Dodaj do ulubionych

Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera

19.07.15, 11:19
Jesli ktos chciał by skorzystac z mojej pomocy zeby odzyskac meza , partnera prosze pisac na adres : szamanka41@interia.pl Postaram sie pomoc.
Obserwuj wątek
    • katamawira Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 19.07.15, 18:55
      Nie wstyd ci tak ludzi naciągać? Wolnej woli drugiego człowieka nie jest w stanie złamać nic, praw natury nie przeskoczysz...
      • piercerot Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 21.08.15, 13:48
        katamawira, Kochana, uwierz mi, że jesteśmy w stanie wolną wolę drugiego człowieka zmienić o 180*, choć nie wiem czy to już będzie wolna wola. Daje Ci gwarant, jako doświadczony mag i adept magii, że dla chcącego nic trudnego :) Takie rzeczy to drobnostka. I zdziwiłabyś się ile potrafimy zyskać, a także jak pomóc przez pasję, która nas skupia :)
        Jest wiele kobiet, które tylko ciągną pieniądze, dlatego czasami się nie udaje, bo panny nie mają zielonego pojęcia o tym, co robią. Takich się wystrzegać... Czasami "góra" po prostu też nie chcę pójść nam na rękę, bo ma dla nas inne plany, ale i ich można odpowiednio wybłagać :)
      • zalak Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 17.12.19, 20:55
        Liczy się kasa
      • canicula11 Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 06.03.20, 21:21
        Robiłaś u niej rytuał?
      • oliloli Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 13.05.20, 20:53
        Niezła reklama
    • 1koronowo Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 29.07.15, 16:06
      Co prawda ta pania nie prosilam o rytuał ale wrozyła mi. Świetna babka. Mimo,że należę do sceptyków jeśi chodzi o tarota, to przekonała mnie do siebie. Mówiła mi takie rzeczy o których nikt nie mógł wiedzieć. Polecam
      • 0karola1981 Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 10.08.15, 00:11
        Czegoś nie rozumiem, tutaj pisze Pani że z rytuału nie korzystała, a w innym temacie dokładnie 15 lipca, że tak i mąż wrócił i to działa. To jak jest naprawdę?
        • bajalka Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 12.10.19, 23:01
          Czy ta pani jest skuteczna? Proszę o opinie.
      • joannaa-36 Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 18.09.15, 15:17
        Polecam Wróżkę Loreley, uczciwa, rzetelna, sprawdzona, niedroga, wróży z kart Tarota, przesyła rytuały i energię Reiki:
        wrozka.loreley@gmail.com
        wrozkaloreley.blogspot.com
        • lara9369 Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 18.09.15, 19:06
          Wielki błąd na stronie! Nikt, kto zajmuje sie Reiki - nie zajmuje się wróżeniem, Pani "wróżko"!
          • baziatko Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 23.11.18, 20:03
            hahah niekniecznie, ja zajmuje sie reiki moj uczen rowniez, ja wroze z kart i mam zadatki na jasnowidza, uczen z run
            • zalak Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 23.12.19, 19:03
              Kolejna nawiedzona zaraz po Olku?
      • oliloli Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 13.05.20, 23:20
        A ktoś robił u niej rytuał?
      • poporkonka Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 21.01.21, 17:26
        Jakoś trudno mi w to uwierzyć.
    • 0karola1981 Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 11.08.15, 16:12
      Jak wyglądał rytuał, czy brałeś w nim udział, bo skąd pewność, że coś zostało wykonane.
      • matiurb Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 12.08.15, 12:48
        0karola1981 Były dwie mozliwosci wziecie udziału w rytuale lub jesli nie mam takiej mozliwosci to szamanka wykona go sama. Wybrałem ta druga opcje i zadziałało wiec mam pewnosc ze poskutkował.
      • zalak Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 17.12.19, 18:21
        Albo się w to wierzy, albo nie
    • anielka138 Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 21.08.15, 13:19
      Korzystałam miesiąc temu z usługi i jak na razie widzę efekt, dodam że u mnie sprawa jest trochę skomplikowana, bo jestem w trakcie rozwodu. Mogę śmiało powiedzieć, że mi pomogła
      • zalak Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 30.12.19, 18:44
        Dalej jesteście razem?
    • natalia.szefl Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 27.08.15, 11:51
      Byłam klientką tej wrozki i mogę polecić tą Panią każdemu kto jest w sytuacji jak Ja byłam, Może lepiej przedstawię swoją sytuację, która zalicza się raczej do ciężkich, a nawet beznadziejnych, żeby nie powiedzieć dramatycznych. Byłam z moim chłopakiem 5 lat i po tym czasie pojawiła się nowa koleżanka w pracy dla której mnie zostawił po tych wszystkich latach i tym co przeżyliśmy wspólnie. Powiedział, że prostu się znudził naszym związkiem i wyprowadził się do swojej nowej towarzyszki To było dla mnie nie do pojęcia, załamałam się totalnie. Znalazłam ta Panią , szczerze mówiąc wątpiłam, ze takie rzeczy działają, ale nie mialam nic do stracenia. Minęło 1 miesiąc od uroku, rozstał się z tamtą, zaczął do mnie pisać ,dzwonić, po ok 3 miesiącach chciał wrócić i znowu jesteśmy razem, i jest lepiej niż było na początku.
      • korneliabzw Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 28.08.15, 13:07
        Są efekty rowniez polecam ta wrozke !! czekałam kilka tygodni i sie doczekalam polecam
      • zalak Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 17.12.19, 14:36
        Autoreklama :)
    • adama0 Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 02.09.15, 19:56
      Polecam ta szamanke bo rzuciła urok miłosny na mojego byłego chłopaka 3 tygodnie temu i jest moj.
      Teraz szukam kogoś kto rzuci dla mnie klątwę na jego była bo ta wrozka sie nie zgodziła a jego byla nam teraz zyc nie daje.
      • olek13 Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 02.09.15, 22:09
        Na Ciebie ktoś już rzucił klątwę.
        Cieszysz się?
      • deedora Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 09.01.21, 14:04
        Same reklamy.
    • karolina78k Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 08.09.15, 11:33
      Rytual wykonany przez Pania w maju 2015 znow polaczyl mnie z ukochanym facetem. Jestesmy razem do teraz oby nie zapeszyc. Wystawiam ta opinie po czasie, jednak dopiero teraz moge obiektywnie ocenic.
    • lara9369 Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 08.09.15, 20:13
      Odzyskać, czyli - co? Taki mąz (partner, kochanek etc.) z odzysku - tak samo kocha, jak nowy?
      • asiaasia38 Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 22.09.15, 13:00
        To jedyna osoba ktora mi pomogła , korzystałam z pomocy kilku innych Pan bez zadnych efektow wydałam mnóstwo kasy i dopiero dzieki tej wrozce moj mąż wrocił.
    • trywalk11 Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 22.09.15, 14:59
      U mnie świeczka zgasła w trakcie rytuału i zostało to uznane za zły znak (lecz robiłam wówczas dużo rytuałów w krótkim czasie i bez oczyszczania) ale sama wróżba wcześniej wydała mi się bardzo celna, a kontakt z tą panią jest dużo lepszy niż u innych osób robiących rytuały
      • frankofilka Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 25.02.21, 20:03
        I co z tą zgaszoną świeczka zrobiłaś?
    • bubabuka Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 07.10.15, 11:06
      Kilka miesiecy temu zakończył się mój rytuał miłosny i musze powiedziec ze polecam ! partner z ktorym rozstałam sie ponad 3 lata temu i nie mialam kontaktu , zaczał spotykac sie ze mna od nowa malo tego jest tak jak bysmy sie dopiero poznali bardzo sie ciesze juz traciłam nadzieje a tu taka niespodzianka. polecam
      • maciaga63 Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 08.10.15, 13:07
        Uważajcie to oszustka i szantażuje klientów. Łącznie oszukała mnie na ponad tysiąc złotych. Informatyk sprawdzał i wszystkie wpisy pochodzą z tego samego adresu IP. Sprawę złożyłam już na policję, Boże jaka ja byłam głupia. Nie dajcie się nabrać.
    • trywalk11 Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 08.10.15, 14:35
      nie wierzę w to
      • trywalk11 Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 08.10.15, 14:36
        Fak - źle mi się wpisało - miało być: nie wierzę w to, co napisała maciaga63
    • haniel1 Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 09.10.15, 22:52
      Kiedyś korzystałem z pomocy wróżki Ani i nie wierzę w to co napisała maciaga63
      • 1salamandra Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 10.10.15, 07:57
        "Jesli ktos chciał by skorzystac z mojej pomocy zeby odzyskac meza "

A co to mąż m narzeczony ,partner to przedmiot jakiś czy co aby go odzyskać czy pozyskać? ???
        Z takimi propozycjami to wróżka niech sobie idzie na złomowisko w celach odzyskowych.
    • haniel1 Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 10.10.15, 19:19
      Zbyt proste słowo żeby zrozumieć? ODZYSKAĆ
      • zonkfort Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 24.11.19, 06:58
        Ald co odzyskać?
    • wrozka-ania Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 17.12.15, 12:01
      Witam was serdecznie moi kochanii, kazdemu z was staralam sie pomoc jak moglam , jestem bardzo wrazliwa osoba i wiekszosc histori jest dla mnie poruszajaca niekiedy tez musze odmowic. Teraz korzystajac z okazji zblizajacych sie swiat . Chcialam zyczyc wszystkim nie tylko osoba ktore poprosily mnie o pomoc ale tez zagladajacym na to forum duzo, duzo miłosci ! Powrotow waszych partnerow i spedzenia swiat w gronie tych ktorych kochacie.
      • fruzia.fruzia Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 04.06.20, 21:44
        Mozna prosic o kontakt?

wrozka-ania napisał(a):

> Witam was serdecznie moi kochanii, kazdemu z was staralam sie pomoc jak moglam
        > , jestem bardzo wrazliwa osoba i wiekszosc histori jest dla mnie poruszajaca ni
        > ekiedy tez musze odmowic. Teraz korzystajac z okazji zblizajacych sie swiat . C
        > hcialam zyczyc wszystkim nie tylko osoba ktore poprosily mnie o pomoc ale tez z
        > agladajacym na to forum duzo, duzo miłosci ! Powrotow waszych partnerow i spedz
        > enia swiat w gronie tych ktorych kochacie.
    • haniel1 Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 18.12.15, 08:23
      Jestem osobą korzystającą z pomocy wróżki Ani i do tej pory jestem bardzo zadowolony z tej pomocy.Chciałbym życzyć Pani Ani Wspaniałych świąt Bożego Narodzenia oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku i dużo zdrówka.
      • fruzia.fruzia Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 04.06.20, 22:18
        Hej, masz jakis namiar na te Pania?
    • lenaa178 Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 08.09.18, 20:59
      Ma ktoś jeszcze kontakt do tej Pani bo podany e-mail już nie istnieje. Będę bardzo wdzięczna za pomoc
    • kontroler0 Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 08.09.18, 22:16
      Jaja se robisz?
      • lenaa178 Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 09.09.18, 12:22
        Zajmij się swoim życiem a nie siedzeniem na forum i poniżaniem innych. To moja sprawa i innych ludzi czy wydadzą na to pieniądze , czy nie i w co wierzą
        • yuka4 Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 09.09.18, 15:27
          Lenaa polecam Ci Wróżbitę Kaspiana
          To bardzo miły i uczynny człowiek.
          Czuje swoją misję pomagania innym .
          www.wrozbitakaspian.com/magia
        • kontroler0 Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 09.09.18, 21:23
          Wydałem na ciebie ponad 850 zł i mam kwitki wpłaty i nic mi nie zwróciłas. I ty mi wrozko jeszcze mówisz żebym się zajął sobą. Oddaj mi pieniądze.
          • kontroler0 Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 09.09.18, 21:37
            Dalej masz to wspólne konto z siostrzenica czy rozdzielilyscie się w końcu?
            • kontroler0 Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 09.09.18, 21:53
              A siostrzenica dalej sprzedaje rytualy cioci Ani czy już nie? Meliście wspólne konto, ty jako wrozka robiłaś rytualy które nie wychodziły a niby siostrzenica twoja sprzedawała rytualy nawet po 200 zł i też kasowala na Twoje konto, chyba pamiętasz Aniu co nie? Nie wkurzaj mnie bo za dużo napiszę taką mam złość na ciebie.
              • lenaa178 Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 13.09.18, 23:38
                Wiesz przynajmniej teraz wiem że te wpisy osób co to hejtuja są fałszywe... Przychodzę na forum bo jestem w ciężkiej sytuacji a ty jeszcze że mnie wróżkę robisz... Przynajmniej wiem że twoja opinia napewno nie jest prawdziwa
                • kontroler0 Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 14.09.18, 02:28
                  Jeżeli nie jesteś wrozka to Cię przepraszam, pomyliłem się w stosunku do Ciebie. Nie szukaj tu pomocy bo uwierz tu jej nie znajdziesz.Ja kiedyś też wierzyłem jak głupi,już nigdy tego błędu nie popelnie.
                  A moja opinia jest jak najbardziej prawdziwa.
    • bialaalba Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 18.10.19, 14:47
      Znacie kogoś, kto potrafi odwrócić działanie rytuału?
    • zonkfort Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 09.11.19, 14:51
      Swatka się znalazła.
    • zalak Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 15.12.19, 18:17
      Jakieś obiektywne opinie?
    • langin Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 04.02.20, 16:00
      A na czym ta pomoc miałaby polegać?
    • fruzia.fruzia Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 04.06.20, 20:30
      Ktoś zna kogoś prawdziwego i konkretnego?
    • fruzia.fruzia Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 04.06.20, 20:31
      wrozka-ania napisał(a):

> Jesli ktos chciał by skorzystac z mojej pomocy zeby odzyskac meza , partnera pr
      > osze pisac na adres : szamanka41@interia.pl Postaram sie pomoc.
      Mozesz sie odezwac?
    • bagietonka Re: Pomogę odzyskac meza , narzeczonego, partnera 23.10.20, 01:07
      Jasne. A najwazniejsza jest kasaa

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka