Dodaj do ulubionych

Kurs Rozwój Intuicji I-Widzenie Wewnętrzne

20.04.15, 17:24
Zapraszam na kurs w imieniu Instytutu Realizacji Siebie:

Kurs Rozwój Intuicji I-Widzenie Wewnętrzne Warszawa 25-26.04.2015
Zapraszamy na autorskie warsztaty Antoniego Przechrzty: Rozwój Intuicji stopień I (sekrety widzenia zdalnego i wewnętrznego).
Dzięki nim:
-rozwiniesz swoją intuicję
- uzyskasz stałą pomoc w zrozumieniu swojej sytuacji życiowej
-nauczysz sie znajdować najlepsze rozwiązania
-uzyskasz narzędzie pomocne w komunikacji
-otworzysz się na nieograniczony dostęp do wewnętrznej mądrości
Informacje i zapisy: tel. +48 607 387 737
biuro@uzdrawianie.com
uzdrawianie.com/kursy-kursy-i-szkolenia/rozwoj-intuicji-uzdrawiania.html
Na zajęciach stwarzamy warunki do tego, aby uczestnicy byli w stanie sami dotrzeć do ważnych dla nich informacji, które mogą pomóc przetransformować własne życie. Jednym z głównych celów warsztatów Rozwoju Intuicji jest odkrywanie misji życiowej czyli tego, co dla nas najlepsze oraz opracowywanie strategii do realizacji celów, a drugim jest nauczenie się metod, które potrafią dać przewodnictwo dla innych.
Prowadzący Antoni Przechrzta: nauczyciel duchowego uzdrawiania akredytowany przez The Healing Trust UK, psychoterapeuta i artysta. Członek i licencjonowany nauczyciel NFSH The Healing Trust - największej federacji duchowych uzdrowicieli w Wielkiej Brytanii i na świecie. Prowadzi Instytut Realizacji Siebie, prezes Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli. W swojej praktyce dużą wagę przywiązuje do rozwoju potencjału twórczego oraz uruchamiania obszarów intuicji i duchowości a także odnajdywania swojego ja w kliencie, jako ważnych czynników wpływających na zdrowie i jakość życia.
uzdrawianie.com/antoni-przechrzta/antoni-przechrzta.html
Kurs trwa: sob. 10-18, nd. 10-16, z przerwą na obiad
Inwestycja 350 złotych przy przedpłacie, a w dniu kursu 400 zł.
20% zniżki, jeżeli przyjdziesz z drugą osobą na kurs.

O intuicji w biznesie: www.uzdrawianie.com/index.php?option=com_content&view=article&id=225%3Aintuicja-w-biznesie-szept-umysu&catid=3%3Aartykuy&Itemid=5

RELACJE UCZESTNIKÓW kursu Rozwój Intuicji:
„Kurs Rozwoju Intuicji nauczył mnie wsłuchiwać sie w głos wewnętrzny mojej duszy, która okazuje się jest nie tylko moim przyjacielem ale i mędrcem, podsuwa mi wspaniałe rozwiązania do nawet wydawałoby się sytuacji bez wyjścia", Daniel
„Podoba mi się, że nauczyciel nie jest śmiertelnie poważny i nie traktuje tych umiejętności jako czegoś wyjątkowego. Ćwiczenia na kursie wydawały się trudne, ale rezultaty były co najmniej zastanawiające.”
„Bardzo podobały mi się ćwiczenia rozwijające wrażliwość i odczuwanie. Nauczyłem się odczytywać swoje odczucia, odczuwać również sercem. Prowadzący jest miłą osobą. Atmosfera, którą stwarza, pomaga czuć się komfortowo i bezpiecznie na kursie. Kurs mnie wzbogacił i za to dziękuje. Najbardziej podobało mi się ćwiczenie czucia duchowej sfery kolegów z kursu.”
„Najlepszy kurs w którym do tej pory brałem udział, mam apetyt na rozwój, a rozwój według zasady może być tylko do przodu…Forma kursu jest bardzo spójna z edukacją marzeń a mistrz, który jest nauczycielem to wyjątkowa osoba, ma ogromna energie w sobie i widać jak pełne są jego kompetencje, to zaszczyt móc rozmawiać z takimi ludźmi, w grupie kursowej też czułem się fajnie” Rafał
„Chciałam się podzielić z Wami moimi wrażeniami z kursu jasnowidzenia Antoniego Przechrzty. Powód jest prosty: kurs ten odmienił moje życie. Dzięki niemu znalazłam odpowiedź na dręczące mnie pytania: kim jestem i dokąd zmierzam. Weszłam na duchową ścieżkę rozwoju duchowego, odnalazłam radość, spokój i prawdziwe szczęście. Dziś już jestem inną osobą.” Anetta


Najbliższe kursy z Antonim Przechrztą:
2-3.05 Podróże Astralne OOBE Białystok
9-10.05 Rozwój Intuicji I - widzenie wewnętrzne Katowice
23-24-25.05 Duchowe Uzdrawianie III Nowy Jork
30-31.05 Duchowe Uzdrawianie I New Britain

Obserwuj wątek
      • lara9369 Re: Kurs Rozwój Intuicji I-Widzenie Wewnętrzne 23.04.15, 20:53
       Niektórzy medytują do 7 Hz, mnie bardziej pasuje 9.

       Olku, jak mam dyskutować o czymś z człowiekiem, który nie bardzo wie, o co pyta? W innym wątku niejaki woxilo pisze o slepcach, którzy nigdy nie widzieli słonia, ale próbują rozmawiać o tym, czym jest: jeden dotykał ogonka, inny trąbę.... Nie poznawszy całości, nie dowiesz sie :))))
         • olek13 Re: Kurs Rozwój Intuicji I-Widzenie Wewnętrzne 23.04.15, 21:45
          Standardowy unik.
          Uważam, że pomyliła Ci się wiedza z wiarą. To często popełniany błąd w środowisku ezo-new-ageowym. Mimo że to błąd częsty, to jest uporczywie ignorowany przez wyznawców.
          A może się mylę i potrafisz przedstawić fakty na poparcie niewiarygodnych stwierdzeń o rzekomych "przestrzeniach energo-informatycznych Ziemi"?
          Podpowiedź: wiara, nawet głęboka, faktów nie tworzy.
          PS.
          Nie masz bladego pojęcia ile i gdzie drążyłem sam.
          • lara9369 Re: Kurs Rozwój Intuicji I-Widzenie Wewnętrzne 23.04.15, 21:54
           Widocznie, nie tam drążyłeś. Kto szuka, zawsze znajduje
           Tez włożyłam mnóstwo czasu, wysiłku i kupę kasy na przeróznych kursach, zdobywajac przerózne wiedzę. Natomiast prawda okazała się byc zupełnie gdzie indziej, własciwie Prawda... sama mnie odnalazła... cóż, słuszne jest powiedzenie, że kiedy Uczeń jest gotów aby przyjąc wiedze, Nauczyciel zawsze się znajdzie :))))
                • lara9369 Re: Kurs Rozwój Intuicji I-Widzenie Wewnętrzne 24.04.15, 09:22
                 olek13 napisał:

                 > Jeden już Ci wskazałem: mylisz wiarę z wiedzą. Wydaje Ci się, że jak w coś wier
                 > zysz, to przedmiot tej wiary jest realny. A to tylko złudzenie, wynikające z wi
                 > ary.

                 Nauka - to wiara w nieograniczone możliwości mózgu.
                 To tylko złudzenie. Zresztą, naukowcy (szczególnie zajmujący się fizyką kwantową) już o tym wiedzą. Ty - jeszcze nie, jak widać.
                 • olek13 Re: Kurs Rozwój Intuicji I-Widzenie Wewnętrzne 24.04.15, 09:35
                  No właśnie: masz błędne wyobrażenie o nauce. O naukowcach też.
                  To jest typowe wśród wyznawców - negacja faktów. Lepiej sobie coś roić np. o nauce ("Nauka - to wiara w nieograniczone możliwości mózgu"), niż poznać prawdę.
                  Postaraj się, poznaj fakty, spróbuj to zrozumieć, zyskasz szansę na rozwój.
                   • olek13 Re: Kurs Rozwój Intuicji I-Widzenie Wewnętrzne 24.04.15, 10:12
                    Fakty, dotyczące rzeczywistości, w tym np. nauki.
                    Znajomość faktów wraz z wiedzą jest skuteczną metodą poznawania rzeczywistości - czyli prawdy. Rozwój człowieka polega na powiększaniu wiedzy, zrozumienia tego, co go otacza i jak to funkcjonuje.
                    Pierwszy konkret: wiedzą jest to, co zostało dowiedzione w sposób, nie budzący wątpliwości. W tym ujęciu nie jest wiedzą wszelka "wiedza duchowa" (podobnie jak "fakty prasowe" nie są faktami).
                    Traktuję internet lepiej, niż Ty, bowiem poczuwam się do przynajmniej elementarnej uczciwości w tym, co piszę.
                    • lara9369 Re: Kurs Rozwój Intuicji I-Widzenie Wewnętrzne 24.04.15, 10:37
                     Traktuję internet lepiej, niż Ty, bowiem poczuwam się do przynajmniej elementarnej uczciwości w tym, co piszę.

                     Mylisz się. To Twoje prywatne złudzenie, które pomaga Tobie zachowacćdobre samopoczucie. Prawda leży gdzie indziej. KAŻDY czlowiek uważa siebie za dobrego, uczciwego człowieka Myślisz, taki Stalin budził się i zasypiał z myślą że jest kanalią i ludobójcą?
                     Natomiast internet jest dobrodziejstwem m.in. dla osób, które w życiu realnym nie potrafią odreagować negatywu. I tu ku pomocy praktyki ochrony energetycznej, które pomogą odizolować własne wnętrze od negatywnych wpływów otoczenia. No i nie trzeba będzie odreagowywać na forach. Polecam :)
  • tylkojezusnaszympanem Tylko Jezus naszym Panem! 24.04.15, 11:37
   Dzień dobry

   Proszę zwrócić uwagę, że magia, jak i inne praktyki tego typu są wielkim zagrożeniem dla niczego nie świadomego człowieka. Zdolność poznania człowieka, jego zamiarów oraz jego przyszłości za pomocą magii nie pochodzi od Pana Boga. Człowiek nie ma takich zdolności. Zdolność taka może wynikać jedynie z pychy, ze stawiania siebie na równi z Panem Bogiem. Taka pycha może pochodzić tylko od szatana, który chciał dorównać Bogu swoją mądrością.

   Pozwalając sobie wróżyć otwiera się człowiek na działanie złego ducha, który już nie odstąpi takiej osoby na krok, chyba że zawierzy ta osoba swoje życie Chrystusowi.

   Nic się w życiu nie uda, jeśli nie zawierzy się Chrystusowi. Proszę robić wszystko w cieniu Jego krzyża. Inaczej szatan zniszczy wszystko: związek, rodzinę, psychikę, itd. Nie odpuści. Gwarantuję to jako osoba wierząca. Będę się modlił za wszystkie osoby na tym forum, które wpadły w sidła złego za pomocą liczb, wróżb, ezoteryki, magi i innych szatańskich podstępów.
   Proszę poczytać w Internecie na temat zagrożenia wróżbami i magią, ale na stronach, które są wiarygodnym źródłem informacji.


   Tylko Jezus naszym Panem!!!
  • amo22 Re: Kurs Rozwój Intuicji I-Widzenie Wewnętrzne 31.08.15, 01:47
   Ten kurs rozwoju intuicji prowadzi Antoni Przechrzta, znalazlem o nim stare opinie w necie np. www.huna.net.pl/mod-pnForum-viewtopic-topic-414.html albo artykuł przedstawiający jego poglądy na uzdrawianie www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110329/MAGAZYN/750261937

   Są to materialy, które maja już kilka lat - może teraz się coś zmieniło?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka