Dodaj do ulubionych

Czy istnieja w Polsce szkoły magii?

11.04.14, 22:20
Czy istnieja w Polsce szkoły kształcące w kierunku demonologii lub magii?
Obserwuj wątek
        • wadim.zarski Re: Czy istnieja w Polsce szkoły magii? 12.04.14, 00:46
         Rozumiem, że nigdy nie brałaś udziału w żadnym rytuale satanistycznym, jako nastolatek, trafiłem na imprezie na sytuację, gdzie koleżanka zrobiła taki rytuał przywoływania demona. Dla jednej koleżanki słabo się to skończyło, przez kilka lat, borykała się z alkoholizmem, ryzykanctwem i innymi sprawami (wcześniej wzorowa uczennica), w końcu wyszła z tego i ułożyła sobie życie. A tak naprawdę, nie trudno znaleźć ludzi którzy się tym zajmują. Więc po co ten cały temat? Są strony internetowe satanistów, zloty. Tylko to głęboko przemyśl zanim coś takiego zrobisz. Bycie nastolatkiem nie zwalnia Cie z odpowiedzialności za swoje życie.
         Pozdrawiam
           • magda242489 Re: Czy istnieja w Polsce szkoły magii? 12.04.14, 12:10
            do tuman76:

            Masz racje i dzieki ze mi to mówisz bo to dobra rada. Ale i tak nie moge przestac interesowac sie Magia, za bardzo ciągnie mnie do poznawania jej, jej cudownych praw, zasad itp. Wydalam kupe kasy na wiele różnych ksiazek :)) Wiem juz duzo o magii, jej zasadach, znam rytuały, lecz..tylko takie za pomoca których mozemy zaszkodzic drugiej osobie :( czyli klątwy, wywołanie choroby, niepowodzeń itp, do tej pory spotkałam dwie osoby które udostępniły mi taka wiedze xD mimo iz nie interesowaly mnie szczególnie rutuały szkodzace innym
          • wadim.zarski Re: Czy istnieja w Polsce szkoły magii? 12.04.14, 08:42
           A jakie rytuały? I do czego Ci są potrzebne. W mojej praktyce, miałem okazję spotkać się z różnymi rytuałami, oraz ich koncepcjami. Może uda Mi się Ci coś doradzić. Przepraszam, że oceniłem Cie jako nastolatkę. Zmyliła mnie twoja beztroska i prostolinijność, której dorośli często już nie posiadają :-)
           A co do Ciebie tuman76, twój komentarz,"na pewno" Magda poważnie weźmie pod rozwagę. Wykazałeś się wyjątkową empatią. Owocnych rozwiązań Ci życzę z twoją postawą ;-)
           • magda242489 Re: Czy istnieja w Polsce szkoły magii? 12.04.14, 12:40
            Dziekuje, interesuje mnie kilka rytuałów a mianowicie: rytuał z użyciem formuł "planarne spętanie,planarny sojusznik,wrota"(na spętanie demona i przywiązanie go do konkretnej istoty) oraz rytuały z użyciem krwi, także piciem jej. Interesuje sie Magia mówiac szczerze od dawna-zaczełam od Magii naturalnej-zielarstwa, kamieni, magii zywiołów, białej magii.
            Do tej pory udało mi sie poznac wyłącznie rytuały, zaklęcia za pomocą których mozemy zaszkodzic innym ludziom-klątwy, uroki, cos na wywołanie niepowodzeń, chorób itp. oraz rytuały na przywołanie pieniedzy itp.
            Przepraszam ze pytam, czy Pan jest magiem, szamanem lub cos w tym stylu?
            • lucja1988 Re: Czy istnieja w Polsce szkoły magii? 12.04.14, 13:52
             Droga Pani. po co odrazy czarna magia. Warto pomyśleć o pracy z energiami ale to żmudna i trudna droga. W przeciwieństwie do różnej maści szamanów, guru czy coachingow NLP (tzn ściema dla szmalu;)) Warto chyba pomyśleć o pracy nad sobą i elementarnymi zmianami iton.com.pl/love-spells/
              • atman76 Re: Czy istnieja w Polsce szkoły magii? 13.04.14, 21:19
               laura
               to, co chcesz osiągnąć poprzez magię (nie wiem, co to jest - zapewnienie sobie bezpieczeństwa, powodzenia) możesz osiągnąć łatwiej skuteczniej i bez fatalnych konsekwencji przez sztukę świadomej kreacji. Są od tego podręczniki i artykuły. Są szkolenia fajnych nauczycieli. POlecam Leszka Żądło.

               Czarna magia ma bardzo poważną wadę pod postacią fatalnych skutków karmicznych (od "karma"). To co zwizualzujesz w swoim umyśle będzie się przejawiało również w twoim życiu, tu działa zasada obosiecznego miecza. Poza tym osoby, którym się nam uda zaszkodzić prędzej czy póżniej się baaaardzo zdenerwują. Wtedy będziemy mieli przewalone. Jeden człowiek mający pamięć poprzednich wcieleń opowiada o tym jak zabawiał się w ten sposób i myślał, że nie ma na niego bata. Nie było .... do końca tamtego życia. Ale w następnym jego ofiary, któe miały intencje zemsty dopadły go i obdarły żywcem ze skóry
                 • olek13 Re: Czy istnieja w Polsce szkoły magii? 14.04.14, 12:29
                  Myślałem, że ciężko będzie poziom absurdu zwiększyć, a tu - proszę - dało się.
                  Nie opuszczę tego forum szybko. Tu jak w soczewce ogniskuje się ludzka głupota i ciężko gdzie indziej znaleźć taki koncentrat. Nieocenione pole do obserwacji...
                   • olek13 Re: Czy istnieja w Polsce szkoły magii? 14.04.14, 13:01
                    Bardzo chętnie uzasadnię - krótko po tym, jak przedstawisz dowody na poparcie "rewelacji", jakie tu wygłaszasz.
                    Tu mała podpowiedź: nie jest dowodem zawartość stron internetowych, blogów, plotek a także książek, o ile nie ma w nich podanych wiarygodnych, zweryfikowanych źródeł. Jeśli takich źródeł nie potrafisz podać, nawet nie próbuj się wypisywać, no chyba że swoje posty chcesz dołożyć do nadmiernie bogatej kolekcji bzdury.
                    • atman76 Re: Czy istnieja w Polsce szkoły magii? 14.04.14, 13:10
                     Przez słowo "dowód" większośc ludzi naukowatych rozumie coś powszechnie akceptowanego przez społeczność naukową. Więc daruj sobie cynizm, bo dobrze wiesz, że obecnie społeczność naukowa uważa, że takich dowodów nie ma.

                     Natomiast poszczególni naukowcy przeprowadzili wiele eksperymentów, które dały im dowód któego szukali. Dały IM dowód ale już społeczności naukowej nie bo ona tego nie widziała, nie sprawdziła i nie potwierdziła (w większości przypadków dlatego że nie miała ochoty).

                     Więc pytanie do ciebie - co rozumiesz przez dowód? Czy badanie zrobione przez wybitnego naukowca uznasz za dowód?
                     • olek13 Re: Czy istnieja w Polsce szkoły magii? 14.04.14, 13:21
                      Napisałem: wiarygodne i zweryfikowane, innymi słowy: potwierdzone.
                      To, że pani Zosia widziała latającą krowę i jest przekonana, że krowy potrafią latać, nie jest dowodem na możliwości latania krów. I to nawet wtedy, gdy pani Zosia jest wybitnym naukowcem.
                      Twardo będę obstawał, że głupotą jest powtarzanie bzdur tylko dlatego, że są ładne, a do tego wypowiadają je autorytety. Autorytety nie są odporne na zgłupienie i dlatego ich twierdzenia tak samo należy weryfikować. To oczywiście jest bardzo "cyniczne" domagać się potwierdzeń i dlatego jestem "cynikiem".
                      • atman76 Re: Czy istnieja w Polsce szkoły magii? 14.04.14, 13:31
                       Znowu jesteś niekonkretny - przez kogo potwierdzone mają być te badania, żeby cie zadowolić? Czy jeśli potwierdzi je jeden uczony to wystarczy? A co jeśli uczeni w ogóle odmówili badań kontrolnych?

                       tu sobie poczytaj o tym jak znakomici uczeni byli niszczeni, kiedy zajmowali się badaniami spraw paranormalnych z pozytywnymi skutkami\

                       arkadiusz.jadczyk.salon24.pl/402924,william-crookes-i-zjawiska-paranormalne-nauka-prawdziwa
                       arkadiusz.jadczyk.salon24.pl/400694,sir-william-crookes-z-calym-szacunkiem
                       arkadiusz.jadczyk.salon24.pl/401882,william-crookes-uczony-zywy-szczery-i-odwazny
                       • olek13 Re: Czy istnieja w Polsce szkoły magii? 14.04.14, 13:38
                        Znowu nie rozumiesz: potwierdzić może KTOKOLWIEK, a najlepiej, jeśli się samemu to potwierdzi. To, że jesteś tak przywiązany do środowiska "uczonych" w kwestii dowodów naukowych to już Twój dziwny problem. Potwierdzenia, badania może robić każdy, zaopatrzywszy się w stosowną wiedzę i narzędzia.
                        Wklejek i linków od wyznawców prawie nigdy nie czytam. Szkoda życia i oczu. Zatem daruj sobie.
                        • atman76 Re: Czy istnieja w Polsce szkoły magii? 14.04.14, 13:48
                         buhahaha
                         "wklejek od wyznawców prawie nigdy nie czytam" - nie przeczytałeś zawartości linków, przestawiających badania słynnego naukowca Wiliama Cookesa en.wikipedia.org/wiki/William_Crookes

                         i twierdzisz, że to wkleja od "wyznawców"? Na jakiej podstawie stwierdziłeś że to wklejka od wyznawców? Wyznawców czego? Kompromitujesz się kolego

                         "potwierdzić może ktokolwiek" - czyli ja mogę potwierdzić ?
                         • olek13 Re: Czy istnieja w Polsce szkoły magii? 14.04.14, 13:59
                          Możesz potwierdzić - to najlepsza metoda, by się przekonać. Im więcej osób potwierdza przebieg eksperymentu, tym lepiej. Właśnie na tym polega falsyfikacja: na potwierdzeniu lub jego braku.
                          Tak więc spróbuj, poznaj techniki badawcze, ich uzasadnienie, statystyczne opracowanie wyników. Możesz tylko zyskać. No coś jednak możesz stracić - swoje złudzenia.
                         • atman76 Re: Czy istnieja w Polsce szkoły magii? 14.04.14, 14:03
                          Ja doświadczyłem osobiście wystarczającej liczby tzw zjawisk paranormalnych i nie muszę dalej szukać potwierdzeń.

                          To tobie sa one potrzebne. Zwróć uwagę, że ani ty ani naukowcy nie mają dowodów na nieistnienie tych zjawisk więc teksty w rodzaju tych co pisałeś są tylko wyrazem wiary, a nie wiedzy
                         • olek13 Re: Czy istnieja w Polsce szkoły magii? 14.04.14, 14:45
                          Do wszystkich wyznawców istnienia "zjawisk parapsychicznych":
                          wszelkie "zjawiska parapsychiczne" to ściema, którą implantował wam do mózgów Niewidzialny Różowy Jednorożec. Zaprzeczacie? No to udowodnijcie nieistnienie NRJ, bo jeśli nie udowodnicie, to wyjdzie na to, że jesteście wyznawcami wiary w nieistnienie NRJ.
                          PS.
                          Ja za to wyznaję wiarę w to, że ogłupiali wyznawcy parapsychologii w absolutnie nikłym procencie są w stanie zrozumieć to, co napisałem wyżej (i jakie są tego konsekwencje).
                    • odomobo Re: Czy istnieja w Polsce szkoły magii? 29.04.14, 08:36
                     olek13 napisał:

                     > Bardzo chętnie uzasadnię - krótko po tym, jak przedstawisz dowody na poparcie rewelacji", jakie tu wygłaszasz.

                     A po co Ci cokolwiek pisać? W poprzeniej dyskusji podałem Ci kilka prac na temat wpływu myśli, świadomości na rzeczywistość oraz na to że w naturze istnieją zjawiska których współczesna nauka inaczej jak takim wpływem wyjaśnić nie potrafi. I co? Nic, żadnej odpowiedzi poza odesłaniem do stron typu właśnie racjonalista.
                     Rzeczywiście starasz się jakoś zaistnieć, Twoja wola.
                     Tylko przestań gadać, że czegoś nie ma, a gdy dostajesz info że jednak jest to uciekasz od odpowiedzi i dalszej rozmowy.
                     Twoja wiara w racjonalizm jest taką samą wiarą jak innego człowieka w cokolwiek innego.
                     Dokończ naszą poprzednią rozmowę, bo jak narazie
                     swoje posty chcesz dołożyć do nadmiernie bogatej kolekcji bzdury
                     popartej wiarą w racjonalizm i w to, że wiesz już wszystko o naturze rzeczywistości. Co nie jest złe, jednak Ty dodatkowo wykluczasz inne możliwości i starasz się narzucić innym swój sposób rozumowania. Co już jest formą manipulowania. Zapraszał Cię ktoś do tej rozmowy? Prosił o zdanie?

                     Pozdrawiam cieplutko
                     odomobo

                     btw
                     prac naukowych o oddziaływaniu świadomości na rzeczywistość są już setki (ja tyle ich znam) a może już i tysiące. Ale na razie czekam na Twoją odpowiedź na temat tych 5 co podałem. Gadasz że wiesz wszystko, a zapytany gdzie leży błąd milczysz. Tylko kilka frazesów przeczytanych w sieci że to nieprawda ....

                     I proszę stosuj zasady jakie sam wtedy określiłeś - czyli nie powołuj się na inne strony internetowe krytykujące, tylko na prace naukowe krytyczne w stosunku do prac jakie wtedy podałem. Bo krytyka PEARS (prace publikowane) poprzez podanie strony jakie sam wykluczasz z dyskusji [ode mnie chcesz prac naukowych, z podaniem publikacji itd. i z góry wykluczasz inne strony a sam jako argument w rozmowie robisz dokładnie to co mi zabraniasz] to żenada.
                     I jakbyś zapomniał, tu masz link do naszej dyskusji albo pogadać możemy tutaj, chyba że znowu uciekniesz i zaczniesz pisać to samo (krytykę nieracjonalizmu) w innych wątkach. Chyba że płacą Ci za takie pisanie, to daj mi znać na gazetowego maila, nie będę Ci przeszkadzał więcej pracy.
                     forum.gazeta.pl/forum/w,681,149509203,149509203,Co_myslicie_o_pracy_nad_soba_i_SRT.html
                     • olek13 Re: Czy istnieja w Polsce szkoły magii? 29.04.14, 19:32
                      Podałeś tytuły pięciu dokumentów:
                      1 - raport z dwunastoletnich badań, mocno krytykowanych przez środowisko za błędy w stosowanych metodach,
                      2 - opis pojedynczego eksperymentu, wykazującego niewielkie odchylenie wyników od rozkładu normalnego, którego nikt nie powtórzył (a może ktoś powtórzył z identycznym rezultatem?),
                      3 - opis badań stanów splątanych dipoli magnetycznych, co do którego nie widzę związku z zasadniczym problemem,
                      4 - opis eksperymentu interferencyjnego masywnych cząstek, który też nijak nie dotyczy meritum,
                      5 - podobnie jak p.4, tyle że w odniesieniu do molekuł.

                      No i co to ma być? Czego ma to dowodzić w kwestii wpływu świadomości na rzeczywistość materialną?
                      Żeby była pełna jasność: już gdzieś wspominałem, że dzisiejsza fizyka jest bezradna w obliczu tzw. zagadki kwantowej. Owszem, mówi się o świadomości w kontekście obserwacji kolapsu funkcji falowej, w odważniejszych interpretacjach jako o wpływie świadomości na fakt zaistnienia obserwacji. Aż tyle i tylko tyle. Nie istnieje (i nawet nie widać jej na horyzoncie) żadna teoria, która to potrafi wyjaśnić. Kiedyż pewnie taka teoria się pojawi i, jak twierdzą niektórzy, będzie znacznie dziwniejsza, niż obecne spekulacje na jej temat. Czy jednak niewiedza jest usprawiedliwieniem dla głoszenia dowolnych rewelacji, jako prawd dowiedzionych?
                      Ja nie wiem jaka jest prawda w tej kwestii i nie udaję, że wiem. Chętnie ją poznam, gdy już będzie dostępna. To jak: masz teorię, która wyjaśnia problem, daje się eksperymentalnie sprawdzić i z której wynikają sprawdzalne przewidywania? Bo jak nie masz, to nie marnuj klawiszy na odpowiedź, gdyż "prawdy" objawione wyznawców ezoteryki mnie nie interesują.
                      A marną erystykę, jakoby sceptycyzm był wyznawaniem prawdy przeciwnej, stosuj wobec bardziej naiwnych.
                      Owszem, mój sposób rozumowania bazuje na racjonalizmie. Nikt dotychczas nie przedstawił skuteczniejszego (o ile w ogóle posiadającego jakąś skuteczność...) sposobu poznawania rzeczywistości. Jeśli uważasz podejście racjonalne za manipulację, to z pewnością nie mamy sobie nic więcej do powiedzenia.
                      • odomobo Re: Czy istnieja w Polsce szkoły magii? 30.04.14, 00:48
                       Witaj Olek13
                       Po kolei:
                       1. Krytyka raportu – gdzie ją znajdę? Podaj, przeczytam. Tylko na Boga, nie odsyłaj mnie do stron jakie wykluczałeś uprzednio z rozmowy
                       2. Doświadczenie to zostało wielokrotnie powtórzone, prace Hearthmath Institute oparte są na badaniu odchyleń od losowości układów pseudolosowych. Sam mam taką maszynkę, i stosownie do mojej woli jedynki i zera wypadają częściej. Albo rzadziej.
                       3,4,5 to badania które udowadniają że stany splątania (nielokalności) dotyczą nie tylko świata mikrocząstek, ale też świata makro jakim jest układ np. kilkuset atomów.
                       Dla Ciebie to być może nic nie znaczy.
                       Dla mnie tak. Udowadnia, że pewne oddziaływania mogą pojawić się poza czasem i przestrzenią, „z nieba” pomiędzy atomami, molekułami i cząstkami masywnymi. A nie tylko pomiędzy fotonami i elektronami, jak myślano wcześniej.
                       I tylko tyle. A może aż tyle?
                       Niestety trudno zaobserwować takie splątanie w życiu, eksperymenty te dokonywano w temp. -200 i niewątpliwie jednorodność materii ułatwiała obserwację efektów splątania. Ale niewątpliwie są to dowody. Nie ma to nic wspólnego z ezoteryką. Uwiarygadnia jednak fakt, że życie może połączone wzajemną siecią połączeń, poprzez splątanie. Ot matka splątana z dzieckiem, ze swoim ojcem, dziadem i tak dalej poprzez wspólnego przodka, może amebę.
                       A jeżeli splątanie dotyczy wszystkich ludzi, zwierząt itp. to istnieją z tej racji oddziaływania pomiędzy materią splątaną. Żywą, czy martwą. I nie dotykamy jeszcze Pola punktu Zerowego!!
                       Każda kwantowa interakcja skutkuje splątaniem. Udowodnił to Thomas Durt.

                       Poczekajmy, splątanie będzie z całą pewnością badane.

                       Oczywiście teorii rozwiązującej wszystko nie mam, i nie pretenduję do wiedzenia wszystkiego.

                       Dla mnie wystarczająco dużo, abym przestał mówić innym, że piszą bzdury mówiąc że racjonalnie można wyjaśnić wszystko, a co nieracjonalne nie istnieje. Bo nie znasz granic racjonalności. One się przesuwają.

                       Tak naprawdę, to nie wiem o co Ci chodzi w tych wypowiedziach, w tym pouczaniu innych. Piszesz teraz mądrze, masz pewne wątpliwości, co znaczy że masz świadomość niepełnej wiedzy a wypowiadasz się jakbyś wiedział wszystko.
                       Teorii ezoterycznych wykładał Ci nie będę, nie życzysz sobie. To świetnie. Bo tej teorii nie mam.
                       Nie wiem jak świat działa, jaka jest jego natura. I wiem, że nikt tego nie wie. Co daje mi prawo aby mieć własne zdanie, i szanować prawo innych aby to zdanie również mieli. Nawet jak jest inne od mojego.
                       A wkurza mnie taki Olek13, który zachowuje się jakby zjadł wszystkie rozumy i poucza wszystkich wkoło, że nie mają racji. Bo ich racja jest niezgodna z jego racjami a te przecież są najlepsze.

                       Pozdrawiam cieplutko
                       odomobo
                • atman76 Re: Czy istnieja w Polsce szkoły magii? 14.04.14, 08:11
                 jest tego dużo, nie wiem o jakie dziedziny ci chodzi - kreowanie bogactwa, zdrowia i urody, świetnego i spełnionego związku czy jeszcze czego ?

                 są artykuły Leszka
                 www.ezosfera.pl/leszek/artykuly
                 np w dziale "Huna", są tu art o magii i magach, kreacji itp
                 • magda242489 Re: Czy istnieja w Polsce szkoły magii? 16.04.14, 18:35
                  atman76 napisał:

                  > jest tego dużo, nie wiem o jakie dziedziny ci chodzi - kreowanie bogactwa, zdro
                  > wia i urody, świetnego i spełnionego związku czy jeszcze czego ?
                  >
                  > są artykuły Leszka
                  > www.ezosfera.pl/leszek/artykuly
                  > np w dziale "Huna", są tu art o magii i magach, kreacji itp

                  Dzieki, chetnie poczytam. Tak chodzi mi wlasnie o takie dziedziny jak kreowanie bogactwa, spełnionego związku. Chodzi mi tez o dokladny przebieg rytuałów przywoływania i spętania z użyciem formuł "planarny sojusznik, wrota"

               • magda242489 Re: Czy istnieja w Polsce szkoły magii? 14.04.14, 00:39
                atman76 napisał:

                > laura
                > to, co chcesz osiągnąć poprzez magię (nie wiem, co to jest - zapewnienie sobie
                > bezpieczeństwa, powodzenia) możesz osiągnąć łatwiej skuteczniej i bez fatalnych
                > konsekwencji przez sztukę świadomej kreacji. Są od tego podręczniki i artykuły
                > . Są szkolenia fajnych nauczycieli. POlecam Leszka Żądło.
                >
                > Czarna magia ma bardzo poważną wadę pod postacią fatalnych skutków karmicznych
                > (od "karma"). To co zwizualzujesz w swoim umyśle będzie się przejawiało również
                > w twoim życiu, tu działa zasada obosiecznego miecza. Poza tym osoby, którym si
                > ę nam uda zaszkodzić prędzej czy póżniej się baaaardzo zdenerwują. Wtedy będzie
                > my mieli przewalone. Jeden człowiek mający pamięć poprzednich wcieleń opowiada
                > o tym jak zabawiał się w ten sposób i myślał, że nie ma na niego bata. Nie było
                > .... do końca tamtego życia. Ale w następnym jego ofiary, któe miały intencje
                > zemsty dopadły go i obdarły żywcem ze skóry

                Ale ja nie chce nikomu szkodzić,rzucać klątw itp. poza tym i tak posiadam juz wiedze na temat zaklęć, rytuałów za pomocą których możemy szkodzić innym. Chcę tylko nauczyć się tego czego jeszcze nie umiem
            • wadim.zarski Re: Czy istnieja w Polsce szkoły magii? 12.04.14, 14:06
             Jeśli chcesz się więcej o mnie dowiedzieć, obejrzyj mój profil :-) i może wygoogluj.
             Jeśli miał bym się określić twoją terminologią, to Biały Mag. Jest to jedynie odpowiednik.
             Zajmuję się badaniem informacji i studiowaniem ludzkiej duszy. Bardzo szybko zobaczyłem, że jakiekolwiek techniki wymuszania na rzeczywistości czegokolwiek, na dłuższą metę szkodzą. Kiedyś przeczytałem takie zdanie pewnego filozofa:
             Kiedy czynisz z pasją coś złego, pasja mija, a zło pozostaje. Kiedy z trudem czynisz coś dobrego, trud mija dobro pozostaje.
             Ja wolę czynić z pasją coś dobrego :-) A żeby to robić, przestajesz być wyjątkowy, tajemniczy. Stajesz się częścią całości, czerpiesz radość z wolności niczym nieograniczonej. Mnie to najbardziej pasjonuje. Ty widzę wolisz iść ścieżką, która mówi o tym aby posiąść cały świat. Moim zdaniem to iluzja, ponieważ i tak świat jest nasz, kwestia dóbr materialnych, może się zwiększać i zmniejszać, ale po śmierci nie zabierzesz nic. Jesteś dzierżawcą pewnych rzeczy, a po twojej śmierci inni przejma je. Dla mnie sens ma rozwijanie swej duszy w miłości, wolności i akceptacji. A nie w dążeniu do kontrolowania, posiadania i władania.
             W tym czym się zajmuję są techniki które nazwała byś magią, Ja nazywam to po prostu pracą z wyższą jaźnią, nieświadomością, co dla odmiany naukowcy nazywają hiperstenami świadomości.
             Czyli tak jak badani byli mnisi w Azji podczas medytacji i okazało się, że mimo że na początku przepływ impulsów nerwowych w mózgu z beta 20 cykli/sek(świadomość) spada do alfa, około 12cykli/sek.(półsen) theta 6 cykli/sek.(głęboki sen) gamma 3 cykle/sek(śpiączka), to potem przeskakują do hiperaktywności 40 i więcej cykli/sek. Stan wysokiego stresu to około 30 cykli/sek. Byli tym bardzo zaskoczeni. Natomiast dla mnie pokazuje to jak osiągnąć stan tzw. oświecenie w którym wszytko jest widzisz dokładniej, dostrzegasz istotę wszystkiego, sens wszystkiego oraz to jak wspaniałe jest odkrywanie tej tajemnicy bez końca. A może jest koniec? :-)
             Pozdrawiam :-)
             • magda242489 Re: Czy istnieja w Polsce szkoły magii? 14.04.14, 02:26
              Ja takze wole czynic to co dobre. Nie zamierzam na dłuzsza mete stosowac technik wymuszania czegos na rzeczywistosci, praktykowac magii na dluzsza mete. Chodzi mi wylacznie o umiejetnosc wykonywania rytuałów o których Panu napisalam. Nie chce takze szkodzic nikomu, dobro jak i zlo zawsze do nas powróci, otrzymamy to co dajemy innym ;) Czy mial Pan w swojej praktyce do czynienia z rytualami o których wczesniej wspomnialam Panu?
              • wadim.zarski Re: Czy istnieja w Polsce szkoły magii? 14.04.14, 16:00
               Z tymi rytuałami: planarne spętanie,planarny sojusznik,wrota. Nie maiłem z tym do czynienia. Demonologia, nie mam do czynienia z tym prawie w ogóle w mojej pracy. Z mojego doświadczenia wynika, że ze wszelkiego rodzaju klątwami, istotami, duchami, opętaniami można sobie poradzić pracując z najwyższą miłością, promieniującą miłością, światłem, zawierzeniem sile wyższej(Bogu). Jak tak o tym piszę, to trochę brzmi jak magia :-)
               Ale do rzeczy. To co proponujesz to eksperymenty na temat innych energii. Ja się skupiam nad tym aby poprawić życie konkretnej osoby, a żeby to osiągnąć, potrzebna jest praca z podświadomymi wzorcami, wolą zmiany. Więc wola jest tym co najważniejsze. Jeśli Cie to pasjonuje badaj to :-) Powodzenia.
               Ps. Jestem zagorzałym fanem literatury Fantazy i Fantastyki, jak również gier RPG, przez około 10 lat przeczytałem tyle o rytuałach, magach i innych energiach i żadne z nich nie zmaterializowały się w moim życiu, więc pozostawiam to w sferze wyobraźni. Jednak widząc tak zwane "opętanie" przyszło mi tylko jedno rozwiązanie. Zachować pełną miłość i akceptację do siebie, świata i boga. A wtedy każde zło odjedzie, bo lęk to tylko iluzja. Gdy przestajesz wątpić, świat jest tak piękny jak nigdy wcześniej. A nadal przeżywasz w nim swoje życie, ale jakie to życie... Dla mnie to takie proste i skomplikowane za razem.
  • buttink Re: Czy istnieja w Polsce szkoły magii? 14.04.14, 18:55
   Nie polecam Leszka Żądło, kiedyś był niezły ale teraz jest zupełnie nieskuteczny. Dostał szlaban od Wielkich Przedwiecznych Strażników Eteru na moce psychotroniczne. Chciał dobić w tym wcieleniu do 40 ERD, a tyle mogą mieć tylko Przedwieczni, nie aniołowie wcieleni na ziemi. No i teraz wciaga głaza na górę od 15 ERD, dodatkowo zabrano mu umiejętność rozumienia metod statystycznych do końca tego wcielenia.
   Natomiast czy są szkoły magiczne, jasne że są. Obczaj sobie Śląski Uniwerek Medyczny, wydział homeopatii. nauczysz się jak leczyć ludzi przy pomocy rytuału rozcieńczania wody w wodzie, z opcją potrząsania.
    • tuman76 Re: Czy istnieja w Polsce szkoły magii? 14.04.14, 20:32
     Według moich wyliczeń L, Ż zaledwie dobija do 7 ERD w obecnym wcieleniu. W poprzednich jeszcze gorzej. Wyniki są porównywalne z wynikami atmana . podobnie jak powiedzenie kilka pozycji wcześniej " buhahaha " obydwaj panowie używają tego sformułowania . Czyżby dwa wcielenia w jednym?

   • magda242489 Re: Czy istnieja w Polsce szkoły magii? 16.04.14, 19:16
    buttink napisał:

    > Nie polecam Leszka Żądło, kiedyś był niezły ale teraz jest zupełnie nieskuteczn
    > y. Dostał szlaban od Wielkich Przedwiecznych Strażników Eteru na moce psychotro
    > niczne. Chciał dobić w tym wcieleniu do 40 ERD, a tyle mogą mieć tylko Przedwie
    > czni, nie aniołowie wcieleni na ziemi. No i teraz wciaga głaza na górę od 15 ER
    > D, dodatkowo zabrano mu umiejętność rozumienia metod statystycznych do końca te
    > go wcielenia.
    > Natomiast czy są szkoły magiczne, jasne że są. Obczaj sobie Śląski Uniwerek Med
    > yczny, wydział homeopatii. nauczysz się jak leczyć ludzi przy pomocy rytuału ro
    > zcieńczania wody w wodzie, z opcją potrząsania.


    Dzieki, chetnie obczaje ;) a znasz jakies jeszcze takie gdzie ucza magii-zaklęć, rytuałów? taki kierunek jest tez na uksw w warszawie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka