Dodaj do ulubionych

Wampiry i Magowie wysysający energię

31.12.17, 15:17
W tym wątku podajemy osoby, które trudnią się wysysaniem energii pod rzekomą przykrywką pomocy ludziom, którzy poszukują jej u uzdrowicieli.
Obserwuj wątek
      • camaretto Re: Wampiry i Magowie wysysający energię 14.02.20, 16:41
        Polskiego, zwłaszcza obecne na rynku pracy ;D z"magusiami"z Armenii.
        U mnie nawet "walenie w sufit" sąsiada nie pomaga,może dlatego,że w duchy uwierzyć nie chcę, sąsiadów mam na ogół spoko,znam ich nieźle, i architektów,więc się nie boję, jeno pytam, i sprawdzam, kto zawinił ;D.
        Oszustw umnie przez zgórą 25lat... NIE BĘDZIE ...no i "duchów", "wampirów", wymyślonych upiorów ,"cziornych magow" i innych zaludniających cudzą wyobraźnię wariata ufoludków z Koziej Wólki.
        Co nie znaczy, że zjawiska "para" nie istnieją...

--
        To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu :-) stare przysłowie Starożytnych Rzymian
        www.oczary.wordpress.com
          • camaretto Re: Wampiry i Magowie wysysający energię 15.02.20, 13:49
            Dobra,u materialisty w domu wszystko jest najwyżej kapaniem wody. I koniec ,i basta.
            A miłości i dobrego seksu to niech sobie ta feministka co nie chciała mnie na pewno szukagdzie indziej.
            Szuka,i na pewno znajdzie.
            Drapanie się po lewym czy prawym, czyw Kapadocji czy też nie - nic, Olku nie pomoże.
            Jak chcesz,miałam gdzieś te - "many,many, dziwne talizmany"... znalazłam jednak tą wypowiedź,w którejś śmiesznej naszej dyskusji.
            W ogóle,jak chcesz to jesteś badzo miłym ...hmm...dyskutantem...
            Nie wiesz,czy ta pani z deprą żyje w końcu?
            Dobrze, że przynajmniej walczy...:(

--
            To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu :-) stare przysłowie Starożytnych Rzymian
            www.oczary.wordpress.com
            • olek13 Re: Wampiry i Magowie wysysający energię 15.02.20, 23:27
              Ja bardzo przepraszam, ale nie przypominam sobie, byśmy kiedyś dyskutowali. Dyskusja to przedstawianie argumentów, prowadzenie logicznego wywodu itd. A w tych naszych rozmowach to Ty wypisujesz wyznania wiary, ja na to odpowiadam, że wiara nie tworzy faktów i tak w kółko. To nie jest dyskusja, to jest co najwyżej taka sobie paplanina.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka