baranówka płonie - co policja na to?

IP: 195.150.224.* 01.10.12, 23:24
www.radio.rzeszow.pl/powiat-rzeszowski/item/20861-po%C5%BCar-na-klatce-schodowej-fot
    • Gość: delorjan Re: baranówka płonie - co policja na to? IP: *.proxnetwork.com 02.10.12, 10:55
      Jeśli ktoś oglądał kultowy film dla młodzieży pt. Powrót do przyszłości, to w odcinku II był wątek odchylenia continuum czasoprzestrzennego do rzeczywistości równoległej. Podróżujący wehikułem wrócili do czasów korupcji, bandytyzmu itd. Każdy, kto oglądał ten film, wie o co chodzi.
      Polska pod rządami PO przypomina te sceny. Jeszcze może się nie strzelają na ulicy, ale mało brakuje.
      • Gość: ds16 Re: baranówka płonie - co policja na to? IP: 91.225.135.* 02.10.12, 11:07
        Ta "twoja Polska" to chyba twoja klatka schodowa jeśli masz o niej takie zdanie.
    • Gość: aube Re: baranówka płonie - co policja na to? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.12, 12:18
      czy już ugasili ??? może wezwać dodatkowe siły ppoż.
      • Gość: Tom Re: baranówka płonie - co policja na to? IP: *.xdsl.centertel.pl 02.10.12, 18:31
        celowo hoduje się bydło żeby potem kosić kasę za ochronę. Skoro policja nie potrafi zająć się problemem chuligaństwa to chyba nadejdzie czas samosądów i linczów na ulicach. Po co płaci się publiczne pieniądze na instytucje które nie spełniają swoich zadań? Kto daje broń do ręki kolesiom bandytów? W Zaczerniu pasie się stado byków do rozpędzania manifestacji antyrządowych i konwojowania kiboli a nie ma kto pilnować porządku na ulicach.
        • Gość: res Re: baranówka płonie - co policja na to? IP: 195.150.224.* 02.10.12, 22:46
          policja z zaczernia ma partole między 13-15, nieźle chyba nikt w to nie uwierzy, ale niestety tak funkcjonuje nasze państwo, oto czego doczekaliśmy
Inne wątki na temat:
Pełna wersja