Dodaj do ulubionych

który Anioł pomoże w samotności? :(

07.07.10, 10:00
Którego Anioła poprosić o pomoc w samotności, odrzuceniu przez ukochaną osobę,
poczuciu beznadziejności i braku sensu w życiu....? jest taki Anioł? :(
Obserwuj wątek
    • muffin3 Re: który Anioł pomoże w samotności? :( 10.07.10, 19:13
      Prponuję modlitwy do św. Rity bądz Ojca Pio.
      • anula52 Re: do muffin 19.07.10, 09:42
        modlę się do obojga nieustannie !!!! odmawiam nowenny do św Rity i Ojca Pio.
        • agarotti Re: do muffin 25.07.10, 09:42
          Masz przed sobą najtrudniejszy okres. Bądź silna, ufaj Aniołkom,
          Bogu, sobie. Wierz, że przed Tobą dopiero to co najlepsze!!!.
          • anula52 Re: do agarotti 05.08.10, 17:27
            Dziękuję za miłe słowa. Chciałabym wierzyć, że jeszcze coś dobrego mnie w życiu
            spotka....jak na razie najgorsze mam przed sobą- np rozwód :(
            • optymist75 Re: do agarotti 29.10.12, 12:14
              anula52 napisała:

> Dziękuję za miłe słowa. Chciałabym wierzyć, że jeszcze coś dobrego mnie w życiu
              > spotka....jak na razie najgorsze mam przed sobą- np rozwód :(

Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo :)
              Zaufaj swojemu Aniolowi Strozowi,on pomaga Tobie,wystarczy mu powiedziec.On wszystkim sie zajmie,no i zawierzyc mu ;)
      • misia.1608 Re: który Anioł pomoże w samotności? :( 22.10.12, 18:13
        a do kogo najlepiej sie modlic jezeli chlopak zastanawia sie nad pojsciem do zakonu a ja czuje ze ten chlopak to ten wlasciwy i nie wiem co mam zrobic czy walczyc jeszcze o ten zwiazek czy dac sobie spokoj
    • apple241 Re: który Anioł pomoże w samotności? :( 10.11.12, 19:03
      Witam Anula napisz list wedlug ponizszego wzoru to naprawde dziala a i pamietaj ze musisz mimo wszystko myslec pozytywnie! forum.gazeta.pl/forum/w,49617,74847843,74853725,Re_czy_zdazylo_wam_sie_zeby_Anioly_was_zawiodly_.html
    • ls48 Re: który Anioł pomoże w samotności? :( 21.11.12, 15:41
      Jesli nadal jestes singlem, to znaczy że Bóg patrzy na Ciebie i mowi " a tego czlowieka zachowam dla kogos wyjatkowego"

pozdrawiam i przytulam do serca.....
    • aneta-1985 Re: który Anioł pomoże w samotności? :( 04.12.12, 23:50
      Zacznij rozmawiać ze swoim Aniołem Stróżem oraz Archaniołem Michałem, gwarantuję, że będzie Ci lepiej
      • camaretto Re: który Anioł pomoże w samotności? :( 13.07.21, 11:42
        Polecam tego z ognistym mieczem albo szeptunkę, no ale jestem poganką. A odpowiedni to aby nie ostatni chłopak jaki byl w "oazie"? U nas tak było, rzucił niestety wszystkie kobiety na kolanai poszedł... w siną dal. Trzy z moich przyjaciółek płakały ostro po chołopcach, którzy się ulotnili z kościołów i przestali z nimi utrzymywać kontakty.Ja jestem poganicha, ale kiedyś animowaliśmy ze 3 oazy ;D Jak grałam ballady rockowe w kościelena organach albo "Warszawiankę1831" z orkiestrą to często pytali który to psalm. Tak - jedyne, to wydali się niektórzy z zespołów rockowych z moich czasów, a ja w ohemie - przetrwałam trudne czasy, ale o genach wiem prawie wszystko, zresztąkto nie chce to nie musi chodzićdo kościoła w ogóle u nas w bohemie artystycznej.
        Powiedzsobie i innym prawdę.
        "Niech twoja mowa będzietak - tak". "nie- nie", powiedział Chrystus. Nie wpadaj w nerwy. Nie myśl i tym, kto jest bardziej wyjątkowy czy mniej - cukierków w damskim towarzystwie jest pełno. Moja kumpela znalazła na środku internetu chłopca - chrześcijanina i ...wzięła ślub, do dziś są szczęśliwym małżeństwem, z dziećmi już.Myśl realistycznie, czekanie że właśnie tui teraz znajdzie się ten "ktoś" właśnie tu może być "nigdy" ;DUśmiechnij się, nie rób głupiej miny do gry o szare piórka.. tego udało mi się nauczyć koleżanki i ...nie żałuję, ale te moje Bóstwa pogańskie to full tolerancja ;D. I ładne ciuchy, znajomej sąsiadce udało się dzięki szafie wydać zamąż, dziś jest szczęśliwą mamą a nie była pięknością.
    • irena.grzywacz Re: który Anioł pomoże w samotności? :( 28.08.22, 09:09
      Myśle, że raczej Bóg a nie Anioł
    • cytrynianka Re: który Anioł pomoże w samotności? :( 25.09.22, 22:03
      Tak on może pomóc czasem
    • agrustowa Re: który Anioł pomoże w samotności? :( 29.09.22, 19:06
      Anioł nie pomoże, tylko bardziej wróżba czy oczyszczenie
    • martaadamowicz124 Re: który Anioł pomoże w samotności? :( 01.10.22, 11:58
      Archanioł Gabriel

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka