Dodaj do ulubionych

Wróżka Estera - ezo centrum opinie

18.07.21, 13:24
Czy ktoś zamawiał u nich?
Obserwuj wątek
  • prawdziwa.ezoteryka Re: Wróżka Estera - ezo centrum opinie 19.07.21, 14:01
   Szanowni klienci, oraz trochę mniej szanowne osoby z konkurencji które stosują niezgodną z Polskim prawem politykę reklamową.

   Informujemy, iż w związku z procederem który zachodzi w branży ezoterycznej w naszym kraju, wpisy zawarte na poniższym forum W WIĘKSZPCI PRZYPADKÓW SĄ NIEPRAWDZIWE !!!
   Istnieją firmy które celowo wprowadzają klientów w błąd publikując na forach różnego rodzaju oszczerstwa na firmy ezoteryczne które działają zgodnie z zasadami danej branży.
   Zapewniamy wszystkich klientów którzy skorzystali z usług, iż dokładamy wszelkich starań i całej zdobytej wiedzy aby spełniać PAŃSTWA oczekiwania.
   Jeśli jednak zdarzy się, iż coś jest nie tak lub czują się Państwo niezadowoleni, prosimy o ponowny kontakt z daną firmą.
   Na pewno pomożemy i udzielimy niezbędnej pomocy aby rozwiać wszelkie wątpliwości z Państwa strony.

   Proceder którego są niestety Państwo świadkiem pokażemy na jednym z przykładów:
   Podszywają się pod innych, kłamią, oczerniają, a co najgorsze naciągają na pieniądze bez Państwa wiedzy i niestety nie sposób się przed tym bronić w inny sposób jak pokazać ten proceder jawnie.

   Pod linkiem ZOBACZ KONIECZNIE znajdą Państwo fragment oraz szczegółowe informacje jak zachowuje się firma tego pokroju i jak próbujemy się bronić.

   Chyba nie trzeba więcej tłumaczyć ? Popatrzcie na opinie innych firm większość zmaga się z takim samym problemem. A opinie są złudnie podobne i pisane przez te same osoby.

   Więc droga nieuczciwa konkurencjo jeśli nie przestaniecie OSZUKIWAĆ LUDZI finansowo i prawnie. Ten tekst będzie publikowany pod każdym negatywnym wpisem, aż pojawi się w Google jako przestroga dla NIEUCZCIWYCH LUDZI LUB FIRM.

   Bardzo wielu ludzi, a tym razem prawdziwych, wam złorzeczy jeśli macie z tym problem zgłoście się do nas lub każdej innej PRAWDZIWEJ FIRMY LUB OSOBY co się na tym zna, na pewno wam pomogą np. PRAWDZIWYM RYTUAŁEM.

   Drodzy Państwo poczytajcie te wpisy i sami poskładajcie to w całość.

   SERDECZNIE POZDRAWIAMY. PRAWDZI EZOTERYCY.

   WPIS ZAWIERA INFORMACJE NIE OSKARŻENIA !!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka