Dodaj do ulubionych

Premier Donald Tusk w Przemyślu. Otworzy obwodn...

IP: *.ostnet.pl 09.11.12, 23:00
Tusk zniszczył Podkarpacie a szczególnie Przemyśl, zrobił z tego miasta zapyziałą dziurę z której młodzież czym prędzej ucieka a teraz ten fagas chce przyjechać jak Gierek i przeciąć wstęgę! Żenada. Wynocha z naszego miasta! Jedź ciemnotę wciskać takim matołom jak ludzie z Trójmiasta!
Obserwuj wątek
  • Gość: Student Premier Donald Tusk w Przemyślu. Otworzy obwodn... IP: *.ostnet.pl 09.11.12, 23:01
   Po co TUSK tu potrzebny??? Ludzie mają dosyć tej całej jego Propagandy. Mówi pięknie ,uśmiech się a ludziom żyje się coraz gorzej. Droga żywność , brak dobrej pracy i płacy, droga benzyna o to są te obiecane przez TUSKA rewelacje. Oczywiście w TVN(TUSK VISION) wszystko wyglada bardziej kolorowo...tylko kto jeszcze wierzy w te tanie bajki o cudownym Donaldzie
   • Gość: pipi Re: Premier Donald Tusk w Przemyślu. Otworzy obwo IP: *.adsl.inetia.pl 10.11.12, 13:36
    k..a nie narzekajcie za pisu to co było nic brawo cieszmy się z każdej obwodnicy z każdej drogi kaczor nic nie zrobił dla miasta
  • Gość: Piotr Re: Premier Donald Tusk w Przemyślu. Otworzy obwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.12, 01:07
   Jak sobie sam w życiu nie zapracujesz to nie będziesz miał! To wybrani przez Ciebie ludzie rządzą Twoim pięknym miastem Przemyśl, zorganizujcie coś sami, w Waszym mieście drzemie wielki potencjał nie tylko turystyczny. Na podkarpaciu niestety drzemie jeszcze pokłosie komunizmu wszyscy myślą, że ktoś za nich decyduje w Warszawie. Do pracy . Nie jestem wielkim zwolennikiem Tuska ale nie rozumiem tak prostych zarzutów "zniszczył miasto" - jak ? A4, obwodnica Przemyśla, remont torów KR-RZ-PRZemyl, te inwestycje zaplanowane za PiSu nie zostały przez Tuska wycięte więc jak niszczy Wasze miasto ? nie rozumiem ? Argumenty plss
  • sceptyk31 Premier Donald Tusk w Przemyślu. Otworzy obwodn... 10.11.12, 07:11
   A co z obwodnica Jarosławia ? Miała byc oddana w marcu 2012 r. A na A-4 niech mu pokażą gdzie sie kończy odcinej od Radymna do Mirocina, jeszcze buduja a całośc miała byc w czerwcu 2012 r. Czyli Tusk obejrzy jak podległa rządowi GDDKiA spaprała robote, i jak sobie poradzono w Przemyslu bez nieudaczników z GDDKiA. W Przemyslu budowa zakończona zgodnie z planem.
   • Gość: ds16 Re: Premier Donald Tusk w Przemyślu. Otworzy obwo IP: 91.225.135.* 10.11.12, 08:49
    Krwiożerczy Tusk nie ma nic wspólnego z marginalizacją Przemyśla jako miasta, trochę późno się obudziliście, bym powiedział... Kuchciński ? To zdaje się od Was... generalizacja spora, ale świadectwo to niestety trochę wystawia.
    • Gość: Andrzej - Bolesław Re: Premier Donald Tusk w Przemyślu. Otworzy obwo IP: *.230.91.105.rzeszow.mm.pl 10.11.12, 09:16
     Czy to jest dziwne ,że nagle Tusk już drugi raz w ciągu miesiąca przyjezdza na Podkarpacie a może ma to związek z sprywatyzowanymi przez panią H. Krasowska przedsiębiorstwami.Niektórymi zajmuje się prokuratura i może jest przesłuchiwany przez prokuratorów ale aby to nie wyszło to wmawia się mieszkańcom że nagle zainteresował się Podkarpaciem.
  • Gość: Młody Udało się i jest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.12, 09:23
   A jednak się udało i obwodnica jest.
   Jest dzięki determinacji i sposobie podejścia do problemu.
   Wystarczyło tylko pozbyć się patronatu pacjentów oddziału zamkniętego z Kuchcińskim i Kaczyńskim w roli głównej i można było już budować wszystko a nie tylko krzyże zawierzenia,powierzenia,dziękczynienia.
   I co się okazuje,można coś robić i to dobrze robić z pomocą Boską dwu wyznań.
   A ,ze przyjeżdża Pan Premier to też bardzo dobrze.Przecież większość kasy na most dał Rząd.
   I udało się zrobić bez lokalnego nadzoru GDDKiA jedynych w kraju specjalistów wiecznej budowy odcinków autostrad którym to nie udał się żaden budowany przez nich odcinek autostrad i dróg ekspresowych a także zwykłych obwodnic miast.Ale to absolutnie żaden.A mimo to istnieją i mają się dobrze.
   • Gość: III Re: Udało się i jest IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.12, 09:57
    Młody to i naiwny.
   • Gość: drogi Re: Udało się i jest IP: 91.225.135.* 10.11.12, 12:03
    Młody masz rację. Ale trzeba trochę cierpliwości. Na A4 jest o wiele więcej roboty. Co to jest wybudować 4 km Obwodnicy. I jeszce jedno na wielu odcinkach autostrad są firmy które nie mają żadnego potencjału wykonawczego. Dawno ich już nie powinno być. Oddział rzeszowski powoli je usuwa. Nie jest to takie proste. Lepiej późno a dobrze a nie szybko i byle jak.
  • Gość: Ander Premier Donald Tusk w Przemyślu. Otworzy obwodn... IP: *.tvkdiana.pl 10.11.12, 12:02
   Ludzie- myślcie trochę, jak Tusk zniszczył Wasze miasto ? czy Wy wiecie co piszecie ? Jak tak patrzeć po Waszemu to za tego rządu macie nowe autobusy, nową obwodnicę, nowe muzeum, wyremontowany bardzo ładny dworzec kolejowy i jeszcze pewnie wiele innych rzeczy o których jako mieszkaniec Stalowej Woli po prostu nie wiem. Jesteście Polakami, katolikami, macie u siebie przewodniczącego Episkopatu Polski a uczucie szacunku, braterstwa jest Wam obce, ale nienawiść, złość i małostkowość to Wasze fajne cechy, a jutro oczywiście pobożnie do kościoła. Może lepiej najpierw pozbyć się tych złych cech i dopiero wtedy na mszę i do Komunii.
   • andrej1962 Re: Premier Donald Tusk w Przemyślu. Otworzy obwo 10.11.12, 12:11
    W Przemyślu jak mało gdzie aktualne jest powiedzenie : "nic tak nie cieszy jak nieszczęścia bliźniego mego" a na pytanie - wolisz dostać samochód czy żeby sąsiadowi auto ukradli, odpowiedź będzie zawsze ta druga. Wyjątkowo zawistna roszczeniowa i leniwa nacja.
    • Gość: ds16 Re: Premier Donald Tusk w Przemyślu. Otworzy obwo IP: 91.225.135.* 10.11.12, 13:39
     Wyjątkowo zawistna roszczeniowa i leniwa nacja.

     Do niedawna traktowałem to jako stereotypowy zarzut do nas, z Podkarpacia, do niedawna przez okres kilku lat byłem tutaj raczej gościem... od w sumie niedawna znowu tu jestem na stałe i z żalem, ale jednak wobec doświadczeń ostatnich kilkunastu miesięcy co najmniej po części zgodzić się z tym muszę choć silnych argumentów na to, że jesteśmy pod tym względem jakoś specyficzni wobec reszty kraju nie mam...
  • Gość: pola Premier Donald Tusk w Przemyślu. Otworzy obwodn... IP: *.rzeszow.mm.pl 10.11.12, 17:28
   szef CIA podał się do dymisji gdyż wyszedł na światło dzienne jego romans. Myślę że właśnie takich standardów oczekujemy w naszym kraju. Kaczyński i Kuchciński to świętości w porównaniu z politykami PO. Pokazali narodowi jak być podłym, obłudnym i kłamliwym. Nie pomoże przecinanie wstęgi. Bo bycie posłem z trójką nieślubnych dzieci to chyba żenada
   • Gość: Młody. Podziękowania za obwodnicę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.12, 17:46
    Nie stawiaj nam ludzi z poważnymi odchyleniami psychicznymi za wzór.
    Owszem Kaczyński czasami bywa w Przemyślu ale na kilka godzin zawsze zatrzymuje sie w Żurawicy.W szpitalu w Żurawicy.
    O może dysponujesz danymi co dobrego zrobili Kaczyński i jego psychiczny odpowiednik w naszym mieście.Nic im się nie udało i nic im nigdy nie wychodzi.
    To ludzie z porąbaną psychiką i otaczający się podobnym elementem.
    Sami siebie nazywają "zakonem" to jest dokładnie to samo co "grypsiarz" w gwarze więziennej.
    Tylko zbóje mają przynajmniej zmysł praktyczny a ci nawet takiego nie posiadają.
    Są elementem tylko destrukcyjnym.
    A wracając do obwodnicy to się cieszę,ze jest i została zbudowana dla dobra naszego miasta.
    Podziękowania dla wszystkich co się do jej powstania przyczynili.
    • Gość: pola Re: Podziękowania za obwodnicę IP: *.rzeszow.mm.pl 10.11.12, 17:56
     miałbyś prawo do takich wypowiedzi gdybyś był psychiatrą i przynajmniej po pobieżnym badaniu pacjenta. Może to ty siedzisz w tej żurawicy?
     • Gość: Młody Właściwa diagnoza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.12, 18:30
      Bez specjalności z psychiatrii można po licznych wypowiedziach i zachowaniach stwierdzić ,że mamy do czynienia z osobnikami obłąkanymi.Ostatnio to stwierdził prof.Brzeziński dokładnie opisując objawy chorobowe a też nie jest specjalistą z psychiatrii.
      Ta wypowiedź zauważono nie tylko w Polsce ale też w Europie i USA i wszyscy z tą diagnozą się zgadzają oczywiście oprócz pacjentów.
  • Gość: Adamek Premier Donald Tusk w Przemyślu. Otworzy obwodn... IP: *.ip.xcore.pl 10.11.12, 18:24
   Jak przyjedzie to niech najlepiej mocą swojej premierowskiej władzy zapyta PGE Zamojską Korporację Energetyczną jak to jest możliwe, że na Muninie koło Jarosławia przez 5 dni z rzędu nie ma prądu bo jakieś druty i słupy stawiają. Niech zapyta czy nie było firmy, która zrobiłaby to szybciej? Czy ktokolwiek wyobraża sobie, żeby przez 5 dni np w Przemyślu na Mickiewicza nie było energii elektycznej, albo w Rzeszowie na jakiejkolwiek ulicy?? Nie ma takiej opcji. Tak mogą zrobić tylko na wsi, w myśl zasady, że i tak żaden wieśniak nie upomni się o swoje prawa. Każdy wieśniak powinien się cieszyć, że wogule ma prąd. Tak ci panowie pewnie myślą. A tymczasem to jest ich psi obowiązek. Zapewnić nieprzerwany dostęp do energii, za którą każdy płaci ciężkie pieniądze.POWYŻEJ 35 GODZIN PLANOWYCH WYŁĄCZEŃ PRZYSŁUGUJĄ BONIFIKATY, TYLKO TRZEBA PISMO NAPISAĆ DO ELEKTROWNI (SAMI NIE DADZĄ ....) Pan premier jak przyjeżdża to powinien zrobić kontrolę, jak takie coś jest możliwe. PANIE PREMIERZE POMÓŻ KONSUMENTOM! PRZECIEŻ PGE TO JESZCZE FIRMA PAŃSTWOWA.
  • aimm Re: Premier Donald Tusk w Przemyślu. Otworzy obwo 10.11.12, 18:45
   To może sprecyzuj jak niby to miasto zniszczył?
   A jak nie potrafisz, to daruj sobie te bzdety, bo szczerze mówiąc czytać się tego naprawdę nie chce.
   Obwodnica jest i jest superancka...z pięknym i jakże potrzebnym Przemyślowi trzecim mostem...
  • Gość: monia Premier Donald Tusk w Przemyślu. Otworzy obwodn... IP: 37.209.149.* 11.11.12, 01:03
   Fajny film z obwodnicy:
   www.youtube.com/watch?v=ig4gLKgYMyA
   • Gość: tiia ! Za Pisu ... To dopero było zle ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.12, 06:25
    Ludzie nie jedli mięsa , kiełbasy ...
    Chłopom nie chciały stawać kutasy ! Tiaa !
  • Gość: makro Otworcie jakiejś drogi IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 11.11.12, 18:26
   Otwarcie jakiejś drogi w innych krajach na świecie to standard. U nas dorasta to niemal do rangi Święta Narodowego! Chory kraj i jego rząd!
  • Gość: POLAK tusk mocherowy lemingu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.12, 01:18
   POLSKA KRAJ ZŁODZIEI I OSZUSTÓW
   PRAWDZIWY STAN Państwa pod rządami Tuska i angielskiego żyda Rostowskiego na rok 2012 :
   - 470 zł realna średnia renta netto.
   - 880 zł realna średnia emerytura netto.
   - 1.420 – zł – realna średnia płaca netto.
   - 1 700 000 – osób – nie objętych ubezpieczeniem medycznym.
   - 5 000 000 – bezrobotnych bez prawa do zasiłku – poza rejestrem.
   - 1 900 000 – bezrobotnych pobierających średni zasiłek 534 zł netto
   - 320 000 – bezdomnych.
   - 2 000 000 – emigrantów wyjazdy w latach – 2007 – 2012.
   - 370 000 – dzieci niedożywionych.
   -13 500 000 – osób żyjących poniżej min. biologicznego–przyjęto kryteria
   ONZ–dzienny wydatek na utrzymanie 1 osoby nie przekracza 2,5 $ USA.
   - 93% – przedsiębiorstw państwowych „sprywatyzowanych” – zlikwidowanych.
   - 98% – sektora bankowego w obcych rekach.
   - 4 600 – zlikwidowanych placówek oświatowych szkoły,przedszkola,żłobki
   - 100.000 nowych urzędników w latach 2007-2012r
   - 56 000 – samochodów służbowych -dla naczelników, dyrektorów , krawaciarzy itp.
   - 4–5 – m-cy średni czas oczekiwania na wizytę u spec. lekarza !!!
   - 67 – lat wiek emerytalny.
   - 2.000.000.000 zł – koszt wybudowania najdroższego w Europie stadionu w
   Warszawie, który nie będzie w stanie po euro2012 zarobić na siebie. – - najdroższe w Europie autostrady i najdroższe opłaty za przejazd nimi.
   - – najdroższa energia elektryczna w Europie
   - – najdroższe ceny za gaz w Unii Europejskiej
   - – najdroższe prowizje bankowe i najwyższy w UE % na pożyczki.
   - – najdroższe w Europie opłaty za internet i połączenia telefoniczne
   - – najdroższe leki w Unii Europejskiej.
   - – najdroższe opłaty za naukę i przedszkola.
   To tylko maly % dorobek rudego psycholka.
   Euro2012: Nie dwa miliony zagranicznych kibiców, tylko nieco ponad 400 tysięcy. Nie 900 milionów zł zysku z ich obecności, tylko 450 milionów. Nie długofalowe zyski liczone w miliardy, tylko owszem, liczone w miliardach, ale odsetki od kredytów. Jeśli do tego dodać rozczarowanych restauratorów, zadłużenie miast-gospodarzy na gwałt podnoszących podatki i opustoszałe stadiony, na których nic się nie będzie działo z uwagi na koszty, to trzeba dojść do wniosku, że Euro 2012 było gorszym kataklizmem niż słynna powódź tysiąclecia z 1997 roku. W końcu kosztowała ona jedyne 4,5 miliarda tyle co nasze puste stadiony.
   Rok 2013: Większa akcyza zgodnie z dyrektywą (sic!) UE na olej napędowy i gaz LPG, wzrosną ceny żywności i tak już drogiej w stosunku do zarobków większości Polaków.
   18-20% rejestrowanego bezrobocia, mimo ogromnej emigracji zarobkowej niespotykanej w żadnym cywilizowanym europejskim kraju.

   marsz pokazał ze żądzą nami mordercy bandyci i oszuści MOCHEROWYCH LEMINGÓW tuska
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka