Dodaj do ulubionych

Najlepsza firma ogrodnicza

IP: *.rzeszow.mm.pl 29.02.12, 09:17
Obserwuj wątek
    • alakonow Re: Najlepsza firma ogrodnicza 27.03.14, 12:36
      W tarnowie słyszałam o dwóch firmach, które podobno są dobre. Hortar Gardena..a no to w sumie trzy bo jeszcze Greentar Ogrody. Z usług ostatniej korzystałam i wiem, że jest bardzo dobra. Nie wiem jak pozostałe, choć pewnie również dobre.
      greentar.pl/
      www.hortar.com.
      www.garden.tarnow.pl/
      Może na terenie Rzeszowa też robią bo to są duże firmy.
    • tomaszz68 Re: Najlepsza firma ogrodnicza 18.06.14, 15:03
      ja ostatnio znalazłem fajną młodą parę, którzy projektują ogrody. Zależało mi na czasie a żeby zlecić coś firmie to zawsze długo trwa..  Wpisałem moje zlecenie na www.ktopomoże.pl "aranżacje ogrodów" i para sama się odezwała w ciągu dnia :)
    • tobiasz_rzeszow Re: Najlepsza firma ogrodnicza 12.06.16, 17:22
      Link sponsorowany. Właściciel nie ma pojęcia o ogrodach, polecam zobaczyć jego ogród, Dworzysko 15. "Projekty" robi jego żona, a Pan Witek to tyle wie, co się na kursie dowie. Ma maszyny i nic więcej. Zero pojęcia o nawodnieniach, ogrodach, trafie itp. Do dziś moje oczko wodne nie działa, rura walnięta nie wiadomo gdzie. Trzymać się z daleka od tej firmy. Nic tyle nie daje, co polecenie znajomego. Poproście Pana Witka o kilka telefonów do miejsc, gdzie już coś zrobił i zapytajcie. I nie pytajcie Dworzyska, restauracji po drugiej stronie ulicy gdzie mieszka.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka