Dodaj do ulubionych

Kremy do twarzy z AZS Wpisujcie wasze hity i kity

09.09.09, 14:18
U mnie ostatnio hit - krem atopra Lekki idealny pod makijaż dobrze nawilża, ale mam wrażenie że skóra szybko się przyzwyczaja i musze go stoswać wymiennie

Emolium krem specjalny - jest dobry ale tłuscioch straszny najlepiej na noc po wieczornej kąpieli , rano skóra gładka nawilżona jak skóra niemowlaka

Lipobase - jest ok choc ciężko go rozprowadzić ma dość gęstą konsystencję jednak swe zadanie spełnia dobrze, natłuszcza skórę itd. Polecam
Obserwuj wątek
    • markus0123 Re: Kremy do twarzy z AZS Wpisujcie wasze hity i 10.09.09, 10:01
      Sam nie wiem co może tu pomóc. Próbowałem już większości znanych kremów a
      ostatnio chwyciłem się nawet z Oilatium i też nic. Na twarzy pojawiają mi się co
      jakiś czas czerwony wykwity które zaczynają trochę drażnić.

W zasadzie jedyne co mi pomaga to posmarowanie od czasu do czasu Elocomu w maści
      albo Cutivate.
      • ev-ol Re: Kremy do twarzy z AZS Wpisujcie wasze hity i 09.03.15, 08:08
        Dermaveel - pierwsza aplikacja wspomagająca leczenie AZS u dzieci
        Osobiście polecam, mój syn jest zadowolony.
        Pielęgnacja dziecka z AZS jest uciążliwa, jest związana nie tylko z koniecznością wsmarowywania leków, nierzadko w dużo obszary skóry, ale również z koniecznością bycia w prowadzonej terapii niezwykle systematycznym i dokładnym. Ponadto sama czynność wsmarowywania maści jest dość kłopotliwa. Dziecko musi być kilka razy dziennie rozbierane do zabiegu smarowania kolejnym lekiem i aby w ogóle uzyskać chęć współpracy dziecka przy terapii, należy z podawania leku uczynić rodzinny rytuał, wpisać go na stałe w plan codziennych czynności.
        Rozwiązaniem zaproponowanym firmie Heel Polska przez Greytree był projekt, a w następstwie jego akceptacji, wykonanie aplikacji wspierającej rodzica w leczeniu AZS u dzieci: Aplikacji Dermaveel i brand hero kameleon Derek.
        Tu wideo prezentacja aplikacji:
        www.youtube.com/watch?v=9PmtUrk9CXo&feature=youtu.be
        To link do aplikacji:
        play.google.com/store/apps/details?id=com.heel&hl=pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka