Dodaj do ulubionych

Zabiegi dla Panów z Restylane

20.07.17, 21:53
Pomyśl o swoim mężczyźnie z nami!

Gabinet DermatologiaBielsko.pl zaprasza na zabieg dla mężczyzn z wykorzystaniem preparatu Restylane! Nasi lekarze Wojciech Żarow i Elżbieta Rutkowska przyjmują od poniedziałku do piątku od 12 do 20-tej. Zadzwoń 538 442 328, umów się na wizytę, porozmawiaj z lekarzami i popraw swój wygląd i samopoczucie.

WYGŁADZENIE ZMARSZCZEK I BRUZD
Restylane dodaje objętości poprzez poprawę struktury skóry. Uzyskane dzięki zabiegom efekty, widoczne są natychmiast i utrzymują się przez długi czas, ale nie mają charakteru permanentnego. Restylane nie tylko unosi i wygładza zmarszczki, ale również przywraca prawidłową strukturę Twojej skóry.

PRZYWRÓCENIE USTOM OBJĘTOŚCI
Restylane został tak opracowany, aby modelować i uwydatniać również usta. Bez względu na to czy chciałbyś mieć bardziej miękkie, pełniejsze usta lub po prostu zaznaczyć ich krawędź, jest to możliwe z Restylane.

KSZTAŁTOWANIE KONTURÓW TWARZY
Dzięki Restylane możesz poprawić kształt górnej części twarzy. Iniekcja Restylane może uwydatnić lub przywrócić kontur Twojej twarzy, poprzez uwydatnienie skóry nad policzkami.

REWITALIZACJA SKÓRY CAŁEGO CIAŁA
Restylane Skinboosters odmładzają Twoją skórę, likwidując skutki fotouszkodzeń i naturalnego procesu starzenia. Dzięki uzupełnieniu ilości kwasu hialuronowego w strukturze skóry, Restylane Skinboosters odnawiają strukturę skóry, poprawiając jej jędrność oraz zwiększając elastyczność.
Przeprowadzone liczne badania kliniczne, dowodzą, że Restylane Skinboosters poprawiają jakość skóry i mogą być wykorzystane do odmłodzenia wszystkich jej partii. Gwarantuje natychmiastowe rezultaty podczas zabiegów wygładzania zmarszczek oraz bruzd, uwydatniania konturów twarzy oraz rewitalizacji skóry.

Czym Jest Restylane?
Restylane to żel pochodzenia niezwierzęcego, zawierający stabilizowany kwas hialuronowy, w 99% zbliżony do naturalnego kwasu hialuronowego. Efekty zabiegu Restylane są natychmiastowo widoczne i długotrwałe, ale nie permanentne. Daje Ci to możliwość wyboru czy i w jaki sposób podtrzymać uzyskany rezultat.

Efekty zabiegów Restylane utrzymują się przez wiele miesięcy i mogą być podtrzymane poprzez powtarzanie zabiegów raz lub dwa razy w roku.

Zapraszamy na Panów na zabiegi!
dermatologiabielsko.pl/74/zabiegi-dla-panow
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka