Dodaj do ulubionych

Baba Wanga opinie

13.04.22, 21:23
Czy ktoś korzystał z usług tej pani?
Obserwuj wątek
  • akademia.magii Re: Baba Wanga opinie 14.04.22, 12:17
   Jeżeli pytasz o autentyczną Babę Wangę to zmarła 11 sierpnia 1996 roku, chyba, że pytasz o osoby, które się za nią podają, lub twierdzą, że są jej wcieleniem?

   Jest tyle opinii w internecie, nakręcono kilometry taśm filmowych, nawet ruscy zrobili serial.

   W Akademii Magii analizowaliśmy jej przypadek z punktu widzenia:

   1. Wielkości aury.
   2. Jakości i cech charakterystycznych aury.
   3. Częstotliwość wibracji jej pola energetycznego

   W naszym zespole jest jasnowidz, który jako student w 1979 roku, był na obozie górskim w Bułgarii i miał okazję widzieć się z Wangą. Nie zamierzał się do niej dostać, z ciekawości poszedł pod dom Wangi, stały tam tłumy ludzi w kolejce. Wanga przechodziła i zatrzymała się przy naszym znajomym, wzięła go za rękę i powiedziała, za rok będziesz się topił, umrzesz, ale wrócisz, cale życie będziesz kupować książki o tajemniczych sprawach, będziesz ciężko pracował i pomagał ludziom, będziesz trochę jak ja, przekazuję ci cześć tego co mam ja. W tym momencie znajomy, poczuł, że jakaś fala przeszła przez niego i jakby wszystko w nim drgnęło i coś się zmieniło w nim, ale uznał to za przywidzenie i bzdury, był na kacu po wcześniejszej popijawie, zwalił to na karb niedyspozycji.

   Znajomy potraktował ją jak szaloną osobę, śmiał się był wtedy zabawowym chłopakiem bo nigdy się czymś takim nie zajmował. Po roku przeżył śmierć kliniczną, topił się w samochodzie i całe jego Zycie się zmieniło.

   Od 1983 roku jest zaangażowany w psychotronikę do głębi duszy, pomaga wiele lat ludziom, często wspomina tę sytuacje z Baba Wangą! Już się nie śmieje cynicznie.

   Trudno powiedzieć, czy nasz znajomy korzystał z usług baby Wangi świadomie, ale teraz jest przekonany, że skorzystał.


   • olek13 Re: Baba Wanga opinie 14.04.22, 13:54
    Proszę proszę... Następny jasnowidz...
    Jak znam życie, to widzi on równie jasno, jak Ty, czyli guzik widzi, za to szybko zmyśla.
    Ale może się mylę? Może potrafi udowodnić posiadanie owych domniemanych talentów w bezsporny sposób?
    Jednak jestem człowiekiem małej wiary i nie wierzę, by się poddał testowi, spełniającego warunki obiektywności. Bo po co się narażać na niechybną kompromitację?
    • akademia.magii Re: Baba Wanga opinie 16.04.22, 00:34
     Witamy, witamy serdecznie!

     Poczytaj nasz wątek o tarocie, jesteśmy bardzo ciekawi Twoich niezwykle konkretnych i krytycznych uwag, jak to się mówi o sile wojownika świadczy siła jego przeciwników! Zapraszamy, ale bez złośliwości, krytyka tak, bez nienawiści, stać Ciebie na to?

     Życzymy pwodzenia
     • camaretto Re: Baba Wanga opinie 16.04.22, 09:29
      Powinien oddać się w ręce jakiegoś (jakiejś) bushido,niewątpliwie, czas marnuje na Ezo-siostrach /i braci naszych żenuje już... imperator NIE - wieedzy... Ja z kolei już kart nie chcę angażować, żal mi się robi tylko tamasu u "nich"

      pozdraWIEMY - i nie powiemy, to nobla dostaniemy.
      • akademia.magii Re: Baba Wanga opinie 16.04.22, 13:35
       Cyt Wikipedia:

       Tamas (lub guna tamas, dewanagari तमोगुण, transkrypcja tamoguna) – guna, siła ignorancji, jest przeciwieństwem guny dobroci - sattwa guny. W gunie dobroci, przez kultywowanie wiedzy, można zrozumieć prawdziwą postać rzeczy, natomiast guna ignorancji jest jej całkowitym zaprzeczeniem. Wszystko cokolwiek robi osoba w gunie ignorancji, nie jest dobre ani dla niej samej, ani dla innych.

       Dla tych, którzy nie wiedzą czym jest Tamas, a czym Sattwa!
     • olek13 Re: Baba Wanga opinie 16.04.22, 21:09
      Wstępem do fałszowania obrazu rzeczywistości jest fałszowaie języka, pojęć, które na język się składają. Jaskrawym tego przykładem jest komunistyczna nowomowa, polegająca na nazywaniu oczywiście szkodliwych działań i przekonań słowami, mającymi pozytywne czy neutralne konotacje. I tak mieliśmy "przejściowe trudności gospodarcze" w miejsce kryzysu, "nieuzasadnione przerwy w pracy" zamiast strajków. W drugą stronę mieliśmy ludzi, próbujących zachować tradycyjne zasady jako "zaplute karły reakcji" czy rolników, gospodarujących na większym kawałku ziemi jako "kułaków". Język ma wpływ na świadomość i rządzący próbowali tę świadomość kształtować wedle pożądanych przez siebie wzorców. Dziś, w może nieco mniejszej skali, także obserwujemy to zjawisko w obrębie tzw. agresywnej poprawności politycznej, która każe wymazywać tradycyjne określenia "matka", "ojciec" (tylko: rodzic), "przedszkolanka" - (bo ma być: nauczycielka) itd.
      Po co to piszę? By pokazać, że trzeba się zdecydowanie przeciwstawiać takim działaniom, tworzącym pozory że sprawy i rzeczy są inne, niż realnie są.
      I tu dochodzimy do miejsca, w którym wyznawcy niestworzonych rzeczy próbują swoje gusła drapować w szaty tego, co wiadome, sprawdzone i udowodnione. Takim słowem - wytrychem jest "wiedza". Mamy "wiedzę" ezoteryczną, hermetyczną, tarotową w sytuacji, gdy to nie jest żadna wiedza w sensie bezprzymiotnikowym. Bo by coś było wiedzą, musi spełniać pewne ogólnie znane kryteria. Jeśli ich nie spełnia, to jest najwyżej wiarą. A wierzyć to można w co się chce.
      To jest powód, dla którego uważam, że nie warto bym czytał o tarocie. Nie zawiera taka lektura żadnej wartości poznawczej dla mnie.
      • akademia.magii Re: Baba Wanga opinie 17.04.22, 11:39
       OK!

       Masz dużo racji, ale widzisz świat tylko w swoich kolorach i jedną stronę medalu.

       Platon powiedział znajomość słów prowadzi do znajomości rzeczy.

       Manipulacja słowem dziś niczym nie różni się od czasów komuny, zmieniły się jedynie priorytety.

       Ta manipulacja była od zawsze i służyła tym, którzy chcieli mieć wpływ i władzę nad ludźmi. Wymiana elit itd.

       Czy atakujesz tylko ezoterykę za jej pozorowanie rzeczywistości, czy również jesteś spójny i atakujesz każdy przejaw pozorów w tym świecie?

       Wyznawcami niestworzonych rzeczy dzisiaj to jest 4 władza, ci to są iluzjoniści! Ezoterycy to przy nich pikuś. Czy ich też masz rozpracowanych? Napisz coś na ten temat. Chętnie posłuchamy Ciebie o tym jak się tworzy mediaidiotów.
       • olek13 Re: Baba Wanga opinie 17.04.22, 14:26
        A co tu pisać? Mechanizm zawsze jest ten sam: powtarzać kłamstwo tyle razy, aż stanie się "prawdą". Nie przejmować się głosami rozsądku, dalej kłamać, nawet nie podejmując polemiki. Bezrefleksyjni słuchacze w końcu sobie zakodują w umyśle propadandowe treści i zaczną myśleć tak, jakby były prawdą.
        Dokładnie tak, jak w ezoteryce czy religii: na wszystkich portalach powtarzane są w kółko te same bujdy i wielu się na to nabiera. Mało komu się chce weryfikować czytane treści. A to jest możliwe. Trzeba szukać źródeł, faktów, dowodów. Tak jak w nauce: nie liczy się w co kto wierzy, liczą się dowody, powtarzalny eksperyment wykonany w kontrolowanych warunkach. Takie eksperymenty w obszarze ezo były wykonywane, najszerzej chyba opisywane są te z zakresu radiestezji. I do tego można dotrzeć.
        Ostatnimi czasy mieliśmy do czynienia ze zmasowaną kampanią padnemiczną. Rządy, a za nimi media kłamały na potęgę, gdy były dostępne nawet w sieci publikacje badań, zadające kłam medialnym informacjom o testach, skuteczności masek czy szczepień. O ironio jakiś tydzień temu przez kilka godzin na serwerze NFZ można było znaleźć oficjalny dokument, który podawał wręcz druzgoczące informacje na temat testów PCR i antygenowych. Tylko kogo to obchodzi?
        Wydawać by się mogło, że wiek XXI będzie wiekiem rozumu, racjonalnego myślenia. Na razie widać, że jest czasem manipulacji, kierowania się emocjami i funkcjonowaniem społeczeńst jak stad baranów. W zakresie wiary w czary niestety też. Smutne to.
        • akademia.magii Re: Baba Wanga opinie 17.04.22, 15:29
         Zgadzam się z krytyka stanu rzeczy, tak jest. Czuje się w Tobie dużo żalu i rozczarowania.

         Brakuje mi tylko jednego, antidotum na to wszystko, czy widzisz jakieś? Czy wystarczy samo atakowanie tych nieprawidłowości, które udają prawidłowości?

         Masz jakieś konstruktywne rozwiązania, tych problemów?
         • olek13 Re: Baba Wanga opinie 17.04.22, 23:09
          akademia.magii napisał:

          > Czuje się w Tobie dużo żalu i rozczarowania.

          Niesłusznie. Piszę o tym, oceniam sytuację ale to nie jest mój stan ducha.

          > Masz jakieś konstruktywne rozwiązania, tych problemów?

          Nie sądzę, by istniało jakieś rozwiązanie teraz do zastosowania. Ludzie, a raczej każdy człowiek z osobna musi dokonać wyboru i podjąć działania, patrzeć tak, by widzieć, myśleć, zrozumieć.
          Na przestrzeni dziejów niewiele się zmienia w tym zakresie. Przy obecnym stanie wiedzy, po burzliwym rozwoju nauki wydawać by się mogło, że nastąpi jakaś zmiana. A tu wygląda na to, że niemal nieograniczonego dostępu do informacji jaki daje technika, ludzie używają do powielania w nieskończoność bzdur (np. nieustająca wiara we wróżki). Nie rozumiem tego, widocznie mam za mały rozumek.
          Chociaż może jest jakieś wyjaśnienie: prawdopodobnie wygoda życia powoduje zatracenie chęci do rozwoju. Wszystko jest podane na tacy, wystarczy być potulnym i micha będzie pełna, a telewizor pokaże wciągające w akcję telenowele lub reality show. Instynkty są zaspokojone i nie potrzeba nic więcej. Tylko nielicznym to nie wystarcza. Może tak to zawsze jest?
          • akademia.magii Re: Baba Wanga opinie 18.04.22, 15:24
           Może odpowiedź odnośnie chodzenia do wróżek jest prostsza niż sądzisz. Ludzie potrzebują ciepła, zainteresowania, okazania im uczucia, współczucia, a wróżki to dobrze potrafią, nie są nastawione oficjalnie, jak medycy, zmierzają do rozmrożenia klienta, we własnym interesie na pewno , a czy w interesie klienta, to rożnie bywa, są i takie i takie. W medycynie tez zdarzają się ludzcy lekarze.

           Znamy to środowisko ezoteryczne już wiele lat od środka nie z boku i sami wiemy dobrze ile tam może być brudów i oszustw. Zdarzają się jednak rzadkie perełki jak wszędzie. To nie jest jedynie tendencja środowisk ezoterycznych, tak jest we wszystkich innych.

           Nie oceniam, że masz mały rozumek, masz niezły mózg. Szaweł, też miał niezły mózg, dopóki nie stał się św Pawłem, dodał do niego wiarę i miłość. Sam mózg ma ograniczone możliwości poznawcze. Potrzeba "czegoś więcej".

           Niestety to "coś więcej" jest nadużywane, bo nie można go zbadać narzędziami naukowymi, można go zbadać jedynie przez własne osobiste doświadczenie.

           • olek13 Re: Baba Wanga opinie 18.04.22, 22:32
            akademia.magii napisał:

            > Ludzie potrzebują ciepła, zainteresowania, okazania im uczucia, współczucia

            No to można to dawać! Ale po co obiecywać coś, czego dać nie można, bo się tego nie ma? Już o tym pisałem, pamiętasz?

            > Sam mózg ma ograniczone możliwości poznawcze.

            To oczywiste, bo mózg nie jest nieskończony.

            > Potrzeba "czegoś więcej".
            >
            > Niestety to "coś więcej" jest nadużywane, bo nie można go zbadać
            > narzędziami naukowymi, można go zbadać jedynie przez własne osobiste doświadczenie.

            Jaką masz podstawę, by twierdzić, że narzędzia naukowe są niewystarczające? I o jakim osobistym doświadczeniu piszesz?
            • akademia.magii Re: Baba Wanga opinie 19.04.22, 01:14
             olek13 napisał:


             > No to można to dawać! Ale po co obiecywać coś, czego dać nie można, bo się tego
             > nie ma? Już o tym pisałem, pamiętasz?

             To proste, nie można dać ludziom tego, co mają sami w sobie obudzić i wypracowywać.Zwiększanie złudzeń jest szkodliwe i tutaj się z Tobą zgadzam. Dawanie ryb też jest antywychowawcze, trzeba dawać wędki, lub nauczyć robić wędki, to jeszcze lepiej. Trzeba dawać tyle, żeby człowiek się podniósł, jeżeli upadł. Na tym polega prawdziwa pomoc, uzdrawianie i jasnowidzenie, a nie na wciskaniu kitu, tutaj też się zgadzam. Każdy specjalista musi mieć najpierw zdrowy rozsądek a dopiero potem włączać wyobraźnię. Wyobraźnia jest po to żeby odsłaniać to czego jeszcze nie widać, jeszcze się nie pojawiło,w nauce do takich rozwiązań prowadzi droga do OLŚNIENIA. Istnieje cicha i ukryta praca umysłu, o której nauka nic nie wie, ale chętnie z niej korzysta włąsnie w procesie dochodzenia do zaskakujących rozwiązań, często sprzecznych z wcześniejszymi uznanymi twierdzeniami nauki. Nie rozum toruje rozwój nauki, a inne czynniki, które można różnie nazywać. Intuicja, jasnowidzenie, olśnienie itd. Rozum może jedynie podsumować i wyciągać wnioski z tego co się stało. W dochodzeniu do niezwykłości ROZUM jest zawalidrogą najczęściej. I to są fakty, których wielu nie chce widzieć. Zapyziałych naukowców, trzymających się kurczowo swoich intelektualnych schematów i stereotypów naukowych.


             > To oczywiste, bo mózg nie jest nieskończony.

             Dlatego ograniczony i ma dwa rodzaje ograniczeń, albo głupota, albo mądrość. Mądrość życiowa niewiele ma wspólnego z intelektem i nauką akademicką. Spotykałem mądrych i głupich profesorów akademickich. TO nie nauka ich takimi czyniła.


             > Jaką masz podstawę, by twierdzić, że narzędzia naukowe są niewystarczające? I o
             > jakim osobistym doświadczeniu piszesz?

             Bo narzędzia naukowe są ograniczone w swoich możliwościach, liczy się jedynie doświadczenie mądrości, albo głupoty. Wszystko inne nie ma znaczenia. Po co komu tytuły naukowe jak jest przy tym głupcem. Tytuły naukowe nie świadczą o poziomie człowieczeństwa!
             • olek13 Re: Baba Wanga opinie 19.04.22, 22:54
              akademia.magii napisał:

              > Nie rozum toruje rozwój nauki, a inne czynniki, które można różnie nazywać. Intuicja, jasnowidzenie, olśnienie itd.

              Oczywiście nie. Bez rozumu nauki by w ogóle nie było. Jest on niezbędny do myślenia, wyciągania wniosków przy użyciu logiki. Zgadzam się, że istnieje kilka warstw umysłowości, część z nich jest niejako ukryta, bowiem zwykle działa automatycznie, bez angażowania świadomości. Oczywiście te inne warstwy mają swój udział, także w codziennej aktywności umysłowej człowieka. I nie jest to nic nadprzyrodzonego, to wszystko są po prostu przejawy funkcjonowania mózgu. Rzecz jasna mamy tu do czynienia w pewną emergencją, widzimy jakości nowe względem czysto biologicznej aktywności neuronów. Oczywiście nauka nie zna całego tego mechanizmu, samo użycie przeze mnie terminu „emergencja” jest deklaracją tej niewiedzy. Tylko że to jest stan obecny, który wraz ze wzrostem wiedzy, badaniami (są aktualnie zaawansowane badania przy użyciu tzw. funkcjonalnego MRI) ulega zmianie i nie wiesz, do czego to doprowadzi.
              Zatem zupełnie nieuprawnione jest twierdzenie, że rozwój nauki to nie efekt działania rozumu.

              > W dochodzeniu do niezwykłości ROZUM jest zawalidrogą najczęściej.

              Nie rozum, ale przywiązanie do przekonań, często tych nieuświadamianych, zatem pochodzących z nieracjonalnych warstw umysłu. Rozum właśnie każe wątpić we wszystko, w co się wierzy. Tylko mały rozumek jest pewien swej nieomylności. A naukowców o małym rozumku nie brak. Ta przypadłość może niespodzianie każdego dotknąć.

              > Bo narzędzia naukowe są ograniczone w swoich możliwościach

              Tak, są ograniczone i mimo wszystkich ograniczeń doprowadziły do spektakularnego rozwoju nauki. A tym samym ograniczenia są niwelowane.
              Nie ma niczego innego, żadnego narzędzia, które dostarcza tyle wiedzy. No chyba że coś nowego „wyjasnowidzisz” i udowodnisz przydatność tego.

              > Dlatego ograniczony i ma dwa rodzaje ograniczeń, albo głupota, albo mądrość.
              > Mądrość życiowa niewiele ma wspólnego z intelektem i nauką akademicką.

              Mądrość życiowa to zasadniczo zbiór doświadczeń i odpowiedni poziom empatii oraz inteligencji emocjonalnej. Jest potrzebna, ale nie jest nieomylna, bo zbiór doświadczeń ze swojej natury jest ograniczony. A bywa, że doświadczenia mogą podpowiadać błędne rozwiązania.

              > Po co komu tytuły naukowe jak jest przy tym głupcem. Tytuły naukowe nie > świadczą o poziomie człowieczeństwa!

              A czy ja coś takiego twierdziłem? Pisałem parokrotnie: nauka to nie autorytety. Zapomniałeś?              Cały czas krążysz, omijając sedno sprawy. A ono brzmi: nie masz Ty, ani żadna wróżka jakiegokolwiek nadprzyrodzonego zmysłu. Oferowanie usług, które na takim zmyśle się by miały opierać jest w najlepszym razie nieporozumieniem, a często ordynarnym oszustwem.
              • akademia.magii Re: Baba Wanga opinie 20.04.22, 10:52
               Masz jakieś pewniki?

               Czy nauka ma jakieś pewniki, jeżeli tylko we wszystko wątpi?

               Bo z jednej strony masz tyle pewności siebie w naukę, a z drugiej jeżeli we wszystko wątpisz, to sam sobie zaprzeczasz, stawiając naukę na pierwszym miejscu przed wszystkim!.

               Pytanie kolejne, czy rozum to to samo co intuicja?

               Czy rozum sam z siebie może wyjść poza swoje granice poznania?

               Jeżeli nie może, to co doprowadza, że człowiek może wyjść poza rozum?
               • olek13 Re: Baba Wanga opinie 20.04.22, 21:42
                akademia.magii napisał:

                > Masz jakieś pewniki?

                Mam. Ten, że istnieję. Reszta to już domena epistemologii. Niestety nie jestem mocny w filozofii, by to szeroko rozwinąć.

                > Czy nauka ma jakieś pewniki, jeżeli tylko we wszystko wątpi?

                Nauka bazuje na pewnych ontologicznych założeniach, umożliwiających tworzenie falsyfikowalnych hipotez i budowania teorii, podlegających weryfikacji eksperymentalnej.

                > Bo z jednej strony masz tyle pewności siebie w naukę, a z drugiej jeżeli we wszystko wątpisz,
                > to sam sobie zaprzeczasz, stawiając naukę na pierwszym miejscu przed wszystkim!

                Sceptycyzm w nauce polega na gotowości odrzucenia uznanej teorii gdy pojawi się choć jedna przesłanka, obserwacja z teorią niezgodna. Moja pewność dotyczy przekonania o słuszności paradygmatu nauki.

                > Pytanie kolejne, czy rozum to to samo co intuicja?

                Jeśli mówimy o tym samym, to dla mnie intuicja jest rodzajem wyłaniających się z pozaświadomej sfery umysłu idei lub myśli, które mają źródło w zasobach (pamięć i wnioskowanie) tegoż umysłu. Intuicyjne podpowiedzi nie spadają z "nieba", ale biorą się z tego, co już wiemy, co doświadczyliśmy.

                > Czy rozum sam z siebie może wyjść poza swoje granice poznania?

                Jeśli postulujesz istnienie granic poznania, to nie ma możliwości wyjścia poza nie. W przeciwnym razie tych granic nie ma lub są niewłaściwie ustawione. Tyle logiki.

                > Jeżeli nie może, to co doprowadza, że człowiek może wyjść poza rozum?

                Domyślam się, że chcesz tu mówić o domniemanych "olśnieniach" czy "oświeceniach", których źródło chcesz umieścić w jakiejś nadnaturalnej przestrzeni. Otóż owe uczucia objawienia są tym, czym są: uczuciami. To prawda, że silnymi, wzniosłymi, dającymi głęboką pewność prawdziwości związanych z nimi wnioskami i interpretacjami. Niestety - te wnioski to ułuda. To tylko konstrukty myślowe, tworzone przez umysł, nawykły do przypisywania wszystkiemu znaczeń i wyjaśnień. Najlepszym na to dowodem jest, że żadne objawienie nie dało nikomu realnej informacji. Mogło dostarczyć pomysłu, rozwiązania problemu w formie syntezy z posiadanej wiedzy, ale nie nowej informacji. Ludzie, mający jakieś objawienia, np. łączności z boską istotą, poza odlotem uczuciowym nic mądrego więcej nie powiedzą. Dowiesz się, że "Jezus cie kocha". Nic ponadto.
                • akademia.magii Re: Baba Wanga opinie 21.04.22, 00:38
                 olek13 napisał:


                 > Domyślam się, że chcesz tu mówić o domniemanych "olśnieniach" czy "oświeceniach
                 > ", których źródło chcesz umieścić w jakiejś nadnaturalnej przestrzeni. Otóż owe
                 > uczucia objawienia są tym, czym są: uczuciami. To prawda, że silnymi, wzniosły
                 > mi, dającymi głęboką pewność prawdziwości związanych z nimi wnioskami i interpr
                 > etacjami. Niestety - te wnioski to ułuda. To tylko konstrukty myślowe, tworzone
                 > przez umysł, nawykły do przypisywania wszystkiemu znaczeń i wyjaśnień. Najleps
                 > zym na to dowodem jest, że żadne objawienie nie dało nikomu realnej informacji.
                 > Mogło dostarczyć pomysłu, rozwiązania problemu w formie syntezy z posiadanej w
                 > iedzy, ale nie nowej informacji. Ludzie, mający jakieś objawienia, np. łącznośc
                 > i z boską istotą, poza odlotem uczuciowym nic mądrego więcej nie powiedzą. Dowi
                 > esz się, że "Jezus cie kocha". Nic ponadto.

                 Nie ma czegoś takiego jak nadnaturalna przestrzeń! W ramach naturalności może być przestrzeń ukryta dla mało rozwiniętej percepcji, nieosiągalna dla rozumu. Poza naturalnością są tylko głupie iluzoryczne i sztuczne pomysły, które nieudolnie ją naśladują. Te sztuczne pomysły biorą się z niezadowolenia wobec naturalności, znudzenia nią i brakiem jej akceptacji.

                 Intuicja jest również percepcją, ale specyficzną , tak samo jak jasnowidzenie, czy olśnienie.

                 Ktoś w życiu doznał czegoś takiego jak przeczucie przyszłości, pomimo tego, że w teraźniejszości nic na to nie wskazuje, ani żadne dotychczasowe stare doświadczenia o tym nie mówi, większość ludzi puka się w czoło z uśmieszkiem na ustach, ale jak się to wydarza, to już nikogo to nie śmieszy, mogą się zachwycać.

                 Intuicji nie da się objaśnić rozumowo, ani naukowo i bardzo dobrze, że tak jest. Życie byłoby strasznie smętne, nudne i mało twórcze gdyby wszystko można było objaśnić tylko przy pomocy twierdzeń naukowych. Na szczęście istnieją tajemnice poznania rzeczywistości, do których nauka nie ma dostępu, istnieją od starożytności metody i sposoby zawarte w dawnej Mądrości,. które dają dostęp do możliwości wykraczających poza szkiełko i oko naukowca.

                 Dla ciebie to ułuda, ale ty nie masz żadnej pewności, że tak jest oprócz tego, że niby istniejesz, chociaż zgodnie z nauką powinieneś i w to wątpić! W związku z tym to co twierdzisz jest to tylko założenie, że istniejesz. Masz jakieś dowody na to, że istniejesz? Ja mogę twierdzić, że jesteś tylko hologramem, twoje czynności fizjologiczne itd, jak w Matrixie. Skąd wiesz, że ty sam nie jesteś ułudą?

                 Nie wykazałeś mi żadnego pewnika, samo stwierdzenie, że istniejesz nie jest nim, skąd to wiesz, że twój umysł nie tworzy tej ułudy, masz w ogóle umysł, może to tylko jest program, który ci wszystko wmawia?!
                 • olek13 Re: Baba Wanga opinie 21.04.22, 13:18
                  akademia.magii napisał:

                  Tytułem wstępu, by było wiadomo, o czym mowa (wg słownika PWN):

                  "percepcja «odbieranie jakichś zjawisk za pomocą zmysłów»".

                  > Nie ma czegoś takiego jak nadnaturalna przestrzeń! W ramach
                  > naturalności może być przestrzeń ukryta dla mało rozwiniętej
                  > percepcji, nieosiągalna dla rozumu.

                  To jaka przestrzeń jest nieosiągalna dla zmysłów? Gdzie ona jest?

                  > Intuicja jest również percepcją, ale specyficzną , tak samo jak
                  > jasnowidzenie, czy olśnienie.

                  Który zmysł służy do "jasnowidzenia"? Bo do widzenia, to są po prostu oczy.

                  > Ktoś w życiu doznał czegoś takiego jak przeczucie przyszłości...

                  Każdy (no: prawie każdy) doznaje takich uczuć. Nie każdy daje się takim uczuciom ponieść, bo nie każdy do uczuć podchodzi bezkrytycznie. Wiem to z własnego doświadczenia.

                  > Intuicji nie da się objaśnić rozumowo, ani naukowo i bardzo dobrze, że tak jest.

                  Czego nie da się objaśnić? Tego co opisywałem? Da się i wcześniej to wyjaśniłem.

                  > Na szczęście istnieją tajemnice poznania rzeczywistości, do których nauka
                  > nie ma dostępu, istnieją od starożytności metody i sposoby zawarte w
                  > dawnej Mądrości,. które dają dostęp do możliwości wykraczających poza
                  > szkiełko i oko naukowca.

                  Do jakich starożytnych tajemnic nauka nie ma dostępu? Do tych, które sobie ktoś wymyślił? Jakoś nie przedstawiłeś najmniejszego dowodu na ich istnienie. Tylko słowa, słowa...

                  > Dla ciebie to ułuda, ale ty nie masz żadnej pewności, że tak jest oprócz tego,
                  > że niby istniejesz, chociaż zgodnie z nauką powinieneś i w to wątpić! W związku
                  > z tym to co twierdzisz jest to tylko założenie, że istniejesz. Masz jakieś dowody
                  > na to, że istniejesz?

                  Wychodzą elementarne braki w wiedzy. Jeśli czuję, myślę, piszę, no to zdecydowanie istnieję, bo w przeciwnym razie KTO by czuł, myślał itd.?

                  > Ja mogę twierdzić, że jesteś tylko hologramem, twoje czynności fizjologiczne itd,
                  > jak w Matrixie.

                  Oczywiście, że możesz tak twierdzić! Znowu elementarne braki wyszły.

                  > Skąd wiesz, że ty sam nie jesteś ułudą?

                  Napisałem wyżej. Ułuda sama się nie nie wymyśli. Ale całe otoczenie mogłem sobie wymyślić, to prawda (vide: solipsyzm).

                  > Nie wykazałeś mi żadnego pewnika, samo stwierdzenie, że istniejesz nie jest
                  > nim, skąd to wiesz, że twój umysł nie tworzy tej ułudy, masz w ogóle umysł, może
                  > to tylko jest program, który ci wszystko wmawia?!

                  I nawet nie będę próbował Ci tego wykazywać, a dlaczego - o tym niżej..

                  ...

                  Teraz zadanie do domu: udowodnij mi, że istniejesz.
                  Pozwalam Ci korzystać z całej dostępnej literatury przedmiotu. Jak się z nią zapoznasz, wrócimy do tematu, bo na razie to nie masz pojęcia o czym piszesz.
                  • akademia.magii Re: Baba Wanga opinie 21.04.22, 14:01
                   olek13 napisał:


                   > Teraz zadanie do domu: udowodnij mi, że istniejesz.
                   > Pozwalam Ci korzystać z całej dostępnej literatury przedmiotu. Jak się z nią za
                   > poznasz, wrócimy do tematu, bo na razie to nie masz pojęcia o czym piszesz.

                   Znów ponoszą ciebie emocje, emocje!

                   Gdzie twój chłodny umysł, emocje blokują proces racjonalnego, naukowego myślenia, z którego jesteś tak dumny, bo przerywasz ten proces gdy dochodzą do głosu twoje emocje, w postaci gołych stwierdzeń bez pokrycia o negatywnym zabarwieniu emocjonalnym.

                   Jesteśmy zadowoleni z ciebie, zrobiłeś postęp, że przyjąłeś regułę odejścia od inwektyw, zobaczymy na jak długo? Mózg masz sprawny, ale ma przerwy na wtręty emocjonalne, których jeszcze do końca nie kontrolujesz, jak to skorygujesz, to nie mam żadnych zastrzeżeń, chętnie wrócimy do polemiki z tobą.

                   > ... na razie to nie masz pojęcia o czym piszesz

                   to jest właśnie to, jakie to ma znaczenie dla mnie, ze to napisałeś, odreagowałeś sobie tylko, swoje emocje, które pojawiają się w zderzeniu z innością..., kto nie akceptuje inności musi się denerwować, ale to jego problem...
                   • olek13 Re: Baba Wanga opinie 21.04.22, 16:26
                    ...i w ten sposób znowu zamiast jasnych odpowiedzi dostałem nieproszone i nonsensowne diagnozy. Jak w tym porzekadle: gadał dziad do obrazu...
                    Tak wygląda zderzenie z głupotą, strojącą się w piórka "autorytetu".
                    • akademia.magii Re: Baba Wanga opinie 21.04.22, 19:04
                     Znów te emocjonalne wypady, ludzie mogą być z innych światów, każdy z nich ma swój język, dla siebie są obcokrajowcami szydzenie z tego i atakowanie tego jest dość niskie i małostkowe.

                     Żeby zobaczyć te inne krainy trzeba przekroczyć samego siebie, ale uparte trzymanie się tylko własnego schematu, sprowadza to do głupoty i nonsensu, bez możliwości widzenia poza własnym schematem.

                     Każdy decyduje o sobie i ma wolna wolę i Bóg wszystkich osądzi za ich wybory, nie należy robić za Boga, nie pouczać i nie zmuszać żeby inaczej myślący myśleli jak wymuszacz, jeżeli tego sobie nie życzą. Każdy ma swoją drogę, swoje błędy i swoją karmę.

                     Można uważać, że się jest już idealnym i nie widzi się belki w swoim oku, a wypomina źdźbło u innych.

                     Brak tolerancji, chęć zabierania innym ich prawa do ich własnej drogi jest stosowaniem przemocy, jest wylewaniem dziecka z kąpielą.

                     Wciskanie komuś na siłę swoich prawd jest szkodliwe i jest gorsze od tego gdy ktoś popełnia błąd ignorancji od tego kto ponoć wie i zmusza do tej wiedzy, ale naprawdę sam mało wie, jeżeli tak się zachowuje.
                     • olek13 Re: Baba Wanga opinie 21.04.22, 20:29
                      Głupotę trzeba wyszydzać. Wciskaniu innym głupoty jako prawdy objawionej należy się przeciwstawiać. Pozerskich guru trzeba demaskować.
                      Lekcję odrobiłeś niedouku? Udowodnisz mi, że istniejesz? Potrafisz tylko uprawiać pustosłowie. Fakty Cię nie interesują, ignorancie. Jesteś "mądrym inaczej" i to jest ta Twoja "inność".
                         • olek13 Re: Baba Wanga opinie 21.04.22, 22:40
                          Z satysfakcją porozmawiam z samym sobą, jeśli to uniemożliwi uszustwa takim jak Ty.
                          No i jak z tym dowodem na Twoje istnienie dla mnie? Nadal nic nie kumasz? Taki "jasnowidz", a tu ciemność...
                         • akademia.magii Re: Baba Wanga opinie 22.04.22, 00:50
                          Haec condicio ducit nos ad constantem schizophreniam, quae tum exaltationem technocraticam, in aliis creaturis eorum bonum haud agnoscentem, complectitur, tum utique reactionem hominis omne peculiare bonum negantem.
                         • akademia.magii Re: Baba Wanga opinie 22.04.22, 01:48
                          Olek13 napisał:

                          > I jeszcze gwałcę niewidome i kalekie staruszki.


                          Dlaczego o tym mówisz o swoich domniemanych gwałtach na kobietach, dlaczego podajesz ten przykład to coś przypomina, poniżej cytat zeznania przestępcy:

                          > „Czy obchodzą mnie inni ludzie? Ciężka sprawa. Ale owszem, myślę, że jak najbardziej… tylko nie pozwalam, żeby te uczucia mnie krępowały… to znaczy, jestem życzliwy i przyjacielski jak wszyscy, ale – powiedzmy sobie szczerze – każdy próbuje cię wyrolować. […] Trzeba uważać, panować nad uczuciami. Na przykład potrzebujesz czegoś albo ktoś ci wejdzie w drogę… może planuje jakiś kant… załatwiasz sprawę… robisz, co należy. […] Czy jest mi nieprzyjemnie, kiedy muszę kogoś skrzywdzić? No, czasami. Ale zwykle to tak, jakby… och… [śmiech]… a jakie to uczucie rozgnieść insekta?” (fragm. wypowiedzi psychopaty odsiadującego wyrok za porwanie, gwałt i wymuszenie)

                          Psychopatia to specyficzny rodzaj zaburzenia osobowości charakteryzujący się trzema szeroko rozumianymi wymiarami: aroganckim i kłamliwym stylem funkcjonowania interpersonalnego, poważnymi deficytami rozumienia, przeżywania i ekspresji emocji oraz mocno zaznaczoną impulsywnością zachowania.2 Podwaliny pod współczesne rozumienie psychopatii położył Hervey Cleckley, wydając w 1941 r. książkę The Mask of Sanity, w której podał szczegółowy opis prototypowego psychopaty.1 Jego rozumienie psychopatii koncentrowało się na interpersonalnych i afektywnych jej aspektach, toteż opis, jakiego dokonał, dotyczy głównie tych obszarów funkcjonowania. Twierdził on, iż cechy odnoszące się do charakterystyk afektywnych i interpersonalnych należą do kluczowych dla osobowości psychopatycznej. Stworzył listę 16 cech opisujących osobę, u której stwierdza się psychopatyczne zaburzenie osobowości:

                          nieumiejętność korzystania z uprzednich doświadczeń,
                          konsekwentne powtarzanie zachowania nawet wtedy, gdy jest się za nie karanym,

                          nieumiejętność tworzenia planów życiowych,
                          rzadkie odczuwanie lęku, na ogół brak poczucia winy,
                          nie można na takiej osobie polegać,
                          nieadekwatność motywacji zachowań prowadząca do antyspołecznych przejawów,
                          nieprzestrzeganie zasad dyscypliny,
                          nieumiejętność wyzbycia się dążenia do doraźnych przyjemności,
                          ubóstwo uczuciowe kontaktów emocjonalnych z innymi,
                          życie seksualne ubogie, powierzchowne i o małej integracji uczuciowej z partnerem,
                          nieumiejętność wchodzenia w interakcje społeczne,
                          impulsywność w reakcjach na różne sytuacje, nie branie pod uwagę konsekwencji swojego postępowania mimo znajomości zasad właściwego zachowania,
                          umiejętność robienia dobrego wrażenia na otoczeniu, wzbudzania do siebie zaufania innych i manipulowania nimi,
                          nawet mała ilość alkoholu może wzbudzić impulsywną reakcję, nadmierną fantazję i nieodpowiedzialność,
                          brak wyrzutów sumienia,
                          rzadkie dokonywanie samobójstw.

                          Powinno się wytłuścić wszystkie, ale tylko te wybrane już wiele potwierdzają, a ci co to czytają to dobrze zrozumieją o co chodzi!


                          Dlaczego twoje wpisy są usuwane przez administrację?


                          olek13 [...] 06.04.22, 12:05
                          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.


                          olek13 [...] 08.04.22, 17:50
                          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

                          Dlaczego nikt ciebie nie popiera w tym co robisz atakując innych, natomiast ci co są atakowani są popierani?

                          mooose99 Re: Wyłuskiwanie z masy ezoterycznej "Mistrza 08.04.22, 14:44
                          Bardzo fajny, konkretny tekst, rzeczowy !

                          Natomiast naprawde strata czasu odpisywac temu : Olek 13 , bo to jest materialista ktory az do smierci niczego nie zrozumie, chlopaczek ktory pewnie jest 'attention seeker' : ma tyle czasu ze wypisuje sie w necie.
                          Szuka ulgi.

                          Mysli ze cos wie. Probuje zwrocic na siebie uwage, broni nauki, itd.

                          I pewnie w dodatku zaszczepiony na "Covid"1984 czyli niewiele mu zycia zostalo.

                          Nikogo tutaj Olku 13 twoje wypisywanie nie interesuje !


                          Pozdrowienia dla Akademii, jest milym zaskoczeniem taki dobry tekst w zalewie belkotu na tym forum i nieudolnej kryptoreklamy haha.

                          To są te fakty, o które tak walczy Olek13
                         • olek13 Re: Baba Wanga opinie 22.04.22, 07:12
                          Bardzo solidny przykład braku zainteresowania widzę wyżej. Proporcjonalny do rozmiaru tej epistoły.
                          Proponuję jeszcze, byś mnie porównał ze Stalinem i Hitlerem, to mnie powali mentalnie i moralnie, już nie podniosę się.
                          Naprawdę poproś kogoś o pomoc, bo to już poziom piaskownicy osiąga.
                          I lekcji nie potrafisz odrobić, choć pozwoliłem Ci ściągać. Użyj swego jasnoprzywidzenia i podaj mi dowód na to, że istniejesz.
                         • akademia.magii Re: Baba Wanga opinie 22.04.22, 13:24
                          Forum to nie jest twój prywatny folwark do wyżywania się na innych w sposób agresywny i podły, jeżeli nadal będziesz kontynuował łamanie prawa i regulaminu forum, które przypominamy służy wymianie poglądów, prezentacji idei i propozycji, a nie trollingowi, czy nadmiernej krzywdzącej ekspozycji czyjegoś egoizmu.

                          Będziemy zmuszeni złożyć wniosek zbiorowy do usunięcia ciebie z tego forum, jeżeli się poprawisz i zaprzestaniesz tych agresywnych wycieczek osobistych wobec innych, a od bodajże 2011 roku uprawiasz na tym Forum ten swój proceder, nazbierało się dość materiałów na twoje poczynania, wiele osób obraziłeś nawyzywałeś, na krzywdziłeś bez uzasadnienia, to musi mieć swoje granice takie naganne zachowanie jest szkodliwe społecznie.

                          Uprzedzamy ciebie i dajemy szansę na poprawę, abyś stosował się do regulaminu i ogólnie obowiązującego prawa w RP.                          olek13 Re: Baba Wanga opinie 21.04.22, 22:40
                          Z satysfakcją porozmawiam z samym sobą, jeśli to uniemożliwi uszustwa takim jak Ty.
                          No i jak z tym dowodem na Twoje istnienie dla mnie? Nadal nic nie kumasz? Taki "jasnowidz", a tu ciemność...

                          Jeżeli nie wycofasz swojego bezpodstawnego oskarżenia, które jest karalne przez polskie prawo, to spodziewaj się daleko idących konsekwencji, nie jesteś anonimowy w sieci!
                         • akademia.magii Re: Baba Wanga opinie 22.04.22, 13:33
                          Cyberprzemoc (cybermobbing[1], cyberbullying[2], agresja elektroniczna, elektroniczna przemoc rówieśnicza[3]) – stosowanie przemocy poprzez: prześladowanie, zastraszanie, nękanie, wyśmiewanie innych osób z wykorzystaniem Internetu i narzędzi typu elektronicznego takich jak: SMS, e-mail, witryny internetowe, fora dyskusyjne w internecie, portale społecznościowe i inne. Osobę dopuszczającą się takich czynów określa się stalkerem.

                          Cyberprzemoc pojawiła się na przełomie XX i XXI wieku. Napastnicy prześladują swoje ofiary złośliwymi i obraźliwymi SMS-ami lub e-mailami. Bardziej drastyczną formą ataku jest sporządzanie witryn internetowych, wpisów na forach dyskusyjnych czy dręczenia przez komunikatory sieciowe takie, jak Gadu-Gadu lub Tlen.pl oraz Facebook.

                          Zamiarem internetowych chuliganów jest zdyskredytowanie konkretnej osoby lub grupy ludzi czy nawet całych społeczności. Takie działania wynikają z poczucia anonimowości lub bezkarności sprawców i ułatwiane są np. zamieszczeniem witryny internetowej na serwerze w kraju, w którym pisemne groźby nie są przestępstwem.

                          Taka forma znęcania się nad swoimi ofiarami, zdaniem psychologów wynika z trzech powodów:

                          łatwiej poniżać, dyskredytować i szykanować, gdy istnieje szansa ukrycia się za internetowym pseudonimem i nie ma potrzeby konfrontacji z ofiarą oko w oko;
                          sprawca może spreparować poniżającą treść bez potrzeby reagowania na bieżąco, jak jest np. w przypadku rozmowy osobistej czy wideo;
                          sprawca może działać w dowolnym czasie, a ofiara nie ma możliwości ucieczki, jak jest w przypadku osobistych kontaktów – jej profil cały czas jest dostępny w sieci.

                          Prześladowanie przez internet jest szczególnie groźne dlatego, że kompromitujące czy poniżające materiały są dostępne w krótkim czasie dla wielu osób i pozostają w sieci na zawsze, jako kopie na wielu komputerach, nawet po ustaleniu i ukaraniu sprawcy.
                         • akademia.magii Re: Baba Wanga opinie 22.04.22, 16:02
                          Nie czytasz uważnie, nawet najpodlejszym daje się szanse. Dostałeś ostrzeżenie, na stanie się lepszym człowiekiem nigdy za późno!

                          Szlachetność jest dzisiaj cechą mało popularną, zapomnianą, niedawno narzekałeś na ludzkość i społeczeństwo jakie jest mało rozumne i podatne na złe wpływy, zastanów się, na ile przykładasz się sam do tych wpływów dobrych lub złych?

                          Jeżeli coś krytykujesz, to czy sam jesteś dobrym przykładem adekwatnym do swoich propozycji?

                          W odróżnieniu od innych my nie jesteśmy nienawistni i nie bierzemy odwetu, nie jesteśmy agresywni, lubimy ludzi i chętnie rozmawiamy z oponentami.

                          Nie zgadzamy się na agresję i szerzenie nienawiści. Na zaczepki odpowiadamy adekwatnie, jesteśmy zrównoważeni i nie popadamy w skrajności.

                          Pisz na temat, to będziesz czytany i nie myl treści merytorycznych z twoimi emocjonalnymi wyskokami wobec innych ludzi.
                         • olek13 Re: Baba Wanga opinie 22.04.22, 16:36
                          Co szlachetnego jest w ogłupianiu ludzi? Co dobrego jest w opowiadaniu bredni o czarach?
                          Treści merytoryczne, powiadasz - niestety dawno już straciłem resztkę złudzeń, że podejmiesz merytoryczną dyskusję. Postrzegam jako kpinę to, że w ogóle do tego nawiązujesz po tej całej serii prób z mojej strony. Więc daruj sobie, nie jesteś do tego zdolny.
                         • akademia.magii Re: Baba Wanga opinie 22.04.22, 17:22
                          Nie rozumiesz zjawisk, procesów, ludzi, ani jak widać samego siebie, stąd te twoje ciągłe narzekania, biadolenia i mało zrozumiałe wykrzykiwania.

                          Nic nie wnosisz konstruktywnego do rozmowy. Popraw się chłopczyku, zacznij poważnieć i wyrastać z przykrótkich spodenek.

                          Twoje uwagi to nie kończące się pretensje, nie masz na nic wpływu.

                          Kto zajmuje się czarami?


                         • olek13 Re: Baba Wanga opinie 22.04.22, 17:34
                          Zgodnie z przewidywaniami - merytorycznie do bólu.
                          W tym co mówisz jesteś kompletnie niewiarygodny. Każde kłamstwo i wykręt jest dobry, by uniknąć odpowiedzi na temat. Ale co tam, chcesz - masz: czary, magie i inne cuda to Twoja domena. Niezliczoną ilość razy pytałem o dowód, proponowałem test, wykluczający oszustwo. Odpowiedź zawsze była godna Putina: takie mundury to można kupić w każdym sklepie z mundurami...
                          Nie będę Cię traktował jak poważnego rozmówcę, a jeśli tego chcesz, musisz się długo i mocno starać, kuglarzu.
                         • akademia.magii Re: Baba Wanga opinie 22.04.22, 20:04
                          Nie masz nic do powiedzenia w temacie, nie znasz się na tym. Nie masz na nic wpływu, jesteś godny politowania z tymi twoimi psychiczno-psychiatrycznymi wykrzywieniami.

                          Jesteś ignorantem totalnym, nie jesteś głupi, ale otumaniony przez określony rodzaj propagandy.

                          W RP jasnowidzenie, wróżenie, uzdrawianie, są usankcjonowane przez polskie ustawodawstwo, zakładasz działalność i pracujesz. Ludzie mają prawo do tego, żeby na tym zarabiać. Polskie państwo im dało, ty nic nie dałeś i nic nie możesz zabronić, ani zarać.

                          Jak każda profesja podlega karom w przypadku ujawnienia szkodliwości społecznej, nie masz nic do gadania w tym temacie, nie ty decydujesz, kto może się tym zajmować lub nie.

                          Możesz sobie bełkotać jedynie na forum, a jak znów naruszysz prawo i regulamin, będziesz miał konsekwencje.

                          Gadać z tobą to jak walić w pusty bęben, szkoda więcej naszego czasu, ludzie potrzebują pomocy, umierają w tym czasie, po co gadać z zombie, który zamiast zająć się czymś pożytecznym. zawraca ludziom poważnym gitarę!

                          Głosy ze środowiska potwierdzają, że osiągasz wręcz odwrotny rezultat do swoich zamierzeń, naspędzasz zwolenników i klientów do ezoteryki, wszyscy są do ciebie zniechęceni, zniesmaczeni i obrzydzeni, głupota zawsze napędza Mądrość, taka jej durna rola kompostu i materiału dyaktyczno-pokazowego, na którym można się nauczyć, czego nie należy robić.

                          Powodzenia życzymy!

                          Poniżej doskonały obraz głuchoty i głupoty
                         • olek13 Re: Baba Wanga opinie 22.04.22, 20:41
                          Krzycz głośno i tup nogami, że prawo sankcjonuje kuglarstwo, fruwanie w obłokach i bieganie po głębokiej wodzie. A jeśli twierdzisz, że potrafisz jasnowidzieć i czarować - to kłamiesz okrutnie i przed każdym sądem to powtórzę. Możesz sprawdzić, jeśli chcesz.
  • akademia.magii Re: Baba Wanga opinie 14.04.22, 14:49
   Istnieje bardzo dużo kontrowersji wokół Baby Wangi, jednak mało kto neguje jej zdolności jasnowidzenia, sam Hitler ją odwiedził w czasie wojny w jej wiejskiej chacie, chciał wiedzieć jak skończy się napaść na Związek Radziecki, ostrzegła go przed wojną ze Związkiem Radzieckim, Wanga opisywała tę sytuację, że była zagrożona utratą życia, modliła się tak mocno, że Hitler zrezygnował z jej zabicia, machnął ręką i odszedł.

   Problem polega na tym, że wiele rzeczy dopisano Wandze później, dlatego trudno teraz się w tym wszystkim rozeznać. Tysiące poszczególnych osób przekonały się o jej darze na własnym przykładzie.

   Podobnie było z Wolfem Messingiem, który przepowiedział Hitlerowi śmierć gdy napadnie na Rosję, Hitler wyznaczył nagrodę za jego głowę 200 tys marek. Messing przewidział dokładną datę zakończenia II wojny światowej, a także uprzedził Stalina o tragicznej śmierci jego syna.

   Kontrowersje wokół tych ludzi są tylko jedne, czy korzystali z sił pozytywnych, czy też nie, większość ludzi, którzy się z nimi kontaktowali, stwierdzali jednoznacznie ich niezwykłość i niepospolitość.  • sevrena Re: Baba Wanga opinie 15.04.22, 16:25
   Było nawet medium stalinowskie, przeszło ponoć do pokoju Stalina mimo ochrony Berii.Ja miałam z tyam sposobem nawet ie hipnotyczną styczność... dość że osoba która to robiła zgodnie z tytułem zdała "egzamin" -została poczytana za wspólną nawet "grupę" ze współtowarzyszami w przedziale w pociągu -wszyscy długowlosi, bilet grupowy - nawet kontroler dał się 'nabrać" że kobieta jest mężczyzną.
   Rozmowa cytuję, wyciąga dziewczyna bilet,zawiedziona, że gościu o niej zapomniał....(zapomniała na moment co zrobiła..'.czary' były "auto" "udawała"faceta )
   -O! A ja myślałem, że pan z grupą...
   W ogóle ekstra czlowiek, ezoteryczka, JEST na sieci...nie ma może w mięśniach aż tyle co my z siłki mamy - ale po co jej mięśnie , 50 - 60 kilo to ona "na palcach" uwala" - siłą woli.Lubię z nią ćwiczyć, zna ją z tego pół Warszawy...ale nie chce gadać to nie...swoje kocie sprawy ma.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka