Dodaj do ulubionych

ACNE STOP nowość w walce z trądzikiem! POLECAM

25.08.11, 17:12
Cześć Dziewczyny a może i Chłopcy ;)
Jako iż sama borykam się z uciążliwym trądzikiem, postanowiłam podzielić się z Wami kilku rewelacjami na ten temat ;)
Moje problemy z cerą zaczeły się ok. 4 lata temu, a dokładniej od momentu rozpoczęcia stosowania podkładów, pudrów i innych różnych "upiększaczy". Do dziś od tamtego czasu borykam się z prześladującymi mnie dniami i nocami wągrami, zatkanymi porami, pryszczami i innymi dziwactwami. Głównie wszystko kumuluje sie w tzw. strefie T (czoło, nos, broda). Próbowałam walczyć z tym na rożne sposoby - od Normarderm Vichy, Effeclar La Roche Posay, przez Acne Derm aż po ostatnio znalezioną nowość - Acne-Stop. I tu uwaga..miłe zaskoczenie!
Na krem ten trafiłam zupelnie przypadkowo - ot, tak szukajac kolejnych magicznych sposobów na pozbycie się trądziku zobaczyłam reklame tego cudeńka. W pierwszej chwili oczywiście pomyślałam "jasne, jasne...kolejny supermagiczny krem, którym pewnie gdybym wysmarowała sobie pięty byłby taki sam efekt". Ale skuszona możliwością przetestowania go stwierdzilam 'a niby dlaczego nie?' Nic nie trace, a nóż widelec uda mi się wyeliminować chociaż kilka tych potworków z twarzy. Zawsze to juz jakiś progress ;P
I powiem szczerze..nie zaluje tej decyzji! Od tygodnia stosuję Acne-Stop i jestem naprawdę zadowolona! Przede wszystkim jego zaletą jest superwydajność!! Mimo, że nakładam go wcale nie w takim małych ilościach z mini pudełeczka, które posiadam ubyło zaledwie kilka milimetrów(a pamiętajcie, że stosuje go już tydzień ;P). Zapach nie należy może do 'powalających na ziemię', ale w końcu nie to jest najważniejsze - im mniej substancji zapachowych tym mniejsze ryzyko podrażnień. Przy dwóch pierwszych aplikacjach towarzyszyło mi lekkie uczucie pieczenia (podobnie zresztą jak kiedyś przy Acne Dermie) ale jak dla mnie to całkiem zdrowy objaw - krem daje wyraźne sygnały, że działa. I to nieźle! Po kilku dniach zauważylam, że moja cera stała się bardziej jednolita i gładka. Gdy kiedyś borykałam się też z miejscami świecącymi, na przemian ze "schodzącą" skórą - ten problem zostal już wyeliminowany. Acne Stop doskonale matuje skóre, nie pozostawia tłustej warstwy. A co do pryszczy...nie znikneły może w zdumiewającej ilości, ale jest lepiej! I to najważniejsze, dlatego bez obaw mogę go Wam polecić.
Ale mimo wszystko jeśli macie jakieś kosmetyczne nowinki godne polecenia, bardzo chętnie wysłucham!
Pozdrawiam! :)
Obserwuj wątek
    • okm789 Re: ACNE STOP nowość w walce z trądzikiem! POLECA 26.08.11, 02:02
      fajnie, że nie tylko ja się tak napaliłam na Acne-Stop
      też polecam bo i mi pomaga
      stosuję tydzień i już widzę poprawę
      nie świecę się
      mniej pryszczy
      buźka gładsza i jędrniejsza
      krem nadzwyczaj wydajny

na pewno kupię jak skończy mi się próbka
      99zł za Acne-Stop (cena z allegro) to nie dużo, przy założeniu, że wystarcza na ok 3 miechy
    • reniusia87 Re: ACNE STOP nowość w walce z trądzikiem! POLECA 19.09.11, 17:04
      Ja też ostatnio wypróbowałam Acne Stop. Jestem z niego zadowalona. Próbowałam podobnie jak ty całej listy specyfików i w porównianiu do innych ten sie całkiem dobrze sprawdza. Po tygodniu zauważyłam poprawe, co prawda sie jeszcze błyszcze, ale nie mam juz takich wielkich niespodzianek jak wczesniej. Ponadto krem jest super wydajny i nie wysusza skóry na wiór jak inne tego typu kremy. Polecam i życzę powodzenia w walce.
        • mimi-mo Re: ACNE STOP nowość w walce z trądzikiem! POLECA 23.02.12, 23:40
          Kupiłam na allegro 2 tygodnei temu małe opakowanie. Paczka przyszla nastepnego dnia co mnie bardzo zaskoczylo:) ale pozytywnie:) sam krem też spisuje się bardzo fajnie. W mailu od nich dostałam info, że na poczatku skóra może wygladać troche gorzej, bo bedzie sie oczyszczać, ale u mnie nie bylo tak zle. teraz z dnia na dzien jest lepiej:) co mnie zdziwiło, to że ten krem nie wysusza cery. Stosowałam już kilka specyfików i po każdym miałam tak suchą skórę że tragedia. A jak się smarowałam kremem nawilżającym to twarz świeciła się tak, że hoho. A tutaj twarz mam nawilzona, ale nie blyszczę się. Ja jestem zadowolona i z czystym sumeiniem polecam:)
    • kobietron Re: ACNE STOP nowość w walce z trądzikiem! POLECA 04.05.12, 11:45
      dziewczyny, powiem szczerze wstydziłybyście się umieszkać takie informacje. chyba, że jesteście pracownicami ACNE-STOP i Wasze wypowiedzi mają służyć marketingowi tego produktu.

ja się niestety dałam nabrać. mam 26 lat, z trądzikiem walcze od mniej więcej 10, raz trądzik jest, potem znika i tak w kółko. bardzo męczące. przeszłam przez wszystkie leki/maście/kremy oprócz retinoidów doustnie bo się boję skutków ubocznych.

co do ACNE-STOP: co za ŚCIEMA! używałam 2 miesiące, kupiłam w aptece w której Pani zarzekała się, że jest rewelacyjny. odstawilam wiec moje leczenie dermatologiczne (skinoren żel rano, na wieczor na zmiane differin i benzacne) i postawilam na acne-stop. i co? I MIAŁAM SKÓRĘ OKROPNĄ, STRASZNĄ, MNÓSTWO KROST I ZASKÓRNIKÓW. jestem wściekła, nie na kasę która wydałam, ale na WASZE KŁAMSTWA, w żywe oczy, oszukujecie ludzi tym kremem i dobrze o tym wiecie.

WSTYD! Naprawde WSTYD!

Teraz moja cera wygląda bardzo dobrze bo wróciłam do leczenia i dodałam trochę nowych rzeczy. Opiszę - może komuś pomoże (mi zajęło wypracowanie tego 10 ciężkich lat...):
      1.codziennie rano lub wieczorem nakładam LEROSETT (taka maseczka z glinki), droga jest,ale warta swojej ceny. ona oczyszcza skóre, po niej cera jest mniej tłusta i zaskórniki jakby były mniejsze.
      2. SKINOREN żel - rano na całą twarz.
      3. DIFFERIN żel - na noc co 3 dzień.
      4. BENZACNE - na noc co 3 dzień
      5.TRIACNEAL AVENE - na noc co 3 dzień.

Oprócz tego kupiłam sobie w aptece NAPAR Z BRATKA i piję go 2X dziennie (zmniejsza łojotok), łykam CYNK i SELEN i kupiłam BIOMARINE (tran z wątroby rekina). Twarz myję żelem pharmaceris, ale w zasadzie wszystkie które do tej pory stosowalam byly OK, tylko pharmaceris jest tańszy (jakieś 22pln).

Nie używajcie tego szitu ACNE-STOP, nie działa, producentka żeruje na naszym zdołowaniu i nienawiści do własnej cery...
      Życze powodzenia z kuracją! Mi się w końcu udalo, Wam też sie uda!
      • mil_ka_87 Re: ACNE STOP nowość w walce z trądzikiem! POLECA 06.05.12, 23:25
        Ja stosuję acne stop od 3 mies i prawie pozbylam sie problemu. znam dwie osoby ktore tez stosowaly i tez ten krem im pomogl. jedna z nich to moja kolezanka ktora polecila mi ten krem, druga to moja siostra ktorej ja polecilam acne stop. i zadna z nas nie pracuje dla nich:P sama walcze z tradzikiem do 7 lat i probowalam juz chyba wsyztskiego co sie da, tcyh rzeczy o ktorych piszesz tez. wszystkie one mi wysuszaly skore, ciagle dostawalam jakiegos podrazneia, jedne mniej drugie wiecej. ale nie twierdze, że te produkty są do du** i producenci zeruja na naszej "nienawiści i naiwności". jednemu podejdzie to, innemu cos innego. acne stop to pierwsyz preparat, który stosuje, a ktory nie podrażnil mi skóry. nie jest wysuszona, wszystko ladnie znika, nowe prawie sie nie pojawiaja. przedtem jak miałam wysuszoną skóre, albo strasznie swiecaca zaden puder nie trzymał sie na twarzy, a po jego nalozeniu wszystko jeszcze bardziej sie swiecilo i wygladalam smiesznie (najwieksze uczulenie dostałam po tej maseczce laroset - tak jak wtedy chyba nigdy nie piekla mnie twarz). wiem, ze nei powinno sie przy tradziku nakladac makijazu, ale bez niego nie wyjde z domu:) ni dosc ze prawie uporalam sie z tradzikiem, to to co mi pozostalo na twarzy moge zamaskować pudrem. inne preparaty na to nie pozwalaly.
        ja w odroznieniu od poprzedniczki nie bede najezdzac na inne produkty, ale polece ten, który mi pomógł. jakbym od razu zaczela go stosowac to oszczedzilabym mase kasy i czasu a nie stosowalam tone sztucznych srodków. za bardzo lubie swoja twarz:)
      • happiness555 Re: ACNE STOP nowość w walce z trądzikiem! POLECA 06.08.12, 20:30
        Czy wy nigdy nie zrozumiecie, ze DLA KAŻDEGO DZIAŁA CO INNEGO. Jeden nie zobaczy zmian, drugiemu pogorszy, a trzeci bedzie zachwycony.Trzeba spróbować na własnej skórze Ja tez kiedy tylko zobaczyłam cos na tradzik to od razu forum i czytałam wszystko.. Jedni pisali ze pomaga inni ze to jakieś gowno i tak jest zawsze. Do wszystkiego sie zniechecalam po przeczytaniu. Po tym wszystkim stwierdziłam ze musze sama sprobowac  i prosze Acne stop pomogło :) 

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka