Dodaj do ulubionych

Praca za granicą - gdzie szukać ? ?

IP: *.171.13.114.static.crowley.pl 18.01.12, 16:02
Chciałabym z chłopakiem wyjechać do pracy za granicą w okresie letnim, aby zarobić sobie na ślub. Interesuje mnie praca 2-3 miesiące. Jestem kompletnie zielona, nie wiem gdzie mam szukać zaufanych pracodawców, żebym nie wróciła z kwitkiem do domu, lub pojechała w ciemno. Czy ktoś z was może mi polecić, dać jakieś namiary na pracę za granicą? Lub polecić kogoś, kto zajmuje się takimi sprawami. A może znacie jakieś biura, których trzeba się wystrzegać? Z góry dziękuję za pomoc, bardzo nam na tym zależy :)
Obserwuj wątek
    • Gość: tiia Re: Praca za granicą - gdzie szukać ? ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.12, 17:02
      Dziewczyno ! Uciekajcie z tond puki jeszcze można ! Tu tak nam przez lata urządzili życie że tylko ucieczka ratuje ...
      • Gość: falafele Re: Praca za granicą - gdzie szukać ? ? IP: *.171.13.114.static.crowley.pl 19.01.12, 15:37
        no dobra ja wiem co się w kraju dzieje, ale może ktoś wie, gdzie szukać tej pracy? :(
    • bigbigleo42 Re: Praca za granicą - gdzie szukać ? ? 07.07.22, 20:49
      Oferty pracy za granicą znajdziesz tu fachpraca.pl/oferty-pracy-za-granica/ Mają naprawdę dużo ofert i to aktualnych :)
    • privus Re: Praca za granicą - gdzie szukać ? ? 03.11.22, 20:39
      Jeśli coś potrafisz, to nawet szukać nie musisz. Trochę gorzej jest z samymi chęciami. Ale i to można przeskoczyć pod warunkiem świadomego i konsekwentnego postępowania.
    • mauritius_88 Re: Praca za granicą - gdzie szukać ? ? 04.12.22, 18:47
      Cześć, ja tak samo uważam, że czasy są ciężkie i również chce wyjechać. Zawsze moim marzeniem był wyjazd do USA i w końcu chcę tam pojechać. Dużo pozytywnych opinii słyszałam estavisa.pl/apply/ Można tam łatwo złożyć wniosek. Czy ktoś składał wniosek przez tą stronę ? :) Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka