Dodaj do ulubionych

W opinie nie można wierzyć

15.04.19, 20:48
Obseruwje forum od miesiąca i na początku zachwalana nagle z kilku kont była tutaj loretta, dopero potem pojawiły się wpisy, że oszustka. A w rankingu cały czas była na przedostatniej albo ostatniej pozycji. Co chce powiedzieć, większość opinii tutaj to albo sami sobie piszą z kilku kont, albo hejtują konkurencje, albo stali hejterzy tego forum od lat. Nie ma rzetelnych opinii

Ranking uroków
Obserwuj wątek
  • olek13 Re: W opinie nie można wierzyć 15.04.19, 22:03
   Wierzyć można we wszystko, wedle upodobania. Jednakże nierozsądnie (delikatnie mówiąc) jest wierzyć w coś wbrew faktom.
   Fakty są takie, że czary, przepowiednie, krasnoludki i uroki nie istnieją.
   Jak w tym świetle traktować dywagacje na temat wiarygodności wróżek?
   Niepojęte...
  • weronikme Re: W opinie nie można wierzyć 15.04.19, 22:32
   Też mam coraz większe wątpliowści, czy uroki istnieją. Z druguej strony ciężko mi uwierzyć w uczciwość osób takich jak ty, gdzie nie szukacie uroku, a codzeinnnie piszecie w każdym temacie o urokach i piszecie, że każdy jest oszustem. Czy to nie jest tak, że jednych krytykuecie w jakimś celu.
         • olek13 Re: W opinie nie można wierzyć 16.04.19, 14:01
          Tak uważasz? Nie wiem, może..?
          Tylko w tym kontekście zabawnie brzmi:
          ..."Też mam coraz większe wątpliowści, czy uroki istnieją."...
          Z drugiej strony dobry cwaniak "wróżek" nie będzie przecież wierzył w realność kitu, który sprzedaje.
          • camaretto Re: W opinie nie można wierzyć 24.04.19, 12:16
           Olku/ATomku, to już lekka przesada, wmawiać WSZYSTKIM że są idiotami, bo piszą tu na forum albo przyznają się do "takich rzeczy". Bo to mi już bardziej przypomina taki sobie ANTY - kaczyzm. Jedno od drugiego różni się tylko roodzajem oszołoma, w którego wrzuca się pieniądze. Kaczki biorą na ofiarę, trzeba karmić kaczki, nawet jest filmik Kaczyńskiego instruktażowy z początków prezydentury. Oszołomki dają na stronkę. materialiści na swoją. A o ile pamiętam z dawnych czasow, czy pisywania ciebie z Larą i 1salamandra, czy też "klubu andromedy"
           I tu cię popieram, czasami tzw. zła magia czy tzw"wpływ " daje na ogół "ciała".

           Tylko czy ty przypadkiem przy tych wszystkich Andrzejach, Ulmanach , oszustach, Żądłach nie chcąc jednocześnie wierzyć w zło nie nabawiłeś się takiego syndromu odrzucania wszystkiego znów? W końcu nie chodzi o lęk przed ezoterycznymi zainteresowaniami, tylko jak piszesz, o rozsądek. Zwłaszcza że ten Tomek - filozof któego pamiętam sprzed 25 lat chcial - bardzo - się"rozwijać", "pracować nad sobą", był "gotów". Nie widzę jednak efektów pozytywnych na panach, aura u jednego "miszcza" .Mimo,że wydanie o "miszczach"bioterapii na poczcie nawet leży, Andrew B. niegdyś masażysta, ciągle auraczerwono - czarna. Borcu - też"zalewa" czarna wichura, podejrzewam że nawet na zdjęciu Aura2000 widoczna. Żadna medytacja ani fałszywe tytuły tego nie zmienią, jak również odobowości tych panów.Ktorąznam, jak zły szeląg. na szczęście, nie dali rady mi więcej złego zrobić, choć kręgosłup po latach woła o pomstędo nieba, i nikt mi nie udowodni, że nie przez nich. po prostu zdjęć z tego okresu nie ma ,bo byłam mloda i zdrowa, później się dopiero na skutek obciążeń wszystko spaprało, na sportach ekstremalnych dopiero wyszło.
           Anka też dobrze pamięta "potraktowanie", bo marzyła o miłości, którą mogła zapomnieć z góry. Nie jedną zresztą w tej "kochającej się jak rodzina" "uduchowionej" grupie ludzi. Gdzie tu ideały ezo, powiedz mi,bo nie łudźmy się w Warszawie każdy to zna?
           Może zatem lepiej do sprawdzonej wróżki, bo zaufać na gwałt Smokowej czy Andrzejkom to porażka? Zwłąszcza że tytuły mająna gębie wypisane? Nei mówię nic,bo ja znam to towarzystwo, i współczuję najwyże, więcej się nie podciągną, nawet holownikiem,tu trzeba też karmę przeżyć, ale nie wyżyć bez sensu i beznamiętnie sprzedać.
           • olek13 Re: W opinie nie można wierzyć 24.04.19, 13:20
            Z Twoimi fantazjami (Tomkami?) na mój temat nie ma sensu dyskutować.
            Co do oszołomstwa: owszem, jak rasowy oszołom, który wszystko odrzuca twierdzę, że gdy wyskoczysz przez okno, to w górę nie polecisz.
            Smacznej karmy życzę.
   • weronikme Re: W opinie nie można wierzyć 18.04.19, 08:38
    Nikogo nie polecałam, w moim przekonaniu magia raczej nie istnieje a to wszystko to biznes. Jednak jak podałam w wątpliwość osoby, które nie szukają uroku, a codziennie wchodzą i piszą na tym forum to zostałam zaatakowana, że jestem jedną z nich i to jeszcze mężczyzną. Olek nie wiem co tutaj robisz, ale wydajesz się spoko gościem, co do pracusia to na moje ma tutaj konkretny cel i bardziej pisze na konkurencje.
   • camaretto Re: W opinie nie można wierzyć 31.01.20, 05:55
    Mnie też zabierały, choć sama je przyciągnęłam, niestety.. Doszłam już prawie do perfekcji,póki do manipulacji ludźmi z ESP i całą sytuacją wł.z państwem i finansami tegoż bez żenady nie zabrał się ktoś/ktosie - lepszy, w wersjach przeróżnych.
    Cztery rożne wypowiedzi dot.stanu "pacjenta"którego nikt nigdy nie widział na oczy tudzież rabunek np. renty której jeszcze nie bylo,ale gdzie ktośby siedzi,ł nic ,ino w psychiatryku to nie przelewki. A długi wobec państwa spłacać trzeba..
    Kotek Bob wtedy niewielu osobom pomoże...możepo to są dobre książki i blogi ;D
    Uroki i magia... istnieje,poniważkiedyś takkiedyśto nazywaliśmy,po co zmieniaćnomenklaturę, skoro poprzednia jest trochę ciekawsza, i bardziej angażuje świadomość.
    To taka walka jak w "Mieczu Prawdy", kiedy tyzapierasz parapsychologięi rzeczy oczywiste, widoczne nawet na fotkach, a inni starają się dodaę "mocy" swojej fantazji.
    Inna rzecz ,że są ludzie, którzy to wykorzystują, a niewątpliwie jak u dawnych szczepów są ludzie, któzy pono popełniali na takiej bazie nawet samobójstwa, albo chorowali, i nie bylo to nawet psychosomatyczne.
    Są też dowody w postaci znanych doświadczeń, że energia myśli istnieje, choćby upadek Kaczyńskich,gdzie już wszyscy ich .. .znienawidzili.
    Myślę, Olku 13, że ty widziałeśtakich przypadków"wiary "poprostu zbyt...wiele i teraz poprzez ciebie zamiast fantazji i wiary w życie płyną niedobre"programy".
    Przestań trollować, otwórz się na Świadoość Buddy i niech sobie ludzie pisza co chcą i wierząw co chcą.
    Takajednak wypowiedź np. Lisiaka, że"ktoś mi oddał" kurzajki czy raka,alboWiatrowski zwalczający ospę wietrzną 2 lata u "pacjęta" to takie negarywne programy, podobnie jak supermoce u tych ludzi,kupne talizmanyczy dyplomy, choćby i mistrza...biooszustwaw tym momencie, bo wszystko co kupnej est .. no fałszem, a od"pseudoraków" czy parchów, gdzie wirusy sąwszędzie, co trzeci jest po prostu śmiertelny, a co piąty uciekl zjakiejś ruskiejriver, czy laboratorium zchin, wiadomo, rozwój nawet świni czy mrówy, czy wirusa Pandory, czy z archiwum X jakiegoś monstra ... nie wiadomo czym będzie skutkować
    Życze wszystkim,żeby wspierali pozytywne energie w Nowym Roku,wtedy i nasza karma będzie lepsza, i tablo ...no,wolne od zakłóceń ;D Żądły z małym Jasiem,czy Ulatowskiego z 5 kochankami i jego nieszczęsną/ym "Boha - kala"...czy rozebranymi klienktkami - "pacjętami " Bednarczyka, Borca czy Lisiaka,oszustwami Ullmana.
    Ja się...zajmuję sprawami ezo tylko mi się w oszustónie chce wierzyć,którzy latami wmawiająludziom na moich oczach różnenieprawdziwe rzeczy i biorązato ...dużo pieniędzy,a powróżyć biednemu dziadkowi za darmo nie ma komu.
    Zato, dewocjonalia w tylnej kieszeni spodni, dokladnie na d... jestkomu nosić,no i "rzucaćsię" takim Jesuskiem z blondie balejażem.

    Cam
    (PS. Nic nie zmyślałam. Wszystkie te historie są w naturze potwierdzalne,przez automaty i świadków.)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka