Dodaj do ulubionych

Dlaczego on wciąż pisze: 10 mieczy

19.06.22, 14:16
Witam,
Czy mogę prosić o pomoc w interpretacji karty 10 mieczy w odpowiedzi na pytanie: "Dlaczego on wciąż pisze?
Nie rozumiem znaczenia tej karty w tym kontekście. Znam jedynie podstawowe znaczenie tej karty, intuicja też niczego mi nie podpowiada.
Sytuacja wyglądała tak: poznała się para. Było niby fajnie. Raptem kilka, kilkanaście spotkań. Sympatycznie, radośnie, ale nie wszystkie cechy takie jakby się chciało widzieć u partnera życiowego. Plus rozbieżności typu skrajna punktualność u jednego i skrajne spóźnialstwo u drugiego. Po rozmowach typu: Pan, gdy umawia się z Panią nie powinien przychodzić 15 min wcześniej, bo później czeka 30 min i się irytuje, dodaniu kilku innych niezgodności nastąpiła cisza. Pani odebrała to jako zakończenie bez wyjaśnienia, ale, że relacja była bardzo świeża, luźna i niepotwierdzona, to wyjśnień też nie potrzebowała ani nie oczekiwała.
Nagle Pan się odezwał i odzywa się niemal codziennie.
Zapytałam kart: dlaczego on wciąż pisze?
10 mieczy.
Czy chce po prostu pisać dla samego pisania? Tj zasypywać wiadomościami? O takim znaczeniu 10 mieczy słyszałam. Czy ciężko mu się pogodzić z tym, że nastąpił koniec, ponieważ narobił sobie nadzieji? Bo narobił jej sobie... I 10 mieczy pokazuje tu kurczowe trzymanie się tego co było?
Czy pisze po to, żeby powbijać noże w plecy? Zbyt lajtowa znajomość, aby mówić o wielkim zranieniu...
Dlatego nie rozumiem znaczenia tej karty w tym kontekście.
Czy możecie coś podpowiedzieć?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka