Dodaj do ulubionych

Wróżka Inessa opinie

15.11.20, 16:15
Witam.

Zastanawiam się nad rytuałem miłosny u wróżki Inessy jej strona internetowa www.wrozkainessa.pl Mąż mnie zostawił chce aby wrócił. Czy ktoś korzystał z jej rytuałów może coś powiedzieć ? Czy ona jest skuteczna?
Obserwuj wątek
    • rozkokosna Re: Wróżka Inessa opinie 15.11.20, 16:22
      Nie polecam. Zamawiałam u niej jakis czas temu i nie ma żadnych efektów.
      • kama11112 Re: Wróżka Inessa opinie 15.11.20, 16:31
        A ile już czekasz na efekty?
      • torkomorka Re: Wróżka Inessa opinie 08.01.22, 05:14
        Nikt nie ma u niej efektów
        • aliaadani Re: Wróżka Inessa opinie 08.01.22, 05:50
          to prawda nic ona nie potrafi
          • torkomorka Re: Wróżka Inessa opinie 09.01.22, 11:49
            Zgadza się. Wysyłała wszystkich ten sam tekst wróżb.
            • panalolita Re: Wróżka Inessa opinie 12.06.22, 10:57
              Napisze opinie na temat Wróżki Inessy. Ta Pani jest kompletnie nieskuteczna, wysłała wszystkim ten sam tekst wróżb. Wraz z moją koleżanką zamówiliśmy u niej rozkład partnerski i obie otrzymaliśmy tą samą odpowiedź, kiedy do niej napisaliśmy to zablokowała mnie na whatsappie. Jest nieskuteczna i okropna w kontakcie telefonicznym. Najgorsza wróżka z jaką miałam kontakt. Dodatkowo Inessa nie wykonuje żadnych rytuałów za które płaca klienci. Kulisy jej działaności, która szkodzi możecie przeczytać wpisując w wyszukiwarkę Wróżka Inessa opinie tam jak na dłoni widać jak bardzo jej działalność jest negatywnie oceniana przez klientów i ile osób dało jej się nabrać. Nie popełniaj tego błędu nie kupuj u niej żadnych usług bo stracisz tylko pieniądze. Ona na niczym się nie zna jeśli chodzi o ezoterykę robi to tylko dla kasy bo jak sama powiedziała, że lubi luksus szkoda tylko, że kosztem innych szukających pomocy. Nie polecam!!!!! Jeśli ktoś to czyta może uratuje swoje pieniądze. A i dodam dodatkowo namawia aby brać pożyczki na rzecz zakupu dalszych usług. Nie interesuje jej inny człowiek. Jest to osoba bardzo bezwzględna. Uważajcie na nią!!!!
              • wawiak57 Re: Wróżka Inessa opinie 09.07.22, 17:01
                Nie hejtuj, nigdy nie byłaś klientką Inessy. Inessa nigdy, nikomu nie wysyła żadnych tekstów. Pisałem już o tym sto razy, i dalej powielacie ten sam hejt. A karawana idzie dalej, już bez was.
      • derendaprzemek Re: Wróżka Inessa opinie 13.06.22, 10:54
        U mnie również się nic nie sprawdziło a nawet było gorzej.
        Miałem poważne kłopoty i musiałem kogoś znałeść aby ściągną ze mnie klątwę
        Z polecenia dostałem namiary na Panią MONE, napisałem meila i skorzystałem z jej usług. Od tamtej pory jest coraz lepiej, korzystam z jej usług już kilka lat. Ściągnęła ze mnie klątwę a pół roku później skorzystałem z rytuału przyciągania pieniędzy. Zakupiłem również amulet, który mnie i moją rodzinę chroni.
        Zostawiam meila do Mony. Gdyby ktoś potrzebował pomocy rytualistka1983@wp.pl
    • onamat99 Re: Wróżka Inessa opinie 15.11.20, 17:49
      Mam o niej złą opinie. Pani Inessa robiła dla mnie rytuał miłosny ale on nic nie dał mimo, że upłynęło już 12 miesięcy. Straciłam przez nią tylko pieniądze dała mi złudną nadzieje. Dla mnie to są duże pieniądze wychowuje sama trójkę dzieci.
      • deedora Re: Wróżka Inessa opinie 09.01.21, 15:43
        Czyli nie ma co u niej zamawiać.
        • yerni Re: Wróżka Inessa opinie 10.05.21, 23:27
          To prawda, sprawdzalność wróżb słaba.
          • torkomorka Re: Wróżka Inessa opinie 10.01.22, 16:28
            A jak ma być wysoka sprawdzalność jeśli ona nie wróży tylko wszystkich wysyła tą samą treść wróżby.
            • wawiak57 Re: Wróżka Inessa opinie 12.02.22, 12:27
              Kolego, Koleżanko ? Pani Inessa nikomu nic nie wysyła. Więc twój wpis jest hjetem. I myślisz, że nie można ciebie znaleźć, duży błą.
              • torkomorka Re: Wróżka Inessa opinie 27.04.22, 18:54
                Przecież to prawda wysyła wszystkim to samo.
                • wawiak57 Re: Wróżka Inessa opinie 09.07.22, 17:03
                  A co konkretnie, może jakiś przykład. Hejt za hejtem.
    • patrycjka Re: Wróżka Inessa opinie 15.11.20, 22:32
      Kiedyś miałam wątpliwą przyjemność korzystać z jej usług odprawienia rytuału. Nie przyniósł on żadnych rezultatów nic nie dał. Po rytuale było jeszcze gorzej niż wcześniej.
      • marceli19888 Re: Wróżka Inessa opinie 11.05.21, 12:29
        A jaki rytuał Ci wykonywała?
    • srebrzynkax Re: Wróżka Inessa opinie 16.11.20, 12:55
      Ja mam nieco inne doświadczenia z Wróżką Inessa kiedyś korzystałam z jej wróżb. Zadałam pytanie o prace czy jej nie stracę. Pani Inessa powiedziała, że utrzymam się w pracy na pewno przez jeszcze rok i nie muszę się obawiać. Wróżba się nie sprawdziła prace straciłam miesiąc później, więc kompletna porażka.
    • kasiazawizka Re: Wróżka Inessa opinie 04.12.20, 16:43
      6 miesięcy temu wykupiłam rytuał miłosny u Wróżki Inessy, do tej pory nie ma żadnych efektów. Pani przed wpłatą bardzo miła, ale po przelewie zupełnie zmieniła podejście do mnie dużo rzadziej odpisywała i odbierała telefon także widać, że traktowała mnie od niechcenia. Czuje się przez nią zlekceważona. Nie jestem zadowolona z jej usług, nie polecam nikomu. Tylko się przez nią denerwowałam. Odradzam
      • hotlava Re: Wróżka Inessa opinie 25.12.20, 20:57
        Po prostu nieskuteczna.
      • derendaprzemek Re: Wróżka Inessa opinie 13.06.22, 11:14
        U mnie też była nieskuteczna.
        Ja byłam na tyle w czarnej dup.... Że szukałam dalej kogoś skutecznego. Z polecenia na innym forum dostałam namiary na MONE. Polecam do niej meila napisać rytualistka1983@wp.pl korzystam z jej usług już kilka lat. Zawsze skutecznie.
        • wawiak57 Re: Wróżka Inessa opinie 09.07.22, 16:57
          Trzeba było jednak zadzwonić z czarnej dupy do Inessy, a nie zajmować się hejtem i reklamą innej wróżki. Z niku przemek, z opisu kobieta, sami kretyni hejtują.
    • beata.swatek Re: Wróżka Inessa opinie 10.01.21, 13:18
      Ja korzystam od dwóch lat z usług wróżki Inessy i jestem zadowolona. Dodam, że wykonywałam również dwa rytuały i były skuteczne. Mówi konkretnie, nie przeciąga rozmów, ma dobrą energię, mądra baba. Wcześniej zamawiałam rytuał u innej wróżki i pełna porażka. Polecam, bo sama sprawdziłam.
      • debusson Re: Wróżka Inessa opinie 10.01.21, 14:18
        Tak, oczywiście.
    • wawiak57 Re: Wróżka Inessa opinie 11.01.21, 08:21
      Widzę, że konkurencja się uaktywniła. Pytanie z fejkowego konta i odpowiedzi z takich samych kont. Jak samemu nie wychodzi trzeba konkurencję obrzucić błotem. Brawo nieudacznicy.
      • iloneczka1234 Re: Wróżka Inessa opinie 21.02.21, 22:15
        Tak pani Inesso teraz kiedy grunt się pali pod nogami to się pani broni, trzeba było myśleć wcześniej. Szkoda, że my wszystkie straciłyśmy pieniądze na nieskutecznych rytuałach. A tak bronić jak pani to może się każdy.
    • malaiza12 Re: Wróżka Inessa opinie 25.02.21, 08:36
      Czy wróżby tej pani się sprawdzają?
      • hankagranka Re: Wróżka Inessa opinie 25.02.21, 18:25
        Korzystałam kiedyś u niej z konsultacji telefonicznej koszt to 250zł. Szczerze połowa się sprawdziła połowa nie. Za te cenę nie warto. Nie jest wróżką najgorszą z jaką miałam kontakt, ale żaden talent przeciętna. Może za 50zł za godzinę lub wysłać SMS za 3 zł ale nie za taką kasę. Ogólnie mam mieszane uczucia. Ani dobrze ani źle.
    • maczupikczum Re: Wróżka Inessa opinie 24.04.21, 18:28
      Jej popisy można oglądać na YouTube jak się zbłaźniła zostawiam link.

m.youtube.com/watch?v=1vv_GuvVFTc#

Nie chodzi mi tutaj o to, że ktoś ją obrażał - to uważam za słabe. Natomiast dziwne jest to, że ta pani zamiast się rozłączyć pozwala mówić takie teksty o sobie. Znam przyczynę! Zarabia za każdą minutę połączenia stąd takie zachowanie. Dla mnie komedia i kompromitacja na całej linii. Wrażenie robi takie, że zależy jej tylko na pieniądzach, a ezoteryka chyba nie do tego służy. Oceńcie sami.
      • alamanta Re: Wróżka Inessa opinie 12.05.21, 18:50
        To nieźle jak można się tak zachować.
      • irwina Re: Wróżka Inessa opinie 22.05.21, 18:18
        Kompromitacja.
      • ponoszek Re: Wróżka Inessa opinie 28.05.21, 20:18
        Straszne
      • wawiak57 Re: Wróżka Inessa opinie 08.06.21, 12:09
        Może byś ocenił lub oceniła chamstwo dzwoniącego, a nie komentowała coś o czym nie masz bladego pojęcia. Za te programy portal nie płaci, to raz. Pani Inessa jest osobą kulturalną i nie spotyka się z takim chamstwem więc mogła zaniemówić. I określenie zbłaźniła jest nieadekwatne. Twój hejt doga konkurencjo określa ciebie znakomicie. Zero obsrywające innch.
        • paniawysoka Re: Wróżka Inessa opinie 12.06.21, 18:28
          Zobaczcie ten filmik i dopiero później oceńcie od 24 sekundy.
          Cytuje: No dawaj nakręcaj kasę.. Kasą leci. No dawaj . Ja słucham kasa stuka stuka stuka…

Później śmiech ze strony pani Inessy. No raczej nie wygląda na osobę, która zaniemówiła, a raczej na osobę która wie, że dobrze zarabia za każdą minutę tej rozmowy. Rozmawiała z tym mężczyzną przez około 2 minuty, mogła się rozłączyć po pierwszym takim tekście z jego strony.

Po drugie ta osoba pisząca oceniła już osobę dzwoniącą a raczej jej zachowanie jako słabe.
    • ulapolak Re: Wróżka Inessa opinie 29.04.21, 12:42
      Jakieś nowsze opinie na temat pani Inessy można prosić?
      • opolena Re: Wróżka Inessa opinie 30.04.21, 22:03
        Nieskuteczna. Drętwa trochę takie jest moje zdanie.
        • eukaliptusek Re: Wróżka Inessa opinie 01.05.21, 08:23
          Zamawiałaś coś u niej?
          • mortaborta Re: Wróżka Inessa opinie 05.05.21, 18:15
            Ja myślałam nad wykupieniem konsultacji u tej pani ale zrezygnowałam
            • erytoma Re: Wróżka Inessa opinie 07.05.21, 09:17
              A jaki koszt takiej konsultacji?
              • olamelak Re: Wróżka Inessa opinie 10.05.21, 19:24
                Koło 250zl
                • poczkos Re: Wróżka Inessa opinie 10.05.21, 22:01
                  To drogo a sprawdzalność kiepska.
    • irwina Re: Wróżka Inessa opinie 22.05.21, 18:24
      Mogę opisać swoje doświadczenia z wróżką Inessą. Otóż miałam możliwość wróżenia sobie u niej dwukrotnie w tamtym roku. Koszt był dość wysoki. Teraz po czasie wiem, że to absolutna pomyłka. Nic się nie sprawdziło. Wróżba była bardzo chaotyczna, nie wspomnę już o datach które pani Inessa podała wszystko jak kulą w płot. Bardzo się rozczarowałam. Jest to osoba, która dla mnie sprawiała wrażenie wiarygodnej ale po czasie doszłam do wniosku, że jej wróżby kompletnie się nie sprawdzają.
      • ponoszek Re: Wróżka Inessa opinie 28.05.21, 17:10
        Mnie też jej wróżby się nie sprawdzały, dziwne zawsze jakieś takie były.
    • billyjeanek Re: Wróżka Inessa opinie 29.05.21, 21:16
      Pani Inessa robiła dla mnie oczyszczenie. Niestety ale po oczyszczeniu czuje się jeszcze gorzej niż wcześniej. Jestem ospała i senna po jej pracy do tego na niczym nie mogę się skupić. Jakaś masakra.
      • marolela Re: Wróżka Inessa opinie 05.06.21, 09:34
        Ok. A ile kosztowało Cię takie oczyszczenie?
      • wawiak57 Re: Wróżka Inessa opinie 08.06.21, 12:12
        Pani Inessa nie robi oczyszczeń. I to tyle w temacie hejtu.
        • kotkumlotku Re: Wróżka Inessa opinie 12.06.21, 16:45
          Jak to nie wykonuje oczyszczeń? Strona pani Inessy mówi co innego. Pozwoliłam sobie przekleić jej zakres usług z jej strony. Proszę się wczytać znajdują się tam oczyszczenia nawet 3 rodzaje!

Zakres usług:
          rozkład tarota na rok lub dłużej,
          indywidualny seans Tarota,
          rytuały miłosne,
          interpretacja snów,
          ochrona przed klątwą, urokiem, złorzeczeniem,
          oczyszczanie z klątw i uroków oraz skutków czarnej magii,
          oczyszczanie mieszkań i domów
          oczyszczanie pomieszczeń firmowych
          i rytuały na pieniadze,
          ochrona przed komornikami,
          doradztwo duchowe,
          portret numerologiczny,
          prognozy finansowe,
          prognozy dotyczące spraw sercowych i związków małżeńskich
          • lumpamumba Re: Wróżka Inessa opinie 12.06.21, 16:58
            Inessa po prostu już sama nie wie, za co zgarnia kasę. No... pogubiła się, to i głupoty na swój temat pisze.
    • wawiak57 Re: Wróżka Inessa opinie 08.06.21, 12:15
      Witam konkurencję. Co drodzy hejterzy kiepsko się zarabia i jedyną drogą jest obsmarowywanie konkurencji. Roboty wam od tego nie przybędzie, a znaleźć was i do tyłka się dobrać łatwo.
      • lalkakalka Re: Wróżka Inessa opinie 12.06.21, 19:44
        Jednym ze sprawdzonych technik ezoteryków w przypadku niepochlebnych opinii jest zmniejszanie wiarygodności miejsca gdzie one się pojawiają np: wmawianie, że wszystkie komentarze negatywne są niewiarygodne i pochodzą od konkurencji a jedynie pozytywne są prawdziwe i oddają rzeczywistość. Pani Inessa jak mi się wydaje stosuje tego typu technikę. Zastanawiające jest co innego, że na jej stronie od niedawna pojawiają się wyłącznie pochlebne opinie.
        • wawiak57 Re: Wróżka Inessa opinie 26.07.21, 11:39
          Widocznie piszą je zadowoleni. A na takich forach hejterzy,
          • milena.tolska Re: Wróżka Inessa opinie 22.08.21, 16:25
            Może wcale nie hejterzy tylko niezadowoleni klienci, którym nie wyszły rytuały lub nie sprawdziły się wróżby? Ludzie mogą czuć sie poszkodowani. Nie pomyślała Pani o tym? Chce Pani zakrzyczeć negatywne opinie. Na Pani stronie jest sekcja z opiniami ciekawe bo gdy próbowałam napisać negatywną opinie nie została dodana - blokuje krytykę tak aby wszystko było pozytywne. Te pozytywne opinie na jej stronie są niewiarygodne i pisze je sama Pani Inessa. Dobrze, że jest taka strona nad którym nie ma Pani kontroli i można wyrazić swobodnie swoją opinie. Prawda wychodzi na jaw zawsze!
            • wawiak57 Re: Wróżka Inessa opinie 23.08.21, 14:12
              To ciekawe co pani pisze. Na stronie, a raczej w panelu strony Pani Inessy, nie ma śladu po pani wpisie. Więc i siłą rzeczy komentarz nie mógł zostać opublikowany. Czyli kolejne kłamstwo i zarzuty wyssane z palca. Kłamiemy , hejtujemy, pomawiamy. Brawo pani Mileno, nie różni się pani od innych krętaczy z tego forum.
              • lumpamumba Re: Wróżka Inessa opinie 23.08.21, 14:24
                Bo kto, jak nie wróżka Inessa wie, kto zostawia ślad na jej stronie :))
                • wawiak57 Re: Wróżka Inessa opinie 25.08.21, 10:43
                  Logicznie, wróżka Inessa orientuje się czy ktoś napisał komentarz czy nie. Jeśli w panelu nie ma komentarza, obojętnie pozytywnego czy nie, nie ma możliwości go opublikować. Więc jak ktoś twierdzi, że zamieścił w tym wypadku niekorzystny komentarz a go nie widać, to kłamie i publikuje fejki. Zresztą cały ten temat otworzyła konkurencja z fejkowego konta, ta sama zresztą która otwiera podobne dyskusje o innych wróżkach, A potem z innych fejkowych kont hejtuje.
                  • lumpamumba Re: Wróżka Inessa opinie 25.08.21, 12:58
                    Czyli zamiast wawiak57 podpisuj się Inessa, żeby nie było wątpliwości.
    • podgorliwa Re: Wróżka Inessa opinie 13.06.21, 18:57
      Zapraszam do kontaktu: ada@wild-west.pl
      Opiszę moją przygodę z Inessą, bez owijania w bawełnę. Pokaże też screeny naszych wiadomości.
      • ulkanik Re: Wróżka Inessa opinie 27.07.21, 11:37
        Napisałam do pani prośbę o dodatkową opinie i screeny. Niestety nie dostałam żadnej odpowiedzi. Nie wiem co sądzić, to prawdziwa opinia czy jakieś kręcenie. Mimo wszystko liczę na kontakt, Ula.
      • ulkanik Re: Wróżka Inessa opinie 22.08.21, 15:42
        Przykro mi, ale pani wpis okazał się kolejnym hejtem. Pod nikiem podgorliwa ukrywa się pani Ada Żurawska, która jak się okazało nie miała żadnego kontaktu z obmawiana wróżką i nie posiada screnów wiadomości, którymi tak ochoczo chciała się dzielić. Całe to forum wygląda na dętą sprawę i służy jedynie na walkę z konkurencją. Słabe to i obrzydliwe.
        • podgorliwa Re: Wróżka Inessa opinie 22.08.21, 16:06
          Wróżko Inesso, proszę przestać kłamać. Bo domyślam się, że to Ty - kto inny wie lepiej, dla kogo pani wykonywała rytuały?
          • milena.tolska Re: Wróżka Inessa opinie 22.08.21, 16:26
            To chyba kolejna próba zakrzyczenia opinii klienta ze strony Wróżki Inessy.
            • wawiak57 Re: Wróżka Inessa opinie 23.08.21, 14:13
              Pani nigdy nie była klientem tej wróżki.
              • olotonka Re: Wróżka Inessa opinie 03.01.22, 13:40
                Chyba Twoim klientem jeśli już droga Inesso. Czy nie zapomniałaś zmienić konta? Raz piszesz jako Inessa innym razem podszywasz się pod klientów na forach!

wawiak57 Re: wróżka iness allegro 11.10.15, 08:20
                Uprzejmie wszystkich informuję, że wszystkie wpisy dotyczą osoby Inesa. Ja jestem profesjonalną wróżką Inessa , jestem widoczna w internecie od 2015 roku, nigdy nie wystawiałam swoich usług na Allegro i nie mam nic wspólnego z opisywaną na tym forum osobą. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
    • olajanda Re: Wróżka Inessa opinie 16.06.21, 22:34
      Ktoś robi rytuał u niej teraz?
    • czypiotka Re: Wróżka Inessa opinie 23.06.21, 22:39
      Zamawiałaś?
      • asrtromatka Re: Wróżka Inessa opinie 12.07.21, 08:11
        Ja się zastanawiałam ale zrezygnowałam
    • karolina.platkowska Re: Wróżka Inessa opinie 18.07.21, 12:40
      Nie warto
    • adamdamski Re: Wróżka Inessa opinie 25.08.21, 16:23
      Proszę o kontakt, jestem w trakcie rytuału: privileg@op.pl
    • bernadetta.darluk Re: Wróżka Inessa opinie 28.08.21, 12:12
      Chciałabym opisać swoje doświadczenie i opinie na temat Wróżki Inessy. Otóż wraz z koleżanką zamówiliśmy poprzez usługę e-mail na pewnym portalu u pani Inessy rozkład partnerski ja dla siebie ona dla siebie. Jakie było nasze zdziwienie jak otrzymaliśmy słowo w słowo tą samą odpowiedź! Dokładnie wróżba była identyczna. Ta kobieta nie rozkłada kart w odpowiedziach pisemnych tylko wysyła wszystkim to samo. Porażka i zerowanie na ludzkiej naiwności. Omijać szerokim łukiem tą nieprofesjonalną wróżkę!
      • wawiak57 Re: Wróżka Inessa opinie 11.10.21, 14:37
        Nie ma technicznej możliwości takiego zamówienia. Niczego nie zamawialiście, kłamiecie. Konkurencja hejtuje.
        • trolekmolek Re: Wróżka Inessa opinie 17.01.22, 22:22
          Buahaha,baba robi kopiuj-wklej a głupie dzidy jej wierzą.Porażka
      • magdalenamiel09 Re: Wróżka Inessa opinie 18.03.22, 02:03
        Bo trafiliście nie do tej prawdziwej wróżki Inessy tylko kogos kto nazwał się tak samo, naciąga ludzi i robi zła opinie tej prawdziwej zasłużonej wróżce z niesamowitymi zdolnościami. Prawdziwa wróżka Inessa nie robi wróżb przez e-mail, SMS itp . Trafiłyście na oszustkę
    • manjaqalna Re: Wróżka Inessa opinie 28.08.21, 20:10
      Wszystkie osoby oszukane przez Inessę proszę o kontakt, rozprawimy się z nią. dj523@wp.pl
      • bernadetta.darluk Re: Wróżka Inessa opinie 29.08.21, 14:27
        Jestem za. Napisałam do Ciebie. Trzeba dobrać jej się do dupska za to co robi od kilku lat ludziom.
    • rogowczyk14 Re: Wróżka Inessa opinie 22.12.21, 14:09
      Kompletny brak efektów
      • wawiak57 Re: Wróżka Inessa opinie 30.12.21, 11:47
        Skąd taka ocena, przecież nie miałaś kontaktu z wróżką. Nic nie zamawiałaś. Hejtujesz i tyle.
      • edyta.otrowska Re: Wróżka Inessa opinie 03.01.22, 10:50
        Czy możesz coś powiedzieć więcej? Ile czasu już czekasz?
      • magdalenamiel09 Re: Wróżka Inessa opinie 18.03.22, 02:05
        Chyba Brak efektów w leczeniu psychiatrycznym :))))
    • daliborka78 Re: Wróżka Inessa opinie 22.01.22, 13:35
      Parę lat temu do wróżki Inessy dzwonił youtube'r pato-streemer, który wyemitował fragment ich rozmowy. Może to on do tej pory hejtuje tę wróżę lub ktoś jemu podobny. Z tego co słyszałam od wróżki do której dzwonie wróżki szykują pozew zbiorowy przeciwko hejterom, który piszą ale nie potrafią udowodnić skorzystania z usługi. Już niedługo ta osoba i osoby współpracujące w hejtowaniu poniosą konsekwencje. Dobrze im tak!
      bip.brpo.gov.pl/sites/default/files/poradnik_Hejt01.pdf
      sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/kodeks-karny-16798683/art-212
    • ezo-centrum Re: Wróżka Inessa opinie 22.01.22, 19:26
      Naciąga i nie obciąga.
      • maja.stasko.x Re: Wróżka Inessa opinie 22.01.22, 20:18
        I wydało się, kto tak brzydko hejtuje! Ezo centrum, czyli naczelny hejter Polski.
    • pacy96 Re: Wróżka Inessa opinie 22.02.22, 19:45
      Bardzo dobra wróżka, wiem to z relacji siostry, która sobie wróży i bardzo chwali kontakt z Panią Inessą. Powiedziała jej takie szczegóły, że nikt nie mógł o tym wiedzieć, nie było to wydedukowane. Byłam przy tej wróżbie, słyszałam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka