Dodaj do ulubionych

krosty na policzkach

19.03.14, 07:47
Witam!
Mam 22 lata. Od 8 miesięcy sukcesywnie i wyskakują mi na policzkach ropne cysty, których nie da się wycisnąć. Reszta twarzy jest gładka. Zaznaczę, że pojawiło się to znienacka. Zapewne ma to podłoże hormonalne, ale jaki hormon powinnam zbadać? Czy jest ktoś kto zmaga(ł) się z podobnym problemem jaki dotyczy mnie lub ma kogoś znajomego z tą przypadłością?
Obserwuj wątek
    • jan440 Re: krosty na policzkach 27.03.14, 09:25
      Jak ropne to raczej bakterie. Spróbuj olejku AC3 od dr Nemo, jego olejki antybakteryjne są niesamowite, kosztuje 8zł, po 2 tygodniach myślę, że zmiany na lepsze będą zdecydowanie zauważalne.
      • lalabe8 Re: krosty na policzkach 27.03.14, 17:29
        Dziękuję za odpowiedź !

pozdrawiam serdecznie
    • 3kalafior Re: krosty na policzkach 03.04.14, 17:05
      polecam sprawdzic tego typu tresci, wiele pozwola wyjasnic i odnalezc przyczyne wystepowania tradziku krostynatwarzy.blogspot.com/
      • lalabe8 Re: krosty na policzkach 26.08.14, 17:48
        dziękuję serdecznie za odpowiedzi ! pozdrawiam .
    • matik1166 Re: krosty na policzkach 26.08.14, 17:28
      Proszę zbadać poziom androgenów (hormonów płciowych). Ze swojej strony polecam ebbok "Jak pokonać trądzik?" w którym problem trądziku opisany jest KOMPLEKSOWO:

1. www.empik.com/jak-pokonac-tradzik-kucharski-mateusz,p1100532709,ebooki-i-mp3-p
    • ains Re: krosty na policzkach 14.06.15, 10:42
      a co dermatolog na to/kosmetyczka? oczyszczanie twarzy jakieś było robione? bo ja na przykład robiłam tak i później kupiłam żel Alaclarin i op miesiącu mi przeszło wszystko. wa razy dziennie się smarowałam, nic nie wyciskałam, bo to tez jest ważne i wszystko ustało. Teraz juz nie mam żadnych problemów.
    • margotta77 Re: krosty na policzkach 01.08.16, 22:11
      Najprościej będzie wybrać się do ginekologa-endokrynologa, on będzie najlepiej wiedział jakie badania zlecić. Inaczej możesz wydać pieniądze i nic z tego nie wyniknie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka