popko 13.10.15, 08:22
            Znalazłem ostatnio na youtube nowe videoblogi Zbyszka
            www.youtube.com/watch?v=G8dNCmjbRN0 i www.youtube.com/watch?v=ZoLCU8fx3_I
            Już choćby samo oglądnięcie w/w daje dużo odpowiedzi na tematy poruszane na tym forum (ezoteryka i bioenergoterapia). Facet konkretnie i co najważniejsze za darmo przedstawia zagadnienia, za interpretację których na innych kursach trzeba by było zapłacić krocie, a i tak podejrzewam, że nie byłoby to wyłożone w tak przystępnej i zrozumiałej formie, nie mówiąc już o treści zagadnień tam wykładanych. Pozdrawiam wszystkich.
            • facjatowicz Re: Zbigniew Jan Popko 15.10.15, 11:41
              Nawiązując do wypowiedzi poprzedniego rozmówcy, nieodłącznym byłoby dodać, że trzy następne videoblogi www.youtube.com/watch?v=b2iHksfa5AM www.youtube.com/watch?v=xoSZg4GlyCo i www.youtube.com/watch?v=KvbEeNYj7ww w podanej kolejności są jakby kontynuacją poprzedniego wątku i je również dobrze by było obejrzeć dla całościowego zorientowania się w temacie. Polecam.
              • zarysowujemy Re: Zbigniew Jan Popko 18.10.15, 10:24
                Nie sposób się nie zgodzić z poprzednimi dwiema wypowiedziami. Oglądałam te videoblogi - dziękuję za informację facjatowicz i prostyludzik :) - naprawdę w prosty i przystępny sposób Pan Popko wykłada zagadnienie dotyczące duszy, ducha, świadomości i jak to jest przełożone w tzw realiach, czyli tu i teraz. Polecam. Na marginesie dodam, że strona pana Popko zawiera niesamowitą ilość informacji, a ceny za zabiegi, które oferuje nie są wygórowane w przeciwieństwie do ofert o podobnym zakresie, które można znaleźć w internecie - a których skuteczność niekoniecznie jest godna polecenia. Mogę w ten sposób się wypowiedzieć, gdyż miałam możliwość korzystania z innych ofert zanim poznałam działanie pana Zbyszka Popko. To tak jakby przyrównywać nieudolną jazdę na rowerze do lotu odrzutowcem (działanie pana Popko).
      • tel123 Re: Zbigniew Jan Popko 30.04.17, 14:00
        To są uzdrowiciele typu tabletki od bólu głowy. Są odpowiedni dla ateistów i np. praktykujących katolików. Dla katolików wierzących jedynym realnym uzdrowicielem duchowym jest Duch Święty.
    • martinbreslauer Re: Zbigniew Jan Popko 25.10.15, 16:00
      Ello :) Jeśli czujesz się zagubiony w obecnym świecie... gdy nie radzisz sobie i potrzebujesz np.mentalnego wsparcia lub rozmowy to szczerze polecam osobę Zbyszka Popko z Rusinowic koło Lublińca. Mnie osobiście bardzo pomógł i ukierunkował jaką drogą podążać aby moje życie stawało się coraz lepsze :) Polecam :)
      • 0lutka Re: Zbigniew Jan Popko 27.10.15, 21:40
        Potwierdzam. Ja też skorzystałam z daru jaki posiada ten wyjątkowy Uzdrowiciel. Choć po kilku wcześniejszych kontaktach z różnymi bioenergoterapeutami i uzdrowicielami, i tu nie miałam zbyt wielkich oczekiwań. Ku mojemu zdumieniu, w kilka chwil rozczytał moje najgłębsze problemy, nakreślił ich przyczyny i źródła. Wskazał kierunki wyjścia z nich, poprawy sytuacji i zdrowia. Słowem podczas jednego seansu naprawił moje zdrowie i życie. A najważniejsze, że potem nie wiązał ze sobą, nie uzależniał, nie namawiał do kolejnych seansów i nie spustoszył mojej kieszeni. Rzadki przypadek! Do kościoła biegamy od dzieciństwa po wiek starczy i co? Nic! Próżne słowa, puste gesty - ot taka maskarada do, której bezkrytycznie przywykliśmy.
        • aggne.sska Re: Zbigniew Jan Popko 30.10.15, 10:05
          Dla mnie wyjątkowe w tej osobie (Zbyszka Popko) jest to, że podkreśla na każdym kroku, iż każdy ma swoją drogę, każdy odpowiada sam za swoje czyny. On podpowiada tylko jak korzystać z nauk z Miasta Oriin a reszta należy do zainteresowanego... sami możemy zmieniać siebie i swoje życie, nie oglądając się na nikogo.. a jedynie koncentrując uwagę na Bogu...Zbyszek jedynie wspiera, podpowiada.. i potwierdzam, nie są to wielkie pieniądze... nie raz na pizzę albo kino wydajemy więcej...a cóż to znaczy wobec otwarcia na wiedzę i poszerzenie świadomości? Ludzie są gotowi wydawać miliony, jednak zmieniać siebie to nie bardzo chcą...dzięki Zbyszkowi można rozumieć że wszystko zależy od nas, a Boga przekupić nie można... pozdrawiam i zachęcam do pracy..;)
          • wieskow01 Re: Zbigniew Jan Popko 03.11.15, 12:52
            Dzień dobry. Bardzo trafnie napisałeś, że Zbyszek jest jedynie drogowskazem, że słowa które wypowiada mają wskazywać kierunek. Znalazłem w książce Eckharta Tollego pt. Potęga teraźniejszości fragment, który potwierdza to i rozwija: - " Nie ugrzęźnij na poziomie słów. Każde z nich jest tylko narzędziem. Jest abstrakcją - drogowskazem, który sam w sobie nie stanowi celu, lecz pokazuje kierunek. Słowo miód nie jest miodem. Możesz prowadzić badania nad miodem i rozmawiać o nim, ile dusza zapragnie, ale żeby naprawdę dowiedzieć się czegoś o miodzie, musisz go skosztować. A kiedy skosztujesz słowo stanie się dla ciebie nieważne. Nie będziesz już do niego przywiązany.
            Podobnie rzecz ma się z Bogiem: możesz o nim mówić lub myśleć do końca życia, bez chwili przerwy, ale czy to znaczy, że znasz albo chociaż przelotnie ujrzałeś rzeczywistość, którą wskazuje słowo Bóg? Ten rodzaj zaprzątnięcia tematem jest w gruncie rzeczy jedynie obsesyjnym przywiązaniem do drogowskazu, do mentalnego bożka.
            Zasada ta też działa w drugą stronę : gdybyś z jakiegoś powodu nabrał niechęci do słowa miód, mógłbyś przez to nigdy w życiu nie skosztować prawdziwego miodu. Gdybyś nabrał odrazy - czyli uległ przywiązaniu na opak - do słowa Bóg, mógłbyś zanegować nie tylko samo słowo, lecz także ukrytą za nim rzeczywistość.
            Uniemożliwiłbyś sobie w ten sposób doświadczalne poznanie tej rzeczywistości."
            Pozdrawiam
            • krista20 Re: Zbigniew Jan Popko 03.11.15, 15:58
              Skorzystałam z pomocy pana Popki. Pomógł mi w podjęciu bardzo ważnej decyzji. Zrobiłam tak jak on mi odczytał z tych skal astralnych. Dzięki niemu mam teraz najwspanialszego męża. Doświadczam szczęśliwego, spokojnego życia. Pan Popko jest najwspanialszą wróżką. Już nigdy nie zawitałam u żadnej wróżki. Szkoda na to kasy
              • skwapliwy Re: Zbigniew Jan Popko 04.11.15, 14:23
                I jest jeszcze aspekt, który to jest bardzo istotny, a na który widzę, że nikt nawet nie zwrócił uwagi. Na jego bezpłatnej stronie internetowej jest dział : pliki do pobrania. A tam są skale astralne. Z ciekawości kiedyś ściągnąłem sobie kilka i wydrukowałem. W videoblogu na tej również stronie jest materiał jak się nimi posługiwać. Od tego czasu nie tylko, że nie muszę korzystać i wróżek, tarocistów i innej maści towarzystwa ezoterycznego, to jeszcze mogę często znajomym pomóc w dylematach życiowych. Pozdrawiam
                • obserwujaca20 Re: Zbigniew Jan Popko 04.11.15, 16:13
                  Fakt.. Pan Zbigniew daje nam za darmo (stronka) wiedzę i narzędzia do tego, by poznać i pojąć to, co do tej pory było dla większości niedostępne i nazywało się "wiedzą tajemną", a w której jak się okazuje, jest klucz do szczęścia i spełnienia każdego z nas.
                  • krista20 Re: Zbigniew Jan Popko 05.11.15, 19:18
                    Ściągnęłam sobie ze strony pana Popki kilka skal.Między innymi taką dotyczącą pożywienia. Wahadełko miała moja mama. Zaczęłam sprawdzać produkty ze sklepu, pod kątem tego czy są dla mnie dobre. Przyznam, że wciągnęło mnie to. Po kilku tygodniach straciłam kilka kilogramów. Super jest takie poczucie, że je się tylko to co służy organizmowi.
                    • merylu10 Re: Zbigniew Jan Popko 12.11.15, 15:12
                      Po prześledzeniu całej dyskusji jaka tu jest prowadzona weszłam z ciekawością na stronkę p. Popko. To co tam przeczytałam bardzo mnie zainteresowało. Przesłuchałam też kilka videoblogów, niesamowita skarbnica wiedzy. To co p. Popko przekazuje świadczy o jego niesamowitej wiedzy i nieprzeciętnych umiejętnościach. Nabrałam dużej ochoty aby skorzystać z jego usług.
                        • martinbreslauer Re: Zbigniew Jan Popko 13.11.15, 11:21
                          Zgadzam się, że cała wiedza ukazana na stronie Zbyszka jest mocno pomocna w prawdziwym odnajdowaniu siebie. Poznawaniu tego co dobre i tego kształtuje mnie aby z dnia na dzień być coraz lepszym człowiekiem :)
                        • 0lutka Re: Zbigniew Jan Popko 18.11.15, 00:30
                          Do Salamandry. To jak Ty czytasz Salamandro? Pan Popko podaje treści wyrażone językiem zrozumiałym dla każdego. Wiedza jaką udostępnia w sposób otwarty jest wyjątkowa, nie znajdziesz jej w całym Internecie. Ci, którzy posiadają choć jej część skwapliwie ją ukrywają przed światem. Może po prostu pociąga Cię przeciwna strona tej Rzeczywistości?! Powodzenia
                    • camaretto Re: Zbigniew Jan Popko 04.10.19, 12:47
                      Tak,tylko wahadłko i "operacje" tego typunazywająsię "radiestezja" a nie"Popkoterapia", a skale rysowałam bo nie było jeszcze innych, jak dawni radiesteci, 30 lat temu sama. Mając już jednak jeden dyplom z bioterapii,udaną weryfikację z radiestezji (gdzie bierze się pod uwagę "trafność" danej osoby) uznałam wydawanie dalszych 2000 zł za niemożność i zrobiłam długą przerwę.
                      Tak że nie wilga robi deszcz tylko odwrotnie.
                      W Polsce coś takiego jest wpisanedo Cechu Rzemiosła, i są dostępne kursy MEN u różnych osób.
                      A popcorn to kinoteatr, jeżeli sztukakomuśpasuje,to nie mam zastrzeżeń,kócićsięnie będę. Usługa na życzenie, karty, bioterapia, wahadełko u większościjest odpłatna,książki kosztują, al Popko bodajże też.

Cam
                      "Zwykły" rzemieśnik.
                      Połowy miszczów nie polecam, tego popu kurna nie znam.
    • duplikator Re: Zbigniew Jan Popko 17.11.15, 07:11
      Dla ludzi nie bardzo wierzących w działania Zbyszka Popko - polecam najnowsze nagrania w videoblogu,
      www.youtube.com/watch?v=SBRUQYugOYM
      które pokazują przykładowe konsultacje jak i działania Zbyszka. Teraz już nikt w ciemno dzwonić nie musi i można mniej więcej zorientować się w jaki sposób to działa i ewentualnie jak "przygotować się" do takiego spotkania lub rozmowy telefonicznej. Pozdrawiam
      • martinbreslauer Re: Zbigniew Jan Popko 21.11.15, 10:00
        Polecam też videoblogi z nauki wahadełkowania. Wtedy każdy sam w domu będzie mógł sobie odczytywać na skalach, które są do ściągnięcia na stronie u Zbyszka, interesujące go zagadnienia :)
        • dagmarez Re: Zbigniew Jan Popko 21.11.15, 11:30
          Prośbę mam do osób potrafiących korzystać ze skal. Czy możecie sprawdzić kiedy otrzymam propozycję pracy. Rzekomo miała być teraz w listopadzie, ale nic takiego się nie wydarzyło.
          • brzask.ona Re: Zbigniew Jan Popko 23.11.15, 16:05
            Sama informacja że będzie praca nie wystarczy. Trzeba jeszcze tą nową pracą żyć, jak żyjemy jakimś fajnym marzeniem, a fizycznie trzeba się o nią bardziej postarać tym bardziej, że listopad się jeszcze nie skończył..A zresztą, zamiast pytać i chodzić-samemu ściągnąć skale, kupić wahadło, obejrzeć videoblogi by sobie pomóc-zdaje się, że to nam wszystkim właśnie chce przekazać pan Zbigniew-że każdy też może się tego samego nauczyć by umieć sobie i innym pomóc.
            • duplikator Re: Zbigniew Jan Popko 25.11.15, 14:49
              No i najważniejsze pytanie - od kogo dostałaś owe zapewnienie o tej pracy w listopadzie. Bo każda szanująca się osoba potrafiąca określić taki termin, powinna dorzucić jeszcze komplet informacji, jakie potrzebne są aby do owego zdarzenia doszło. No i oczywiście najważniejsze - określić udział wkładu własnego - czyli twój w owe wydarzenie. To właśnie to o czym pisała moja przedmówczyni.
    • martinbreslauer Re: Zbigniew Jan Popko 25.12.15, 01:22
      Nie polecam bo...? Szkoda czasu na komentowanie takich komentów :/ Konkurencja jak widać nie śpi i nieudolnie próbuje przekonać do swoich. Radzę mimo wszystko spróbować chociaż zglebić minimum tego o czym mówi Zbyszek a przekonacie się co jest prawdą a co iluzją!
        • merylu10 Re: Zbigniew Jan Popko 26.12.15, 23:37
          Kilka tygodni temu byłam u p. Popko na konsultacjach i jestem pod wielkim wrażeniem. Wiedza i umiejętności Pana Popko są ogromne. Pomoc jego okazała się bardzo skuteczna. Polecam, nigdy nie spotkałam kogoś tak wyjątkowego...ten człowiek ma niesamowity DAR
          • prostyludzik Re: Zbigniew Jan Popko 03.01.16, 22:40
            Zainteresowanych wykładami Zbyszka informuję, żeby ostatnimi czasy bardziej zaglądać na jego stronę na youtube, gdzie na bieżąco umieszcza materiały które są i będą podstawą tworzonej przez niego Akademii Wiedzy. Na Vimeo jest to umieszczane z opóźnieniem.
    • chur1 Re: Zbigniew Jan Popko 14.01.16, 10:35
      Mialem kontakt z tym panem i stanowczo odradzam jego uslugi. Jesli szukacie dobrego bioenergoterapeuty to polecam Malgorzate Krajewska z Warszawy przy ulicy Nowogrodzkiej. Ma spektakularne osiagniecia i jest godna zaufania.
      • ciekawy158 Re: Zbigniew Jan Popko 26.04.16, 21:10
        ja też miałem sposobność poznać panią Małgosię Krajewską bliżej a skale na których pracuje pochodzą od pana Zbyszka Popko gdyż też jeździła na jego Warsztaty gdzie się uczyła fachu
      • patitol3 Re: Zbigniew Jan Popko 26.04.16, 22:47
        Nie mam pojęcia dlaczego odradza pan usługi pana Popko. To właśnie on uzdrowił mojego ojca z raka prostaty i od 2 lat nie ma nawrotu choroby. Poleciłam go kilku osobom i każdy był niesamowicie zadowolony.
    • martinbreslauer Re: Zbigniew Jan Popko 14.01.16, 12:07
      Zbyszek pomógł wielu osobom a Ci co go odradzają to tacy, których prawda boli i nie chcą tak naprawdę dokonać zmian bo jest im wbrew pozorom dobrze egzystując w niskich wibracjach! Poczytajcie w necie ilu osobom pomógł i jak ich życie zmieniło się na lepsze :)
      • chur1 Re: Zbigniew Jan Popko 15.01.16, 09:46
        W necie sa tylko komentarze pisane przez jego wspolpracownikow, zreszta jak twoj komentarz. Na jego stronie nie mozna napisac komentarza, bo wszystko jest filtrowane przez adminstratora i sa zamieszczane komentarze tylko wychwalajace jego dzialalnosc. Pan Popko przeszedl na ciemna strone i bardziej szkodzi niz pomaga. Trzymajcie sie od niego z daleka.
        • patitol3 Re: Zbigniew Jan Popko 28.04.16, 18:36
          dziwi mnie fakt że dajesz wiarę pani Małgosi Krajewskiej a panu Popce jej odmawiasz zastanów się szczerze wszystkich piszących tu możesz oszukać ale pytanie czy Boga też oszukasz myślę że byłbyś skończonym idiotą gdybyś tak zakładał więc po co mącisz i piszesz nieprawdę zastanów się co sobie robisz i dlaczego jest w tobie tyle niegodziwości że innym odmawiasz możliwości uzyskania pomocy od kogoś kto może jej udzielić myślę że Bóg jest sprawiedliwy i niegodziwców nie wspiera ale ty możesz zawsze zwrócić się o pomoc do pana ciemności on takich jak ty wspiera szczerze
    • martinbreslauer Re: Zbigniew Jan Popko 15.01.16, 11:30
      Co ty chłopie za głupoty wygadujesz? Jego działania to działania Światłem a jak Światło może być z ciemnej strony. Weź się zastanów :/ Po działaniach Zbyszka ludziom się diametralnie poprawia zdrowie i ogólnie życie więc Twoje opinie są nieprawdziwe i mają tylko jeden cel: namieszać w głowach ludziom! Na szczęście prawda jest niepodważalna i świadectwo tych, którym pomógł jest szczere i to czytający potrafią odczuć :)
        • prostyludzik Re: Zbigniew Jan Popko 22.01.16, 10:03
          Do chur1. Jeśli wystawiasz Zbyszkowi tak pochlebną opinię to opisz może dokładnie na tym forum, co tak bardzo Cię dotknęło w kontakcie ze Zbyszkiem, jak również po czym wnosisz (czytaj: jak zweryfikowałeś), że przeszedł jak piszesz na "ciemną stronę i bardziej szkodzi niż pomaga". Pamiętaj jednakże, że jego "współpracownicy" jak napisałeś posługują się skalami astralnymi do weryfikacji, więc nie zdziw się proszę, jeśli ktoś tutaj publicznie odczyta i opisze intencje jakimi się posługujesz szkalując człowieka. To, że się kogoś nie lubi (bo to kwestia gustu oczywiście) nie jest równoznaczne z przyzwoleniem oczerniania tego kogoś.
      • smaszkin Re: Zbigniew Jan Popko 22.07.17, 11:00
        Słyszałeś kiedyś o Lucyferze, imię to oznacza "niosący światło". Wiele demonów potrafi się skutecznie maskować, potrafią np powiedzieć ci 99% prawdy tylko po to, by w tym pozostałym jednym procencie przemycić jakieś ważne dla nich kłamstwo. Nie nawiązuję tu akurat do Popko, mówię ogólnie, że coś takiego jest możliwe. Dla mnie Popko ma nieciekawą karmę z poprzednich wcieleń (widać to nawet w zewnętrznym wyglądzie, jak ktoś umie to rozpoznać) i teraz próbuje się za wszelką cenę zrehabilitować, jest przez to postacią dwuznaczną, może czynić dobro, ale może też narozrabiać i stworzyć jeszcze więcej negatywnej karmy, na dodatek wciągając w to innych. Zła karma zawsze pozostawia w naszym umyśle ślady, przekłada się na negatywne cechy charakteru, które gdzieś w nas są i muszę się ujawniać, choćbyśmy chcieli nie wiem ile czynić dobra w obecnym życiu.
    • poznajaca Re: Zbigniew Jan Popko 26.01.16, 10:15
      Zbigniew Jan Popko, to chyba jedyny człowiek w Polsce na ten moment, który jest zorientowany w świecie energetycznym i duchowym. Żaden a bioenergoterapeutów nie wykonał takiej pracy jak o na rzecz budzenia ludzkiej świadomości i wyzwolenia ludzkości, on nie tylko ma coraz większe osiągnięcia w uzdrawianiu ludzi, co widać po ilości zadowolonych i szczęśliwych ludzi, ale wystarczy obejrzeć dokładnie jego stronę, która pęka w szwach od ilości przekazywanej wiedzy i informacji zupełnie za darmo, po to tylko, by ktoś kto zechce zawalczyć nie tylko o swoje zdrowie, ale również o duszę mógł sam dla siebie być już wybawieniem. Nikt, dosłownie nikt w ten sposób i na taką skalę tego nie robi, więc jeżeli ktokolwiek pisze słowa krytyki proszę dokładnie przyjrzeć się temu co i w jaki sposób, robi Pan Popko, bo na ten moment nikt się z nim mierzyć nie może.
      • facjatowicz Re: Zbigniew Jan Popko 04.02.16, 13:01
        Akademia wiedzy na stronie Zbyszka coraz szerzej otwiera swoje podwoje. To co jest tam umieszczane jest kwintesencją wiedzy i doświadczeń latami zdobywanych przez Zbyszka w mieście Oriin, jak i bezpośrednio w przestrzeniach duchowych. Co ciekawsze zaczynają pojawiać się tam materiały opracowywane przez innych, co jasno dowodzi, że Zbyszek nie należy do innej kategorii ludzi, że każdy może poprawnie odnaleźć się w przestrzeniach duchowych i bezpośrednio stamtąd czerpać wiedzę. Ciągle powtarza, że jest takim samym człowiekiem jak każdy z nas, tylko przez uporczywą pracę nad sobą, nad przezwyciężaniem własnych słabości i ograniczeń osiągnął większy stopień zjednoczenia się ze światem duchowym, dzięki czemu też ma większą moc zmian w naszej rzeczywistości (uzdrawiań, egzorcyzmów, zmian ścieżek losu itd). Dlatego też stworzenie akademii wiedzy traktuje jako priorytet, aby każdy mógł bezpłatnie, z każdego miejsca na ziemi (za pośrednictwem internetu oczywiście) mógł osiągnąć to co Zbyszek nawet nigdy nie widząc, ani nie rozmawiając z nim osobiście. Jest to dar Zbyszka dla każdego kto zechce podążać w jego ślady, komu bliski jest los drugiego człowieka, a jednocześnie przy otwartym sercu poprawy własnej egzystencji zarówno na poziomie fizyczno-energetycznym, jak i poprawnym odnalezieniu się w przestrzeniach duchowych.
        • wieskow01 Re: Zbigniew Jan Popko 18.02.16, 23:37
          Dobrze kolego, że piszesz w trym wątku o akademii wiedzy na stronach Pana Popko. Rzeczywiście jest jej ogrom a co ważniejsze wyjaśniane są mechanizmy postrzegania rzeczywistości i człowieka. Wiedza na tematy duchowe, pełne wyjaśnienie związków i zależności w energetyce - takiej wiedzy jak ta a udostępnianej w internecie nie znajdziecie. Nawet laik po przeczytaniu kilkunastu stron czy obejrzeniu filmów prezentowanych przez tego człowieka zmienia zdanie i systematycznie powraca, aby zacząć rozumieć. A co się dzieje w innych wątkach na stronach chociażby gazety.pl prezentują się ludzie, którzy nie mają zielonego pojęcia o sprawach duchowych a często nawet o sprawach którymi się zajmują. Od uzależniającego i negatywnie programującego Tarota (karty szatana), poprzez proste techniki energetyczne okrzyknięte cudownymi (reiki..) po jasnowidzów, którymi się sami okrzyknęli (sprawdźcie ich parametry i możliwości) i różnej maści bioenergoterapeutów, którzy w większości mogą w uzdrawianych osobach, co najwyżej uruchomić własne siły obronne organizmu, jeśli przy okazji nie wdrukują podłączenia. Naprawdę niema nic cennego, prawdziwego. Nic co by można chociaż w bardzo małym stopniu odnieść czy porównać z tym co Pan Popko prezentuje. Po prostu brak takiej wiedzy, pełnej, rzetelnej, sensownej i prawdziwej. Nie piszę o możliwościach uzdrawiania bo są nieporównywalne z innymi. Jeśli ktoś czyta ten wpis i poszukuje to już wie gdzie może znaleźć. Spróbuj co Ci zależy?
          Pozdrawiam Wiesław
          • prostyludzik Re: Zbigniew Jan Popko 27.02.16, 23:29
            Dla wszystkich, którzy chcieliby zacząć przygodę ze skalami astralnymi, z nauką, wiedzą z nich płynącą oraz interpretacją, Zbyszek przygotował dokładne omówienie skali podstawowej. Już samo poznanie, oraz korzystanie z niej w zupełności wystarczy aby wziąć ogromną większość życiowych spraw w swoje ręce i nigdy ich już nie wypuścić. Jest to kwintesencja, oraz najważniejsze źródło podpowiedzi świata duchowego, coś co bezpłatnie i bezpiecznie pozwoli nam pożeglować po oceanie życia. Pozdrawiam
      • smaszkin Re: Zbigniew Jan Popko 22.07.17, 11:16
        Z tym za darmo to chyba jakieś nieporozumienie, słyszałem, że to niezły biznes, do ojca Rydzyka mu na pewno brakuje, ale założenia są podobne, bazuje się tu na naiwności ludzkiej, efekty oczywiście mogą być, bo chodzi tu o to, że sama wiara w coś bywa uzdrawiająca, nawet gdy ta wiara oparta jest na fikcji.
    • prostyludzik Re: Zbigniew Jan Popko 05.03.16, 22:47
      Kolejne odcinki tłumaczenia skal astralnych w Akademii Wiedzy na kanale Zbyszka na pod adresem www.youtube.com/user/popkozbigniew/videos
      są już dostępne. Pozdrawiam i zachęcam do oglądania.
    • martinbreslauer Re: Zbigniew Jan Popko 15.04.16, 23:11
      Kochani serdecznie zapraszam w imieniu Zbyszka na bezpłatne spotkanie uzdrawiające :)
      Polecam zapoznać się z treścią klikając w link:
      www.popko.pl/bezplatne,grupowe,spotkanie,uzdrawiajace,15,maja,2016,rusinowice.xhtml
      Do zobaczenia :)
      • chur1 Re: Zbigniew Jan Popko 23.04.16, 00:42
        To co, klientela przejrzała na oczy, ze Popko to oszust i teraz będą czary mary i wyłudzanie pieniędzy za darmo, żeby znowu nałowić trochę jeleni. Bylem jego klientem, nic nie uzdrowił, w niczym nie pomógł a kasę wziął.
        • aggne.sska Re: Zbigniew Jan Popko 25.04.16, 09:11
          Zbyszek już uruchamia bezpłatne działania..jakoś nie pasuje mi tu słowo wyłudzacz..poza tym pomaga nie tylko w poprawie zdrowia fizycznego, ale pomaga ludziom budować się na nowo. Po traumatycznych przejściach ludzie zyskują siły, odbudowują własną moc i panowanie nad własnym życiem! Za takie działania warto by było podziękować, a ponieważ mamy czasy, w których zapłatą zazwyczaj jest pieniądz, to te kilkadziesiąt złotych nie jest chyba aż tak wielkim obciążeniem.. a efekty działania są nieadekwatne do tej zapłaty. Znam wielu, którym Zbyszek zmienił życie, wielu uratował.. a i ja jestem tego przykładem. Polecam Zbyszka, darmowe materiały i pracę nad swoim człowieczeństwem!
          • healed_healer Re: Zbigniew Jan Popko 25.04.16, 15:16
            "Po moich działaniach cała energetyczna przestrzeń jest czysta, a fizyczna podlega nowemu programowi naprawczemu. Jednak ta wyczyszczona, na nowo ustawiona przestrzeń, jest także gotowa na przyjęcie poleceń od swojego prawowitego właściciela, który ma pierwszeństwo we wzbudzaniu w sobie określonych stanów, przez co może on w oczyszczonych ciałach utrzymać uruchomiony stan ciszy energetycznej, jak i zalać całość negatywną wibracją poprzez powrót do starych przyzwyczajeń" - to jest cytat z działu "dla osób bo konsultacjach" na stronie Zbyszka www.popko.pl/po,konsultacjach,page.xhtml
            Uzdrowiciel uruchamia działanie, a zadaniem uzdrawianego jest to działanie wesprzeć swoją postawą. Jeżeli komuś milsza jest niechęć, nienawiść i mściwość wobec innych, to niech się nie dziwi, że złe energie, które uruchomił atakują też jego samego, uniemożliwiając przy okazji działanie Światła, a przez to i zdrowienie.
            Nie każdemu niestety da się pomóc z różnych powodów, ale niektóre osoby po prostu nie pozwalają sobie pomóc... i to jest chyba najsmutniejsze...
            • olek13 Re: Zbigniew Jan Popko 25.04.16, 17:59
              No i jest wielu takich, którzy chcą pomocy, pozwalają sobie pomóc, tylko żaden uzdrowiciel pomóc nie potrafi. Wtedy zaczynają się opowieści dziwnej treści, mające usprawiedliwić niespełnione obietnice.
              Ale kto by się tym przejmował...
              • aggne.sska Re: Zbigniew Jan Popko 26.04.16, 10:57
                Czasem ludziom się wydaje że chcą pomocy, ale sami nie robią nic żeby ta pomoc przyniosła efekty.. trzeba spełniać pewne warunki aby się coś zmieniło.. i w nas i na zewnątrz.. to są procesy i trwają..trzeba wysiłku z obu stron, uzdrawiającego i uzdrawianego.. a przyzwyczajenia silnie trzymają i w tym tkwiło się wieki..póki Jesteś masz szansę na zmianę!
                • healed_healer Re: Zbigniew Jan Popko 27.04.16, 12:45
                  Olku13, owszem zdarzają się takie przypadki, że nie da się pomóc. Czasem jest po prostu za późno, czasem uzdrowiciel nie ma odpowiedniej mocy, czasem (zbyt często, niestety) uzdrawiany żyje w iluzji, że chce pomocy, ale tak naprawdę ją odrzuca, bo nie chce zmienić swojej postawy, bo kocha swoje choroby i się nimi wręcz chwali, a czasem Siły Wyższe po prostu nie wyrażają zgody na uzdrowienie kogoś, a to one tak naprawdę uzdrawiają, a uzdrowiciel tylko i aż otwiera im kanał, możliwość do działania. ZJ Popko zawsze uczciwie stawia sprawę. Odczytuje na skalach czy może pomóc w danym przypadku i w ilu %. Nie obiecuje gruszek na wierzbie. Jeżeli nie jest w stanie, po prostu uczciwie mówi, że nie jest i nie dorabia do tego zbędnej ideologii. Zresztą, gdybyś skorzystał z jego konsultacji, przekonałbyś się, że jest bardzo oszczędny w słowach. Jego interesuje tylko konkret, działanie.
                  • olek13 Re: Zbigniew Jan Popko 27.04.16, 14:03
                    "Uzdrowiciele" nie mają żadnej "mocy" poza możliwościami, jakie daje sugestia. Istnienia żadnych "sił wyższych" nikt nie potwierdził, zatem obracamy się wyłącznie w sferze wiary wyznawców cudów. To są owe gruszki na wierzbie.
                    • healed_healer Re: Zbigniew Jan Popko 27.04.16, 16:21
                      A co powiesz na przypadki uzdrowienia osób, które nie wiedziały, że się na nie działało czy też zwierząt? A znam takich przypadków wiele. I mówię tu o moich bliskich i zwierzętach, z którymi miałam do czynienia i dokładnie znam ich historię :)
                      • olek13 Re: Zbigniew Jan Popko 27.04.16, 20:07
                        Zwykłe myślenie życzeniowe, dopasowanie otrzymanych informacji do początkowo nieistotnych odczuć. Podobny mechanizm działa przy tzw. przeczuciach: jak coś się uda dopasować, to się robi wielkie halo, a jak nie, to nawet się tego przeczucia nie pamięta.
                  • vacl Re: Zbigniew Jan Popko 27.04.16, 15:41
                    Ja uważam akurat, że obaj mają podstawy jeśli są dobrzy w tym co robią i zależy im na dobru chorego. Jeśli są kiepscy - nieważne jaki mają tytuł. Tak się składa że znam oba środowiska i do wielu kolegów lekarzy mogę iść na wódeczkę ale w życiu nie poszedłbym jako pacjent ;)
                    Problem jest taki że większość ludzi się spieszy. Mam gorączkę to tabletka i już spadła. Naturalne procesy trwają dłużej, również te uzdrowicielskie. Organizmy przestają leczyć się same bo im nie dajemy szansy - wolimy się uzależnić od leków i tych którzy je przepisują.
                    • olek13 Re: Zbigniew Jan Popko 27.04.16, 16:01
                      Podstawą dla lekarza jest wiedza medyczna. Zaś nie istnieje coś takiego, jak "wiedza uzdrowicielska", bo to są tylko niepotwierdzone wierzenia. Stąd brak podstawy.
                      • healed_healer Re: Zbigniew Jan Popko 27.04.16, 16:44
                        Owszem, istnieje. I swoim zakresem wykracza daleko poza uzdrowienie ciała fizycznego. Nazywamy to "Biblioteką Wiedzy". Dzięki ZJ Popko i wiedzy przekazywanej za darmo na jego stronie www.popko.pl/ każdy ma szansę się do niej dostać i z tej wiedzy skorzystać. To, że nie piszą o czymś w szkolnych podręcznikach czy naukowych periodykach, nie trąbią w oficjalnych mediach, jeszcze nie znaczy, że to nie istnieje. I to, że ktoś doświadczył czegoś, czego Ty nie doświadczyłeś, też nie znaczy, że ten ktoś kłamie czy wierzy w bzdury. Oznacza to tylko, że tego nie doświadczyłeś...
                        • olek13 Re: Zbigniew Jan Popko 27.04.16, 18:05
                          Obawiam się, że nie rozumiesz pojęcia "wiedza". Pan Popko nie przekazuje żadnej wiedzy, tylko głosi swoją wiarę. By coś mogło być nazwane wiedzą, musi spełniać pewne kryteria formalne - a jakie, to możesz się dowiedzieć z szeroko dostępnej literatury.
                      • vacl Re: Zbigniew Jan Popko 27.04.16, 16:47
                        OK ale pomyślmy - ile lat współczesna medycyna? Sto, dwieście? A całe tysiąclecia pomagali (i nadal pomagają) chorym "niepotwierdzeni systemowo" szamani i uzdrowiciele.
                        A lekarze jak są potwierdzeni? Że zaliczyli egzaminy? A czy ktoś ocenia skuteczność ich pracy? "Wprost" obliczył kiedyś, że w PL rocznie wskutek ich błędów umiera 30 tys osób. To całe małe miasto.
                        Istnieje wiedza i istnieją umiejętności uzdrowicielskie, tak jak i medyczne. Gdyby udało się je połączyć - skorzystalibyśmy wszyscy. Wszyscy oprócz koncernów farmaceutycznych, więc one na to nigdy nie pozwolą.
                        • olek13 Re: Zbigniew Jan Popko 27.04.16, 18:09
                          Mijasz się z tematem. Księgowy, liczący bilans przy pomocy reguł matematycznych, też się może pomylić w sumowaniu. Czy z tego powodu podstawy matematyczne obliczeń stają się niewiarygodne? Gdyby wyniki dodawań otrzymywał jako efekt objawień, wtedy by nie miał podstaw, bo objawić się może dowolna liczba. Na tym polega różnica.
        • doktorek26 Re: Zbigniew Jan Popko 26.04.16, 23:10
          nie zgadzam się. sam korzystałem z działań pana Popko i to z rewelacyjnym skutkiem, namówiłem również do konsultacji większość swojej rodziny. po trzech działaniach pana Zbyszka moja matka uniknęła operacji neurochirurgicznej i znam przypadek uzdrowienia z nowotworu piersi
            • aggne.sska Re: Zbigniew Jan Popko 27.04.16, 08:48
              Zbyszek jest niezastąpiony w działaniach i wiem nie z opowieści a z własnego doświadczenia, już nie raz pisałam w czym mi pomógł i pomaga do dziś, wszyscy moi znajomi mogą potwierdzić jak bardzo zmieniło się moje życie po jego działaniach, oraz jak szybko wyszłam z choroby, która trwała kilka miesięcy i było już bardzo źle, bo nie mogłam wstać z łóżka.. po jednym działaniu natychmiast lepiej się poczułam a po 3 dniach doszłam do siebie! Ludzie, którym pomógł niechętnie się tym dzielą, bo czym tu się chwalić? Tym że się jest sierotą i nie potrafi się ani zapanować nad własnym zdrowiem ani ogarnąć swojego życia? tym nikt nie chce się chwalić! a ja się przyznaję - wszystko się sypało i zdrowie i życie - rozlatywał się związek, w pracy nie mogłam sobie poradzić (w koszmarnej robocie płakałam codziennie, ale nie było wyjścia, bo kasa musiała się skądś brać) nie jest mi głupio że nie potrafiłam sama sobie pomóc, ale wiem że trzeba postanowić że się chce tych zmian i nie zwalać całej roboty na uzdrawiającego.. bo to nie jego życie i nie jego zdrowie! On wyczyszcza, ustawia.. a resztę utrzymuj Ty sam człowieku, dbaj o siebie i nie zwalaj winy na innych za niepowodzenia i słabe zdrowie! to jest bajdurzenie!
            • healed_healer Re: Zbigniew Jan Popko 27.04.16, 12:22
              Pewnego ranka obudziłam się z bólem w piersi i namacałam guz wielkości dorodnej śliwki. Na szczęście udało mi się umówić szybko na konsultacje do ZJ Popko i po jednym działaniu miałam spokój. Nie wiem co to było z medycznego punktu widzenia, ale wolę nie wyobrażać sobie, w co to mogło się przekształcić, gdyby nie jego działanie. Innym przykładem jest moja siostra, która miała uszkodzoną łąkotkę. Medycyna ani fizjoterapia nie na wiele się zdały. Popko zadziałał, ale powiedział, że jednym działaniem może jej pomóc w 30%, a ona wtedy zadała pytanie, co ona może zrobić, żeby go wspomóc. Przeczytała dział po konsultacjach, uruchomiła w sobie silną wolę zdrowienia, pozytywne nastawienie i w bardzo szybkim czasie stwierdziła, że odczuwa tylko lekki dyskomfort w kolanie. Jej zdaniem była to 80% poprawa. Zaraz po tym zrobiła sobie bez problemu kurs instruktora jogi, teraz śmiga po górach i dżungli w Azji. To są żywe (i bardzo wdzięczne) przykłady. Nie dziwne, że niektórym trudno jest w to uwierzyć, bo to jest CUD! Ale, na szczęście, są osoby dla których czynienie cudów jest praktycznie codziennością i wielkie dzięki im za to!
              • olek13 Re: Zbigniew Jan Popko 27.04.16, 13:59
                Żaden cud, normalna sprawa przy problemach ortopedycznych: raz jest lepiej, raz gorzej, a dużo zależy od trybu życia. Chciałbym zobaczyć taki cud przy zaawansowanych zmianach zwyrodnieniowych. Czarować wtedy można najwyżej klienta, bo jego stawy oczarować się nie dadzą.

• doktorek26 Re: Zbigniew Jan Popko 27.04.16, 20:19
                      ja praktykuję od kilkunastu lat i piszę Wam z pełną odpowiedzialnością, że cuda się zdarzają. najwięcej zaobserwowałem po działaniach Z.Popko (z którego usług korzystam) i o tym już pisałem na forum ale również po radykalnej zmianie sposobu odżywiania, niektórych ziołach (mam pacjenta który zrezygnował z przeszczepu szpiku w przebiegu OBS), znam kobietę która w jednej z wsi na wschodzie kraju obkłada sadłem stawy i nastawia złamane kości bez rtg i to z nadzwyczaj dobrym skutkiem. moja koleżanka też lekarka w swojej praktyce stosuje akupunkturę - po dwóch takich zabiegach przechodzą migreny leczone przez lata. konwencjonalna medycyna jak by się nie zachwycać jej zaawansowaną technologią nadal mało wie nt organizmu człowieka, głownie dlatego że skupiła się na poziomie fizyczno-biologicznym zapominając, że nie tylko to stanowi o istocie ludzkiej i jej zdrowiu
                        • doktorek26 Re: Zbigniew Jan Popko 27.04.16, 21:28
                          wyraziłem swoją opinię ugruntowaną na własnych doświadczeniach, nie musisz mi wierzyć i wcale mi nie zależy by pospołu ją uwiarygadniać. pozdrawiam ps: nie wiesz olek13 że obiektywizm nie istnieje... :-)
                          • olek13 Re: Zbigniew Jan Popko 27.04.16, 21:48
                            Twoja opinia przede wszystkim opiera się na Twojej żarliwej wierze i dlatego jest niewiele warta.
                            Jeśli obiektywizm nie istnieje, to nie istnieją obiektywne fakty (no bo przecież nie da się ich rozpoznać), zatem tak twierdząc, nawet gdybyś miał dobre podstawy swoich zapewnień, to nie są one nic warte. Strzał w stopę...
                            Czy chodzi o to, by wszystko rozmydlić, by nic nie było wiadomo? Pachnie mi to próbą zrównania wagi faktów i wymysłów, co jest często stosowane, gdy zabraknie argumentów.
                            • doktorek26 Re: Zbigniew Jan Popko 27.04.16, 22:17
                              nic nie wiesz o mojej wierze więc skąd wiesz że jest "żarliwa"??? obiektywizm to przedstawianie i ocenianie czegoś niezależnie od własnych opinii, uczuć i interesów - nie jest to możliwe dla uwarunkowanego człowieka. wszystko jest nacechowane własnym JA pochodzącym z życiowego doświadczenia, charakteru osoby, nawet konkretnego ustawienia genów w DNA wpływających na biochemię mózgu i przez odpowiednie przekaźniki wpływającego na myślenie i percepcję. Strzał w .... :-)
                              • olek13 Re: Zbigniew Jan Popko 27.04.16, 22:33
                                O Twojej wierze wiem tyle, ile widać w Twoich zaangażowanych wpisach.
                                Obiektywizm bazuje na niezależności od opinii jednostki i dlatego by go zapewnić, bazuje się na ocenie, która wpływ jednostki usuwa albo przynajmniej minimalizuje (przy jednoczesnym oszacowaniu wielkości czynników zakłócających). Kłania się tutaj nauka z jej paradygmatem i metodyką badań, która w wyznawcach zwykle budzi opór, niekiedy nawet obrzydzenie.
                                • doktorek26 Re: Zbigniew Jan Popko 27.04.16, 22:57
                                  subiektywnie odbierasz moje zaangażowanie :-) :-) :-) kto jest odbiorcą twojej "obiektywnej oceny" - jednostka uwikłana w uwarunkowane myślenie :-) to śmieszne. nawet randomizowane badania kliniczne z podwójnie ślepą próbą mają tyle interpretacji ilu profesorów je interpretujących :-) :-) :-) ładne słowa: paradygmat, metodyka nie uwiarygodniają tu twojego uwikłanego w subiektywizm, "oprogramowanego" myślenia.
                                  • olek13 Re: Zbigniew Jan Popko 27.04.16, 23:07
                                    A - czyli teraz obiektywne wyniki już mogą być, ale ludzie nie dorośli, by je pojąć? No faktycznie śmieszne. Szczególnie w kontekście głoszenia "prawd", mających oparcie wyłącznie w wierze. Zrobiło się groteskowo.
                                    • doktorek26 Re: Zbigniew Jan Popko 27.04.16, 23:25
                                      no teraz będę polemizował z umysłem...zrozum że jak przepuścisz informację przez swoje mózgowie to zrobi się "groteskowo" jeżeli będziesz miał duże stężenie serotoniny a jak niskie to melancholijnie. jesteś Uwarunkowany myśleniem więc nie ma dla ciebie niczego obiektywnego bo sam jesteś filtrem takowe info przepuszczającym........ :-)
                                      • olek13 Re: Zbigniew Jan Popko 28.04.16, 07:19
                                        Po to są inni ludzie, by dzięki nim weryfikować swoje postrzeganie. Poza tym myślący człowiek, bez większych problemów emocjonalnych, bez trudu odróżnia swoje klisze od faktów.
                                        Tak to działa u tzw. normalnych ludzi, więc skupmy się na normie, nie na patologii. A norma mówi, że żadnych cudów nie ma, są tylko pragnienia uważania za cuda zwykłych rzeczy a to z powodu wiary, innym razem z powodu zawirowań życiowych. Zaś przy podejściu obiektywnym nikomu nie udało się wykazać, że jest inaczej.
                                        Dlatego cuda, uzdrowienia itp. włożyć należy między bajki - chyba że się pojawią mocne dowody, że jest inaczej. Tu dodam: świadectwa wyznawców takowymi dowodami nie są z oczywistych powodów.
                                        • aggne.sska Re: Zbigniew Jan Popko 28.04.16, 09:33
                                          Ja tylko dodam swoje osobiste doświadczenia, że można poprawić swoje zdrowie po działaniu duchowym, można się tego nauczyć samemu.. można na bieżąco pozbywać się tzw"przeziębień" (np. katar u mojej córki trwał dokładnie 2 godziny) to są niby drobnostki, ale radzę sobie z nimi bez leków, bez lekarzy i czy to nazwać wiarą czy wiedzą czy jakkolwiek, to nie ma znaczenia.. ani też nikomu nie chcę tego udowadniać, tylko fajnie jest się podzielić czymś co działa! Fajnie jest pomóc bliskim kiedy im się coś dzieje, a i nie trzymać tych możliwości dla siebie, bo każdy z nas przechodzi to samo, te same rozterki i trudy życia, każdy powinien mieć szansę na jego poprawę.. a dowody mam, tylko po co mam udowadniać coś komuś za wszelką cenę? a normą powinny właśnie stać się te cuda - życie w wolności, zdrowiu, bez lęków. Otwórzmy się na takie życie..pozdrawiam
                                          • olek13 Re: Zbigniew Jan Popko 28.04.16, 09:45
                                            Jedyne, co możesz dowodzić, to swoje dobre samopoczucie. Szczęśliwie nie dotknęła Cię poważna choroba, bo wtedy nie dałoby się "otworzyć" na to, by np. odrosła ucięta noga.
                                            Zatem ciesz się życiem, ale jak coś się poważnego wydarzy, to nie rób głupot, tylko szukaj fachowej, medycznej pomocy.
                                        • doktorek26 Re: Zbigniew Jan Popko 28.04.16, 11:30
                                          olek13 bardzo mylnie masz pojmowanie, wg ciebie norma to rozkład Gaussa-Laplace'a czyli średnia, wypadkowa ludzkich opinii. wiesz że w czasie II WŚ w Niemczech normą było zabijanie Żydów? wiesz że na wyspie na której jest głęboki niedobór wit D normą jest krzywica? to śmieszne :-) tak chcesz odróżniać cyt "swoje klisze od faktów". jesteśmy uwarunkowani i uwarunkowane jest nasze myślenie poprzez indywidualne doświadczenia, czasy w których żyjemy, geny i ich wpływ na biochemię mózgu a nawet środowisko społeczne (są plemiona które zjadają zmarłych członków - to dla nich jest tzw twoją "normą"??? ) :-) cud o którym piszesz jest tak naprawdę wydarzeniem którego na obecnym poziomie wiedzy nie potrafimy wytłumaczyć, np dla pierwotnego człowieka cudem byłaby zapalniczka i wydobywający się z niej ogień a dla średniowiecznego tabl antybiotyku po którym przeszłaby mu kiła pozdrawiam i parafrazując A.Einsteina kończę: nie ma prawdy obiektywnej, są tylko obrazy widziane z różnych perspektyw
                                          • olek13 Re: Zbigniew Jan Popko 28.04.16, 12:23
                                            Wiele rzeczy przy obecnym poziomie wiedzy nie znajduje wyjaśnienia i jakoś nie zaliczają się do nich cuda. Po prostu nikt nie potrafi takiego cudu przedstawić. Podejmowane próby okazywały się oszustwami albo sztuczkami iluzjonistycznymi. Inne "cudowne" zdarzenia po bliższej analizie okazywały się czymś zwyczajnym, tylko wyznawcy widzą w nich coś, czego nie ma.
                                            Mieszasz rozumienie faktów z poglądami. Jeśli gdzieś normą jest uznanie, że krowy to ptaki, nie wpływa to na fakt, że krowa ma wymiona, które cielę ssie. Oczywiście można negować fakty, tylko że to jest przejaw patologii, o czym już wcześniej pisałem. Przy okazji: czytuję forum, na którym wyznawcy płaskiej Ziemi dają niepowtarzalny popis ignorancji i odporności na fakty. To jest dopiero zabawa...
                                            Ludzie są uwarunkowani, tak że np. często dochodzi do antropomorfizacji, ale rozumny człowiek wie, że plama na szybie nie jest objawieniem Matki Boskiej, tylko efektem gry umysłu, na które podatni są szczególnie wyznawcy owej.
                                            Ponadto zgodnie z tym, co napisałeś, cała ta rozmowa nie ma sensu. Nie rozumiesz bowiem tego, co przekazuję, tylko przypisujesz wszystkiemu własne znaczenia wg własnych uwarunkowań. Po co to czytasz, jeśli nic nie rozumiesz?
                                            PS. Gdzie Einstein sugerował, że nie ma prawdy obiektywnej?
                                            • doktorek26 Re: Zbigniew Jan Popko 28.04.16, 22:48
                                              "Po co to czytasz, jeśli nic nie rozumiesz?" nieładnie tak podsumować swojego adwersarza który próbuje przebić się przez twój schemat myślowy, cieszę się że w końcu robimy postępy bo skoro przyznajesz że jesteśmy uwarunkowani o czym piszę już kilka razy to przyznajesz również że obiektywna ocena nie istnieje bo wszystko (każda informacja) jest przepuszczona przez własny subiektywny filtr :-) :-) :-). pisząc o tzw "normach" stajesz się pewnego rodzaju wypadkową przyjętych na obszarze w którym funkcjonujesz schematów myślowych tyle tylko że tych obszarów jest wiele więc ograniczasz się do jednego miast szukać wspólnego mianownika. zastanów się jaki jest wspólny mianownik a odkryjesz jak zaprogramowany jest twój umysł. pozdrawiam
                                              • lara9369 Re: Zbigniew Jan Popko 28.04.16, 22:57
                                                nieładnie?? na miejscu olka pożałowałabym czasu na jałowe dyskusje właściwie o niczym ze schematem myślowym który myśli, że jest wyrocznią.nie ma litości dla tych co o nią żebrzą.
                                              • olek13 Re: Zbigniew Jan Popko 28.04.16, 23:04
                                                Masz jakiś choćby maleńki dowód na to, że ponieważ człowiek jest człowiekiem, to niczego obiektywnie nie potrafi stwierdzić? (to takie zadanie domowe, bo jutro Ci przedstawię dowód, że jednak potrafi).
                                                O odniesieniach do innych pisałem, ilustrując metodę na uniknięcie utonięcia we własnych urojeniach, a Ty robisz z tego aksjomat i przypisujesz mi wiarę w niego. Nie jestem człowiekiem z Twoich wyobrażeń i odnoś się do moich wypowiedzi, a nie do swoich imaginacji na mój temat.