Dodaj do ulubionych

Nie możesz przejechać wózkiem? Dzwoń do straży ...

IP: *.19.165.24.osk.enformatic.pl 21.07.11, 19:26
U nas straż miejska pilnuje tylko kościół Farny i to aż 2 strażników ( kobieta i mężczyzna), a ul. Sobieskiego nie można przejść ( na rogu Grunwaldzkiej) chyba że bokiem, a nie ma szans żeby przejechać wózkiem.
Obserwuj wątek
  • Gość: salmonella Nie możesz przejechać wózkiem? Dzwoń do straży ... IP: *.pool.mediaWays.net 21.07.11, 19:49
   Ja nie rozumiem, co to znaczy, ze straz miejska nie interweniuje. To od czego ta straz miejska jest? To tak, jakby policjant na sluzbie szedl, tuz przed jego nosem ktos wywrocil staruske, zarbal jej torebke, a policjant idzie dalej i nic.
   Czlowiek czuje sie po prostu bezsilny, jak czyta takie rzeczy. Naprawde nie pozoszaje nic innego, jak akty wandalizmu typu rysowanie po lakierze
  • Gość: żółw Nie możesz przejechać wózkiem? Dzwoń do straży ... IP: *.play-internet.pl 21.07.11, 22:29
   Pod latarnią najciemniej.
   Urząd Miasta przy Ofiar Getta. Od tyłu budynku jest wejście dla niepełnosprawnych ze specjalnym dzwonkiem, wzywającym pomoc. Tymczasem chodnik od podwórka, prowadzący do tych drzwi jest najczęściej zastawiony w całej szerokości przez samochody tzw. interesantów. Niepełnosprawny jeśli będzie przewidywalny, albo będzie miał szczęście wybierze objazd urzędu od strony ul. Piłsudskiego, musi tylko pokona krzywy chodnik. Jeśli okrąży budynek od strony ul. Sobieskiego wtedy czeka go przykra niespodzianka i albo zawróci albo bedzie musial sobie radzic z przejazdem po trawniku.
   • Gość: rere Re: Nie możesz przejechać wózkiem? Dzwoń do straż IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 24.07.11, 13:18
    do:f,odezwał się w tobie prezes głupków wsiowych z za##pia.Nieposzanowanie prawa w naszym klechistanie powoduje ten właśnie bajzel,ty się wytlumaczysz brakiem paliwa(drobna sprawa) a ktoś znacznie wyżej ciebie,bolesną obstrukcją przy podpisywaniu kontraktu na bud.autostrad,itd,,itd.Cały czas wszyscy się tłumaczą z czegoś,byleby nie zrobić tak jak trzeba,osobo!!! pisząca te bzdury!! tu trzeba myśleć trochę inaczej,juz nie ma ich i nas.A to że straznicy miejscy grają w bilard kieszonkowy,a biorą kasę za pracę-za to trzeba komendanta publicznie wybatożyć na rynku wśród zebanego wokół tłumu.Jak ktos był u Gebelsów i widział jak tam sie postępuje to może cokolwiek powiedzieć i napisać.Jesteśmy miastem "bratnim"z Bielefeldem,a hajdaż tam po nauki-łaziki w mundurach straży miejskiej!.
  • Gość: joozek Re: Nie możesz przejechać wózkiem? Dzwoń do straż IP: *.150.167.68.csa-net.pl 21.07.11, 23:59
   Dla mnie to jest skandal że artykuł propaguje agresję. To że inni źle parkują nie upoważnia innych do niszczenia cudzego mienia. Przez takich ludzi jak pani prezes, która twierdzi że to miejska dżungla, tu jest walka, rośnie poziom agresji w społeczeństwie i to do niczego dobrego nie prowadzi.
   Ja jestem zarówno kierowcą majacym czasem problemy ze znalezieniem miejsca do parkowania jak i ojcem małego dziecka. Jednak nigdy nie przyszło mi do głowy aby irytować sie na źle zaparkowany samochód zawsze był sposób by go obejść i nie był to dla mnie jakiś duży problem.
   MIasto jest ciasne, mało miejsc parkingowych, jednak myślę że przy większej życzliwośći i większym zrozumieniu potrzeb drugiej strony tę ciasnotę będzie nam łatwiej znieść do czasu zorganizowania wiekszej ilości miejsc parkingowych. W tym kierunku powinny iść główne działania, dajmy kierowcom parkingi to zwolnią chodniki. Zgadzam się że przypadki źle parkujących należy piętnować i karać ale róbmy to w poszanowaniu prawa i cudzej własności.
  • Gość: ddr Nie możesz przejechać wózkiem? Dzwoń do straży ... IP: *.38.160.60.resman.pl 22.07.11, 09:44
   Nasz Wielki Wódz zyje w przekonaniu ze jak miasto jest zakorkowane to jest innowacyjne ,Nasz Wielki Wódz chce zbudować kładkę aby ludzie drapali się po schodach 4 metry wyzej ale aUto musi jechać bo to prestige dla miasta ...NAsz WIelki Wódz wpadł na pomysł aby na Mickiewicza parkować po obu stronach ulicy ...NAsz Wielki Wódz zlikwidował strefę parkingową a na Słowackiego nabździł betonowych kratek aby Krawaciarze mieli gdzie parkować ...Nasz Wielki Wódz jest MĄdry i Wielki i to jemu nalezą się medale na pierwsi za owe zasługi ...NAsz Wielki Wódz popiera walkę na dole i fotodonosy bo to oznacza ze coś się dzieje - więc jak zobaczycie jakies auto na chodniku !!!! wybijcie mu wszystkie szyby ,porysujcie gwożdziem lakier ,napiszcie mu na masce ze jest h..., zbijcie kierowcę, oplujcie jego matkę, zróbcie zdjęcie i wyslijcie tam gdzie trzeba - wszak to miasto innowacji sięgające ongiś po tytuł stolicy kultury ....
  • Gość: kas Nie możesz przejechać wózkiem? Dzwoń do straży ... IP: 62.93.51.* 22.07.11, 09:53
   Jest w centrum miasta podwórko pomiędzy uliczmi Piłsudskiego, Asnyka, Sobieskiego, Pl.Ofiar Getta gdzie ma siedzibę Urząd Miejski. Wjazd tam jest ograniczony : nie dotyczy mieszkańców i pojazdów MZBM. Notorycznie wjeżdżają tam pojazdy na obcych numerach rejestracyjnych, często do Wydziału Komunikacju UM. Mieszkańcy mają problem ze znalezieniem miejsca do parkowania. Dodatkowy problem mają osoby uprzywilejowane. Administracja ustawiła znaki wg mające oznaczać miejsca do parkowania dla inwalidy i na asfalcie namalowała rodzaj kopert. Strażnicy Miejscy przy jednej z interwencji stwierdzili jednak,że znak jest NIEPRAWIDŁOWY , takie oznaczenie jest "samowolą administratora" nie istnieje w przepisach ruchu drogowego w związku z tym oni nie mają podstaw do wypisania mandatu osobie nie mającej uprawnień inwalidzkich a parkującej na kopercie pod takim znakiem.
   Co ciekawe kilka miesięcy wcześniej mieli podstawę ukarać takiego kierowcę, a na dzień dzisiejszy twierdzą że dkąd ten znak będzie nieprawidłowy oni nie będą interweniować. Administrator tego terenu twierdzi zaś że znak jest dobry i każdy wie co oznacza . Stan ten trwa i trwać będzie na zapleczu Urzędu Miasta bo jest wygodny dla wszystkich oprócz mieszkańców i uprawnionych inwalidów.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka