Dodaj do ulubionych

Patrycja Korona czy ktoś korzystał

05.03.20, 23:00
Witam,
Czy ktoś korzystał z wiedzy tej Pani i jakie opinie?
Obserwuj wątek
    • joan_r Re: Patrycja Korona czy ktoś korzystał 26.03.20, 19:45
      Tak, ja. Jest konkretna. Jeżeli ktoś chce usłyszeć prawdę, np. że kochanek odejdzie od żony, albo czy wyjdzie coś z chłopakiem, a ona widzi wyraźnie, że nie, to nie powie, że masz szanse. Bo poza odczytem z kart, ma jasnowidzenia i czuje, to wszystko się tak łączy podczas wróżby, że w takim przypadku lepiej zapytać o rady. I mi się sprawdza to co przekazuje. Wiadomo, że od razu wszystkiego nie da się dostrzec samemu, bo szczególnie jak zależy nam na drugiej osobie, to dążymy do tego, żeby się udało. Mi otworzyła oczy, ale nie chciałam uwierzyć i niestety przekonałam się z czasem, że mogłam posłuchać.
          • kociaczek333 Re: Patrycja Korona czy ktoś korzystał 03.06.20, 13:07
            olek13 nie bardzo rozumiem Twoją obecność na forach dot. wróżbiarstwa skoro jesteś takim zagorzałym przeciwnikiem wróżb. Skoro mnie coś nie interesuje to nie śmigam po forum i nie czytam informacji na tematy z którymi się nie zgadzam. A Ty udzielasz się niemal w każdym wątku wróżbiarskim i to negatywnie. Nudzi Ci się trochę w życiu?
            A wróżenie z kart to nie czary. I nie wszystkie wróżki sprzedają kit. Sama osobiście korzystałam lata temu z wróżby, nie wiele pamiętam, ale 3 najistotniejsze rzeczy, które wtedy usłyszałam utkwiły mi bardzo. Dwie się spełniły. Trzecia nadal przede mną. Niestety z tą kobietą nie mam już żadnego kontaktu, nie wiem nawet czy żyje. Dlatego chciałabym trafić do kogoś kogo sprawdzalność jest na podobnym poziomie.
            • olek13 Re: Patrycja Korona czy ktoś korzystał 03.06.20, 13:52
              Pytasz co tu robię? Piszę prawdę o czarach, wróżbach itp. bajkach. Takie mam hobby. Może ktoś z czytających puknie się w głowę i zaoszczędzi trochę pieniędzy. Zaglądam tu na parę minut dziennie, bo nie mam więcej czasu (mam też inne hobby). Zadowolona z wyjaśnienia?
              Wróżenie, czary, jasnowidzenia i uroki - to jedna bzdura. Dałaś sobie coś kiedyś wmówić i tak Ci to siedziało, że w ramach racjonalizacji uważasz, że "sprawdziło się". Stara sztuczka, wielu na to się nabiera.
            • camaretto Re: Patrycja Korona czy ktoś korzystał 03.06.20, 13:52
              Olek 13 został "złapany"na kontaktach z pewną sektą - Andrzeja Lisiaka i Bednaczyka, itd.dawno temu, ale teraz nie wiadomo jak się powiodły usiłowania antysekciarstwa warszawskiego. Może zatem wWarszawie i Karwii wyszedł i walczy z sobą albo chce zwrócić uwagę innych ...?

--
              To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu :-) stare przysłowie Starożytnych Rzymian
              www.oczary.wordpress.com
    • camaretto Re: Patrycja Korona czy ktoś korzystał 03.06.20, 14:12
      Niestety, koron mi nie przybyło na zębach a szkoda. Korona wirusy ?

--
      To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu :-) stare przysłowie Starożytnych Rzymian
      www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka