Dodaj do ulubionych

Nie chcesz nagrania? Rozłącz się

IP: *.res.pl 02.09.12, 19:57
Tak tak, juz widze jak ktos chce zareklamowac co zekomo potwierdzil w nagraniu a nagrania ni ma. To dziala tylko w jedna strone. Zadna firma nie przyzna sie do winy. Przyklad z naszego podworka. Kawalek autostrady nieoddany i niewiadomo kiedy pojedziemy a swiatla sie noca swieca. Niegospodarnosc pieniedzy podatnikow i to w momencie gdy wzrastaja ceny biletow monopolisty w Rzeszowie az o 40 groszy!!! To skandal. A jak sie tlumaczy osoba odpowiedzialna za ten burdel- testujemy oswietlenie :) Podobnie z nagraniami. Pic na wode fotomontarz. Moze nabiora sie na to tylko za przeproszeniem wyborcy POrazki
Obserwuj wątek
   • Gość: Rafi Re: Nie chcesz nagrania? Rozłącz się IP: *.srv.volvo.com 03.09.12, 09:24
    Przyłączę się do poprzednika: tak, osobiście miałem sytuację kiedy musiałem reklamować usługę u Netii (odradzam!) - w czasie załatwiania reklamacji otrzymywałem od pracowników biura obsługi różne, przeważnie sprzeczne informacje łącznie z tymi że usterki nie było bo nie ma zgłoszenia. Kiedy więc prosiłem o wywiązanie się z obietnic naprawienia usterki w terminie podanym podczas którejś poprzednich rozmów (bo jedna oczywiście nie wystarczy) to nikt nie miał pojęcia co było wcześniej mówione a gdy wspominałem że przecież rozmowy są nagrywane więc wystarczy odsłuchać - odpowiedź była niezmienna: NAGRANIA UDOSTĘPNIANE SĄ TYLKO NA ŻADANIE SĄDU, PROKURATORA, POLICJI co wprost potwierdza tezę: NAGRYWANIE TO BAT TYLKO NA KLIENTA ALE NIGDY NA USŁUGODAWCĘ.
    Pozostaje samodzielnie nagrywać rozmowy (oczywiście w sensie prawnym jest to całkowicie czyste bo skoro druga strona informuje mnie że rozmowa jest lub może być nagrywana to oczywiśćie wie i zgadza się że rozmowa będzie lub może być nagrywana :-)
    tylko nie każdy ma taką możliwość techniczną.

    Tylko smutna refleksja dlaczego UKE opłacany z NASZYCH PODATKÓW tak dalece wypina się na konsumentów - czy czasem ochrona interesów konsumenta nie jest ich zas.. obowiązkiem?

    Wystarczy zapis ustawowy że strona prowadząca nagrywanie rozmowy oprócz informowania jest obowiązana nieodpłatnie udostępnić zapis rozmowy na każde żadanie drugiej strony w terminie X dni (np. podając hasło dzięki któremu plik z rozmową może być pobrany z portalu nagrywającego).
    Do tego klauzula, że w przypadku nieudostępnienia nagrania z dowolnej przyczyny (zgubiło się, "system" miał usterkę) nagranie nie może się potem cudownie odnaleźć a sama
    rozmowa staje się z mocy prawa niebyła a więc np. jeśli zawarto w tej formie umowę o świadczenie usług telekom. - umowa jest niebyła i nie rodzi skutków prawnych dla konsumenta.
  • Gość: czytelnik Nie chcesz nagrania? Rozłącz się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.12, 20:38
   To co mówią poszczególni przedstawiciele firm na temat nagrywanych rozmów to jest pic na wodę. Wyjasnienia Olgi Zomer, rzecznika prasowego spółki Cyfrowy Polsat S.A. są zwykłym kłamstwem i wprowadzaniem czytelników w błąd. Osobiście chciałem rozwiązać umowe z Cyfrowym Polsatem i powołałem się na fakt nagrywania rozmowy, to mi odmówiono wypowiedzenia umowy twierdząc, że nagrywana rozmowa nie jest dowodem. Nie rozumie stanowiska Jacka Strzałkowskiego z UKE, że nagrywaniew rozmowy jest obowiązkiem. To w tej sytuacji nagrywanie rozmów przez CBA, CBŚ, IPN, UOP itd, itd jest też obowiązkiem. W tej sytuacji to można jedynie twierdzić, że Polska to jest dziki kraj, gdzie rządzi bezprawie, podsłuchy, inwigilacja a oszuści i cwaniacy z firm o których mowa w artykule udają "prawych" bisnesmenów. Jednym słowem, w sprawach podsłuchów i nagrywania obywateli to komuna była pikuś, do tego co jest teraz.


   Więcej... rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,12409244,Nie_chcesz_nagrania__Rozlacz_sie.html#ixzz25L0mNPub
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka