Dodaj do ulubionych

Zajazd Pastewnik w Przeworsku

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.11, 10:23
Często przejeżdzając przez Przeworsk, zatrzymywaliśmy się aby zjeść obiad.
Czysto, smacznie, niezła obsługa. Jedno z nielicznych, bezpiecznych od zatruć pokarmowych miejsc....
Niestety, więcej posilać się tam nie będziemy a to z tej przyczyny że ajent "zmusza" klienta do zostawiania większej ilości gotówki poprzez nie przyjmowania płatności kartą poniżej 25 złotych!.
Właśnie ostatnim razem, spotkała nas ta niespodzianka bo akurat w bardzo upalny dzień mieliśmy ochotę zjeść mniej a co za tym idzie taniej niż zwykle.....
Ludzie, aby prowadzić biznes trzeba być elestycznym w imię zasady "klient nasz pan" wychodzić jemu własnie na przeciw. Utrzymanie terminalu kosztuje tylko 100zł na miesiąc!.
Obserwuj wątek
    • Gość: Wujek Dobra Rada Re: Zajazd Pastewnik w Przeworsku IP: *.150.169.3.fenomenalny.net 26.07.11, 11:01
      Kartka informacyjna była? Jak była, to Właściciela problem czy chce zarabiać czy nie! Wolność jest i Dowolność! Wzdłuż trasy jest kilka miejsc na drobne przekąski poniżej 25 zł.
    • Gość: kamil Re: Zajazd Pastewnik w Przeworsku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.11, 11:16
      Wchodząc do pastewnika akceptujesz regulamin pastewnika. Trzeba było sie zapytać od jakich kwot można płacić kartą... I niby jak wymusza więcej pieniędzy? Dla tych którzy płacą gotówką też żąda żeby kupili coś za ponad 25 zł? Przecież każdy normalny człowiek ma przy sobie gotówke. A jakby bankowość elektroniczna padła chociaż na godzine bo już nawet byś gotówki z bankomatu nie wybrał... aleś mądry... I strzeliłeś focha bo gość chce zarobić? myślisz że on prowadzi instytucje charytatywną żeby na tym nie zarabiać? oj boże... w sklepie jak Ci nie wydadzą grosza z reszty to też pewnie strzelasz fochy... W estoni, na łotwie itd przeprowadzili ataki cyberterrorystyczne na banki i nikt nie mógł wybrać złotówki z konta a jak ty nie masz gotówki przy sobie to co? umrzesz z głodu w takiej sytuacji. Pojedziesz do zakopanego i za oscypka płacisz kartą? poza tym wygodnie jest sie obsługiwać gotówką niż kartą. Wielki biznesmen sie znalazł bo płaci za wszysto kartą. i co? myślisz że to przeczytam i będę omijał pastewnik szerokim łukiem bo płatność karty jest realizowana powyżej 25 zł? idź do mcdonalds i kup se 2 kanapki i cole za poniżej 25 zł.
      • Gość: klient Re: Zajazd Pastewnik w Przeworsku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.11, 11:33
        Wytłumacz mi proszę co znaczy "strzelić focha", bo mam problem ze zrozumieniem?!
        Naucz się również posługiwać poprawnym nazewnictwem, inaczej wstyd zabierać głos.....
        Rozumiem, że Litwa czy Estonia pospołu z Polską dopiero "przyglądają" sie kartom płatniczym bo są nie 100 a 200 lat za murzynami, jednak nie oznacza to że ktoś kto taką formą posługuje się od lat musi stawać przed faktem dokonanym i pozwalać się naciągać!
        Jesteś prawdziwym przedstawicielem siermiężnej Polski, zastanawia mnie jednak fakt skąd masz dostęp do techniki XXwieku jakim jest internet, hahahaha
        • Gość: kamil Re: Zajazd Pastewnik w Przeworsku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.11, 12:17
          Nieznajomość prawa szkodzi! Trzeba było się zapytać powyżej jakich kwot możesz zapłacić kartą kelnera a z przyjemnością by Ci odpowiedział. Jakbyś wziął kredyt w banku to też byś sie nie pytał jakie są warunki i ile ta spłata faktycznie wyniesie? I co mi z karty gdy tak jak już wspomniałem na wakacjach kartą nie zapłace czy to nad Soliną, w Zakopanym itd... I sie chciałeś wyżalić na tym forum czy co? Bo chyba nie zaopiniować że Pastewnik to straszne, złe miejsce gdzie okradają klientów... Jak Cie stać na karte to Cię stać na 25 zł. A jak sie jeść nie chciało to trzeba było jechać do domu. Gotówka jest nadal twardą walutą i nic tego nie zmieni. Nie rozumiem po co pisałeś ten post... Skoro sie obraziłeś na właściciela Pastewnika trzeba mu to było powiedzieć a nie nam bo i tak Ci nie współczujemy.
          • Gość: vyga Re: Zajazd Pastewnik w Przeworsku IP: 194.126.210.* 26.07.11, 12:54
            no sorry nie bede pytac w kazdym sklepie czy restauracji od jakiej kwoty mozna placic karta, skoro widnieja naklejki ze mozna, to oczekuje ze ograniczen nie ma
          • Gość: klient Re: Zajazd Pastewnik w Przeworsku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.11, 16:53
            Słuchaj, robisz się upierdliwy, nadal zabierasz głos, jesteś właścicielem czy majordomusem w tym przybytku, ze go tak zaciekle bronisz?!.
            Od lat mieszkam poza Polską i płacenie kartą jest dla mnie tak naturalne jak dla ciebie sranie!.
            Tam gotówka to przeszłość, ludzie jeśli mają w kieszeniach to najwyżej drobne!, ale dla ciebie twoja teza to świętość jak dla każdego siermiężnego chłopka-roztropka więc więcej polemizować z tobą nie będę...
            I jeszcze te wywody o cyber atakach w krajach" podrabianych tygrysów", to ja tobie współczuję bo jestes żałosny......
            • mjot1 Re: Zajazd Pastewnik w Przeworsku 26.07.11, 19:23
              Gość portalu: klient napisał(a):
              > Od lat mieszkam poza Polską i płacenie kartą jest dla mnie tak naturalne jak...
              > Tam gotówka to przeszłość, ludzie jeśli mają w kieszeniach to najwyżej drobne!

Należy nadmienić, że dywagujemy tu o niebagatelnej kwocie 25 zł! ;-)
            • Gość: kamil Re: Zajazd Pastewnik w Przeworsku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.11, 20:05
              skoro tu mieszkasz to po co tu przyjeżdżasz jeść? taniej niż za granicą co nie?! chyba że jeździsz do niemiec zbierać truskawki i już wróciłeś...
        • mjot1 Re: Zajazd Pastewnik w Przeworsku 26.07.11, 19:30
          > Rozumiem, że Litwa czy Estonia pospołu z Polską dopiero "przyglądają" sie kartom
          > płatniczym bo są nie 100 a 200 lat za murzynami, jednak nie oznacza to że ktoś kto taką
          > formą posługuje się od lat musi stawać przed faktem dokonanym i pozwalać się naciągać!

Hm... płacenie gotówką to "pozwalać się naciągać"
          Tego ja zdziczały ciemniak faktycznie pojąć nie potrafię...

Ot panisko raczyło nas nawiedzić...
          O czworakach zapomniał?
          • Gość: kamil Re: Zajazd Pastewnik w Przeworsku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.11, 20:24
            no gość nawet w portfelu nie ma 25 zł... a jakby coś sie stało i trzeba by było zapłacić w razie W gdzieś gdzie nie ma możliwości zapłacenia kartą to co? będziesz żebrał, grał na gitarze jak Ci ktoś na jakiejś wiosce do kapelusza nawrzuca złociszy?? robisz afere z własnej głupoty polaczku
            • Gość: klient Re: Zajazd Pastewnik w Przeworsku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.11, 19:06
              Słuchaj sredniowieczny cepie, wróć do podstawówki bo nie czytasz ze zrozumieniem to po pierwsze, po drugie odp.....rz się idioto, dla którego powtarzam po raz wtóry karta płatnicza to kosmos przez duże S!.
              Jesteś widzę doskonałym znawcą tematu emigracji truskawkowo-szparagowej, zbieraj je więc między jednym a drugim szorowanień pastewnikowego kibla tylko na Boga czytaj w międzyczasie co dzieje się w świecie bo twój obecny" światopogląd" plasuje cię.......
              I jeszcze jedno, gdybyś mógł zobaczyć zawartość mojego portfela srałbyś dalej niz widział,hahaha
              • Gość: kamil Re: Zajazd Pastewnik w Przeworsku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.07.11, 19:23
                no właśnie widze ile masz pieniędzy bo jesteś wielce obrażony że ktoś Ci pozwala zapłacić kartą powyżej 25 zł. Jakbyś miał dużo kasy to byś miał to daleko a tak liczysz na współczucie innych internautów
                • Gość: klient Re: Zajazd Pastewnik w Przeworsku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.11, 20:28
                  Wiesz co, ty jesteś imbecyl, nadal bierzesz udział w dyskusji nie rozumiejąc jej sensu!
                  Ręce opadają, idz może do jakiegoś specjalisty i poproś o pomoc, bo jesteś wyraznie nakręcony a to już jest niebezpieczne dla ciebie samego.....
                  Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, nie bierzesz pod uwagę żadnych argumentów, używasz bezustannie tych samych słów, dwubiegunowa maniakalna???
                  • Gość: kamil Re: Zajazd Pastewnik w Przeworsku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.07.11, 22:21
                    ty klient już jedź do tych niemców zbierać truskawki bo za chwile na chleb nie zarobisz
      • Gość: vyga Re: Zajazd Pastewnik w Przeworsku IP: 194.126.210.* 26.07.11, 12:11
        Przecież ka
        > żdy normalny człowiek ma przy sobie gotówke.

ciekawa opinia, widocznie jestem nienormalna i wiekszosc moich znajomych takze.
        nie mam w zwyczaju miec w portfelu wiecej niz 50zł, a nawet jak mam to i tak tam gdzie mozna place karta.
        • Gość: kamil Re: Zajazd Pastewnik w Przeworsku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.11, 12:40
          a potem stoicie przed kasą przez 5 minut w tesco bo niby transakcje bezgotówkowe są szybkie! a potem płaczecie że wam konto wyczyścili!!
          • Gość: vyga Re: Zajazd Pastewnik w Przeworsku IP: 194.126.210.* 26.07.11, 12:56
            nie robie problemu z stania przed kasa, i nie nikt mi nie wyczyscil konta, przynajmniej mam wglad na co dokladnie ile wydalam, i nie musze trzymac miliona rachunkow
            • Gość: kamil Re: Zajazd Pastewnik w Przeworsku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.11, 18:29
              Robisz problemy bo płacenie kartą długo schodzi itd... a co liczysz ile wydałaś na chleb, mleko, i ciastka? za każdym razem biegniesz do komputera i sprawdzasz ile Ci zostało?? ja nie trzymam miliona rachunków, mam dobrą pamięć i wiem za co ile zapłaciłem. Ktoś sie zapyta o cene nowej kurtki i sprawdzasz w kompie ile to faktycznie kosztowało?
              • Gość: Lumpek Re: Zajazd Pastewnik w Przeworsku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.11, 21:25
                Kamil,pogięło Cię? czy płacąc kartą muszę sprawdzać cenę czegokolwiek w kompie?
                Twoje wszystkie wypowiedzi nie trzymają się kupy.
                Idź ,wyluzuj i tu nie wracaj , bo bzdurzysz.
              • Gość: vyga Re: Zajazd Pastewnik w Przeworsku IP: 194.126.210.* 27.07.11, 06:58
                Ktoś sie zapyta o cene nowej kurtki i sprawdzasz w kompie i
                > le to faktycznie kosztowało?
                tak a potem robie zestawienie w excelu:)

dla mnie placenie karta to po prostu wygoda. poza tym zapominasz o tym ze duzo ludzi posluguje sie karta kredytowa a nie platnicza, wiec to oczywiste ze woli zaplacic taka karta w sklepie a nie wyciagac pieniadze z bankomatu bo wtedy sie to po prostu nie oplaca. no coz ale pewnie tego nie zrozumiesz. obstawiam ze rachunkow tez nie placisz przez internet a biegasz z gotowka na poczte.
                • Gość: kamil Re: Zajazd Pastewnik w Przeworsku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.07.11, 09:36
                  płace w banku poprzez przelew dzięki temu mam potwierdzenie banku, pieczątke a nie jakiś papierek który sobie sam drukuje
                  • aimm Re: Zajazd Pastewnik w Przeworsku 27.07.11, 20:31
                    Kamil...to wszystko co tu piszesz to tak na poważnie, czy trollujesz?
                    • Gość: kamil Re: Zajazd Pastewnik w Przeworsku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.07.11, 20:47
                      a zawracałbym sobie głowe dla jaj??
                      • aimm Re: Zajazd Pastewnik w Przeworsku 27.07.11, 21:40
                        Pomyślałam,że to cakiem możliwe...:)
    • jakmutam Re: Zajazd Pastewnik w Przeworsku 26.07.11, 16:33

Utrzymanie terminalu kosztuje tylko 100 zł na miesiąc!.

Jesteś niedoinformowany czy usiłujesz wprowadzić ludzi w błąd. Jest jeszcze prowizja od każdej transakcji. Wynosi ona kilka procent (w zależności od operatora ) i jest płacona przez sprzedawcę usług lub towarów. W przypadku niskich wartości transakcji może ona pochłonąć całą marżę przedsiębiorcy. Czy gdybyś to ty musiał zapłacić tą prowizję to sięgałbyś tak łatwo po kartę przy drobnych płatnościach? Więc nie dziw sie tej sytuacji. A jako klasyczny przykład podam ci , że w żadnym sklepie sieci Biedronka nie zapłacisz kartą nawet za grube zakupy bo prowizja zjadłaby im większość marży.
      • Gość: kamil Re: Zajazd Pastewnik w Przeworsku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.11, 18:24
        no to widać jaki ten "klient" mądry - najpierw sie dowiedz na czym chłopie świat stoi a potem sie fochaj że ktoś Cię chce jawnie okraść i wmawiaj nam nieprawdę!! Taki ORMOwiec z Ciebie jest chyba, jakbyś mógł to bys wziął pałe i byś nam wszystkim wlał!!
        • Gość: klient Re: Zajazd Pastewnik w Przeworsku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.11, 19:19
          Skończ tę komedię, dość się już ośmieszyłeś!!!!
          Ludzie usiłują wytłymaczyć ci co nie co a ty nadal swoje, zainstaluj się najlepiej w Skansenie bo tam ci będzie swojsko a i przy okazji w tamtejszej szkole na tabliczce pamiętającej czasy Cesarza Franciszka będziesz mógł skrzętnie zapisywać swoje wydatki, bogaczu z dziurawymi kieszeniami, hahahaha
          • Gość: kamil Re: Zajazd Pastewnik w Przeworsku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.07.11, 20:03
            no to powiedz bohaterze co robisz za granicą? skoro z ciebie taki Pan to sie przyznaj co robisz i gdzie?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka