Dodaj do ulubionych

Zalak, Hazrath i "inni" - ostrzeżenie

08.06.21, 15:19

Ostrzegam, bo widzę "na pniu" efekty. Otóż , miałam "dobre efekty" jeżeli chodzi o tzw. "duchy" i egregory... są mi znane, niekoniecznie lubiane, ale wiadome.
"Hazrath" jako przedlużenie ducha z książki Paramahansy "nie istnieje",natomiast Jesus -owszem, ledlaczego mielibyśmy się go ...bać, zwłaszcza w opcji Uzdrowiciel znany z obrazów Leonardo.Blondynek, to samo mamma Ewa - blondyneczka na obrazku.
Mamma mia,to przeć qultura nasza cała.
To samo wróżby i rytuały, są - jak na blogu, staram się stworzyć nić porozumienia na poziomie obrazu z tzw. każdym, niezależnie od języka używanego, bo jako tłumacz i bioterapeuta,zdajęsobie sprawę z trudnościa, jakie tutaj występują.
Tu jednak jest pewien szkopuł. Otóż,w ostatnich dniach," zalała forum" masa bzdury, pytania i odpowiedzi "mnożą się" czysto elektronicznie, wątki motają prawdą, a prawda wątkami.
Doszlo do tego, że w momencie kiedy pisalam odpowiedź 2 na jednym z wątków, kiedyś popularnym,JUŻ miałam wątek następny.
Jak się spodziewałam, ktoś STARA SIĘ NAS wykluczyć "z gry", bo nic innego nie przyszło mi dogłowy. Blogerzy nienawidząbowiem nawet TVP, zostali może i obronieni przez Michnika, bo skasowani per komentarze, gdzie dochodziło do "prowo"krew kaczki czy demonstrancje sąnam znane, rzuciliśmy siędo obrony Warszawy, Śląska , czego bądź. Zagroziliśmy pampersami, 18 policjantówi "cośjeszcze..." antyterroryści, dziennikarze z "Gazety"... jednym słowem ruch publiczny, który wykracza poza sferę"common day".Tak, że nie wiem, co jest przyczyną,
gostek z "Gazety" czy "zwykły świr" ale w momencie kiedy dlamnie było niewiele osób na linii na tym,nie pilnowanym forum znanym z wątków toerancyjnych dlaludzi wszelkiego rodzaju, zainteresowanych ezoteryką - w momencie pisania przez jednego ino rzadkiego " stwarzanie wątku 2" wyniosło ... następną sekundę. Do tego zapytanie o zdanie kolegów przyniosło (normaforma,po paru dniach i "zarąbany na śmierć sygnał") jedną , choć modulowaną odpowiedź - OPĘTANIE. Zdziwiłam się, bo niczego takiego od lat paru nie pamiętam, "duchy" opanowując nieźle, a większość zwibracji z nimi powiązanych SĄ maże i "dziwne", niosą za sobą brak kontroli i wszystkie info związanez nimi bywają"z kantem" - to NIGDY przenigdy nie konfrontowałam się z TAKIM nawałem... bzdury mentalnej,jednak dziwacznej.
JAKBY "duchy" więc ale stawiam jednak na niezłe egregory w zakłóconej osobowości.
WYHAMOWAĆ poproszę, bo widać też szybki stylpisania,kopiowaie z forum do forum, nijakie zainteresowanie tematyką forum... pseudochrześcijaństwo " w tle"... pod publiczkę działanie, identyczne do niektórych nicków - słowem oskarżenie albo... samooskarżenie.
Moje groźby prawne - byłam jedyna na forum ale adminka wybyła, (może pracuje zagramanicą?) doczekało się fine' w postaci końca,ale nie byłam w stanie poradzić sobie z mentalnymatakiem ogarniających mnie wibracji cudzych myśli, zwróciłam się w stronę Bóstw, jak zwykle, że by tą sferę "wyczyścić" - ale zaniedbania niebyły sekundę widoczne,doczekałam się jednak snu "porządkującego" daną sferę na poziomie theta jednak. Wwszystko wróciło do porządku dziennego , a ja rozpoznałam w końcu - własne myśli i brak "ingerencji"
Tak że,"co złego, to nie JA"...Uważajcie jednak, dalej pisać nie będę, chłam zalewający nas i innych, śpiących może dziś ZAINTERESOWANYCH sferą " ezo" nie ma NIC wspólnego z naszym hobby ani z bioterapią,pona teraz też nawet na wikiwiki ... nie wiadomąsferą, bo nie potwierdzalnąjakoby poprzez ani ESP, aniper aparaty czy elektromagnetyzm... A szkoda, bo widzialam.. i "robię" CUDA NIEWIDY, potwierdzalne jużz dawien dawna ... fizycznie.
Otrzymuję jednak od takich "połamańców duchowych" jak onomatopeyaczy zalak - nie tylko sugestie, że "wróżb nie ma" ale jeszcze sygnały mające wykończyć mnie mentalnie .

W czasie snu - jakby ktoś był w moim mieszkaniu,słyszałam neisamowite skrzypienie,i rozbrzmiewającegłosy dookoła, realne jednak były dużo cichsze, bo "schwyciłam " terzeczy , kizia - nie byla w tym miejscu co "sugestia", więc była to tylko sugestia. OCZYŚCIŁA się sfera mentalna,ale bolała mnie nawet głowa,nie dałam jeszcze wątku a JUŻ...
Oczywiście, nic ino szerszenie... ale je bezpodstawnie lubię, jak również ptaki i przyrodę.
Nic , ino bóstwo,obojetnie jak nazwane.

Ściema.
Pozdrawiam.Ktoś ostro "pracuje" mentalnie ,prawdopodobnie również nad sferą"duchów" więc żeby nie zmyliło to nikogo.

Tak w ogóle to...byli tacy kiedyś "psychologowie - materialiści " że głowa puchnie. No cóż, komunizm to nie złuda... Bruce Willis, jakkolwiek dobry aktor ,RAZ był i film o "omamach" też jeden dwa...."Głosy" i "Szósty zmysl", przypominam, bo się już mylą literki...
Brrr...

To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary.Z SN i kaczkostadionem.
Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu :-) stare przysłowie Starożytnych Rzymian
www.oczary.wordpress.com
Obserwuj wątek
  • camaretto Re: Zalak, Hazrath i "inni" - ostrzeżenie 10.06.21, 16:51
   A,kto wie..?
   W ciągu jednej doby nieobecności "przyrosło" z 10 czy więcej nowych, pod zabawkowymi "ksywkami".
   Ktoś czy coś sugeruje niezłą zabawę.
   Na szczęście niedaleczko SĄ czasami admini,ale mam czasami kłopoty z dostaniem się do bloga.Edytor mianowicie szwankuje, mimo, że staram się go od tygodnijuż poskromić, komentów naturalnie brak jest, jakrónieżlogów, jakby pod naciskiem wymówiono nammiejscew polskiej sieci.
   Czyżbyśmy mieli ZA DUŻO wpływu na społeczność? Nie wpycham tego nawet w gdzie indziej, fora ezo są mało ulubione w pisie, ale żurnalistyka myślano żew opcjis kas upadnie na dobre, no i brak jest ruchem oporu społ. i blogów, i forow. Nie wiedzą za to jak pieniądzerobić, wszyscy sąnieźle rozbici.
   Tym bardziej, że 3 polskie najbardziej lubiane platformy zniknęły przed wyborami jeszcze NARAZ.
   Kto to robi nie wiadomo, znęcaninę widaćjak na dłoni. Tym bardzie żebyły np. na bloksie takie nazwiskajak Graham Masterton, teraz już starszy pan,który w Poalsce, nie powiem, znam miasteczko,miłedolnośląskie, spokojne i biedniutkie jak wszystko co małe teraz tam, wysysane przez "większych " robił animacje, konkursy no i dla polularności w e-prasie był anglo i polskojęzycznym przez znajomków - blokserem.
   Taka dygresja, najwięcej zarabiają na pprzymusowych ale wyciekniętych sprzedajnych platformach różne firmy, na oprogramowaniu przymusu np. Microsoft. Google z trudem siętryma, aFace i podobne ledwo żyją od addsów.Wystarczy je wyłączyć i znów wszystko w sieci jak również ilość ściąganych danych "gra".
   Chamstwo,nicino,ledwo"wisimy " na necie, a ja po numerkach z "adminem" gazetowym, miałam prawie 700 os/ tyg. na blogu. Wszyscy chcieli TO zobaczyć,istny snowden story.
   Chamstwo, pani...
  • camaretto Re: Zalak, Hazrath i "inni" - ostrzeżenie 15.06.21, 12:59
   Oj nie wiem tam ludzie całkiem poważnie chodzą po Księżycu, przynajmniej w "Pamiętniku wariata" takiego pisarza rosyjskiego Gogola tak ładnie jest to opisane. To przecież każdy głupi potrafi w polsce, ale tak piją że hejcia...I shit biorą, i jest i ciągle nikt nie wiedzi, że AA w wariujących obecne głównie tam idzie żeby wino pić i się p**..ć.Kolega chciał opisywać, jak go uzdrowiło w wyniku Łaski Bożej to musiał do USA wyjeżdżać, tam jest ino Gospel.
   Pozdrawiam pierwszą kryzysową koleżankę, ja też nie palę i nie piję (już) więc mogłabym się zatrudnić, masz rację. A policjantów też znam, w różnych miejcach byli. Bardzo sympatyczni. Jeden pracował w filmach policyjnych.
   Marsz marsz, Dąbrowski
   z ziemi wolskiej do Polski...(Kacyk-nski's)
   Na OZ raczej nie wolno mieć rzeczy, jedynie pidżamę. Jeśli nie wiesz to jesteś w błędzie. I nie ma jak pisać...
  • camaretto Re: Zalak, Hazrath i "inni" - ostrzeżenie 18.06.21, 20:17
   Za wyjątkiem wymyślonych podobnych nicków. Te są prawdziwe ale zmyślone,zwłaszcza zabawa z canaretto i olekl3.
   Spadaj mała, tego nie wolno robić dla hejtu ani monopolu ani nawet dla komercji... jak wrócą to ci dadzą w kuper, policja już była, ale to sprawa admina ...No i gramatyka niepoprawna.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka