Dodaj do ulubionych

Strzelanina w Sanoku. Policja nie dopuściła rod...

14.01.13, 14:50
ach jaki HAPPY END dla gliny i prokuratury, pies zabity oni sie sami zabili trzymajac sie za rece i sprawa zakonczona BIG BULLSHIT
Obserwuj wątek
  • sceptyk31 Strzelanina w Sanoku. Policja nie dopuściła rod... 14.01.13, 14:58
   "...Prokuratura powoła również biegłego z zakresu balistyki, który wyda opinię, czy z broni, której użyto podczas czwartkowej akcji policji, dzień wcześniej zamordowano w Międzybrodziu k. Sanoka 29-letniego Krystiana L. z Leska..."

   Niestety balistyka brzmi w tym kontekście bardzo "naukowo", ale akurat pasuje do takich badań jak pięść do nosa niestety.


   • Gość: hm? Re: Strzelanina w Sanoku. Policja nie dopuściła r IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.13, 17:01
    Dokładnie . Powołają biegłego z zakresu balistyki który na postawie toru lotu pocisku wyda opinie czy strzelano z tej samej broni. No taki idiotyzm to chyba tylko polska prokuratura jest w stanie zakomunikować.
    ...Na taką opinię czeka się do sześciu miesięcy... to z kolei usprawiedliwia i tłumaczy nawet największym krytykom naszego tak zwanego wymiaru sprawiedliwości dlaczego postępowania przed polskimi sadami są 10 razy dłuższe od postępowań w identycznych sprawach w krajach cywilizowanych . Porównanie kilku pocisków i jednoznaczne stwierdzenie czy zostały wystrzelone z tej samej broni zajmuje w Polsce do pół roku a ja naiwny myślałem że to może być kwestia jednego dnia. Ale grunt by biegli mieli na czym zarobić

  • Gość: ślepy i głuchy Re: Strzelanina w Sanoku. Policja nie dopuściła r IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.13, 17:19
   Takie dyrdymały wypisywać to mistrzowie z GAZETY potrafią.
   Rodziców nie dopuścili ... chyba do zwłok.
   Jak przez dwa lata nie mogli córce wybić ze łba kochasia-gangstera to teraz co ? Z prasy i tv się dowiedzieli, że mieszkała z psycholem w Sanoku i czekała na ich wizytę z przyszłym zięciem ?
   Nie róbcie z nikogo na siłę męczennika ....
  • teczowa-szmata Rodzice się obudzili 14.01.13, 17:20
   Prokuratura ujawniła, że 17-latka z Leska od około pół roku mieszkała z Andrzejem B. - I była zaangażowana uczuciowo w ten związek. Zamieszkiwała z Andrzejem B. za wiedzą i zgodą rodziców - podkreślała Wiesława Basak.
   teraz maja pretensje do policji. Mogli sie zainteresować wcześniej, lub liczą na odszkodowanie.

   --
   אני אוהב את המוסלמים

   "Zniesławienie" fakty o antysemityzmie.
   youtu.be/NlmXRNEDWiY
   • Gość: distepfano Re: Rodzice się obudzili IP: 91.210.242.* 14.01.13, 17:51
    Obojętnie na jakim etapie rodzice 17 latki podejmowali próbę kontaktu ze swoją córką, to żadnemu psu nie wolno było oszczekiwać się, że nie mogą prowadzić rozmów z córką będącą nadal pod ich opieką prawną i rodzinną oraz podejmować próby mediacji.
    Takie działania doprowadziły z pewnością do śmierci tej dziewczyny lub z pewnością się w znacznym stopniu przyczyniły.
    Policja mając na uwadze sprawę Olewnika nie chciała ujawniać wszystkich popełnionych błędów, i dlatego nie pozwolono zbliżać się rodzicom do centrum sprawy - centrum dowodzenia.

    Psy z tymi dwoma psami będącymi w mieszkaniu nigdy nie nie doprowadziłyby do pokojowego rozwiązania, gdyż to psy całkiem innej rasy, a właściciel tych 2 piesków był naprawdę rasistą dla wszelakich psów z budy.
  • 5rolnikzwilkowiecka "Andrzej B. i 17-letnia Kamila M. leżeli, trzym... 14.01.13, 23:08
   "Wyniki sekcji zwłok pary z Sanoka: Leżeli, trzymając się za ręce"
   A L E B Z D U R Y !!!!!
   Łoni trzymali sie za ręce a duch święty ich zastrzelił !!!!!!
   A L E B Z D U R Y !!!!! Sekcja zwłok wykazała ........., że trzymali sie za ręce !!!!!!!
   A L E B Z D U R Y !!!!! Po wystrzale następuje samoczynny skurcz mięśni !!!!

   Wasz rzecznik jest taki głupawy, czy usiłujeta nom, ciemnote wcisnąć ??????????????

   A L E B Z D U R Y !!!!!
  • 5rolnikzwilkowiecka A L E B Z D U R Y !!!!! 14.01.13, 23:09
   "Wyniki sekcji zwłok pary z Sanoka: Leżeli, trzymając się za ręce"

   A L E B Z D U R Y !!!!!

   Łoni trzymali sie za ręce a duch święty ich zastrzelił !!!!!!

   A L E B Z D U R Y !!!!! Sekcja zwłok wykazała ........., że trzymali sie za ręce !!!!!!!

   A L E B Z D U R Y !!!!! Po wystrzale następuje samoczynny skurcz mięśni !!!!

   Wasz rzecznik jest taki głupawy, czy usiłujeta nom, ciemnote wcisnąć ??????????????

   A L E B Z D U R Y !!!!!
  • adelaide.o Durnoty, i fałsz aby ukryć głupotę policji 14.01.13, 23:27
   Durnoty, i fałsz aby ukryć głupotę policji! Zdarzenie było tragicznie i nie miało nic wspólnego z melodramatem jak to przedstawia durny, bywszy posweł i antyterrorysta !

   Ta mloda dziewczyna powinna przezyć i żyć, całe życie miała przed sobą! To porażka policji! A może zła wola ?

   Dlaczego tyle krętactw? najpierw strzały w okolice głowy! Potem w skroń, czyli w głowę, czy Ci co to podali byli ślepi ? czy coś kręcą ? może jest jakieś drugie dno?

   To w końcu jak zastrzelili się z tego samego pistoletu? jedną kulą czy dwoma kulami?

   Co to za kretactwo? po co to kretactwo? co ma ukryć, zatuszować ?

   Wojsko strzela przeważnie aby unicestwić wroga ale policja też nie nosi broni dla parady! Policja ma bronić obywateli i oczywiście siebie, ma ująć przestępców aby mogli być osądzeni i ukarani ale zaatakowana, czy broniąc innych, ma prawo użyć broni! Nie z zamiarem aby zabić bandytę ale aby skutecznie obronić siebie czy innych!

   Każdy ma prawo się bronić i może użyć, wszelkich dostępnych mu środków, niezbędnych, do skutecznego odparcia ataku na siebie lub inne osoby w ramach obrony koniecznej. Nie ma przy tym obowiązku uciekać przed bandytą czy schodzić mu z drogi.

   To był, wykształcony bandzior i ponoć syn gliniarza, należało więc, przypuszczać, że umie dobrze posługiwać się bronią i zna standardowy, schemat działania policji. Nie można działać schematycznie ale odpowiednio do okoliczności. Musi być jakiś plan działań, konkretnie do danej akcji. Najpierw się przeprowadza, ciche, tajne rozpoznanie, potem cicho, rozstawia snajperów etc. A dopiero później podjeżdża samochodem, też cichutko!

   Gdy ten uczony, bandzior, strzelał z okna, policja miała prawo i obowiązek oraz sposobność go unieszkodliwić; snajperzy powinni, wcześniej dostać zezwolenie i rozkaz aby strzelali, aby go, skutecznie, unieszkodliwić (nie zabić, co nie znaczy, że nie mógł zginąć) I byłoby po problemie.

   Należało też, wcześniej przewidzieć i ustalić, co zrobić aby zapobiec ewentualnemu "samobójstwu" ... nieletniej, można było wstrzelić przez okno, granat hukowy lub z innym środkiem obezwładniającym. Może udałoby się uratować życie dziewczyny. Policja zabrała się do tego, bez nijakiego planu, pomyślunku, dobrze, że jeszcze żadnego policjanta czy postronnej osoby, ten bandzior nie ubił, widocznie strzelał tylko na postrach !

   Głupstwa wypisują Ci, co piszą, że policja nie miała prawa ani sposobności, strzelać !

   W Polsce głupio jest wszystko pomyślane i zorganizowane!

   Wg mnie, w każdej, Komendzie miejskiej Policji a nawet, w każdym większym komisariacie, powinni być wyposażeni i przeszkoleni snajperzy, bo są oni niezbędni do zabezpieczania akcji, blokowania bandziorów, często natychmiast!

   To niepoważne i nieprofesjonalne, gdy snajperów, mają tylko jednostki AT i trzeba ich ściagać, z odległych miejscowości! Czekać Bóg wie ile na nich, bo to stwarza niebezpieczeństwo dla życia policjantów i ew. innych osób.

   Szturmowe, jednostki AT, można w razie potrzeby, ściagać z innych miast ale snajperzy, są niezbędni, często natychmiast, dla zabezpieczenia akcji, zablokowania bandziorów i powinni być na miejscu !!!
   • Gość: na celowniku Re: Durnoty, i fałsz aby ukryć głupotę policji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.13, 11:14
    Szef MSW Cichocki przypomniał, że ani Kamila M., ani Andrzej B. w ogóle nie nawiązali kontaktu z policyjnymi negocjatorami i "nie wiadomo, jak by się to wszystko potoczyło, gdyby się na to zdecydowali".

    Odniósł się w ten sposób do zarzutów ojca dziewczyny, że policja nie pozwoliła mu podejść i porozmawiać z córką, by nakłonić ją do opuszczenia mieszkania.

    - Rozumiem dramat rodzica, którego dziecko ginie w tak dramatycznych okolicznościach, ale tutaj o taktyce działania decyduje dowódca operacji - powiedział Cichocki.

    Jednocześnie zapewnił, że na miejscu byli najbardziej doświadczeni policjanci.


    A może to jednak ojciec by ją przekonał do wyjścia z tego mieszkania? Ale wtedy osmieszyłby profesjonalnych negocjatorów.


  • zdd Re: Strzelanina w Sanoku. Policja nie dopuściła r 14.01.13, 23:37
   "Andrzej B. i 17-letnia Kamila M. leżeli, trzymali się za ręce"
   "Śmierć Kamili M. nastąpiła w wyniku rany postrzałowej z tzw. przyłożenia. Śmierć Andrzeja B. z bliskiej odległości od głowy. Ponadto pocisk skierowany w głowę Andrzeja B. po przebiciu czaszki utkwił w głowie Kamili M. Zgon nastąpił w tym samym czasie, krótko przed podjęciem interwencji przez policję - mówiła prokurator Basak."

   No ja coś tu nie kumam!
   Jak się trzymali za ręce, to kto strzelał?


Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka