Dodaj do ulubionych

Ile Ferenc ma "lajków" na fan page'u?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.11, 08:11
Też mi odkrycie, od kilku miesięcy temat funkcjonuje na Forum Gazety Tadeusz Ferenc - genialny menadżer.

Wypadałoby wspomnieć skąd to "odkrycie ameryki".
Obserwuj wątek
  • Gość: obiektywnie Ile prezydent Ferenc ma "lajków" na fan page&ap... IP: *.126.193.77.rev.sfr.net 26.10.11, 11:22
   Ten "fan" to jeden z użytkowników forum inwestycje.rzeszow.pl, czyli kolejny domorosły ekspert od wszystkiego, który pomimo młodego wieku (dwadzieścia pare lat) i zero doświadczenia uważa, że wie wszystko najlepiej. Gdy się jednak bliżej przyjrzeć szybko okazuje się, że poza krzykiem ta osoba nie ma żadnej wiedzy, a jedynie dziecinne fascynacje nie mające nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem.
  • Gość: znajomy p kuźmicza Re: Ile Ferenc ma "lajków" na fan page'u? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.11, 16:46
   Panie Marku! Kopę lat. Wreszcie się pan objawił!!! Cieszę się. Gdzie możemy opublikować ciążące na Panu tytuły wykonawcze i przegrane sprawy w sądzie gospodarczym, za nieuregulowane należności jakich się pan dopuścił? Tutaj, na facebooku czy może od razu na stronie p. Ferenca? Przyznaję, że ma Pan tupet, panie "biznesmenie"! jeszcze nie dawno NIE MIAŁ PAN NIC. Nic co mógłby zająć komornik, a teraz: ho ho ho! Cieszę się.

   pozdrawiam,
   znajomy
  • Gość: nollet Opluć jako anonim byle smieć potrafi! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.11, 06:35
   Kuźmicz ujawnił swoją tożsamość, opisuje zasługi Ferenca, tak, jak je widzi i ocenia. Anonim, czyli nikt, opluwa Kuźmicza podważajac jego uczciwosc. Kuźmicz nie napisał niczego o swojej uczciwosci, tylko dokonaniach Ferenca. Nie ujawnia anonim swojej tożsamosci, bo nie ma gwarancji, czy zarzuty są prawdziwe, ale slyszał o nich, mówili ludzie, gdzie slyszał? nie pamieta, jacy ludzie mówili? No ludzie, rózni. A z tych samych źródfeł wiem, że anonim to zasłużony pedofil, dwa razy skazany za pedofilię i ten zarzut jest tak samo prawdziwy jak zarzuty anonima
   • Gość: Stolica imitacji Re: Opluć jako anonim byle smieć potrafi! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.11, 06:47
    "Kuźmicz ujawnił swoją tożsamość, opisuje zasługi Ferenca, tak, jak je widzi i ocenia. Anonim, czyli nikt, opluwa Kuźmicza podważajac jego uczciwosc. Kuźmicz nie napisał niczego o swojej uczciwosci, tylko dokonaniach Ferenca."

    Kuźmicz, czyli autor... Political Fiction. Marnujesz się Pan, Panie Kuźmicz na tym fejsie :))) "Zasługi"... Ferenca... :))) gościa któremu Rzeszów zasługuje zacofanie i brak perspektyw. Co za... fantazja :)))
    • Gość: Rzeszowianka Obiektywnym okiem IP: *.rzeszow.vectranet.pl 27.10.11, 10:03
     Ile jadu i złośliwości w Państwa komentarzach. Naprawdę godne pożałowania. Jeśli ktoś kogoś obraża proszę podawać imię i nazwisko oraz źródło informacji, a nie rzucać anonimowo oskarżenia zasłyszane nie wiadomo skąd.
     Jeśli ktoś pamięta Rzeszów sprzed 10 lat oraz prezydenturę Pana Szlachty widzi ogromną różnice. Rozumiem, że każdy może mieć własne zdanie, ale martwią mnie bardzo tendencyjny artykuł w gazecie wyborczej, która z kolei żarliwie popiera oponenta Pana Ferenca, oraz bardzo złośliwe komentarze czytających. Trochę więcej obiektywizmu drodzy Państwo. Jest wiele stron o znanych ludziach i nikt nie jest za to piętnowany. Natomiast domniemana przeszłość Pana Marka Kuźmicz nie ma nic wspólnego z tworzeniem strony internetowej, bo to nie jest strona o osiągnięciach Pana Kuźmicza, tylko Pana Ferenca.
     Pozdrawiam.
     • Gość: SDF Re: Obiektywnym okiem IP: *.res.pl 27.10.11, 11:49
      JAk słysze porownywania Ferenca do Szlachty to nóz w kieszeni sie otwiera :-) obaj funkcjonowali w innej rzeczywistosci i tamten przy zadnym budżecie zrobił coś a ten roztrwonił potęzne możliwosci na drobnice - rzeszowianko - skończ ta podstawówkę korespondencyjnie choc zanim zaczniesz rozpisywać sie na forach ...i aby nie było - nie jestem z PISU i niecierpię pISU ALE LUBIĘ OBIEKTYWIZM A NIE WŁAZENIE MIĘDZY POŚLADKI !!!
     • Gość: zniesmaczony Re: Obiektywnym okiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.11, 12:01
      Ależ oczywiście, że przeszłość pana Kuźmicza nie ma nic wspólnego ze stronką którą prowadzi ku chwale p. Ferenca. Jednak przy okazji tej ostatniej - był łaskaw pan Kuźmicz wypłynąć. Jak widać: w znakomitej sytuacji finansowej. Jest to zatem okazja aby pewne rzeczy - być może - rozwiązać i wyjaśnić. Bez przedawnienia. Tu chodzi tylko li wyłącznie o spłatę należności: prawnie zasądzoną przez sąd administracyjny. O takich rzeczach się nie zapomina. Takie rzeczy się piętnuje. Zwłaszcza jeśli organy państwowe przeznaczne do wyjaśniania takich kwestii - nie dysponują racjonalnymi środkami.
   • Gość: zniesmaczony Re: Opluć jako anonim byle smieć potrafi! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.11, 11:53
    Ja myślę, że pan Kuźmicz doskonale wie o czym mowa. A jeśli nie wie - to znaczy, że ma słabą pamięć. To sprawa między panem Kuźmiczem - a osobami, które był łaskaw potraktować nieuczciwie. Sytuacja była na tyle trudna, że pan Kuźmicz zniknął dość nagle. To znaczy: zniknął dla windykacji. Tak czy inaczej: tobie panie nollet NIC DO TEGO. Buźka w kubełek i bulgotaj pan do woli!

  • Gość: biznesmen "Niesamowity mózg i genialny polityk". O kim to... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.11, 12:48
   Ale jad i zaciekłoć ! Ciekawe dlaczego ludzie, którzy coś robią (zamiast leżeć do góry świństwem na bezrobociu), są tak potwornie atakowani. Ferenc im więcej dobrego dla miasta robi, to tym bardziej jest zajadle i wściekle atakowany. Kuźmicz jak prowadzi biznesy, to jak w biznesie, jedne firmy się rozwijają inne padają. To normalne i każdy, kto się tą dziedziną zajmuje wie o tym i przerabia na co dzień. Wystarczy przejść się po wokandach sądowych żeby zobaczyć tam nazwiska większości biznesmenów rzeszowskich, a u komorników licytacje ich domów, samochodów, działek itp. Po to ktoś wymyślił spółki z ograniczoną odpowiedzialności, bo do biznesu trzeba by brać z łapanki. U nas chwali się prezydentów, którzy rozstawią jak najwięcej toalet miejskich i parkometrów, a za biznesmenów często uchodzą ci, którzy po cichutku wyłudzają VAT, kredyty lub rozprowadzają narkotyki. Rzygać się chce.....
   • Gość: Autor Re: "Niesamowity mózg i genialny polityk". O kim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.11, 13:10
    Życzę Ci zatem, jak i wszystkim innym dla których nierzetelność to cnota - abyś kiedyś sam został przekręcony na symboliczną nawet kasę; I aby ktoś kto Cię przekręcił - unikał rozpraw sądowych na wszelkie możliwe sposoby, aby przyciśnięty w końcu przez instytucję do tego powołaną - wykręcił się od zasądzonych zobowiązań, aby komornik rozkładał bezradnie ręce z powodu nieskutecznej egzekucji (bo sprawca nie ma nic: wszystko przepisał na żony, konkubiny i dzieci). I aby w końcu po paru latach wypłynął; jako pierwszorzędny biznesmen i złotousty menadżer. Ciekawe - jak wtedy będziesz Ty śpiewał? Czy także znajdziesz pełne zrozumienie dla postępowania OSZUSTA? Pewne rzeczy łatwo się pisze, ale zawsze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
     • Gość: Stolica imitacji Re: Genjalny menager :))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.11, 14:08
      Fakt, faktem że nie najlepiej to świadczy o tych co go wybrali, ale to... ich problem.

      Kuźmicz nie wiem z jakiej przyczyny, (może ma w tym jakiś swój interes) postanowił podlizać się starszemu człowiekowi, który najwyraźniej nie ogarnia już świata. Problem w tym że o ile słodycz sama w sobie jest fajna, to jeżeli przesadzimy z ilością to można się... porzygać.

      A tam na FB już od samego hasła "genialny menadżer" można dostać kolki ze śmiechu. Z Ferenca jest taki "genialny menadżer" jak z koziej du.y trąbka.
       • wadwzr Re: Genjalny menager :))) 27.10.11, 14:39
        "Boś chyba ślepy, jak nie widzisz co Ferenc w mieście zrobił."

        Właśnie widzę co zrobił w mieście i dlatego w ostatnich wyborach już na niego nie głosowałem. Zrobił Stolicę chaosu komunikacyjnego i królestwo kiczu architektonicznego. Najlepiej mu się udaje propaganda sukcesu, ale i w to już nie każdy uwierzy.
     • dr_psychol Re: Genjalny menager :))) 27.10.11, 14:14
      Głupie społeczeństwo wybierze zawsze głupotę, która ma się robić. Polacy nie czytają książek, nie myją rąk po wyjsciu z toalety, w większości nie mają żadnych zainteresowań itd, a potem idą tacy i wybierają. Wynik może być jeden :)
      Zresztą starzy mieszkańcy Rzeszowa nie poparli już tak licznie Ferenca. Wygrał w pierwszej turze dzięki głosom ludzi z przyłączonych wiosek
    • Gość: rzeszowiak Re: "Niesamowity mózg i genialny polityk". O kim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.11, 14:45
     To nie pamiętasz, jak w Rzeszowie nie można było zaparkować samochodu ? Albo brak miejsc parkingowych i nawciskanych parkometrów ciekawych właścicieli ciekawej spółki ? Kogo to tak boli, że Ferenc to zlikwidował ? Kto nabijał sobie prywatną sakiewkę od każdego mieszkańca Rzeszowa (patrz. "frajera"). Znasz w ogóle Rzeszów ? Jeździłeś przez lata ulicą Dąbrowskiego ? Nie widzisz jak ją Ferenc rozbudował ? Ile jest pasów ? Jakie oświetlenie ? Jeździłeś kiedyś ulicą Lisa Kuli ? Nie widzisz jak jest rozwiązane i jak Ferenc zrobił dodatkowe pasy ? Pierwszy raz od 30 lat ! Nie widzisz świetnie rozwiązanych miejsc parkingowych na całej długości ul. Hetmańskiej, Dąbrowskiego, Ks. Jałowego, Słowackiego itd., ? Nie widzisz nowej obwodnicy na Podkarpacką ? Nie widzisz wyjazdu z Podkarpackiej ? Nie widzisz Rynku rzeszowskiego, tras turystycznych, stałej estrady ? Nie widzisz pięknego parku przy Mickiewicza ? Nie widzisz stałego mini amfiteatru, pięknej fontanny, nowych chodników w parku przy. basenach ? Nie widzisz jak wygląda Nowe Miasto ? Nie widzisz nowych skrzyżowań i chyba jedynych w Polsce urządzeń wskazujących czas oczekiwania na skrzyżowaniach ? Nie widzisz nowych inwestycji w miejscu Hotelu Rzeszów ? Nie widzisz rozwiązań komunikacyjnych przy wylocie w kierunku Lublina i Warszawy ? Nie tankujesz na stacji miejskiej gdzie paliwo jest najtańsze ? Boże... tak można w nie skończoność. To wszystko robota Ferenca, nie krasnoludków.
     • wadwzr Re: "Niesamowity mózg i genialny polityk". O kim 27.10.11, 15:33
      W Rzeszowie jest totalny BURDEL parkingowy. Każdy parkuje gdzie chce i jak chce. Ci bardziej "uprzywilejowani" parkują nawet w Rynku, a ich samochodów pilnuje Straż "Ratuszowa". Po tzw. "deptaku" śmigają samochody. Zakorkowane ulice to obecnie "norma". Rano odcinek od Szpitala Woj. nr 2 do pl. Wolności pokonuje się w najlepszym razie 30 min, normalnie ten odcinek pokonuje się w 5 min. Jak ruszy ta inwestycja pana Ryśka o której wspominasz to i tak zatkane skrzyżowanie w tym miejscu dostanie nowego zatwardzenia że się nie pozbieramy. Ferenc jest typem feudalnego władcy, który zna się na wszystkim i nie znosi krytyki. Nie zbudował zespołu fachowców , którzy cywilizują miasto, tylko zespół zastrachanych urzędasów bojących się panicznie szefa i potakujących każdemu nawet głupiemu pomysłowi szefa.

      On cofnął cywilizacyjnie nasze miasto. Inni budują na potęgę z wykorzystaniem funduszy UE, a u nas co? Szczytem "elegancji" architektonicznej do niedawna były stodoły handlowe pierwszego inwestora. Millenium Hall Ferenc nazywa najpiękniejszym w Polsce, co dobitnie świadczy o jego "kontakcie" z rzeczywistością.
      Starczy... na razie.
      • Gość: rzeszowiak Re: "Niesamowity mózg i genialny polityk". O kim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.11, 16:04
       Człowieku. Co Ty piszesz ? To co opisujesz, jest właśnie efektem błyskawicznego rozwoju Rzeszowa. Kolejne inwestycje jakie weszły, hipermarkety, galerie, parkingi, nowe osiedla itd. powodują wzmożony napływ tysięcy ludzi i samochodów. Jedź do Paryża, Nowego Yorku i tysięcy wielkich aglomeracji i powiedz tam mieszkańcom, że tak ich Ferenc załatwił, że stoją w korkach. To myślałeś, że jak Rzeszów będzie się dynamicznie rozwijał, to będzie coraz mnie ludzi i samochodów ?
       • wadwzr Re: "Niesamowity mózg i genialny polityk". O kim 27.10.11, 16:11
        Jaki rozwój?! Fakt zabudowy centrum Rzeszowa Stodołami... tzn. Galeriami handlowymi jest zwyczajnie bezgranicznie GŁUPI w dodatku te galerie są bez wystarczającej liczby miejsc parkingowych, a o ile pamiętam to Grafika była zmajstrowana z łamaniem przepisów i dopiero po ustaleniu "okupu" nasi bezradni miejscy pod dyktando Ferenca zalegalizowali ten bajzel prawny. U nas w mieście nie ma przestrzeni dla mieszkańców, królują wszędzie samochody bo wg. Ferenca świadczy to o rozwoju. On jest zwyczajnie szkodnikiem!
       • dr_psychol Re: "Niesamowity mózg i genialny polityk". O kim 29.10.11, 03:28
        Gość portalu: rzeszowiak napisał(a):

        > Człowieku. Co Ty piszesz ? To co opisujesz, jest właśnie efektem błyskawicznego
        > rozwoju Rzeszowa. Kolejne inwestycje jakie weszły, hipermarkety, galerie, park
        > ingi, nowe osiedla itd. powodują wzmożony napływ tysięcy ludzi i samochodów. Je
        > dź do Paryża, Nowego Yorku i tysięcy wielkich aglomeracji i powiedz tam mieszka
        > ńcom, że tak ich Ferenc załatwił, że stoją w korkach. To myślałeś, że jak Rzesz
        > ów będzie się dynamicznie rozwijał, to będzie coraz mnie ludzi i samochodów ?

        Buehehehe :)
     • dr_psychol Re: "Niesamowity mózg i genialny polityk". O kim 29.10.11, 03:25
      Cuda które tu wymieniłeś, biorąc pod uwagę 9 lat sprawowania urzędu, można skwitować jedynie gromkim śmiechem.

      Park JPzM jest przykładem koszmarnego bezguścia i niefunkcjonalności, a co za tym idzie marnotrawstwa środków. Trase podziemną zaczęto budować przez prezydenturą Tadeusza, który jedynie ją skonczył, w strasznym zresztą stylu.
      Miejsc parkingowych w Rzeszowie nie ma i długo nie będzie a Twój genialny strateg, sam przebąkuje o przywróceniu płatnej strefy parkowania itd.
      Rzeszów nie ma nic -przygotowanych terenow pod inwestycje, dobrej komunikacji, aquaparku, lodowiska, gustownych i przyjaznych ludziom terenów zielonych, dobrego szpitala, parkingów wielopoziomowych, nowych ważnych dróg i ani jednego nowego mostu, nie ma także zadnej imprezy kulturalnej na jakim takim poziomie i ani jednej nowoczesnej biblioteki miejskiej i tak mozna dalej.

      Atrakcje w postaci "urządzeń wskazujących czas oczekiwania" wymieniane jednym tchem w kontekscie osiągnięć obecnego prezydenta, są tyle śmieszne co żenujące ;)
      • Gość: rzeszowiak Re: "Niesamowity mózg i genialny polityk". O kim IP: 89.230.64.* 29.10.11, 08:27
       Teraz już załapałem, że nie jesteś z Rzeszowa, tylko ktoś ci każe oczerniać Ferenca. Piszesz, że nie ma szpitali. Nie wiesz jak ogromnym szpitalem (rozbudowywanym właśnie) jest Szpital nr 2 na Lwowskiej. Szpitala nr 1 też pewnie nie znasz, tego na Rycerskiej pewnie też, tych dużych - prywatnych, które powstały za Fereca tez nie znasz. Napisać, że w Rzeszowie nie ma miejsc parkingowych, to już szczyt bezczelności. Jedyny prezydent w historii, który zbudował przy większości ulic specjalne miejsca parkingowe !!! To nie do wiary jakimi imbecylami są ludzie tak piszący. Na pewno nigdy nie byłeś w Rzeszowie, bo być wiedział, że właśnie wybudowano (pierwszy raz od 300 lat) parkin wielopoziomowy przy ul Rejtana, a powstaje kolejny w centrum miasta. Napisz jeszcze, że nie ma rowerów jak w kilku wielkich miastach..... bo są. Ferenc je własnie zainstalował w całym Rzeszowie.
       • dr_psychol Re: "Niesamowity mózg i genialny polityk". O kim 29.10.11, 12:10
        Hehe, za to ja mam pewność że masz albo 5 lat, albo wypadłeś mamie z balkonu, uderzając głową o beton :)

        Szpital przy Lwowskiej jak i szpitale prywatne, których w Rzeszowie nie ma, nie mają nic wspólnego z władzami Rzeszowa, oprócz szpitala miejskiego, który pełni rolę miejskiej rzeźni i umieralni. Mówią o tym sami pracownicy tego "szpitala", w prywatnych rozmowach.

        Reszty nie komentuję z tego powodu że i ja i Ty wiemy, że sobie jaja robisz :)

        Siemana
  • Gość: MistrzRiposty Do szyderców: IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.10.11, 08:20
   W odróżnieniu od wielu z was, których błędy wskazują, że jesteście w wieku pobierania nauk, co zresztą - jak widać - idzie wam opornie - pamiętam Rzeszów z czasów, kiedy was na świecie nie było! Obarczacie odpowiedzialnością za swoje nieudacznictwo, za to, że nie macie gdzie upchać tych swoich szrotów zakupionych od wujka z rajchu, z zawiści, że komus sie powiodło i nastawiał sklepów, gdzie możecie pooglądać towar (na zakupy was nie stać, co was też frustruje!). Niektóre z obiektów pana Ryśka zdobyły wyróżnienia za architekturę! Ale wam się nie podobają. Dla was to blaszaki! Bo wy macie swój ideał piękna - polski dworek z kolumienkami, nieużywanymi secesyjnymi balkonikami i wieżyczką w różowym kolorze.
   Wam się nie podoba kładka, bo okrągła. Już wiecie, że w zimie będzie na niej ślisko! Na kwadratowej by nie było... Kolejna nadziemna?!! Po co? Panie, wystarczy kuń!
   Skończę cytatem:
   Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
   (Stanisław Lem)
   Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
   Stanisław Lem
  • Gość: seba "Niesamowity mózg i genialny polityk". O kim to... IP: *.gdynia.mm.pl 28.10.11, 23:06
   ups, to sie rozwinęła dyskusja na poziomie .... pierwotniaka (o ile dyskutanci słyszeli o czyms takim):
   - jeden geniusz zarzuca Prezydentowi Ferencowi, że za dużo w Rzeszowie robi (centra handlowe, parkingi, nowe ulice, parki, .... itp.... itd) - toć Panie, a kiedyś to starcała furmanka, kocie łby i kuuuń
   - drugi geniusz zarzuca Panu Kuźmiczowi, że rozstając się z żoną pozostawiał jej i dzieciom majątek - nuuuu, zapewne ten geniusz jak większość majątek zabrałby z sobą, a żonie zostawił .... dzieci (wszak to też "wspólne dobro")
   - kolejny "geniusz" ma pretensje do Kuźmicza, że w tym kraju prawo jest do d...y (a przypadkiem nie stanowią, bądź stanowili go .... koledzy tego .... "gieniusia" i to dla SWOJEJ wygody i SWOICH interesów???, a teraz geniusz ma pretensje, że inni tez je uwzględniają???)
   Niestety ŻADEN "geniusz" nie ma odwagi podpisać sie pod swoim tekstem - no cóż odwaga w tym kraju jest .... drogim towarem, nie każdego na nia stać.......
   Uffff, co za kraj??? co za ludzie??? miał rację jeden z ministrów nazywając nas "dzikim krajem". Całe szczęście, że chyba nie był na Waszym "gieniusie" Podkarpaciu, bo wówczas nazwałby nas "Żałosnym krajem, żałosnych kret...ów" ...
   Miłego wieczoru.....
   • dr_psychol Re: LAJKI SRAJKI... 07.11.11, 11:30
    Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc otrzymał tytuł NAJLEPSZY PREZYDENT MIASTA ROKU 2011 w VI edycji konkursu „Samorząd Przyjazny Przedsiębiorczości” przyznany decyzją Kapituły i Organizatorów Konkursu za szereg działań podnoszących jakość życia mieszkańców, dbałość o rozwój infrastruktury technicznej, oświaty i kultury na terenie gminy.


    Ta infrastruktura techniczna to zapewne MPK i ugory w Dworzysku, oświata - "wspieranie" inicjatyw obywatelskich w rodzaju Pikniku Naukowego, zaś kultura to Carpathia i rzeszowskie biblioteki gdzie nie ma czego wypożyczać :)

    "Samorząd Przyjazny Przedsiębiorczości"

    Velvet, Venus to były przedsiębiorstwa ... :)
     • dr_psychol Re: LAJKI SRAJKI... 07.11.11, 13:29
      Gość portalu: Fabryka Wody napisał(a):

      > "Velvet, Venus to były przedsiębiorstwa ... :) "
      >
      > Przepraszam ja nie tutejszy, a co one produkowały bądź sprzedawały?

      Sprzedawały ludziom dobrej roboty, dobrom rozrywke, adekwatnom do poziomu Stolycy Innowacji :)

      A co robi opiewana przez ratusz fabryka wody? Wodę z mózgów? :)
    • Gość: seba Re: LAJKI.... do psychola IP: *.gdynia.mm.pl 07.11.11, 21:43
     taaak, to rzeczywiście co najmniej SPISEK!! Wszyscy sie sprzysięgli żeby chwalić Prezydenta Rzeszowa: społeczeństwo go wybiera na kolejną już którąś kadencję w I turze, Kapituła przyznaje mu tytuł Prezydenta Roku, a biedny PSYCHOL??? wciąż w opozycji i.... nie może uszczknąć z koryta ... może jedynie chlapać ozorem .... hehehehehe :(
     ale juz dawno wiadomo: psy szczekają... karawana jedzie dalej... hau, hau psycholu.....
     • dr_psychol Re: LAJKI.... do psychola 07.11.11, 23:09
      psy szczekają... karawana jedzie dalej... hau, hau psych
      > olu.....

      Wysiliłbyś jedyną szarą komórę, zamiast przepisywać oklepane do obrzygania, aforyzmy z internetu :)

      "a biedny PSYCHOL??? wci
      > ąż w opozycji i.... nie może uszczknąć z koryta ... "

      W takim razie wspomniana wyżej, tyleż szanowna co tajemnicza kapituła, powinna przyznawać np ZŁOTE KORYTA. To bardzo nieładnie czynić takie aluzje, przyrównując władze do trzody chlewnej, ale skoro lubisz tego typu mocne porównania, nie mogę Ci tego zabronić.
      Pewnikiem dla Ciebie jadanie z koryta byłoby spełnieniem marzeń oraz oznaką prestiżu i sukcesu zawodowego, ja jednakże podziękuję. Mam nieco inne upodobania kulinarne, a i towarzystwo mi z deka nie leży :)
      Byłoby fajnie, gdybyś jednak doprecyzował kto to są Ci wszyscy, którzy chwalą prezydenta?
      To że nasza lokalna, niedomyta, nieczytata i niepisata tłuszcza wyborcza, nadal popiera wodza, choć już nie w takim stopniu jak niegdyś, wiem. I raczej zdziwiony nie jestem.
      Na tej samej zasadzie najlepszymi aktorami są Zakościelny i Mroczek, artystką DODA a kapelą FEEL :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka