Dodaj do ulubionych

autobus i nie właściwy przystanek

21.08.15, 10:41
Ostatnio powtarza mi się męczący sen. Wsiadam do autobusu o niewłaściwym numerze. Autobus ma bardzo mało przystanków ale kierowca jest mi przychylny i wskazuje na którym przystanku muszę wysiąść i w co się przesiąść żeby w końcu dojechać do celu. Cel jest mi dość obojętny- albo do rodziców albo do dziadków. Potem zmienia się z innym kierowcą. Gdy przyjeżdżam na właściwy przystanek coś ważnego wpada mi za siedzenie, a ponieważ jestem w ciąży (to akurat fakt i w życiu i we śnie) nie mogę tego dosięgnąć i proszę kierowcę żeby poczekał aż wysiądę. Ten kierowca jest wyjątkowo wredny, odjeżdża ze mną w kierunku który mi zupełnie nie pasuje, z którego nie mam już żadnego połączenia i nie chce mi pozwolić wysiąść wcześniej. Mój stan fizjologiczny go nie tylko nie wzrusza, wręcz go rozjusza. Budzę się przerażona, smutna, a dziecko tłucze mi się w brzuchu jak ptak w klatce. Sen jest bardzo realistyczny. Jakaś interpretacja? :)
Obserwuj wątek
    • tom.cruisee Re: autobus i nie właściwy przystanek 19.04.16, 01:06
      W tego typu snach bardzo ważne jest czy sam prowadzisz czy kieruje ktoś inny. To kto prowadzi odnosi się do tego kierowania własnym życiem, podejmowania kluczowych decyzji wg. własnego zdania lub uzależniania się od opinii innych. Jeżeli np. jedziemy jako pasażer, ale w trakcie wysiadamy oznacza to, że do pewnego momentu zgadzamy się, z opinią kogoś innego, akceptujemy ją ale do pewnego momentu. Może to dotyczyć jakiś ważnych osobistych spraw, aktualnie rozważanych.
      Sam autobus i jazda nim - oznacza, że musisz bardziej dbać o siebie.
      Jeśli śnisz o rodzicach, oznacza to że potrzebujesz ich wsparcia, może dlatego chcesz wysiąść na określonym przystanku. Lub rodzina może być symbolem szczęścia do którego dążysz.
      Nieprzyjemności ze strony kierowcy - ogólnie to nic dobrego, ale może zależeć od kontekstu, np. czy to ktoś znajomy, albo dlaczego jest niemiły lub w jaki sposób.
      Coś ważnego wypada - może oznaczać, że jakaś drobnostka może przeszkodzić ci w osiągnięciu celu.
      www.senniczek.org/2015/12/23/auto-auta-autem-samochod-sen-sennik/
    • panikasia11 Re: autobus i nie właściwy przystanek 14.07.22, 22:19
      To typowe zagubienie
      • irena.grzywacz Re: autobus i nie właściwy przystanek 26.07.22, 22:00
        Brzmi to jak jakiś horror
        • beata.celina Re: autobus i nie właściwy przystanek 27.07.22, 21:38
          Czemu horror? W jakim sensie ? Co w tym strasznego jest ?
          • mapunia Re: autobus i nie właściwy przystanek 28.07.22, 17:42
            Może to coś strasznego ich zdaniem
            • dalukak Re: autobus i nie właściwy przystanek 02.08.22, 19:39
              Co w tym niby strasznego
    • petypety Re: autobus i nie właściwy przystanek 24.08.22, 19:25
      To mi się często zdarza
    • piotr.kamyk11 Re: autobus i nie właściwy przystanek 08.09.22, 07:36
      Może to niespodziewane wydarzenia ?
    • verpuk Re: autobus i nie właściwy przystanek 25.09.22, 06:21
      To może oznaczać jakieś zdezorientowanie

Nie pamiętasz hasła

lub ?