Mielec chce chronić nieletnich przed dopalaczami

IP: *.rzeszow.mm.pl 02.10.10, 07:18
hehe.. i znowu dewotki, szary polski plebs daje o sobie znac.. czemu wrzuca sie znowu wszystkie produkty z tzw. 'dopalaczy' do jednego worka ?? bo np. susz do palenia czy pigula...to dwie mocno rozne rzeczy.. dlaczego nie ma takich afer odnosnie vodki ?? ktora wyrzadza 1000 razy wieksze spustoszenie w polskich rodzinach a i panstwo polskie na tym zarabia ?? he ?? obludnicy..
    • Gość: NATA Mielec chce chronić nieletnich przed dopalaczami IP: 188.33.83.* 02.10.10, 09:02
      Dobry przykład dla innych Straży Miejskich a w szczególności w Rzeszowie gdzie również można sprawdzać młodzież szkolną przy punktach zajmujących się handlem dopalaczami. Rodzice poprzez Rady Osiedlowe i na spotkaniach z Prezydentem powinni bezwzględnie podejmować ten temat.
    • Gość: ll Re: Mielec chce chronić nieletnich przed dopalacz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.10, 09:59
      Bo wódzia jest niemal środkiem płatniczym w PL, sprzedaż wódzi przynosi kasiorkę z akcyzy dlatego wódzia jest cacy, a dopalacze są be.
Pełna wersja