Dodaj do ulubionych

Szukam lokalu na Komunię na 20 osób

IP: *.res.pl 25.01.10, 06:08
Miało być gdzie indziej ale zaszły zmiany i nie wiem czy nie za
późno.Może tutaj ktoś coś podszepnie.Dzięki.Kto już amawiał to
proszę o ceny.Ile i dlaczego tak drogo?
Obserwuj wątek
    • Gość: gostek Re: Szukam lokalu na Komunię na 20 osób IP: 84.38.160.* 25.01.10, 09:11
      Pewnie nie zaplacieś zaliczki albo grymasisz.A teraz placzesz na forum.
      • Gość: Minia Re: Szukam lokalu na Komunię na 20 osób IP: *.res.pl 25.01.10, 16:43
        Idź do łazienki poruszaszskórąodprężyszsię...a nie zaśmiecaj forum.
        Pytam poważnie.Wiem że trochę późno ale jak pisałam coś się zmieniło.
    • Gość: asia Re: Szukam lokalu na Komunię na 20 osób IP: *.19.165.1.osk.enformatic.pl 25.01.10, 18:17
      Po wszystkich uroczystościach rodzice dziecka zaprosili gości na obiad do
      restauracji przy Zamku w Łańcucie.
      "-" trzeba dojechać
      "+" piękna sceneria (można wyjść na spacer a nie cały czas siedzieć "za stołem")
      , jedzenie b.dobre, ceny podobno zbliżone do tych co w Rzeszowie. Ja polecam -
      jako gość byłam b.zadowolona

Powodzenia
    • Gość: jola Re: Szukam lokalu na Komunię na 20 osób IP: *.rzeszow.mm.pl 25.01.10, 18:57
      ja polecam pałacyk w Boguchwale prowadzi to ODR jedzenie rewelacja
      cena jakies 80 zł na osobe
    • Gość: romeczek Re: Szukam lokalu na Komunię na 20 osób IP: *.rz.izeto.pl 25.01.10, 19:05
      polecam antałek na nowym mieście. tuż za sklepem jedynka. tam mają najtaniej.
      wiem co mówię, bo rok temu organizowałem synowi.
    • Gość: XXX Re: Szukam lokalu na Komunię na 20 osób IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.01.10, 09:33
      Na pewno będziesz zadowolona z restauracji Toscana na ul. Dukielskiej w
      Rzeszowie. Koszt to jakieś 85 zł./ osoba - full opcja. Jedzenie pyszne. Nic Cię
      nie obchodzi... Dla mnie rewelka.
    • Gość: Anka Re: Szukam lokalu na Komunię na 20 osób IP: *.rzeszow.vectranet.pl 26.01.10, 11:19
      Tylko Dworek na Dąbrowskiego ale nie wiem czy będą tam terminy, duże
      prawdopodobieństwo ze są już rezerwacje.
      • Gość: mama Re: Szukam lokalu na Komunię na 20 osób IP: 109.243.21.* 26.01.10, 11:24
        A może Icam na Rejtana? Mają kilka sal, może akurat. I nie wiem czy nie płaci
        się ok. 50 zł od osoby, ale radzę sprawdzić.
    • Gość: gościu1 Re: Szukam lokalu na Komunię na 20 osób IP: 62.93.47.* 26.01.10, 13:41
      Ja CI polecam BIESIADĘ na Ćwiklińskiej (Zalesie). Niejedną tego
      typu imprezę organizowali.
      • Gość: Minia Re: Szukam lokalu na Komunię na 20 osób IP: *.res.pl 26.01.10, 16:30
        Dziękuję bardzo za te adresy.Sprawdzę. Wiele do których dzwoniłam
        jest już zarezerwowanych.Miało być mniej osób ale rodzina się
        rozrosła i w mieszkaniu byłoby ciasno.Dziękuje.
        • Gość: mama Re: Szukam lokalu na Komunię na 20 osób IP: 188.33.11.* 26.01.10, 16:45
          Jak będziesz miała jakieś konkrety i będzie coś godnego polecenia to się odzywaj :)
    • Gość: Anna Re: Szukam lokalu na Komunię na 20 osób IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.10, 21:17
      Restauracja Grotesque na ul. Przesmyk koło Ambasadora.
    • Gość: anna Re: Szukam lokalu na Komunię na 20 osób IP: *.rzeszow.mm.pl 26.01.10, 21:30
      www.figarorestauracja.pl/
      Ceny od 75 do 90 zł od osoby.
      • Gość: komunista 1956 r Po co to robicie ? IP: *.livrp1.nsw.optusnet.com.au 28.01.10, 10:46
        U mnie to mama upiekla kruchy placek z marmolada. Przyszedl chrzestny zladl
        kawalek i napil sie herbaty. Dal mi czekolade Wedla 100g i tyle bylo calej
        parady po komuni. Chrzesna to mnie pod kosciolem to nawet po glowie poglaskala i
        pochwalila jaki to ja jestem fajny chlopaczek. O tak wygladalo to u mnie.
        A wy to juz dostaliscie komletnego jobla z tymi przyjeciami. Leczyc sie juz
        musiecie u psychiatry bo jestecie kopnieci w ciemie
        !!
        • Gość: tak Re: Po co to robicie ? IP: 94.42.116.* 22.05.10, 23:50
          Zgadzam się w 100%!!!!!!!!
          To co teraz się wyprawia to jest paranoja,psychoza czego dawno nie można nazwać
          KOMUNIĄ
          zaznaczam,że jestem z rocznika 1985...
    • Gość: komunista 1956 r Tak to jest gdy IP: *.livrp1.nsw.optusnet.com.au 28.01.10, 10:51
      sie wyzej sra jak dupe ma!!!
      • Gość: tolki Re: Tak to jest gdy IP: 109.243.224.* 28.01.10, 13:16
        U mnie komunia tez byla dawno temu, i tez wygladala troche inaczej jak dzis
        slub, chrzciny czy inne wazne uroczystosci, ale dzis mamy XXI wiek, i to ze
        kiedys spalo sie na zapiecku i chodzilo w pazuchach, i sralo do wiadra lub
        wychodka, to wcale nie znaczy ze dalej tak byc musi!

Sa wydarzenia w zyciu czlowieka ktore warto jakos szczegolniej podkreslic. W
        zaleznosci od nastawienia, bo znam takich ktorzy maja duzo kasy i nie wydaja na
        takie uroczystosci. Wszystko zalezy od punktu siedzenia. Po co krytykowac - ktos
        pyta o lokal, to inni podpowiadaja z ludzkiej zyczliwosci, bo po to jest to
        forum. Po co od razu galy wybaluszac i rzucac obrazliwymi epitetami. Jak jestes
        sfrustrowany to sam sie idz leczyc a nie innym nakazuj. Zwykle tak bywa, ze ci
        ktorzy sami potrzebuja opieki psychologa czy psychaitry, sami nadaja sie do
        leczenia. I to biegiem marsz! Przepraszam ze bez polskich liter, ale sie spiesze.
        • Gość: Latino Re: Tak to jest gdy IP: 188.33.132.* 28.01.10, 19:30
          Ot chamisko pokazało poziom.Prostaku skoro nie masz nic mądrego do powiedzenia
          to siedź cicho i nie błaźnij się,a przede wszystkim naucz się odpowiadać na
          pytania.Nikogo nie interesuje twoja komunia w przedpotopowych czasach!Być może
          swoją edukację zakończyłeś na podstawówce i stąd ten poziom i w dodatku skleroza
          ,bo musiałeś po czasie przypomnieć sobie,aby się jeszcze raz odszczeknąć.Za
          komuny to były czasy....A zegarka ci nie dali?To ile ty dziadu masz lat?
          • Gość: komunista 1956 r Re: Tak to jest gdy IP: *.sbr25.nsw.optusnet.com.au 30.01.10, 09:54
            Bieda z nedza na podkarpaciu i do garka nie ma co wlozyc, a tu ARTYSTA sie
            odzywa co go mama miala z tym co widelkami obracal gnoj u hrabiego w Lancucie.
            Bogaty nad podziw, az majatkiem smierdzi od niego na necie.
            A zegarka mi nie dali bo na margaryne mleczna do placka komunijnego z marmolada
            brakowalo i uzyli ceres. He he he. A rok byl wtedy 1956-ty. Studia skonczylem na
            wyzszym poziomie jak ty masz obecnie, a lat mam szesdziesiat i trzy i pol. Jak
            umiesz liczyc po tych
            swoich habilitacjach zaocznych to se policz nedzarzu po studiach na wojewodzkim
            uniwesytecie marksizmu-leninizmu z tytulem doktora hamowatego.
    • Gość: ania Re: Szukam lokalu na Komunię na 20 osób IP: *.ostnet.pl 28.01.10, 22:27
      polecam dwa bratanki tylko nie wiem czy są wolne miejsca super plac
      zabaw dla dzieci i dobre jedzonko
      • Gość: Minia Re: Szukam lokalu na Komunię na 20 osób IP: *.res.pl 29.01.10, 15:25
        Problem ze w tym czasie jest kumulacja i wszystko jest zajęte.Są
        lokale(lokaliki)które podjełyby się ale wystrój
        (coś ala Pub)nie przystoi do tej uroczystości.Do tego taki
        jakiś ,smród,odór ni to papierosów ni starego oleju ? Ech szukam
        dalej zgodnie biblią SZUKAJCIE A ZNAJDZIECIE.Pozdrawiam i dzięki za
        wskazówki.
        • Gość: joanna Re: Szukam lokalu na Komunię na 20 osób IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.10, 14:38
          Ja zarezerwowałam sobie na 16 maja miejsca w grotesce, wyszło mi po ok 50 zł od
          osoby - spróbuj tam - ładny lokal.
          • Gość: Kamil:-) Re: Szukam lokalu na Komunię na 20 osób IP: *.root.com.pl 27.04.10, 17:46
            Polecam nowo otwartą restauracje STANGRET przy ul.Przesmyk 6 w
            Rzeszowie
            Bardzo dobre jedzonko i ceny dopasowane do gości, miałem tam
            chrzciny i wszystko bardzo było bardzo dobrze zorganizowane.
            POLECAM
            • Gość: Po Komuni Re: Naszej córci odbyła się w Grotesce IP: *.bb.sky.com 22.05.10, 22:15
              Bardzo miła obsługa,bardzo przystępne ceny i po prostu wielkie
              dzięki.
    • Gość: sss Re: Szukam lokalu na Komunię na 20 osób IP: *.rz.izeto.pl 22.05.10, 22:48
      W Kielnarowej - przy WSIZie- bodajże Taberna pod sosnami. Troszkę daleko, ale
      moim zdaniem warto. Byłam tam na jednej imprezie.
    • Gość: Kaja Re: Szukam lokalu na Komunię na 20 osób IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.11.13, 11:29
      pewnie już za późno;) ale może dwa bratanki na Kwiatkowskiego?
      • Gość: zenek Re: Szukam lokalu na Komunię na 20 osób IP: *.centertel.pl 10.11.13, 13:40
        Tam to już dawno temu było za późno
    • rz2014 Re: Szukam lokalu na Komunię na 20 osób 18.03.14, 17:18
      troche się spóżniłaś ale może coś ci sie uda znaleść, dzwon i pytaj
    • wislocki12 Iluminacja! 19.03.14, 01:18
      Ręce opadają z suchym trzaskiem! Już wiem, na czym polega katolicyzm!
    • gabi_be Re: Szukam lokalu na Komunię na 20 osób 22.04.14, 10:55
      W moim przypadku komunię córki wyprawiłam w www.dwabratanki.pl/ odłożyłam trochę oszczędności, nie ma co żałować...
      zyskałam mnóstwo cudnych wspomnień z tego dnia, goście byli zadowoleni, ja sama również zaskoczona m.in. miłą i łatwą współpracą z ludzmi Hotelu, pięknie udekorowane sale (z klimatyzcją, tego dnia akurat to nas uratowało) no i pyszne jedzenie! Polecam.
    • milenad1 Re: Szukam lokalu na Komunię na 20 osób 14.01.19, 10:37
      Ja organizowałam komunię mojej córce w tym hotelu www.hoteleden.com.pl/. Jestem bardzo zadowolona. Serwują pyszne jedzenie (porcje duże i ładnie podane). Obsługa sprawna i w odpowiedniej ilości. Sala ładna i komfortowa. A przy tym ceny mają ok. Polecam
    • wislocki12 Trzeba modlić się... 14.01.19, 22:09
      W tych czasach to trzeba modlić się, a nie wynajmować sale na komunię... :-(
    • wislocki12 Reklama jest dźwignią... 05.03.19, 20:00
      To mi wygląda na niezłą autoreklamę... ;-)
    • wislocki12 Wieczernik 05.03.19, 22:57
      Najlepszy na komunię byłby wieczernik. Dla 13... ;-)
      • Gość: karm0lita Re: Wieczernik IP: *.play-internet.pl 21.05.19, 23:20
        Organizowałam komunię dzieci na 17 osób w Restauracji Ursus przy Factory, może komuś się przyda, może ktoś szuka lokalu tej okolicy. Ja jestem zadowolona z jedzenia i z samego lokalu, no i oczywiście z ceny.
    • alinkamilk Re: Szukam lokalu na Komunię na 20 osób 02.01.20, 12:10
      Ja robiłam córce komunie w Hotelu Eden i jestem zadowolona. Bardzo ładnie przygotowali salę, smaczne jedzenie i miłą obsługa na czele z panią menadżer. Niebawem organizuję tam chrzciny drugiej córki
    • magdabum Re: Szukam lokalu na Komunię na 20 osób 30.01.20, 11:04
      Polecam Hotel Grand Rzeszow www.grand-hotel.pl/pl/chrzcinyikomunie/ sama niedawno urządziłam tam komunie synkowi a wczesniej chrzciny córki wszystko wypadło świetnie obsługa miła jedzonko pyszne jak u mamy i wygląd całego hotelu sali itd jest olśniewający polecam każdemu :)))
    • komunieichrzciny Re: Szukam lokalu na Komunię na 20 osób 22.09.22, 12:50
      Tutaj można znaleźć świetne sale chrzcinyikomunie.pl/rzeszow

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka