Dodaj do ulubionych

"Kto troszczy się o rolnika, to troszczy się o ...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.11, 20:15
Wara od polityki. Wy sczególnie trzoszczycie sie o ludzi. Zabierzecie ostatni grosik z każdego by wam było lepiej. Oddajcie nasze podatki, które zabieracie w konkordacie.
Obserwuj wątek
  • Gość: Ciastkarz Walka z reżimem IP: 79.139.95.* 28.08.11, 21:31
   "Jeśli się jedzie gdziekolwiek, do krajów sąsiednich, do najbliższych i dalszych, to spotka cię życzliwość, gościnność, ale kobieta tam najczęściej umie upiec jeden placek, dlatego że poddali się temu strasznemu reżimowi, który w niewoli 70 lat trzymał te narody. (..) A polskie kobiety - pojedziesz w Bieszczady, pojedziesz gdziekolwiek, w najgłębszą wioskę, postawią ci zestaw takich ciastek, ciast () (które) są smaczne, wykwintne. Nie ustąpią paryskim ani rzymskim cukierniom - mówił podczas niedzielnej mszy dziękczynnej za zebrane plony."

   Ideał sięgnął... ciasta!
   • Gość: stasiek Re: Walka z reżimem IP: 62.22.53.* 29.08.11, 08:51
    Co za szuja z tego klechy. Ileż w tym człowieku bezinteresownej nienawiści. Ale zawsze ma coś do powiedzenia na każdy temat, znawca życia codziennego. A to rolnikom źle w Polsce? KRUS, dopłaty z Unii... Takie domy na wsiach pobudowane, że głowa mała! I co z tą kulturą wiejską niby? Diskopolo w remizie, chlanie wódy do upadłego i rozbijanie się po wiochach calibrą po tuningu... Idźże klecho już do domu...
  • Gość: konrad "Kto troszczy się o rolnika, to troszczy się o ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.11, 19:47
   Ksiądz dobrodziej producenta z konsumentem pomylił stawiając teze że nasza wieś jest producentem dochodu narodowego.
   Toż dobrodzieju chłop na podkarpaciu ani żywi ani broni jak drzewiej bywało jeno patrzy żeby uniia dopłaty do hektarów czyli nic nierobienia dała a miastowe dorzuciły się do KRUSu i sfinansowali składki zdrowotne.
   Ale co do słodyczy to pełna zgoda zwłaszcza babki mamy że palce lizać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka